forum.gif
Maukas,ROKAS NOST !!!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Maukas,ROKAS NOST !!!
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >
IerakstsAutors
Publicēts: 22.01.14 13:16 labots
 citēt
Osrams un Philips arī aizliedza no Ķinijas ievest uz kvēldiega bāzētos 60-250 W sildelementus ar netraucējošo blakusefektu - gaisma.

Jo saskaņā ar Philips apgalvojumiem 97% elektroenerģijas kvēldiegā pārvēršas siltumā (apbrīnojama efektivitāte un lietderības koeficients, vai ne?), turklāt tikai 3% gaismā...

Vispār studijā ar pavairāk ieslēgtiem pilotiem ātri vien paliek silti...
avatar
Publicēts: 22.01.14 13:18
 citēt
Statistika ir bīstama lieta, ja izmanto bez jēgas.
Lai mērītu spuldžu ietekmi, ir jāņem vērā ciit faktori - piemēram, cik %eiropiešu šodien lielāko dienas daļu pavada pie monitora un cik pēc 15 gadiem? :)
avatar
Publicēts: 22.01.14 13:33
 citēt
Šādu statistiku veica mediķi un zinātnieki nevis dīkdieņi-vulgaris vai funkcionāri :grimace:
Kvēldiegu spuldžu gaisma ir vis tuvāk dabīgai gaismas spektram un līdz ar to vislabāk uztverama cilvēka acij. Acij nevajaga taisīt lielāku piepūli lai uztvertu skatu, priekšmetus utt. Jo lielāka piepūle jo ātrāk bojājās.

Vēl Indija, Gallija un Hafnija savienojumi ir ļoti indīgi. Volframs (kas ir kvēlspuldzēs) nav kaitīgs.
avatar
Publicēts: 22.01.14 13:38
 citēt
Oliss - ir arī diodes, kam tir gandrīs identisks spektrs ar kvēlspuldzi... ;)

Bet datori, krāsu ķeļevīzori, viebjtālruņi utt. kādu laiku atpakaļ nebija tik izplatīti...
Lai vai kādi ūbernaži, superdoktori vai feldšeri neveiktu to statistikas šķērējienu vajadzīgajā gaismas griezumā...
Starp citu parastās luminiscentās spuldzes bija pieejamas jau sen...
avatar
Publicēts: 22.01.14 13:41
 citēt
Paga, nu gan, saaka ar rukssiem, beidza ar spuldzeem.. :D
avatar
Publicēts: 22.01.14 13:43
 citēt
No gaļas uz spuldzēm un atpakaļ. Atgriežoties pie dūmiem. Sanāk,ka kūpinātāji pofigisti_neuzlabo ražošanu,funkcionāri-cirvji,pieņem nepārdomātus lēmumus,Eiropa_vampīri,piežmiedz mazo ekonomiku,ļauži_pāķi,rij indīgu gaļu. BET!!! Nemuldot par marihuānu,legālos zāļu maisījumus NEVAR piežmiegt gadiem,jo vielas nevar ievest aizliegtajos reģistros.:grimace:
Bet citādi-jā ...par mumsim rūpējas. Lai izmirstam VESELI.
"Mirstības līmenis Latvijā arvien pieaug un diemžēl milzīgos apmēros. Īpaši tie ir vīrieši 50 līdz 60 gadu vecumā. 2013.gadā Latvijā miruši vairāk kā 30 000 cilvēku, savukārt dzimuši 21 000''
avatar
Publicēts: 22.01.14 13:44
 citēt
Riebiga:Paga, nu gan, saaka ar rukssiem, beidza ar spuldzeem.. :D


Tas ir normāli. Vot ja beigtu ar soņku, tad gan psc
avatar
Publicēts: 22.01.14 13:45
 citēt
palaidniex: Vispār studijā ar pavairāk ieslēgtiem pilotiem ātri vien paliek silti...

