forum.gif
Kāzu fotogrāfa asistents
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Kāzu fotogrāfa asistents
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 08.01.14 04:58
 citēt
neredzēju Tevi nwe tiros ne ģīmjos ... :p( ... Kādā ziņā Tava "doķene"!?!?
avatar
Publicēts: 08.01.14 08:31
 citēt
Maris:
chukmasoff_f:
Nu baigā komanda izrādas reizēm nolasās :) Ar krieviem kad seriālus filmējam, operātors viens pats visu kruti un dara bez kādiem asistentiem un vis sanāk ok, bet nu kam kādas prasības.


var būt, ka sērijās močījot cilvēks pierod pie stroķa vai krievi - širotoju razmaha vnk nopērk to RED seriālam, nemaz nerunājot par faktu, ka operators nenēsā plecā somu ar stikliem un ir pieradis, ka asistents komandē gaismotāju - nakuj tas ļaļekas filmēšanā?

Un par komandu... palasi titros cik ir cilvēku manā doķenē www.youtube.com... un kādi tūkstoši ir lētā holivudas mordobojā. Protams dažus tūkstošus, no viņiem, varētu aizstāt ar telefonu labotāju-fotogrāfu - viņi vienkārši, idioti, to nav iedomājušies.


Tu tagad esi Rūdolfs vai?:-)
avatar
Publicēts: 08.01.14 08:55
 citēt
var būt, ka sērijās močījot cilvēks pierod pie stroķa vai krievi - širotoju razmaha vnk nopērk to RED seriālam, nemaz nerunājot par faktu, ka operators nenēsā plecā somu ar stikliem un ir pieradis, ka asistents komandē gaismotāju - nakuj tas ļaļekas filmēšanā?

Un par komandu... palasi titros cik ir cilvēku manā doķenē www.youtube.com... un kādi tūkstoši ir lētā holivudas mordobojā. Protams dažus tūkstošus, no viņiem, varētu aizstāt ar telefonu labotāju-fotogrāfu - viņi vienkārši, idioti, to nav iedomājušies.


RED bija no krievijas atvests, principā uz budžeta fona 'tā RED cena nemaz tik liela neizskatijās, mūsu fīrma poat gribēja pirms gada no kriviem nopirkt pēc sezonas beigas, bet tā kā no krievijas bija atvesta un lietota tad tur ar papīriem ne visu varēja sabīdīt, cik no finansistiem sapratu. A cena gāja līdzigam komplektam

Kaut kādi 45 000 $, tad latos sanāca vispār nedauidz visr 20 štukām. Doma bija ne filmēšanai bet īrēšanai paņemt, jo atsitās vienā momentā atpakaļ praktiski vienā sezonā.
avatar
Publicēts: 08.01.14 09:59
 citēt
jtphoto:Par kompeni - ja nav iedzimts, nebūs. Bet kādus nebūs pamatus un negriezt pēdas un pakaušus gan var iemācīties.


Nu šim gan nevēlos piekrist. :) Jebkuru prasmi var attīstīt, iegūt un izkopt. Kur vieglāk, kur grūtāk, kur rezultāts būs māksla, un kur tikai estētiski/gaumīgi salikts - arī, bet varēt var. Par savām acīm esmu labās domās, lācis gluži nav uz abām uzkāpis, manuprāt - tā kā ar zināmu piedomāšanu, treniņu un laiku būs Ok.

Hm, bet vispār diskusija paraisījās neslikta. Biju domājis, ka pāris komentāros izkapās manas bildes, un tad ap vasaru atminēsies citos tematos ar "Eu, kurš gribēja par puskartupeli fočēt kāzas?", bet te jau var sākt lasīt, kas un kā īsti ir asistents. Jauki. :)
avatar
Publicēts: 08.01.14 13:26
 citēt
dansiga:neredzēju Tevi nwe tiros ne ģīmjos ... :p( ... Kādā ziņā Tava "doķene"!?!?


Kurš ta lasa kino titrus? Bet tur ir - lieliem burtiem :) Kā var būt ģīmjos tie kas taisa filmu? :D
avatar
Publicēts: 08.01.14 13:26
 citēt
kbi_kbi:
jtphoto:Par kompeni - ja nav iedzimts, nebūs. Bet kādus nebūs pamatus un negriezt pēdas un pakaušus gan var iemācīties.


