forum.gif
Kursi par gaismošanu (slēgt)
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Kursi par gaismošanu (slēgt)
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 12.02.14 21:08
 citēt
VValdis:Kas tie par kursiem un kapēc nepieciešamas labas priekšzināšanas fotogrāfijā. Vai tad mācībspēkam tādu nav? Un ko gribi iemācīt? Ko gaismot? Parādi. Tava pagrides kļička man neko neizsaka. Kuru te gribi apdurīt?




VValdis atkal izcēlās..! Pirms braukt pāri cilvēkam ar traktoru varbūt korektāk ar vinu aprunāties ja kas interesē..Bet nē-kā tāda kaulaina meža vecene iedur savu tievo pirksteli otram ausi..
avatar
Publicēts: 12.02.14 22:30
 citēt
VValdis:Značit ja man nav studijas man nav ko darī pie pilsoņa ar kļičku Luxferre?

a gaisma Tev ir? :grimace:
avatar
Publicēts: 13.02.14 06:35 labots
 citēt
Divas āra gaismas saule un laternas. Kam man zināt to kļičkoto personu. Godīgi uzmācos ar jautājumu, bet lecīgs. Pie tāde pedkokoka mācītoies defoltā negribu. Nodomājot saprotu tāds neko kā pašlielī';sanos nepasniegs. Tādu redzēju fotoizstādē
avatar
Publicēts: 13.02.14 11:11
 citēt
VValdis:Kas tie par kursiem un kapēc nepieciešamas labas priekšzināšanas fotogrāfijā. Vai tad mācībspēkam tādu nav? Un ko gribi iemācīt? Ko gaismot? Parādi. Tava pagrides kļička man neko neizsaka. Kuru te gribi apdurīt?

VValdi, nu pārlasi, lūdzu, savu "godīgi" uzdoto jautājumu vēlreiz. Priekšzināšanu līmenis ir jānorāda obligāti, varbūt nejauši esi to manījis svešvalodu kursu sludinājumos. Šo kursu pieteikumā tas korekti tika izdarīts. Apgalvojums, ka kāds tiks "apdurīts" ir ne ar ko nepamatots paprasts "uzbrauciens". Manuprāt, šāds uzvedības modelis nav tas labākais vietnē, kur tusējas domubiedri.:face-sad:
avatar
Publicēts: 13.02.14 11:27
 citēt
Ir tā, ja pilsonis ir apaudzis ar visādu apaugumu un nereaģe tad jāiedarbojas agresīvāk. Nekādi nevaru apmierināt savu zinātkāri, ko frukts, kādus sludina gaismošanas kursus. Pēc kļičkas neko nevaru noteikt. nezinu un nevaru nojaust ko viņš centīsies pasniegt. Pēc personu reakcijas noprotu, ka ir gājuši kļičkotā kursos un guvuši labumus, bet neatklājas. Gribu zināt ko kursus izejot iemācīšos. Cik sapratu no frukta, ka pie viņa man darīt neko nevajag un rādīties arī nevajag Iespējams ir nolasījis savu elsotāju baru un savas zināšanas arī pa naudu tikai savējiem notirgo. Tāds defoltā mani neuzskata par domubiedru bet par nedraugu. Uzdodu neertus jautājumus. Ko es no kursiem iegūšu?
avatar
Publicēts: 13.02.14 11:27
 citēt
Ko es no kursiem iegūšu?
avatar
Publicēts: 13.02.14 11:28
 citēt
Ko es no kursiem iegūšu?
avatar
Publicēts: 13.02.14 11:28
 citēt
Ko es no kursiem iegūšu?
avatar
Publicēts: 13.02.14 11:28
 citēt
Ko es no kursiem iegūšu?
avatar
Publicēts: 13.02.14 11:29
 citēt
Jā, Valdi, nešūmējies par daudz.
Kursi pie šī lektora būtu interesanti tieši no gaismas fizikas īpašibu izziņas viedokļa (nezinu nevienu kompetentāku speciālistu šai nozarē ar fizikas doktora zinātnisko grādu, kas tematiski piedevām vistiešāk saistās ar fotografēšanas prasībām).
Un padziļināta informētība un izpratne nevienam nav traucējusi.
avatar
Publicēts: 13.02.14 11:32
 citēt
Ko es no kursiem iegūšu?
avatar
Publicēts: 13.02.14 11:57 labots
 citēt
VValdis:Ko es no kursiem iegūšu?


NOGAISMOT varēsi , jebko jebkur , JA PIELEKS:)



avatar
Publicēts: 13.02.14 13:52
 citēt
Izstās, ka neiešu uz kursiem. Nav man tās pamatzināšanas fizikā, trūkts pieredzes darbam ar gaismām. Pietiks ar internetvietnē noskatītām shēmelēm. Ietaupīsies naudiņa interenetam, la turpinātu iezskatīties fotoblogā.
avatar
Publicēts: 13.02.14 13:55 labots
 citēt
VValdis:Izstās, ka neiešu uz kursiem. Nav man tās pamatzināšanas fizikā, trūkts pieredzes darbam ar gaismām. Pietiks ar internetvietnē noskatītām shēmelēm. Ietaupīsies naudiņa interenetam, la turpinātu iezskatīties fotoblogā.


Tad tev noderēs šitas jaunais Elinchrom brīnums softs "EL Skyport 3.1" , saliekc tik "Internet shēmiņas" datorā un Elinchrom blices caur WiFi pieslēgumu tev "Shēmiņas" momentā saliek uz tavām Elinchrom EL sērojas blicēm :):)
avatar
Publicēts: 13.02.14 13:56
 citēt
VValdis:Izstās, ka neiešu uz kursiem. Nav man tās pamatzināšanas fizikā, trūkts pieredzes darbam ar gaismām. Pietiks ar internetvietnē noskatītām shēmelēm. Ietaupīsies naudiņa interenetam, la turpinātu iezskatīties fotoblogā.


To, ka netaisies nākt jau sapratu pēc taviem pirmajiem postiem.

Veiksmi fotogrāfēšanā!
avatar
Publicēts: 13.02.14 14:12
 citēt
Luxferre:
VValdis:Izstās, ka neiešu uz kursiem. Nav man tās pamatzināšanas fizikā, trūkts pieredzes darbam ar gaismām. Pietiks ar internetvietnē noskatītām shēmelēm. Ietaupīsies naudiņa interenetam, la turpinātu iezskatīties fotoblogā.


To, ka netaisies nākt jau sapratu pēc taviem pirmajiem postiem.

Veiksmi fotogrāfēšanā!
īstais, kam veiksmi fotografēšanā vēlēt :D :D :D
avatar
Publicēts: 13.02.14 14:21
 citēt
Lunis:
VValdis:Izstās, ka neiešu uz kursiem. Nav man tās pamatzināšanas fizikā, trūkts pieredzes darbam ar gaismām. Pietiks ar internetvietnē noskatītām shēmelēm. Ietaupīsies naudiņa interenetam, la turpinātu iezskatīties fotoblogā.


Tad tev noderēs šitas jaunais Elinchrom brīnums softs "EL Skyport 3.1" , saliekc tik "Internet shēmiņas" datorā un Elinchrom blices caur WiFi pieslēgumu tev "Shēmiņas" momentā saliek uz tavām Elinchrom EL sērojas blicēm :):)
Vot tā ir vešč
avatar
Publicēts: 13.02.14 14:24
 citēt
Bildes:
Luxferre:
To, ka netaisies nākt jau sapratu pēc taviem pirmajiem postiem.

Veiksmi fotogrāfēšanā!
īstais, kam veiksmi fotografēšanā vēlēt :D :D :D
Lai Tu kādreiz apgaismots taptu!
avatar
Publicēts: 13.02.14 14:29
 citēt
VValdis:
Lunis:
Tad tev noderēs šitas jaunais Elinchrom brīnums softs "EL Skyport 3.1" , saliekc tik "Internet shēmiņas" datorā un Elinchrom blices caur WiFi pieslēgumu tev "Shēmiņas" momentā saliek uz tavām Elinchrom EL sērojas blicēm :):)
Vot tā ir vešč


KATAD ! Esmu vienmēr uz jautājumu "Kādu fočuku pirkt" atbildējis "Tikai ar zaļo kvadrātiņu !"
avatar
Publicēts: 13.02.14 19:44
 citēt
UldisMuzikants:tas ir štrunts pret Lapina melno kvadrātu
www.photoline.ru...





Bij tas gods satikt so kungu.
avatar
Publicēts: 25.02.14 13:42 labots
 citēt
Lunis:
VValdis:Izstās, ka neiešu uz kursiem. Nav man tās pamatzināšanas fizikā, trūkts pieredzes darbam ar gaismām. Pietiks ar internetvietnē noskatītām shēmelēm. Ietaupīsies naudiņa interenetam, la turpinātu iezskatīties fotoblogā.