Kā pašdarbnieks, kurš uz skatuves zem sofītiem ar spoguļspuldzēm stāvējis vēl padumjlaikos, autoritatīvi paziņoju - tās silda riktīgi, kā sivēnu fermā. :face-grin:
avatar
Publicēts: 22.01.14 13:45
 citēt
Rolands66:....ESMU šfausmīgi sāšutis,būtu suns-nokostu to spalvaino Briseles roku....... [url=http://www.ogrenet.lv/kegums/27055/
]http://www.ogrenet.lv/kegums/27055/[/url] Nesaproti? Viņi rūpējas, lai Tu no vēā nenomirtu, par Tavu veselību rūpējas.
avatar
Publicēts: 22.01.14 13:50
 citēt
Riebīgā - rukšus un sliktās meitenes svilinās arī pēc 100 gadiem :D un bez benspirēna klātbūtnes kā blakusprodukts gatavai mantai dedzinot dabas izejmateriālus (nafta un tās pārstrādes produkti, koksne, ogles) NAV iespējams ;)
avatar
Publicēts: 22.01.14 13:51 labots
 citēt
Oliss:Kvēldiegu spuldžu gaisma ir vis tuvāk dabīgai gaismas spektram un līdz ar to vislabāk uztverama cilvēka acij

Nebūs vis, kvēlspuldzes gaisma ir izteikti silta, ar izteiktu dzeltenās-sarkanās spektra daļas pārsvaru. LED ir krietni līdzīgāks saules gaismai ar puslīdz sabalansētu zilās un zaļās gaismas klātbūtni:

Bet par brillēm; viena no, ja ne pati briļļainākā tauta pasaulē ir japāņi. Un pie vainas ir HIEROGLIFI, jo ik brīdi ir jāsaskata visniecīgāko ķeksīšu atšķirības tūkstošos šo ķeburu!
avatar
Publicēts: 22.01.14 13:54
 citēt
Schneider:
palaidniex: Vispār studijā ar pavairāk ieslēgtiem pilotiem ātri vien paliek silti...

Kā pašdarbnieks, kurš uz skatuves zem sofītiem ar spoguļspuldzēm stāvējis vēl padumjlaikos, autoritatīvi paziņoju - tās silda riktīgi, kā sivēnu fermā. :face-grin:


agrāk - PSRS ķinīšlaikos, dēļ superīgās Svema filmu izšķirtspējas, laikam arī jūtības un kameru stiklu gaišuma, skatītājiem bieži ir palicis neredzams kā grima mākslinieku, dzīvajā aplūkojot -nebaudāmā paskata uzčiņītais grims tek nost no aktieru sejām kā kausēts plastilīns dēļ baisajām gaismām, kas tika pavērstas karda izgaismošanai...
avatar
Publicēts: 22.01.14 13:56
 citēt
Oliss:Riebīgā - ...sliktās meitenes svilinās arī pēc 100 gadiem :D


Kāpēc viduslaikos par raganām uzskatīja un slaktēja smukas jaunavas?

Atbilde vienkārša - kāpēc jāslaktē nost smuka sieviete, it īpaši ja tā dod? :face-devil-grin::face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 22.01.14 13:57
 citēt
Klau, Roland - nu bet ir tām maukām rokas nost ?
avatar
Publicēts: 22.01.14 14:05
 citēt
Rolands66:No gaļas uz spuldzēm un atpakaļ. Atgriežoties pie dūmiem. Sanāk,ka kūpinātāji pofigisti_neuzlabo ražošanu,funkcionāri-cirvji,pieņem nepārdomātus lēmumus,Eiropa_vampīri,piežmiedz mazo ekonomiku,ļauži_pāķi,rij indīgu gaļu. BET!!! Nemuldot par marihuānu,legālos zāļu maisījumus NEVAR piežmiegt gadiem,jo vielas nevar ievest aizliegtajos reģistros.:grimace:
Bet citādi-jā ...par mumsim rūpējas. Lai izmirstam VESELI.
"Mirstības līmenis Latvijā arvien pieaug un diemžēl milzīgos apmēros. Īpaši tie ir vīrieši 50 līdz 60 gadu vecumā. 2013.gadā Latvijā miruši vairāk kā 30 000 cilvēku, savukārt dzimuši 21 000''

Acetons arī nav aizliegts, momenta līme ne tik. Pašam gadījies piedzīvot, ka Tallinā, autobusā braucot, kāds izdomā paostīties.
Augu maisījumiem ar augiem nu jau sakars mazs - sākās ta ar salviju viss tas pasākums. Tagad esot zāle (ne tā, kas marihuāna, bet tā, kas ceļmalās aug) + ķīmija.
avatar
Publicēts: 22.01.14 14:31
 citēt
NilsS:Klau, Roland - nu bet ir tām maukām rokas nost ?


