forum.gif
Kursi par gaismošanu (slēgt)
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Kursi par gaismošanu (slēgt)
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 06.02.14 22:23 labots
 citēt
Februāra beigās atsākšu kursu ciklu par studijas gaismām. Patreiz iskatās ka būs 4 lekcijas un 5tā kopā ar Ilonu Pulksteni visticamā trešdienās.
Kā vienmēr pamatuzsvaru likšu uz gaismas dabas izprašanu.
avatar
Publicēts: 06.02.14 22:54 labots
 citēt
Gaisma , es tevi mīlu bet precēt negribu :( Labs pasākums , noderīgs , žēl ka retais dunduks pavilksies :(
avatar
Publicēts: 06.02.14 23:02
 citēt
Lunis:Gaisma , es tevi mīlu bet precēt negribu :( Labs pasākums , noderīgs , žēl ka retais dunduks pavilksies :(


Man arī nevajag, lai ļaužu masas pavilktos.... jo man tomēr vajag cilvēkus, kuri zin kāpēc viņiem to vajag.

Šedevru pogas nevienam neierādu, bet mēģinu ierādīt ceļu, lai ļaudis izprastu gaismojumu.
avatar
Publicēts: 06.02.14 23:09
 citēt
NUJA tapēc jau saku ka ŽĒL ka tiem kam "Dakters paraktījis" visdrīzāk nekur neies. Izprast , tev gan globāli mēŗki . tas atri nesanāk vairumam arī ne pārāk stulbu ļautiņu.
avatar
Publicēts: 06.02.14 23:28
 citēt
AGA - un kad es gāju pie Saharova, tad Lunis mani lamāja kā tādu pēdējo palaistuvi ;-pp ... Lunīti? a es pie Luxferres drīkstu iet?;-pppp
avatar
Publicēts: 06.02.14 23:43
 citēt
Forši! Cerams tiešām pirmā grupa savāksies! [ es nepiedalos ] :)
avatar
Publicēts: 06.02.14 23:47
 citēt
NIN:Forši! Cerams tiešām pirmā grupa savāksies! [ es nepiedalos ] :)

kādā zinā pirmā grupa? Līz šim jau ir bijušas kopā kādas 5, jāsaka gan ka pēdējos 2 gadus laikam neesmu organzējis...
avatar
Publicēts: 06.02.14 23:59 labots
 citēt
dansiga:AGA - un kad es gāju pie Saharova, tad Lunis mani lamāja kā tādu pēdējo palaistuvi ;-pp ... Lunīti? a es pie Luxferres drīkstu iet?;-pppp


Pie Saharova ir tas ko LukXs aprakstīja "man tomēr vajag cilvēkus, kuri zina, kāpēc viņiem to vajag.", no VISIEM tur klātesošajiem labi ja 3-4 ZINĀJA vai saprata, kas tur vispār notiek. NEKO no tā ko minētais kungs jums tur rādija PRAKTISKI nav iespējams atkārtot panāk ne ar SPECIALIZĒTU STUDIJAS TEHNIKU :) Diemžēl ne tādus rakursus, ne plānus ne asuma / neasuma robežas PRAKTISKI nav iespējams panākt ar 35mm tehniku un tās OPTIKU :) NEKĀDU, tas praktiski nav iespējams:) TO domāju ZINĀJA / SAPRATA, labi ja DAŽI cilvēki no visa tā bara kas tur tussēja :):) Būtībā liela daļa tā pasākuma cilvēkiem bez TĀDAS TEHNIKAS bija bezjēdzīga.

