forum.gif
par eiro, turpinājums
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / par eiro, turpinājums
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >
IerakstsAutors
Publicēts: 30.12.15 20:38 labots
 citēt
Krakovā esmu bijis divas reizes, pilsēta patiešām skaista, salīdzinājumā ar ziemeļu daļu, kur vēl var redzēt silikātķieģeļu mājas ar šīfera jumtiem. Sevišķi patika trompete vienas Hard Rock Cafe logā. Esot Mailza Deivisa trompete, tik nav skaidrs, kāds sakars blūzmenim ar smago roku.
Bet starp Varšavu un Krakovu Ķeļces apkaimē šajā te mājā www.domowe-klimaty.pl eiro ņēma pretī bes problēmām. Ja kas, iesaku šo noclegu, ļoti laipna saimniece, īsti lauki, klusums, ne tik brokastis, bet, atbraucot vakarā, būs arī vakariņas, nekāda trokšņa, izņemot gaiļa dziesmu kaimiņa kūtī.
Tik knifiņš - vienīgais svešvārds, kuru tur māk pateikt, ir "okei" :face-grin:, vajag poļu valodas zināšanu kaut minimālā līmenī.
avatar
Publicēts: 30.12.15 20:44
 citēt
Schneider: Ja kas, iesaku šo noclegu


Tas "noclegu" ir poliski vai preiļu volūdā?
avatar
Publicēts: 30.12.15 20:54
 citēt
Balderaika:
Schneider: Ja kas, iesaku šo noclegu


Tas "noclegu" ir poliski vai preiļu volūdā?


tas ir krieviski muļķadesa
avatar
Publicēts: 30.12.15 20:57
 citēt
avatar
Publicēts: 30.12.15 21:01
 citēt
Schneider:https://www.google.lv/search?client=opera&q=noclegi&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8


leišos ir kambarai :D
avatar
Publicēts: 30.12.15 21:07
 citēt
Galētu būti, Lietuvoje niekada ne nakvojau.
avatar
Publicēts: 30.12.15 21:53
 citēt
Maris:
Friidis:Interesanti, dēļ kāda funktiera 10 eirocentu monēta uztaisīta mazāka par 5 eirocentiem?
Pirmais, kas nāk prātā- nepieciešamība pēc tāda izmēra kaučādos populāros automātos.


Tur taču mainas krāsa un materiāls - tāda prakse ir lērumā vietu - krievu pieckapeika bija 2x lielāka par 10 kapeikām - 50 letiņu santīmi arī mazāki par 10 utt. Tās ir simtiem gadu vecas tradīcijas


Jap, 50 saņi bija precīzi tik pat lieli, kā 5, a 10 un 20 lielāki, ja kāds vēl atceras :)
avatar
Publicēts: 30.12.15 22:00 labots
 citēt
50 saņi bij sudrabaini un sīknaudas saujā uzreiz jūtami atšķīrās. Bet eirocentiem ar izmēriem tomēr bik lielāka "putra" (vai nu tautai pagaidām mazāks pieradums).
Katrā ziņā, daudziem vecākiem cilvēkiem bez brillēm veikala drūzmā grūtāk ātri salasīt vajadzīgās "ripiņas"... :face-sad:
avatar
Publicēts: 30.12.15 22:20
 citēt
Friidis:50 saņi bij sudrabaini un sīknaudas saujā uzreiz jūtami atšķīrās. Bet eirocentiem ar izmēriem tomēr bik lielāka "putra" (vai nu tautai pagaidām mazāks pieradums).
Katrā ziņā, daudziem vecākiem cilvēkiem bez brillēm veikala drūzmā grūtāk ātri salasīt vajadzīgās "ripiņas"... :face-sad:
Vienīgā "putra", ka latiem melnās kapeikas bija 1 un 2, dzeltenās 5, 10 un 20, a bet eirikiem krāsas ir "pārceltas pa vienu uz priekšu"
avatar
Publicēts: 30.12.15 22:42
 citēt
ū ja, eiroenti ma liekas viena no ērtāk atšķiramajām valūtām. Mellos ignorējam, pārējais pēc izmēriem :D
avatar
Publicēts: 30.12.15 22:57
 citēt
Nu mellos galīgi nevar ignorēt, ja dēļ viena trūkstoša centa man jāmaina piečuks, tas dod vēl lieku puskilogramu dzelžu makā.
avatar
Publicēts: 30.12.15 23:08
 citēt
Kāda tur starpība.....galvenais lai naudas ir pietiekoši, kāda valūta tā ir pofig :grimace:
avatar
Publicēts: 31.12.15 08:54
 citēt
Piekrītu priekšlikumam, ka no apgrozības jāizņem 1 centa, 2 centu un manuprāt arī 5 centu monētas. Diemžēl pie mums, Latvijā, eironaudas sakarā neko nevar un arī negrib lemt, tāpēc visi šie priekšlikumi ir pa tukšo, kamēr par to nenolems Briselē. Bet par to - ir Latvijā valdība, vai nav Latvijā valdības, ir premjerministre Straujuma vai premjerministre Lēnuma, un vai vispār ir kaut kāda premjerministre - man vienalga. Bet vispār jau tas ir labi, ka mūsu sīkvalstele nav atkarīga no personālijām, bet viss rit savā ritumā, neatkarīgi no tā, kas sēž saeimā un mk.
avatar
Publicēts: 31.12.15 10:46
 citēt
Balderaika:.... Bet vispār jau tas ir labi, ka mūsu sīkvalstele....

