forum.gif
Diskusijas par politiku
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Diskusijas par politiku
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >
IerakstsAutors
Publicēts: 28.12.20 12:57
 citēt
Apnarkojusies vai ar tupeli tā pastiprāk pa pauri dabūjusi.
Publicēts: 28.12.20 23:02
 citēt
Vakcinacijas Dpili atbalsta 5 % : youtu.be... :face-grin:
Publicēts: 30.12.20 16:29
 citēt
Aija Demberga
45m ·
Notiek interesantas lietas man aiz muguras - jau divi BRĪVIE CILVĒKI mani izmeta no savām administrētajām grupām. Nav noslēpums, kuri - #Inta Dižā un #Florens Jansons.
Intai vismaz bija iemesls - atļāvos brīvi domāt un grupā paust viedokli, pretēju Intas.
Florens nupat, pēkšņi - it kā uz kāda teikto par mani, ka es gāžot negatīvu uz BDA (BCA).
Lai nu būtu
Publicēts: 30.12.20 22:20
 citēt
lodzija:Aija Demberga
45m ·
Notiek interesantas lietas man aiz muguras - jau divi BRĪVIE CILVĒKI mani izmeta no savām administrētajām grupām. Nav noslēpums, kuri - #Inta Dižā un #Florens Jansons.
Intai vismaz bija iemesls - atļāvos brīvi domāt un grupā paust viedokli, pretēju Intas.
Florens nupat, pēkšņi - it kā uz kāda teikto par mani, ka es gāžot negatīvu uz BDA (BCA).
Lai nu būtu

Kādas grupas :haha:, tādi i grupņiki.
Publicēts: 30.12.20 23:27
 citēt
Cik gan vientuļam jābūt pajolītim, lai ar šādu sāpi dalītos forumā! :haha:
Publicēts: 31.12.20 00:39
 citēt
Karlis_K:Cik gan vientuļam jābūt pajolītim, lai ar šādu sāpi dalītos forumā! :haha:

Šis sīkums, vēl nāksies lasīt, kā Damberga ar Jansonu cīnījās finālā par barveža troni! Tas būs Wow!
Publicēts: 31.12.20 05:51
 citēt
Pa sotakam un uz paku :D
Publicēts: 31.12.20 23:37
 citēt
Kā mēs trenejamies KRIEVUS šaut : youtu.be... :face-grin:
Publicēts: 04.01.21 11:23
 citēt
Tauta runā - Arturs Petersons
Neuztraucies, Pļaviņš ar Babri jau sametušies kopā ar Ļedjajevu.
Tikmer Jeremejevs - strauji tuvojas - Godzemes Ķēniņienes Dittas līmenim, tāda mums tā "opozīcija" ir, atliek cerības tikai pašiem uz SEVi, slīcēju glābšanās ir pašu slīcēju rokās/Ļedjajevs pirms gadiem 10 sludināja, ka ir par NWO - Jauno Pasaules Kārtību, tās ieviešanu LATVIJĀ
:face-grin:
Publicēts: 04.01.21 14:25
 citēt
Ja tie klauni ir opozīcija, tad varu iedomāties, kāda ir tās brandžas valdošā koalīcija.
Publicēts: 05.01.21 23:06
 citēt
BIZNESS UN POLITIKA

SKY iznjem MEMORY WATER

Publicēts: 06.01.21 13:01
 citēt
ko tu savu cīņu biedru apņirdz? Nesmuki, nesmuki...
Publicēts: 09.01.21 01:02
 citēt
Publicēts: 09.01.21 09:16
 citēt
Šitā Strautnieku varētu nopērt kārtīgi :face-grin:
Publicēts: 09.01.21 10:01
 citēt
Stendzeniekam bija labāks:

pbs.twimg.com...
Publicēts: 09.01.21 15:38
 citēt
LABI KA ES SOREIZ NEBRAUCU - AIZTUR DPILS BRIVIBAS BRAUCIENS auto KOLONNU : youtu.be... :face-grin:
Publicēts: 09.01.21 21:20
 citēt
Tieši žēl, ka nebrauci, būtu ar tupeli tiem pa pauri sadevis!
Publicēts: 10.01.21 17:57
 citēt
Daugavpils šoseja normāla trase, bet nē, visādi pseido brīvības cīnītāji ņem un piesmej .... latviski izsakoties pridurku bars :bad_smile:
Publicēts: 10.01.21 21:36
 citēt
Nu Daugavpilī jau arī ir atbilstoša profila slimnīca, bet šiem taču Tvaika iela vai Ģintermuiža tuvāk.
Publicēts: 10.01.21 21:46
 citēt
Daugavpilī tai filmētajai būtu apzīmējums - glupa bōba.
Publicēts: 16.01.21 14:50
 citēt
TIESHRAIDE
Kopā veidojam Brīvvalsti
Pagājušajā gadā pieredzējām, ka pasaule kādu mēs to pazinām mainījās dažu mēnešu laikā. Apjomīgs pārskats par globālajām pārmaiņām pasaulē un Latvijā. Par Covid-plāna globālo informācijas arhitektūru, lielo restartu un totalitārisma draudiem. Par aktivitātēm, ko esam kopīgi paveikuši, lai panāktu diskusijas, atgūtu vārda brīvību un apturētu viedokļu cenzūru.
Pārskati par 12.12.2020 demonstrāciju, Brīvības braucieniem un mijiedarbību ar aizejošās varas institūcijām. Būs apjomīga informācija, analīze un secinājumi. Būs daudz viesu un runātāju. Pats būtiskākais - runāsim par nākotni, kā to kopā labāk veidot un kādi izaicinājumi mūs sagaida. Esam daudz cīnījušies, bet šobrīd pienācis brīdis palūkoties kā rast izeju un radīt gaišāku realitāti mūsu valstij. Viedokļi un rīcība var būt dažāda, bet mūs vieno tas, ka visi vēlamies fundamentālas izmaiņas un brīvu, laimīgu Latviju. Sāksim vizualizēt jaunu Latvijas Brīvvalsti un kādu mēs katrs vēlētos to redzēt. Esam jau apkopojuši sākotnējās vīzijas par nākotnes politiku, ekonomiku, medicīnu, ģimeni un izglītību.

www.facebook.com...
Publicēts: 16.01.21 16:12
 citēt
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >

Mana info: