forum.gif
Raymond Depardon
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Raymond Depardon
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 24.01.14 10:34 labots
 citēt
Ļoti patīk Raymond Depardon fotogrāfijas www.magnumphotos.com....

Īpašas ir šīs m/b izlases -
www.magnumphotos.com...
www.magnumphotos.com...
(pavisam smeldzīgas ir psihenes bildes)
avatar
Publicēts: 24.01.14 10:49
 citēt
dažas redzētas
avatar
Publicēts: 24.01.14 10:52
 citēt
Vai tik tā ar cilvēku pilno kravas mašīnu nebija Worldpressphoto izstādē Pēterbaznīcā...
avatar
Publicēts: 24.01.14 13:07
 citēt
Jā šitam džekam ir varen iekšā :)
avatar
Publicēts: 25.01.14 00:22
 citēt
magnum ir mani bērnības idoli :) nezkā letiņiem ir klājies magnum sakarā. ir kāds mēģinājums bijis pievienoties ?
avatar
Publicēts: 25.01.14 01:48 labots
 citēt
ArtursOzolins:magnum ir mani bērnības idoli :) nezkā letiņiem ir klājies magnum sakarā. ir kāds mēģinājums bijis pievienoties ?


Tā ĻOT specifiska organizācija , šancēt tur ņem pēc IETEIKUMA ar vairāku esošo biedru galvojumu ieteikumu. Ir bijuši gadījumi kad kantoris bezmaz šķeļas ja ņem "Necienīgus" bet modernus. Tā esot bijis ar Martinu Pāru , vecie esot bijušu kategoriski pret "Popkultūtūras mēslu" [ arī mans uzskats] bet "bizness mārketings" un daļa jauno PAR , kašķis liels bijis. Principā to ko viņi VEIDO LV nekad nav bijis pieprasīts un tīstīts tas ir "Foto stāstus" , tik pavisam jaunos laikos daži LV tā praktizē kas gan ir personīga iniciatīva ne "Pasūtījums". Mūsējie darbojās daudzās citās mūsdienās aktuālās organizācijās , ņemot vērā ka viņiem nav normāla "Starta iespēju" tas ir gana kruta. Magnums ir vieta kurā UZAICINA nevis piesakās darbā.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):