14:16 smartins: Valodnieki beidzot latviskojuši no ārzemēm aizgūto vārdu: "suteners" ..... latviskā versija: "mauksaimnieks"
Nekad neesmu tais rubeņos pircies. Man šoreiz interesantāka bija diskusija kā tāda
avatar
Publicēts: 22.01.14 14:38
 citēt
A kapē tas mauksaimnieks netika nominēts par gada vārdu, krietni vien jēdzīgāks par pašbildi vai citiem "izaicinājumiem".
avatar
Publicēts: 22.01.14 14:41 labots
 citēt
Schneider:mauksaimnieks


A japāņi ražo ne tikai švaku kara (foto) tehniku mūsu vietējiem kapeiku 3.14sējiem, bet arī pa kādam māxlas darbam...



fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net...
avatar
Publicēts: 22.01.14 15:58 labots
 citēt
melš, ka Īrijā vispār nepazīst smēķētas zivis un smēķētus putnus. :amazing:
avatar
Publicēts: 22.01.14 17:37
 citēt
Latvijas eiroparlamentāriešu nedienas balsojumos Briselē turpinās. Šoreiz Krišjānis Kariņš un Sandra Kalniete atbalstījuši pretrunīgi vērtēto ģenētiski modificētās kukurūzas legalizēšanu, tomēr paši Eiroparlamenta deputāti apgalvo, ka pavisam noteikti ir balsojuši pret to.

johoho!!! cik tādu momentu ir bijis???
avatar
Publicēts: 22.01.14 17:43
 citēt
Toties Gotlandes piekrastes ciemos 1999.gadā, kad tur biju, smēķētas fisk tirgoja pat ceļa malās.
avatar
Publicēts: 22.01.14 17:48 labots
 citēt
Es tā kā aizstāvu viedokli, ka aizliegt šitā kaut ko vai noteikt kādas nepārkāpjamas normas nav normāli, vienalga vai to dara ES vai valdība. Es pats esmu gudrs un zināšu, kas man ir kaitīgi un kas nē un ko gribu ēst un ko nē. Lai nosaka, ka jāatšifrē visu sastāvu un tehnoloģiju uz produkta etiķetes vai apraksta un ja vajag, lai liek uzlikt uzrakstu kā cigaretēm (kā jau palaidniex teica), ja pārsniedz kādas normas, bet ar kādām tiesībām kāds man var ierobežot tiesības iegādāties to, ko es vēlos.

Saprotu, ja aizliedz kaitīgas vielas kā narkotikas vai ko līdzīgu, kur lietošanas ietekmē tiek apdraudēts ne tikai pats indivīds, bet lietojošais indivīds var apdraudēt arī sabiedrību, bet gadsimtiem lietotus produktus gan nedrīkstētu kāds no augšas aizliegt, pat ja tie vidēji vairāk kaut ko satur, nekā organismam pienāktos dabūt.

Ja grib risināt tādus jautājumus, lai nodarbojas ar izglītošanu, bet nevienam nav tiesību manā vietā izlemt par manas izvēles ierobežošanu. It īpaši, ja visādas ķīmijas pārtikā nav aizliegtas.

Tai pat laikā taisnība arī sapperam, ka ja jau tādi normatīvi tiek izstrādāti, tad mūsu ierēdņiem bija jādomā ar galvu un jāpanāk izņēmumi, un arī pašiem ražotājiem ir jāseko līdz, kas notiek.

Bet tik un tā ES būtu jārisina kādi kopēji stratēģiski Eiropas jautājumi, nevis ko man pārtikā lietot. Nav ES vai valdībai jābūt tiesībām tik lielā mērā regulēt manu dzīvi un manas tiesības izvēlēties. Neesmu nekāds bērnudārznieks. Nedrīkst valdībai vai kādam citam pārvaldniekam būt tiesības tik lielā mērā ierobežot indivīda dzīvi un izvēli.
avatar
Publicēts: 22.01.14 17:51 labots
 citēt
Par šādiem aizliegumiem nav ko brīnīties. Vēl jo vairāk, ka liela daļa brēcēju paši tos atbalsta.

Ja atbalstat tādas lietas, kā: maznodrošināto pabalsti, tiesības uz mājokli, minimālo algu, platību maksājumus zemniekiem, vietējo ražotāju atbalstu, "māmiņu" algas u.c., tad pēc būtības esat arī par šprotu un kūpināto produktu ar benzopirēnu tirgošanas aizliegumu.

Tas viss ir radies dēļ tā, ka kāds ir izdomājis, ka cilvēki nav spējīgi paši par sevi parūpēties un ka cilvēkam kaut kas pienākas tikai tāpēc, ka viņš ir. Un tāpēc, diemžēl, virzība uz "wellfare state" nebeigsies. Ko neizdarīja Staļins ar Ļeņinu paveiks intelektuāļi ar augstu morāles un empātijas līmeni :) Praksē gan viss reducējas uz tām pašām Staļina un Ļeņina metodēm - piedraudot ar vardarbību atņemt vieniem, lai iedotu citiem.
avatar
Publicēts: 22.01.14 17:58
 citēt
Piekrītu ak34. Es ar esmu labējas politikas piekritējs, kas pamatā nosaka, ka katram par sevi jārūpējas pašam. Savādāk šobrīd rietumu pasaule virzās uz marksismu vēl trakāku kā PSRSā.

Un vēl - par to plenēru pie Schneidera - ja notiek vasarā, tad es piedalos :)
avatar
Publicēts: 22.01.14 18:43 labots
 citēt
Šāda tipa aizliegumi ir gana saprotami, un tiek pieņemti megaražotāju un nevis patērētāju interesēs. Neviens megaražotājs savu produkciju nekūpina ar malku, tiem izdevīgāk līdzīgu garšu, smaržu un krāsu iegūt ar sintētisko vielu palīdzību, jo sintētika ir lētāka par malku, jeb kādu citu dabīgu izejvielu. Taču šie sīkie alkšnu malkas kvēpīnātaji dara megaražotajiem lielu skādi divos veidos - A. Nosaka cilvekiem saprotamus dabīgos garšas, smaržas un krāsas standartus, ko ar sintētiku nevar sasniegt; B. Atņemot naudīgākos pircējus. Tad nu lai uzvarētu vispasaules monopoli un sintētika, tiek ieviesti šādi standarti. Izeja ir viena - pašiem mājās kūpināt pašaudzētu gaļu. Savukārt pārtikušāki pilsētnieki var meklēt laukos cilvēkus, kas par attiecīgu samaksu uzkūpinās kādu gaļas vai desas luņķīti. ..un nekādas valsts kontroles un PVD šo procesu nevar ietekmēt, ja sadarbojas saustarpēji pazīstami cilvēki.
avatar
Publicēts: 22.01.14 18:45
 citēt
ak34:Par šādiem aizliegumiem nav ko brīnīties. Vēl jo vairāk, ka liela daļa brēcēju paši tos atbalsta.

Ja atbalstat tādas lietas, kā: maznodrošināto pabalsti, tiesības uz mājokli, minimālo algu, platību maksājumus zemniekiem, vietējo ražotāju atbalstu, "māmiņu" algas u.c., tad pēc būtības esat arī par šprotu un kūpināto produktu ar benzopirēnu tirgošanas aizliegumu.

Tas viss ir radies dēļ tā, ka kāds ir izdomājis, ka cilvēki nav spējīgi paši par sevi parūpēties un ka cilvēkam kaut kas pienākas tikai tāpēc, ka viņš ir. Un tāpēc, diemžēl, virzība uz "wellfare state" nebeigsies. Ko neizdarīja Staļins ar Ļeņinu paveiks intelektuāļi ar augstu morāles un empātijas līmeni :) Praksē gan viss reducējas uz tām pašām Staļina un Ļeņina metodēm - piedraudot ar vardarbību atņemt vieniem, lai iedotu citiem.


