forum.gif
Par mirkļa baudīšanu ar acīm, nevis fotoaparātu
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Par mirkļa baudīšanu ar acīm, nevis fotoaparātu
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 08.01.14 09:48
 citēt
Šodien labs xkcd komikss :)



I hate when people take photos of their meal instead of eating it, because there's nothing I love more than the sound of other people chewing.
avatar
Publicēts: 09.01.14 09:21
 citēt
normally, looking at a picture, I remember the feeling I had taking it.
avatar
Publicēts: 09.01.14 10:18
 citēt
Par visa un visur fotografēšanu der izlasīt šo te:

Want to remember something? Don't take a photo - www.dpreview.com...

'When people rely on technology to remember for them — counting on the camera to record the event and thus not needing to attend to it fully themselves — it can have a negative impact on how well they remember their experiences.'
avatar
Publicēts: 09.01.14 15:47
 citēt
Man varbūt nepatīk,ka uz skaistas ainavas fona redzams elsojošs un sasvīdis skrējējs.Nu tipa es izbaudu skatu,a te pa priekšu maisās desmits nūjotāju.:face-wink: Traucē man baudīt un paši laiž garām baudījumu.Un man nemaz neienāk prātā,ka arī viņi gūst baudījumu savā veidā,jo mans baudījums protams ir daudz augstākas klases.Cits līmenis.:face-grin:
avatar
Publicēts: 09.01.14 16:12
 citēt
viecha:Nu tipa es izbaudu skatu,a te pa priekšu maisās desmits nūjotāju.

Vo vo! Uzkāp Chopokā, bet tur uz katra akmens pa trīs tūristi jau cenšas sarūmēties.
avatar
Publicēts: 25.10.19 09:53
 citēt
Tikpat labi mūziķim, kas vēl tikai veidojas par mākslinieku, var teikt, lai viņš vairāk klausās žanra klasiku un mazāk publiski spēlē pats. Aksioma ir viena: fotografēt vajag vairāk nekā mazāk. Visās šajās "pamācībās" tūristi ir sajaukti ar fotogrāfiem. No skata ne vienmēr pateiksi, kurš ir kurš. 2019. gadā cilvēku ar telefonu rokās arī neviens nenoturēs par fotogrāfu.

Izņēmums ir kādi slaveni objekti ārzemēs, ja pie tā tiek piedāvātas daudzveidīgas un labas pastkartes, fotogrāfijas vai grāmatas.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):