forum.gif
Pievienojies braucienam uz Maroku 8-22 marts :)
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Pievienojies braucienam uz Maroku 8-22 marts :)
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 19.01.14 18:37
 citēt
Bucis:
Jolan:Bucis-galvenais neaizmirsti padalīties šeit pēc brauciena ar iespaidiem


Noteikti Jolan,padalīšos par piedzīvoto,tad tu vēl ta kā neplāno doties tajā virzienā?:face-wink:


...it kā nolēmām,ka Maroka.Tagad atliek izpīpēt kurā laikā.Sieva var skolas brīvlaikos.,tāpēc laiki ir ierobežoti.Atliek vai nu martā ,vai oktobrī.Vasarā domāju būs par karstu lai izbaudītu braucienu.
avatar
Publicēts: 19.01.14 18:40
 citēt
Jolan:
Bucis:
Noteikti Jolan,padalīšos par piedzīvoto,tad tu vēl ta kā neplāno doties tajā virzienā?:face-wink:


...it kā nolēmām,ka Maroka.Tagad atliek izpīpēt kurā laikā.Sieva var skolas brīvlaikos.,tāpēc laiki ir ierobežoti.Atliek vai nu martā ,vai oktobrī.Vasarā domāju būs par karstu lai izbaudītu braucienu.


Martā ir skaistāk.:-) Rožu ielejā jau rozes sāk ziedēt.
avatar
Publicēts: 19.01.14 18:57
 citēt
versatile:
Citagaisma:daudz blablabla


Lasīt laikam māki, bet atmiņa gan pieklibo. Skaidrošu vēlreiz, lai pielec pat cirvjapietam, kas gan, protams, absolūti negarantē, ka tev pieleks.

Tātad, izteici apgalvojumu, ka pasē neko nespiež, jo ir bezvīzu režīms + kaut kāds speciālais režīms Marokai ar ES.
Es teicu, ka nebūs tā līdz galam patiesība, jo, no visa prāmja, ar ko cēlos uz Maroku 2012. gada vasarā, zīmogus pasēs nespieda tikai tūristu grupai, ar ko kopā braucu - visiem pārējiem - spāņiem, britiem un kas nu tur vēl bija - bija jāpastāv rindiņā uz štempelēšanos, par tumsnējākiem pasažieriem (neņemos spriest, marokāni, alžīrieši vai citi) nemaz nerunājot. Mēs pat piegājām pie tā galdiņa un pajautājām, vai mums pasēs spiedīs - tik pateica, ka ja esam ar grupu, tad ne.
To apstiprina arī jaunietis, kura rakstu par neseno pieredzi iekopēju augstāk - ar grupu nebrauca, štempeli pasē dabūja.
Zīmogus joprojām spiež valstīs, ar kurām ir bezvīzu režīms - man nav spiests tikai ES valstu ietvaros un konkrētajā Marokas braucienā, kur nedabūtais zīmogs nebija vienīgā norāde uz to, ka valstī atrodamies drusku nelegāli.

Nemaz neceru, ka daleca.


Tavs apgalvojums ir melīgs. Es nevienā vietā neesmu izteicis apgalvojumu, ka nespiež jo ir bezvīzu režīms. Tas, ko es rakstīju skan sekojoši - "Tā kā ar Eirosavienību Marokai bezvīzu režīms, tad nekādi zīmogi pasē nav vajadzīgi..." Šis apgalvojums balstās manā pieredzē, un attiecas uz elektroniski nolasāmiem dokumentiem. Bet kā jau teicu, tad cilvēkiem, kuriem nav vajadzīga sava valsts un sava nauda, ir ārkārtīgi nepatīkami tipiņi, kuriem vieta Eižopijā un nevis pie sakarīgiem cilvēkiem.
Es saprotu, ka Tu domā, ka Maroka /kā jau ne Eiropas valsts/ ir tumsoņu valsts, bet Tur jau no šī gadu tūkstoša eksistē elektroniskā registrācija, kas neprasa zīmogus. Bet Tev vieglāk stulbumā apvainot citus, kā jau kārtīgas ES pilsonim.:-)))
avatar
Publicēts: 20.01.14 00:31 labots
 citēt
Cirvis tu esi un cirvis paliksi.
Maroka ir visnotaļ attīstīta, bet vēl 2012.gada jūlijā zīmodziņus spieda, par spīti visādām sistēmām.
Baidos, ka šobrīd ar darbiem savas valsts labā daru vairāk nekā tev būtu komfortabli atzīt.
Bučas.
avatar
Publicēts: 20.01.14 00:36 labots
 citēt
Augustā, zinot kāds laiks ir turpat pretī Spānijā, neieteiktu braukt, varētu būt traki ar karstumu.
Marts tiešām varētu būt optimāli. Pats brauktu kkad uz aprīli, bet neesmu pētījis, kas tur ar lietus sezonu darās. Spānijas dienvidos mēdz būt traki, un ja arī nav, tad vienalga neforši visu laiku pa lietu.
Pats Marokā biju jūnija beigās, bija diezgan silti, maigi sakot.
avatar
Publicēts: 20.01.14 08:33 labots
 citēt
Citagaisma:

..... cilvēkiem, kuriem nav vajadzīga sava valsts un sava nauda, ir ārkārtīgi nepatīkami tipiņi, kuriem vieta Eižopijā un nevis pie sakarīgiem cilvēkiem.....


Lasu vairākkārt un nekādīgi nevaru saprast dziļās patriotiskās domas lidojumu. :face-grin:
Laikam jābrauc uz Eižopiju...:face-crying:


Bet, ja pa tēmu, Marokā biju ļoti īsu laika sprīdi- tikai 3 dienas tūristu grupā, 2012.g. septembra vidū (Tarifa- Tanžēra- Marakeša- Fesa- Kasablanka- Rabata-Tanžēra-Tarifa). Iespaidu pat tik īsā laikā gana daudz- visvairāk jau palika atmiņā Fēsas Medīna ar saviem kontrastiem. Sevišķu karstumu neatceros. Atpakaļceļā Gibraltārā pat pamatīgā negaisā iekļuvām.
Protams, ka ar to ir krietni pa maz. Taču, ja rēķina, ka jau esmu 7-jā gadu desmitā, bet pasaulē ir tik daudz neredzēta un penzija tik maza- jāsamierinās un optimistiski jāpriecājas par to pašu.:face-wink:
avatar
Publicēts: 12.03.14 07:32
 citēt
...drīz varēs sagaidīt bildes no Marokas :face-smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):