Un to visu dara labējā Eiropa.:face-wink:
avatar
Publicēts: 22.01.14 19:08
 citēt
Eiropa jau sen virzās uz "wellfare state" jeb siciālismu. Pēdējā rietumeiropas politiķe, kura bija pret šādu virzību bija Tečere. Viņa arī bija pret Eiropas savienību un eiro. Šobrīd esam gandrīz atpakaļ PSRS. Bet izvēle mums bija ES vai Krievija. Vidusceļa nebija un šis ir tomēr labāks variants
avatar
Publicēts: 22.01.14 19:17
 citēt
Lai būtu kaut mikroskopiska, bet viedokļu atšķirība, varu teikt, ka man vienalga par tiem noteikumiem.. manispēc var aizliegt vispār kūpināt.. :)
avatar
Publicēts: 22.01.14 19:39
 citēt
Dēļ sevis nožāvēšu pats.
Kādā vīzē top gatavi tie lielveikala draņķi, galīgi neinteresē, tas man nav aktuāli.
Bet nekad negribēšu, ka atgrieztos neasfaltētais ceļš uz laukiem, kur 20 km garumā pa bedrēm no zobiem plombes kratījās ārā, tāpat neatteikšos no ūdensvada un kanalizācijas, kuri kopš mājas uzcelšanas 1973.gadā atnāca līdz tai tikai pērn un tas viss ar ES finanšu palīdzību.
avatar
Publicēts: 22.01.14 19:56
 citēt
Schneider:Dēļ sevis nožāvēšu pats.
Kādā vīzē top gatavi tie lielveikala draņķi, galīgi neinteresē, tas man nav aktuāli.
Bet nekad negribēšu, ka atgrieztos neasfaltētais ceļš uz laukiem, kur 20 km garumā pa bedrēm no zobiem plombes kratījās ārā, tāpat neatteikšos no ūdensvada un kanalizācijas, kuri kopš mājas uzcelšanas 1973.gadā atnāca līdz tai tikai pērn un tas viss ar ES finanšu palīdzību.


Šie ES finansētie labumi ir labi un izdevīgi. Bet ja paskatās pēc būtības - tie neatšķiras no dzīvokļa centrā krievu virsniekam pēc kara. Virsnieks ieguva dzīvokli un bija priecīgs, kā Tu par ūdensvadu un noasfaltētu granteni. Savukārt abos gadījumos kādam ar vardarbību vai piedraudot ar to tika atņemts īpašums vai nauda. Praktiski nav iespējams ka valsts vai ES kādam kaut ko iedod neatņemot citam cilvēkam.
avatar
Publicēts: 22.01.14 20:05
 citēt
ak34:Praktiski nav iespējams ka valsts vai ES kādam kaut ko iedod neatņemot citam cilvēkam.

Nu, tad man atliek priecāties, par to, ka izejot no šā vielas, enerģijas un labumu nezūdamības likuma, kādas manas neērtības rezultātā kļūst laimīgāks kāds cita mans līdzpilsonis. :face-grin:
avatar
Publicēts: 22.01.14 20:29
 citēt
Tas vairāk bija komentārs par to, ka lielākajai daļai nav svarīgi labi-slikti, pareizi-nepareizi - bet kurā pusē naudas vai atbalsta pārdales pusē esi. Vienīgi atzīt to grūti. Un ka balsojot un atbalstot to ko sauc par "sociālo" atbildību, mēs braucam tajā pat grāvī kur mūs stūrēja tādas populāras 20.gs. personības kā Staļins, Hitlers, Mao, Kims no Korejas, Ļeņins utt.
avatar
Publicēts: 22.01.14 20:53
 citēt
ak34:Tas vairāk bija komentārs par to, ka lielākajai daļai nav svarīgi labi-slikti, pareizi-nepareizi - bet kurā pusē naudas vai atbalsta pārdales pusē esi. Vienīgi atzīt to grūti. Un ka balsojot un atbalstot to ko sauc par "sociālo" atbildību, mēs braucam tajā pat grāvī kur mūs stūrēja tādas populāras 20.gs. personības kā Staļins, Hitlers, Mao, Kims no Korejas, Ļeņins utt.