Ar Luxša biški vienkāršāk IESPĒJA iegūt tādu gaismu zīmējumu kā jums RĀDIS ir arī ar 10x lētākiem dzelžiem nekā jūs mācīs:) PIEMĒRAM esmu gājis arī studijas kursos arī pie ZAVADSKA kaut mana pieredze studijā gadus 20 lielāka par viņējo, visai jocīga vaine. TAČU mani interesēja KĀ viņš panāk ANALOĢISKU REZULTĀTU ar 10x lētāku tobrīd tehniku kā MANĒJĀ :):) UZZINĀJU un turpmāk iestaipīju vietām līdz 70% budžeta NEZAUDĒJOT iespējas un kvalitāti:) SAHAROVA gadījumā tas nav PRAKTISKI iespējams, jo tur neko NEVAR AIZVIETOT, tik varbūt analoģisku cita ražotāja tehniku praktiski 1:1 cenā :):) Ej droši Omi, varēsi ietussēt, gaismas un cilvēkus tu jūti vāji, JĀMĀCĀS
avatar
Publicēts: 07.02.14 00:08 labots
 citēt
Varētu padomāt, tikai, cik % būs nodērīgi cilvēkam, kurš studijā nedomā fočēt? :) Ja vismaz 30-50%, tad varētu, ja nav baigi lielais $.
Un kāpēc viena no lekcijām nevarētu būt "gaismošana lauka apstākļos"? Tipa. atstarotāji, strobistu pribambasi?
avatar
Publicēts: 07.02.14 00:13
 citēt
ok ok - bet Tev NE mazākās sajēgas nav par to, KO un KĀ Saharovs stāstīja ..... Bija arī ne perfekti asas bildes, uz ko viņš teica - nu neatkārtosim - bet ideja jums skaidra ;-ppp ......utt....Pagaidām netaisos atkārtot viņa darbus, bet gana daudz ko no viņa mācītā varu izmantot arī tur, kur es šobrīd esmu! P.S. bet kāpēc jāardās, ja kāds iet kaut ko mācīties/klausīties? Kas tā par modi? P.P.S. rādi šu Zavadska darbus, kuru dēļ Tu gāji pie viņa mācīties!


Tad man iet vai neiet pie Luxferres, bļin?;-pppp es atbilstu vai neatbilstu "man tomēr vajag cilvēkus, kuri zin kāpēc viņiem to vajag." ??????
avatar
Publicēts: 07.02.14 00:16
 citēt
dansiga:
Tad man iet vai neiet pie Luxferres, bļin?;-pppp es atbilstu vai neatbilstu "man tomēr vajag cilvēkus, kuri zin kāpēc viņiem to vajag." ??????


Bet aizej , to vismaz VAR atkārtot ar JEBKO ja saprot PRIEKŠ KAM un kā darbojas :):)
avatar
Publicēts: 07.02.14 00:18
 citēt
a ES sapratīšu!?!!?!?!?!?
avatar
Publicēts: 07.02.14 00:26 labots
 citēt
dansiga:a ES sapratīšu!?!!?!?!?!?


Tuu zini tas BAIGI individuāli , apsalūti lielāko daļu cilvēkiem nav iespējams iemācīt SAPRAST lietas kuras viņi neuztver. Taka tas pēc tevis pašas IR spēja uztver gaismu vai nav. Ļoti individuāli. Tas pats kā ar KRĀSU , nav iesējams iemācīt cilvēkam, JUST KRĀSU ja viņam nav iedzimtas "Krāsu kultūras" , var iemācīt SHĒMAS bet ne "Saprast" kā krasai vai gaismai JĀIZSKATĀS JĀBŪT :) Mes savulaik baigi sitāmies ar šo problēmu nu atlasēs 10-50-200 cilvēki un VISI GARĀM ! Beigās kolēģis Pēteris Vanags pauda ideju "Pameklēsim pie Audējām" un točna kuru ņem VISAS VAR :):) Ka izrādās PRAKTSKI nav iespējams neko DAIĻI noaust ja nav iedzimtas KRĀSU izjūtas:):)
avatar
Publicēts: 07.02.14 00:27 labots
 citēt
Tad man IET vai NEIET!?!?!?!!?!?!? Tu taču VISU par mani zini ;-ppppp
avatar
Publicēts: 07.02.14 00:28
 citēt
Domāju, ka grūtākais nav saprast, bet gan - pašam to pielietot!
avatar
Publicēts: 07.02.14 00:29
 citēt
dansiga:Tad man IET vai NEIET!?!?!?!!?!?!? Tu taču VISU par mani zini ;-ppppp


Ome SEX :):)
avatar
Publicēts: 07.02.14 00:36
 citēt
Ritz:Domāju, ka grūtākais nav saprast, bet gan - pašam to pielietot!


Jo ir lielāka sapratne par lietām jo lielākas paveras to pielietošanas iespējas....
avatar
Publicēts: 07.02.14 09:04
 citēt
Lunis:Gaisma , es tevi mīlu bet precēt negribu :(


:bad_smile:
avatar
Publicēts: 07.02.14 09:05
 citēt
dansiga:Tad man IET vai NEIET!?


Es aizgāju. Nenožēloju. Domāju Tev arī patiks. ;)
avatar
Publicēts: 07.02.14 09:13
 citēt
Kursi, jādomā, ir par maksu. Un ja tā, tad reklāma un mārketings arī būtu no svara. Un ja tā, tad lieliski palīdzētu kaut dažas bildes kursu pasniedzēja galerijā.
P.S. Tas ir draudzīgs ieteikums ar vislabākajiem novēlējumiem. :face-smile:
avatar
Publicēts: 07.02.14 09:34
 citēt
Nu ar gaismu ir tāpat kā ar dzirdi. Nu nav jēgas mācīties spēlēt instrumentu, ja nav muzikālās dzirdes. Nav jēgas fotografēt, ja nejūti gaismu. Pilni veikali ar fotoaparātiem - tas nav attaisnojums.
avatar
Publicēts: 07.02.14 09:50
 citēt
GunarsII:Kursi, jādomā, ir par maksu. Un ja tā, tad reklāma un mārketings arī būtu no svara. Un ja tā, tad lieliski palīdzētu kaut dažas bildes kursu pasniedzēja galerijā.
P.S. Tas ir draudzīgs ieteikums ar vislabākajiem novēlējumiem. :face-smile:


Līdz šim Krišjāņa kursi vienmēr ir pilnībā nokomplektējušies un pat kāds palicis "aiz durvīm" arī bez bilžu iepriekšējas izrādīšanas. Un periodā, kad kursu nav, cilvēki interesējas, kad būs, vai jau nevar pieteikties... Šmita kungs ir plaši izdaudzināts gaismošanas speciālists ar fizikas doktora grādu kabatā. Viņam nahren tas mārketings vajadzīgs. ;)
avatar
Publicēts: 07.02.14 09:53
 citēt
Krišjāņa uzņēmumi jāskatās drukāti. Laiku pa laikam jau viņš izstādās arī. www.saldus.lv...
avatar
Publicēts: 07.02.14 11:18
 citēt
Ir tāds joks, ka citiem māca tie, kuriem pašiem nesanāk... :D

Bet ja par lietu tad skaidroju pamatprincipus, jo kā jau Gaisma minēja mazliet šo to saprotu no fizikas.
avatar
Publicēts: 07.02.14 11:23
 citēt
Gaisma:
dansiga:Tad man IET vai NEIET!?


Es aizgāju. Nenožēloju. Domāju Tev arī patiks. ;)


Es arī esmu bijusi vienreiz :-) Es tak Luni aiz ūsām raustu un gaidu, ko jaunu izdomās :-)))
avatar
Publicēts: 07.02.14 11:24 labots
 citēt
Dansiga, ej un neprasot Lunim! :face-grin:
avatar
Publicēts: 07.02.14 14:11 labots
 citēt
Dolldia:Dansiga, ej un neprasot Lunim! :face-grin:


Run Forest run! youtu.be...
avatar
Publicēts: 07.02.14 14:15
 citēt
Luxferre:Februāra beigās atsākšu kursu ciklu par studijas gaismām. Patreiz iskatās ka būs 4 lekcijas un 5tā kopā ar Ilonu Pulksteni visticamā trešdienās.
Kā vienmēr pamatuzsvaru likšu uz gaismas dabas izprašanu.
Tas nozīmē - pareizi mājās, lustrā lampas saskrūvēt. Kur varedzēt ko mācīsi, piemērus, cik maksās un kas tu esi.
avatar
Publicēts: 07.02.14 18:53
 citēt
Vai salīdzinoši ar šo - www.fotoblog.lv... - būs atšķirības (kas jauns)?
avatar
Publicēts: 09.02.14 19:41
 citēt
nu gadiem ejot mēs visi maināmies...
avatar
Publicēts: 09.02.14 20:52
 citēt
Labprāt pierakstītos.
avatar
Publicēts: 12.02.14 10:24
 citēt
Kam tas domāts? Cik laika tas aizņem? Kur tas notiek? Vai tas ir paredzēts šauram cilvēku lokam?
avatar
Publicēts: 12.02.14 10:56
 citēt
nock:Kam tas domāts? Cik laika tas aizņem? Kur tas notiek? Vai tas ir paredzēts šauram cilvēku lokam?
vidējajam dundukam, kas nezin, ko viņam vajag. laiku tas aizņem - nu visu mūžu, jo tā pirmā punkta nezināšana parasti nemainās. a kas ir šaurs loks?
avatar
Publicēts: 12.02.14 10:58
 citēt
Uh un es biju padomājis, ka runa iet par kādiem noteiktiem kursiem, konkrētā vietā un laikā. Nu tad tagad viss ir skaidrs :)
avatar
Publicēts: 12.02.14 16:05
 citēt
edgarsj:Labprāt pierakstītos.


droši raksti PM
avatar
Publicēts: 12.02.14 16:09
 citēt
nock:Kam tas domāts?

Tādiem kas vēlas vairāk ko uzzināt par gaismas dabu un tās kontroli


nock:Cik laika tas aizņem?

5 nodarbības + viens plenērveidīgs pasākums

nock:Kur tas notiek?

Rīgā

nock:Vai tas ir paredzēts šauram cilvēku lokam?

Jā 6 max 8 dalībniekiem. Bez labām priekšzināšanām fotogrāfijā domajams kursi nebūs tik liederīgi.
avatar
Publicēts: 12.02.14 16:24
 citēt
Kas tie par kursiem un kapēc nepieciešamas labas priekšzināšanas fotogrāfijā. Vai tad mācībspēkam tādu nav? Un ko gribi iemācīt? Ko gaismot? Parādi. Tava pagrides kļička man neko neizsaka. Kuru te gribi apdurīt?
avatar
Publicēts: 12.02.14 16:32
 citēt
VValdis:Kas tie par kursiem un kapēc nepieciešamas labas priekšzināšanas fotogrāfijā. Vai tad mācībspēkam tādu nav? Un ko gribi iemācīt? Ko gaismot? Parādi. Tava pagrides kļička man neko neizsaka. Kuru te gribi apdurīt?


VValdis par ko īsti satraukums?

Tak skaidri un gaiši uzrakstīts ka kursi par studijas gaismām (ne tikai) un ar to saistītie jautājumi.

Priekšzināšanām jābūt fotogrāfijā, jo nebūs laika skaidrot fotoaparāta iestatījumus vai bildes kompozīciju utt.
avatar
Publicēts: 12.02.14 16:45
 citēt
Značit ja man nav studijas man nav ko darī pie pilsoņa ar kļičku Luxferre?
avatar
Publicēts: 12.02.14 16:54
 citēt
VValdis:Značit ja man nav studijas man nav ko darī pie pilsoņa ar kļičku Luxferre?


Ja manis rakstītot tā saprati, tad tev nav ko pie manis darīt.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):