forum.gif
vai tas lops ir fotografs
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / vai tas lops ir fotografs
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 28.01.14 16:34
 citēt
Krievu geja atbilde Abramoviča mīļākās provokatīvajam foto
www.delfi.lv...:
avatar
Publicēts: 28.01.14 16:56
 citēt
savu panācis visādi mudazvoni pārpublicē bildi.
avatar
Publicēts: 28.01.14 17:33
 citēt
ļoti loģiska atbilde..
avatar
Publicēts: 28.01.14 17:34
 citēt
Normāla bilde, turklāt labāka par oriģinālu - ja tur izveidots bija dizaina objekts, savukārt tā sēdēšana tika fiksēta kā notikuma fiksācija, momentuzņēmums, tad šī ir izveidota kā fotogrāfija. :)
avatar
Publicēts: 28.01.14 21:39
 citēt
Kārtējā pideru propoganda un savas slimīgās perversijas attaisnošana.
avatar
Publicēts: 28.01.14 21:58
 citēt
chukmasoff_f:Kārtējā pideru propoganda un savas slimīgās perversijas attaisnošana.

Katrs saskata to, kas pašam tuvāks.:face-grin:
avatar
Publicēts: 30.01.14 14:42 labots
 citēt
protams, ka ir. Cik tajā visā ir mākslas es neņemos spriest, bet vismaz ir ideja. Kas šo krasi nošķir no klasiskā - saulriets, jūra, priede, vai - saulriets, beibe, čiči
avatar
Publicēts: 30.01.14 15:14
 citēt
NilsS:protams, ka ir. Cik tajā visā ir mākslas es neņemos spriest, bet vismaz ir ideja. Kas šo krasi nošķir no klasiskā - saulriets, jūra, priede, vai - saulriets, beibe, čiči


Kāda tad ir tā darba leilā ideja ar ko tas pārspēj "saulriets, jūra, priede, vai - saulriets, beibe, čiči"? :) Tik vien kā PR triks
avatar
Publicēts: 30.01.14 15:21
 citēt
kāpēc lops?
avatar
Publicēts: 30.01.14 15:30
 citēt
Ši cenšanās visur saskatīt rasismu ir vienkārši slimīga. Balts cilvēks sēž uz melna - ārprāts, kāda cūcība, kā tā var - rasisti.
Melns cilvēks sēž uz balta - nu kas tur tād, viss kārtībā. Baltais melno nosauc par melno - tiesas prāva garantēta, melnais nosauc balto nosauc par balto - nu un, kas tur tāds. Un nekā tāda tur arī nav - ne pirmajā ne otrajā gadījumā. Vienkārši ir cilvēki kuriem ir izdevīgi un arī patīk kūdīt un naidot.
avatar
Publicēts: 30.01.14 16:03
 citēt
placebo:kāpēc lops?


Pederasts pēc definīcijas ir lops...
avatar
Publicēts: 04.02.14 20:17
 citēt
ak34:
NilsS:protams, ka ir. Cik tajā visā ir mākslas es neņemos spriest, bet vismaz ir ideja. Kas šo krasi nošķir no klasiskā - saulriets, jūra, priede, vai - saulriets, beibe, čiči


Kāda tad ir tā darba leilā ideja ar ko tas pārspēj "saulriets, jūra, priede, vai - saulriets, beibe, čiči"? :) Tik vien kā PR triks


Tā var nolikt jebko, nav arguments.
avatar
Publicēts: 06.03.20 12:03
 citēt
NilsS:protams, ka ir. Cik tajā visā ir mākslas es neņemos spriest, bet vismaz ir ideja. Kas šo krasi nošķir no klasiskā - saulriets, jūra, priede, vai - saulriets, beibe, čiči


Tam "klasiskajam" ir tik liela piekrišana, ka stūķēt iekšā var jebko no šīs sērijas, kādam vienmēr patiks.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):

Pom