forum.gif
Nokautā māksla un asara uz vaiga
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Nokautā māksla un asara uz vaiga
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 18.02.14 18:00
 citēt
Nokauta māksla un asara uz vaiga. :face-crying:
Pēc ilgas saņemšanās bija doma nopublicēt kādu darbu, kas tapis pavasarīgi ziemīgajos vakaros, kad saules gaisma nav redzama, bet kāds to vienkārši noraida-tas ir skumīg. Kur lai mūza rod pamatu zem kājām, ja to pašu sadēdē kāds nevīdīgs tuksneša vējšssssssssssssssssssssss?
avatar
Publicēts: 18.02.14 18:12
 citēt
Kur kas , PASŪDZIES man :)
avatar
Publicēts: 18.02.14 18:13
 citēt
Lunis:Kur kas , PASŪDZIES man :)

Ieliku bildi pēc ilgiem klusēšanas laikiem-tādu dzeltenu ar sniega tēmu, bet kāds to noraidīja-par to lielā sāpe :face-crying:
avatar
Publicēts: 18.02.14 18:21
 citēt
Un tas pats stāsts atkal otro reizi :(
Skjumīgji galīgi
avatar
Publicēts: 18.02.14 20:57
 citēt
Negribu mēģināt izklausīties pēc kaut kāda lietpratēja, bet pēc savas pieredzes mācoties mākslas skolās un esot draugos ar daudziem kreatīviem cilvēkiem, varu teikt: Ja gribi pelnīt naudu un izpatikt citiem cilvēkiem - kļūsti par amatnieku. Bet ja tomēr gribi izpausties un sniegt pasaulei ko jaunu - nāksies pieciest kritiķus un tos kam vienkārši skauž.

Citiem vārdiem: Esi vecis/vecene ar kārtīgiem pautiem, kas mācās no aizrādījumiem un nepārdzīvo kritiku!
avatar
Publicēts: 18.02.14 21:19
 citēt
3rdHalf: Esi vecis/vecene ar kārtīgiem pautiem


nu nez baletā tas traucē www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 19.02.14 09:28
 citēt
Kāds īsti ir cenzuras stūrakmens un kas par kritērījiem?
avatar
Publicēts: 24.02.14 19:34
 citēt
Tas tak sen skaidrs, ka fotoblog.lv ar mākslu sakars ļoti tāls... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 24.02.14 19:37
 citēt
disastro:Tas tak sen skaidrs, ka fotoblog.lv ar mākslu sakars ļoti tāls... :bad_smile:


Latvijas knopsētājiem 99,999% ar MAXSLA nekāda sakara , taka kas ir tam IR :)
avatar
Publicēts: 24.02.14 20:00
 citēt
beidzot kāds sācis te ravēt mēslus ārā... urrraaaaa! :money:
avatar
Publicēts: 24.02.14 20:57
 citēt
disastro:Tas tak sen skaidrs, ka fotoblog.lv ar mākslu sakars ļoti tāls... :bad_smile:


Tāda sāpe sakrājusies, ka vajadzēja speciāli reģistrēties, lai šito tekstu iekakātu? Delfos izbanoja? :face-grin:
avatar
Publicēts: 24.02.14 21:30
 citēt
Ielūrēju balerīnas galeriju ... manuprāt, tur vieni vājprāta murgi, bet lai nu kā kaut kāds kopējs stils tomēr nolasās, tas runā par labu autoram. p.s. Uz maniem vārdiem drīkst apvainoties un pilnīgi pamatoti, jo es no māklsas sajēdzu pilnīgi un absolūti neko (pilnīgi nopietni), man tik smukas bilžas patīk.
avatar
Publicēts: 24.02.14 21:40
 citēt
ivog:... es no māklsas sajēdzu pilnīgi un absolūti neko (pilnīgi nopietni), man tik smukas bilžas patīk.


Viedi vārdi-viedi :face-grin:
avatar
Publicēts: 24.02.14 21:48
 citēt
ivog:Ielūrēju balerīnas galeriju ... manuprāt, tur vieni vājprāta murgi, bet lai nu kā kaut kāds kopējs stils tomēr nolasās, tas runā par labu autoram. p.s. Uz maniem vārdiem drīkst apvainoties un pilnīgi pamatoti, jo es no māklsas sajēdzu pilnīgi un absolūti neko (pilnīgi nopietni), man tik smukas bilžas patīk.
Es arī ielūrēju autora galeriju - manuprāt, šis nav viņa vienīgais profils fotoblogā :bad_smile:
avatar
Publicēts: 24.02.14 21:51
 citēt
baletss:
ivog:... es no māklsas sajēdzu pilnīgi un absolūti neko (pilnīgi nopietni), man tik smukas bilžas patīk.


Viedi vārdi-viedi :face-grin:


Redzi, kādreiz, krievu laikos, bija tāds populārs lozungs (manuprāt, pareizs) - māksla pieder tautai. Bet... ja tauta nesaprot, tad nafig tādu mākslu...
avatar
Publicēts: 24.02.14 22:09
 citēt
ivog:

Redzi, kādreiz, krievu laikos, bija tāds populārs lozungs (manuprāt, pareizs) - māksla pieder tautai. Bet... ja tauta nesaprot, tad nafig tādu mākslu...

Nu Liepiņu Edgars arī šo to savulaik saklasificēja...
-"Ir 2 veidu māksla- tā, kas tautai ir vajadzīga, un tā, kas nav vajadzīga..."
-"Ir 2 veidu erotika - kad ir ar ko, bet nav kur un kad ir kur, bet nav ar ko..."
:face-smile::face-smile:
avatar
Publicēts: 24.02.14 22:17
 citēt
Ir vēl 3. veids (erotikai) - kad ir ar ko, ir kur, bet nestāv :bad_smile:
avatar
Publicēts: 24.02.14 22:23
 citēt
Un ir 2 veidu cilvēki.:face-wink:
1.tie kuri zin to,ka viņi nezin
2.tie kuri nezin to,ka viņi nezin
avatar
Publicēts: 25.02.14 16:51
 citēt
Priede:
disastro:Tas tak sen skaidrs, ka fotoblog.lv ar mākslu sakars ļoti tāls... :bad_smile:


Tāda sāpe sakrājusies, ka vajadzēja speciāli reģistrēties, lai šito tekstu iekakātu? Delfos izbanoja? :face-grin:


iereģistrējos, lai pārdotu objektīvu, kas man arī veiksmīgi izdevās, un pa ceļam gadījās mazmājiņa :bad_smile:
kas ir Delfi? :big_smile:
avatar
Publicēts: 22.01.24 20:03 labots
 citēt
GunarsII:
ivog:

Redzi, kādreiz, krievu laikos, bija tāds populārs lozungs (manuprāt, pareizs) - māksla pieder tautai. Bet... ja tauta nesaprot, tad nafig tādu mākslu...

Nu Liepiņu Edgars arī šo to savulaik saklasificēja...
-"Ir 2 veidu māksla- tā, kas tautai ir vajadzīga, un tā, kas nav vajadzīga..."
-"Ir 2 veidu erotika - kad ir ar ko, bet nav kur un kad ir kur, bet nav ar ko..."
:face-smile::face-smile:



1) Ir zināms nezināmais,
2) Nezināms nezināmais,
3) Nezināms zināmais,
4) Zināms zināmais.

Kā teica bijušais Maskavas mērs Lukjanovs, "Никогда такого не было - и вот опять."
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):