Tad tev noderēs šitas jaunais Elinchrom brīnums softs "EL Skyport 3.1" , saliekc tik "Internet shēmiņas" datorā un Elinchrom blices caur WiFi pieslēgumu tev "Shēmiņas" momentā saliek uz tavām Elinchrom EL sērojas blicēm :):)


Kaut kā apšaubu šī pasākuma lietderību, jo diez vai softs manā vietā pareizā lenķī un augstumā saliks arī statīvus un uzliks pareizos kliedētājus, reflektorus utt. Izklausās pēc normāla gadžeta naudas noslaukšanai
avatar
Publicēts: 25.02.14 14:22
 citēt
VValdis:Značit ja man nav studijas man nav ko darī pie pilsoņa ar kļičku Luxferre?


Tev nav, ko darīt pie Krišjāņa nevis tāpēc, ka Tev nav studijas, bet gan tāpēc, ka
1) Tev ir pārāk liela līdzība ar saimniecībā visnotaļ noderīgu instrumentu, ko mēdz saukt par āmuru,
2) tie, kas iet uz Šmita kursiem, zin, kāpēc to dara, bet Tu acīmredzami līdz tam vēl neesi izaudzis.
avatar
Publicēts: 25.02.14 16:20
 citēt
Gaisma:
VValdis:Značit ja man nav studijas man nav ko darī pie pilsoņa ar kļičku Luxferre?


Tev nav, ko darīt pie Krišjāņa nevis tāpēc, ka Tev nav studijas, bet gan tāpēc, ka
1) Tev ir pārāk liela līdzība ar saimniecībā visnotaļ noderīgu instrumentu, ko mēdz saukt par āmuru,
2) tie, kas iet uz Šmita kursiem, zin, kāpēc to dara, bet Tu acīmredzami līdz tam vēl neesi izaudzis.


Diez vai ceļš uz sajēgas iegūšanu ir tikai viens un tas ved tikai cauri Šmita kunga kursiem :) to saku it nemaz nenoniecinot viņa spējasun zināšanas.
Tepat Latvijā ir pietiekami zinošu cilvēku arī bez viņa, pie kuriem mācīties.
avatar
Publicēts: 25.02.14 16:24
 citēt
Ir āmuri, kam pat einšteins nepalīdzēs. ;)
avatar
Publicēts: 25.02.14 20:39
 citēt
Gaisma:Ir āmuri, kam pat einšteins nepalīdzēs. ;)




tiem, atkal, varbūt līdz āmurs !
avatar
Publicēts: 26.02.14 13:54
 citēt
UldisMuzikants:un kā ar lodāmuriem?


Palīdz visam. Pārbaudīts.
avatar
Publicēts: 26.02.14 22:36 labots
 citēt
NilsS:
UldisMuzikants:un kā ar lodāmuriem?


Palīdz visam. Pārbaudīts.


Ar karsto galu uz āru.
avatar
Publicēts: 27.02.14 10:11
 citēt
smartins:
NilsS:
Palīdz visam. Pārbaudīts.


Ar karsto galu uz āru.


Vai tad parasti karstais gals lodāmuram ir uz iekšu ?:face-glasses:
avatar
Publicēts: 27.02.14 11:54
 citēt
NilsS:
smartins:
Ar karsto galu uz āru.


Vai tad parasti karstais gals lodāmuram ir uz iekšu ?:face-glasses:
Mēdz būt arī uz iekšu, bet tad var izvilkt. :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.02.14 12:33
 citēt
smartins:
NilsS:
Vai tad parasti karstais gals lodāmuram ir uz iekšu ?:face-glasses:
Mēdz būt arī uz iekšu, bet tad var izvilkt. :bad_smile:


Nav sāpīgi ?
avatar
Publicēts: 27.02.14 12:38
 citēt
NilsS:
smartins:ēdz būt arī uz iekšu, bet tad var izvilkt. :bad_smile:


Nav sāpīgi ?
Gan jau, ka ir.
avatar
Publicēts: 27.02.14 12:40 labots
 citēt
smartins:
NilsS:

Nav sāpīgi ?
Gan jau, ka ir.


Pēc profila fočenes tā arī rādās :face-crying::face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):