Un ja konkrētāk, tad kā atbalstot sociālo atbildību, es rīt iešu sist žīdus ?
avatar
Publicēts: 22.01.14 21:26
 citēt
ak34:Eiropa jau sen virzās uz "wellfare state" jeb siciālismu. Pēdējā rietumeiropas politiķe, kura bija pret šādu virzību bija Tečere. Viņa arī bija pret Eiropas savienību un eiro. Šobrīd esam gandrīz atpakaļ PSRS. Bet izvēle mums bija ES vai Krievija. Vidusceļa nebija un šis ir tomēr labāks variants


Ir tik daudz ceļu cik cilvēks redz, un ne mazāk. Ja redzi tikai divus, tad tas ir redzes jautājums un nevis ceļu.. Ceļu uz pasaules ir daudz, tik redzīgo gājēju maz.
avatar
Publicēts: 22.01.14 21:52
 citēt
ak34:Eiropa jau sen virzās uz "wellfare state" jeb siciālismu. ... Bet izvēle mums bija ES vai Krievija. Vidusceļa nebija...

Nu tieši tā! Pilnīgi visas formācijas patreizējā Visuma attīstības posmā kļūst lielākas - bija daudz spoguļkameru ražotāju, palikuši cik? Bija ciltis, ir valstis, būs valstu savienības, bet beigās - kādos 2 slāņos sadalījušies Zemes iedzīvotāji - tajos, kas augšā, un tajos, kas apakšā....:face-smile: Un pats naivākais "auseklisms" ir vīzija par to, ka rietumos būs ES, austrumos - kaut kas ar Krieviju centrā, bet pa vidu lepnā un brīvā Latvija ar savu nacionālo valūtu un Dainu skapi piedevām.:face-smile:
avatar
Publicēts: 22.01.14 21:52
 citēt
NilsS:
ak34:Tas vairāk bija komentārs par to, ka lielākajai daļai nav svarīgi labi-slikti, pareizi-nepareizi - bet kurā pusē naudas vai atbalsta pārdales pusē esi. Vienīgi atzīt to grūti. Un ka balsojot un atbalstot to ko sauc par "sociālo" atbildību, mēs braucam tajā pat grāvī kur mūs stūrēja tādas populāras 20.gs. personības kā Staļins, Hitlers, Mao, Kims no Korejas, Ļeņins utt.


Un ja konkrētāk, tad kā atbalstot sociālo atbildību, es rīt iešu sist žīdus ?


Ņirga rauj,sitējs :face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 22.01.14 21:56
 citēt
Divi gājieji - divi ceļi. Viens uz Eiropu, otrs mūžu mūžos ar Krieviju.

IKP/1 iedz.
avatar
Publicēts: 22.01.14 21:58
 citēt
GunarsII:
ak34:Eiropa jau sen virzās uz "wellfare state" jeb siciālismu. ... Bet izvēle mums bija ES vai Krievija. Vidusceļa nebija...

Nu tieši tā! Pilnīgi visas formācijas patreizējā Visuma attīstības posmā kļūst lielākas - bija daudz spoguļkameru ražotāju, palikuši cik? Bija ciltis, ir valstis, būs valstu savienības, bet beigās - kādos 2 slāņos sadalījušies Zemes iedzīvotāji - tajos, kas augšā, un tajos, kas apakšā....:face-smile: Un pats naivākais "auseklisms" ir vīzija par to, ka rietumos būs ES, austrumos - kaut kas ar Krieviju centrā, bet pa vidu lepnā un brīvā Latvija ar savu nacionālo valūtu un Dainu skapi piedevām.:face-smile:


Kalpu valoda, kuri nespēj pārvaldīt savu valsti. Kalpi kuri vēlas kļūt par kungiem un tamdēļ slavē savus kungus, kam kalpo.:-) Sens paradokss, jau no senās Romas laikiem.
avatar
Publicēts: 22.01.14 22:02 labots
 citēt
Sapper:Divi gājieji - divi ceļi. Viens uz Eiropu, otrs mūžu mūžos ar Krieviju.

IKP/1 iedz.


visai uzskatāmi
vēl derēja blakus Lukašenko demokrātiju iečibināt un :what: mūs!
avatar
Publicēts: 22.01.14 22:06 labots
 citēt
Interesanti būtu redzēt Latvijas IKP :face-smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):