Nu šim gan nevēlos piekrist. :) Jebkuru prasmi var attīstīt, iegūt un izkopt. Kur vieglāk, kur grūtāk, kur rezultāts būs māksla, un kur tikai estētiski/gaumīgi salikts - arī, bet varēt var. Par savām acīm esmu labās domās, lācis gluži nav uz abām uzkāpis, manuprāt - tā kā ar zināmu piedomāšanu, treniņu un laiku būs Ok.

Hm, bet vispār diskusija paraisījās neslikta. Biju domājis, ka pāris komentāros izkapās manas bildes, un tad ap vasaru atminēsies citos tematos ar "Eu, kurš gribēja par puskartupeli fočēt kāzas?", bet te jau var sākt lasīt, kas un kā īsti ir asistents. Jauki. :)


Nu gluži tā nav ka visu var atīstīt, ir bijuši skolnioeki , kuri pirmo reiz paņēmuši kameru rokā, un viņiem atlika tikai virzienu parādīt un vis notikās. Bet ir bijuši tādi kuri pirms tam ir gana ilgu laiku bildējuši, un arī pēc mācībām nekur tālu netiek. Tā nu tas ir vai ir dots no dabas vai nav redzēt vairāk ne kā visi pārējie.
avatar
Publicēts: 08.01.14 14:39
 citēt
dansiga:a es ... a es ... pieteicos savas meitas kāzās Plūmem par šoferi ;-))))) (būdama pat uz kruķiem tobrīd) .... Meitas vīra radiem to bija grūti saprast ;-)))) Meita tik noteica - mana mamma ir savādāka nekā "standarta" mammas ;-)))


Kruta !
Gribētos kādu bildi redzēt...:face-wink:
avatar
Publicēts: 08.01.14 15:58
 citēt
ImkaSm:
dansiga:a es ... a es ... pieteicos savas meitas kāzās Plūmem par šoferi ;-))))) (būdama pat uz kruķiem tobrīd) .... Meitas vīra radiem to bija grūti saprast ;-)))) Meita tik noteica - mana mamma ir savādāka nekā "standarta" mammas ;-)))


Kruta !
Gribētos kādu bildi redzēt...:face-wink:


Būsi ciemos - parādīšu :-) Internetā nekur nav ielikts un radiem / draugiem tiek izsniegtas tikai drukātas :-) (izņemot mani) :-)
avatar
Publicēts: 08.01.14 16:09
 citēt
Kāpē ta Tev neko nedeva?
avatar
Publicēts: 08.01.14 16:16
 citēt
Maris:Kāpē ta Tev neko nedeva?


....jo savādāka :)
avatar
Publicēts: 08.01.14 16:34
 citēt
Maris:Kāpē ta Tev neko nedeva?


Nu tak tikai man ir tie digitālie faili :-) es par to!
avatar
Publicēts: 08.01.14 16:58
 citēt
dansiga:
Maris:Kāpē ta Tev neko nedeva?


Nu tak tikai man ir tie digitālie faili :-) es par to!


Labas bildes sanāca ?
avatar
Publicēts: 08.01.14 17:06
 citēt
ImkaSm:
dansiga:
Nu tak tikai man ir tie digitālie faili :-) es par to!


Labas bildes sanāca ?


JĀ!
avatar
Publicēts: 08.01.14 18:21
 citēt
neticu! Para!
avatar
Publicēts: 08.01.14 19:45
 citēt
talavietis:neticu! Para!


brauc šu - parādīšu! :-)
avatar
Publicēts: 08.01.14 20:16
 citēt
talavietis:neticu! Para!


dzīvs..dzīīīvsss..dzīvssssss..Talavietis atradies..:)
avatar
Publicēts: 08.01.14 20:28
 citēt
dansiga:
talavietis:neticu! Para!


brauc šu - parādīšu! :-)
O! Briest plenērs ar Talavieša dalību! :)
avatar
Publicēts: 08.01.14 21:10
 citēt
nodos vēju, kamēr zirgs muti laizīs .... :bad_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):