Papēti kādreiz Zemes globusu, kad iznāk laiks...:anger:
avatar
Publicēts: 31.12.15 11:24
 citēt
Bija taču piedāvāta opcija, kad kvekšķis ķēzās forumā, vai tad to nevar pielietot arī attiecībā uz mackie?
avatar
Publicēts: 31.12.15 11:28 labots
 citēt
GunarsII:
Balderaika:.... Bet vispār jau tas ir labi, ka mūsu sīkvalstele....

Papēti kādreiz Zemes globusu, kad iznāk laiks...:anger:


Valsts lielums nav = ar platību. Grenlandei ir vēl lielāka platība, bet tomēr tā nav atsevišķa valsts. Papēti kādreiz globusu.
avatar
Publicēts: 31.12.15 11:33
 citēt
Schneider:Bija taču piedāvāta opcija, kad kvekšķis ķēzās forumā, vai tad to nevar pielietot arī attiecībā uz mackie?

Nu to labāk pajautā pašam mackie. Te būs norāde uz viņa publisko privāti-personīgo resursu : 944cc.livejournal.com
avatar
Publicēts: 31.12.15 11:43 labots
 citēt
Baumo, ka numizmātiskais "retums" kā reizi ir Somijas 1 un 2 centu monētas. Jo tās bez Briseles atļaujas ir izspiestas no apgrozības, un visas cenas tiek apaļotas līdz centu summai, kura dalās ar 5
avatar
Publicēts: 31.12.15 11:51
 citēt
GunarsII:
Balderaika:.... Bet vispār jau tas ir labi, ka mūsu sīkvalstele....

Papēti kādreiz Zemes globusu, kad iznāk laiks...:anger:


Man attiecībā uz valsts piederību, patriotismu un līdzīgām maznozimīgām lietām par piemēru kalpo paša senču vēsture. Mans vecvecvectēvs piedzima un dzīvoja 100 metrus no tagadējās Latvijas-Lietuvas robežas. Sieva bija lietuviete, bet ģimenē runāja latviski. Pieļauju, ja mans vecvecvectēvs būtu dzīvojis 150 m uz dienvidiem, tad pats viņš būtu bijis lietuvietis, bet sieva, iespējams būtu latviete no tuvākās mājas uz ziemeļu pusi. Vienīgi šādā gadījumā patreiz es būtu Lietuvas pilsonis, dziedātu Lietuvas himnu un sauktu latviešus par zirgugalvām. Ko no tā var secināt - viss tas patriotisms ir blēņas, kas vajadzīgas valdošajai varai, lai turētu paklausībā savu elektorātu. Pašreiz tas spilgti izpaužas Krievijā, kur 85% nēsā kolorado lentītes, atbalsto šamo prezi, tic ķīseļa propgandai pa tv un sauc sevi par patriotiem :anger:
avatar
Publicēts: 31.12.15 16:36 labots
 citēt
Patriotsms Tevi neskar, jēdzienu "valsts" Tu lieto, tomēr Latvijai esi izdomājis īpašu apzīmējumu "sīkvalstele". Tālākas diskusijas ir liekas...:face-sad:
avatar
Publicēts: 31.12.15 16:46
 citēt
Eurēka! Balalaika nav gan makakas klons, tas ir adgriezies f-foto.
Pilnīgu pārliecību par to varēs gūt 23.februāri un 8.martā.
avatar
Publicēts: 31.12.15 17:46
 citēt
Schneider:Eurēka! Balalaika nav gan makakas klons, tas ir adgriezies f-foto.
Pilnīgu pārliecību par to varēs gūt 23.februāri un 8.martā.
F-foto vai ta nebija devies citos medību laukos? Varbūt jaucu ar kādu citu no irsēju kompaškas.
avatar
Publicēts: 31.12.15 17:56
 citēt
Viņu, liekas, izbanoja, kad palika pavisam cūcīgs.
Bet tas notika senajos laikos, kad zāle bija zaļāka, debess zilāka, suņi tuklāki un blogā bija moderi.
avatar
Publicēts: 31.12.15 19:20 labots
 citēt
Vairs precīzi neatceros, bet, manuprāt, fotoblogerim "F-foto" bija tiešām pamatots niks- pats labs fotogrāfs, gana gudrs vecis un arī citus (mani ieskaitot :face-wink: ) labi prata mācīt.
ER-foto laikos viņš bija pazīstams arī kā "Laucinieks".
Lai viņam vieglas smiltis un labas bildes tajā saulītē!

nekropole.info...

www.zvaigzne.lv...

fotoapstrade.wordpress.com...

Ja nemaldos, līdzīgi (ffoto vai kaučkas tāds) kādu laiku sevi dēvēja arī bik īpatnējs personāžs, biežāk pazīstams ar savu iniciāļu NG kombināciju, nikus mainīja kā cimdus. Bildes bija diezgan interesantas, bet raksturiņš gan diezgan specifisks :face-wink:
Pēdējā laikā gan nav manīts (vai nu labojies).
avatar
Publicēts: 31.12.15 19:33
 citēt
Es to otru arī biju domājis.
avatar
Publicēts: 31.12.15 21:44
 citēt
GunarsII:Patriotsms Tevi neskar, jēdzienu "valsts" Tu lieto, tomēr Latvijai esi izdomājis īpašu apzīmējumu "sīkvalstele". Tālākas diskusijas ir liekas...:face-sad:


Nu ar ieciklējušamies patriotiem tiešām nav par ko diskutēt - tiem parasti ir šaura leņķa vienvirziena skatījums uz pasauli.
Ir divu veidu pieeja valstiskuma jēgai : vieni domā, ka pilsonis ir radīts valstij, bet citi uzskata, ka valsts ir radīta pilsoņiem. Pirmajā gadījumā patriotisms ir obligāta norma un to visādos veidos kultivē un reklamē. Homo sapiens parastais ir drusku līdzīgs aitai, kuru visvieglāk dresēt, ja tā ir barā. Tāpēc arī reliģijas agrāk bija piesaistītas konkrētai teritorijai, jo ne jau dieva taisnība nosaka konkrētā indivīda piederību tai vai citai reliģijai, bet gan tas, kādā ģimenē un sabiedrībā cilvēks aug.
Tālāk par tiem otrajiem, kuri uzskata, ka valsts ir domāta cilvēkiem un pie tiem piederu arī es. Mani ir ērti dzīvot Latvijā gan klimata ziņā, gan tāpēc, ka te ir manu senču zeme. Bet mani tikai daļēji apmierina tā valstiskā struktūra, kas ir patreiz Latvijā - kaut vai tā pati pašvaldību reforma, kas radīta pēc pašu pašvaldības ierēdnīšu gribas - sīkvalstele ir sadalīta vairāk kā 100 sīknovadeļos un katrā ir savs pagastvecis un ap to simtsgalvaina svīta, kas barojas no budžeta. Mani neapmierina Latvijas likumu struktūra un to tapšanas procedūra - mums ir tūkstošiem likumu un ministru kabinetu noteikumu, kurus jāievēro un jāpilda, turklāt tie tiek regulāri mainīti, kad vien kādam silei tuvāk esošajam to sagribas. Mani neapmierina tas, ka uz mūsu 0.9 miljoniem darbaspējīgajiem iedzīvotājiem gandrīz puse barojas no budžeta - pat PSRS laikos to nebija tik daudz. Mani neapmierina mūsu partijas, kas reāli ir tikai ceļš nokļūšanai pie siles un tas patreiz izteikti ir redzams valdības maiņas sakarā. Es varētu nosaukt vēl desmitiem lietu, kuras gribētu redzēt savādāk. Var jautāt - tad kāpēc tu dzīvo šeit, bet nebrauc uz citu sapņu valsti, kā to pēdējos gados izdarījuši vairāki simti tūkstoši latviešu. Nu pirmkārt tāpēc, ka paradīzes zemes virsū nav nekur un tādas vai šādas problēmas ir arī visur citur. Otrkārt - man šeit saista mana dzimta - vecāki un bērni. Treškārt - dzīvošana jebkurā valstī ir kompromiss starp vēlmēm un realitāti, šeit šis kompromiss ir pazīstams un arī pieņemams.
Mūsu laikā valstiskā neatkarība ir nosacītas lietas - pasaule ir kļuvusi pārāk maza priekš tādiem terminiem, kā neatkarība. Faktiski man ir vienalga, kādā valstī vai valstelē es dzīvoju, ja vien tiek nodrošinātas vairākas lietas - tiek saglabāta mana dzimta, tās tradicionālā saziņas valoda, tās ierastās dzīvesvietas, iespēja brīvi pārvietoties un brīvi paust savu viedokli. Neko no iepriekšminētā nenodrošināja PSRS, tāpēc es noteikti negribu atgriezties pagātnē. Bet es arī neiespringstu uz Latvijas valsti, kā vienīgo iespējamo manu iepriekšminēto prasību nodrošināšanai, tāpēc arī atbalstīju iestāšanos ES.

Atvainojos par tik garu palagu publicēšanu.
Fotoblogeriem daudz prieka un veiksmes nākamajā gadā!!!:face-wink:
avatar
Publicēts: 31.12.15 21:56
 citēt
Schneider:Es to otru arī biju domājis.


laikam būs gan :face-smile:
Visiem veiksmīgu Vecā gada izvadīšanu !
avatar
Publicēts: 31.12.15 22:07
 citēt
Balderaika: Atvainojos par tik garu palagu publicēšanu.

Многа букаф. Ниасилил... :face-sad:
avatar
Publicēts: 31.12.15 22:09 labots
 citēt
Alibaba:
Visiem veiksmīgu Vecā gada izvadīšanu !


Priekā!
Lai viss labi noiet un lai nav nekādu kreņķu!
Sorry, ja arī es netīšām kādu kaučkad esmu aizkaitinājis jebšu sakreņķējis!

:face-grin:
avatar
Publicēts: 19.05.16 10:09 labots
 citēt
Varu informēt, ka ja jūs sakarā ar pāreju uz eiro vēl neesiet savam SIA veicis denomināciju ar mazākām izmaksām, tad šodien ir pēdējā diena paspēt ieņemt rindu uz parakstu apstiprināšanu UR, kas vakar Rīgā, Pērses ielā bija jau uz 28.06.2016. Kurš nepaveiks denomināciju līdz 31.06.2016 ar mazākām izmaksām, tam tas būs jādara vēlāk vienalga, tikai papildus vēl būs jāmaksā nodevas virs 50EUR un vairāk. Nē, nu var jau iet apstiprināt parakstus arī pie notāra līdz 31.06.2016, bet tas maksās apmēram 4x vairāk kā pie UR notāriem. Tie,kuri grib pamēģināt denomināciju par velti, tiem jābūt elektroniskajiem parakstiem 100% visiem, kuriem jāparakstās un pēc šīs pieredzes to labāk nemaz nesākt :blumentals.mozello.lv...

Paldies Tev, Valsts, par naudas izvilkšanu no manas kabatas par neko un tās pārlikšanu notāru kabatās.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):