forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 103
  5. 104
  6. 105
  7. 106
  8. 107
  9. 108
  10. 109
  11. 110
  12. ...
  13. 214
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 31.08.14 12:02 labots
 citēt
Problēma ir arī Putina personībā:face-devil-grin:.
avatar
Publicēts: 31.08.14 12:05
 citēt
Redzi, Latvijā nav krievu černomorskās flotes bāzes, kalašu medību veikalā nopirkt nevar, bet konvencijās par kara vešanu ir stingri noteikts, ka bruņots cilvēks bez kādas valsts armijas pazīšanās zīmēm ir bandīts, kurš laižams no kājas.
Zaļie cilvēciņi te neies cauri.
avatar
Publicēts: 31.08.14 12:14
 citēt
Nedomāju ka ir pareizi lieku reizi celt paniku. Pastāv NATO alianses teritorijas aizsardzības hartas 5. paragrāfs, un spriest vai rašistu agresijas gadījumā tas darbosies vai nē arī lieki.
avatar
Publicēts: 31.08.14 12:16
 citēt
Schneider:Redzi, Latvijā nav krievu černomorskās flotes bāzes, kalašu medību veikalā nopirkt nevar, bet konvencijās par kara vešanu ir stingri noteikts, ka bruņots cilvēks bez kādas valsts armijas pazīšanās zīmēm ir bandīts, kurš laižams no kājas.
Zaļie cilvēciņi te neies cauri.


žēl ka arī tu esi naivs.. kad pēkšņi Rēzeknē. Ludzā vai Daugavpilī parādīsies zaļo cilvēciņu bandas, rūdīti slepkavas ar pieredzi(kurš brašulis uz robežas viņus apturēs?) un babuļas un alkonauti sveiks šos ar ziediem, tad jau būs pa vēlu. Tu taču nedomā ka mūsu poliči Latgalē, starp kuriem ir papilnam krieviņu, saņemsies un ar saviem pisķikiem šos apšaus? :face-wink:
avatar
Publicēts: 31.08.14 12:21
 citēt
Es tomēr saskatu atšķirību starp Latgali un Ukrainas dienvidaustrumiem, bet par pārējo Tev nevar nepiekrist
avatar
Publicēts: 31.08.14 12:27
 citēt
rg_:Es tomēr saskatu atšķirību starp Latgali un Ukrainas dienvidaustrumiem, bet par pārējo Tev nevar nepiekrist


Es nupat nedēļu padzīvojos pašā Latgales sirdī, ezerzemē, vispkāt smukas apdzīvotas vietas ar tik latgaliskiem nosaukumiem, nav nekāda pierobeža kur vienas krievu sādžas, bet mans nelielais optimisms par latgaļu skaidro saprātu noplaka pavisam. Saprastu vēl vietējie krieviņi, bet pat vairums latgaļu sarunās diezgan agresīvi aizstāv rašistu rīcību Ukrainā, tas ir ļoti skumji. Un diskusijas bija liekas, manī neviens neieklausījās. Tā ir ka skatās rašistu zombij tv :face-sad:
avatar
Publicēts: 31.08.14 12:42
 citēt
Nu nebūs īsti pareizi visus latgaļus bāzt vienā maisā. Blogā no Latgales esmu es, bet Gončars ir liepājnieks, haiduks, Ermarss un Jolans - rīdzinieki, ja nemaldos.
avatar
Publicēts: 31.08.14 12:47
 citēt
Schneider:Nu nebūs īsti pareizi visus latgaļus bāzt vienā maisā. Blogā no Latgales esmu es, bet Gončars ir liepājnieks, haiduks, Ermarss un Jolans - rīdzinieki, ja nemaldos.


...visur ir izņēmumi.Runa iet par nospiedošo latgaļu vairākumu.
avatar
Publicēts: 31.08.14 12:47
 citēt
Schneider:Nu nebūs īsti pareizi visus latgaļus bāzt vienā maisā. Blogā no Latgales esmu es, bet Gončars ir liepājnieks, haiduks, Ermarss un Jolans - rīdzinieki, ja nemaldos.


visi, visi - tiesā taisnosies
avatar
Publicēts: 31.08.14 12:50
 citēt
www.delfi.lv...
Tā lūk!Un arī Novorossijā nebūs tik vienkārši-Ukraina nepadosies.Krievi iepīsies jaunā Afganistānā un līķīšu straume tikai pieaugs.Bez tam pēc Novorossijas rindā uz krievu agresiju vēl ir arī t.s.Piedņestra.Un arī Putins nav mūžīgs.Nebūs jau tā ka nu tik krievi visus močīs un visa civilizētā pasaule bailēs pierausies un tik klusēs.:face-wink:
avatar
Publicēts: 31.08.14 12:50
 citēt
Schneider:Nu nebūs īsti pareizi visus latgaļus bāzt vienā maisā


visus jau nē, bet pietiek ja puse vai pat vairums ir jau ar izskalotām smadzenēm. Un cik tad % to īsteno latgaļu ir atlicis lielajās pilsētās ? Biju iekāpis Dagdas autobusā un uz brīdi likās ka esmu parašijā, visapkār runāja tikai krieviski. Pēc valodas varēja saprast ka pāris bija ar latgaļi, bet kā jau ierasts viņi kautrējas pastāvēt uz savu valodu ja pretī krieviņš. Šoferim uzjautāju kur kāpt ārā(15 gadus tur nebiju braucis), šis protams man atbildēja krieviski..
avatar
Publicēts: 31.08.14 13:02
 citēt
Rēzeknē % attiecība ir apmēram tāda pati kā Rīgā. Bet apsalūtos skaitļos...





Rīgā ir ap 20x vairāk krievu. Un nesaki, ka Zoļļuka latvietis centīsies ar Zoļļuka krievu sarunāties latviski.
Rīgā ar taksistiem un mikriņu šoferiem esi mēģinājis runāt?
avatar
Publicēts: 31.08.14 13:12
 citēt
Schneider:
Rīgā ar taksistiem un mikriņu šoferiem esi mēģinājis runāt?


Šovasar 4 reiz taksī braucu uz Rīgas lidostu, runāju ar šoferiem latviski. Mikriņos gan nebraucu. Vari jau nepiekrist, bet Rīgā krieviņi tomēr nav tik nekaunīgi, piemēram centrāltirgū nu vairums pārdevēju jau atbild latviski, veikalos vairs neesmu manījis krievu pārdevējus kas ignorē valsts valodu. Latgalē ir daudz bēdīgāk, jo tur vietējie latvieši ir "mīkstāki" un vispār neprotestē ja kāds ignorē valsts valodu. Te gan jāpiebilst ka tavus Preiļus neesmu iepazinis, tikai caurbraucot. Esmu bieži apmeklējis Rēzekni, Dagdu, Viļānus, Aglonu, Maltu un mazākus miestus. Pāris reiz Daugavpili un Krāslavu, tur pavisam čābiski :face-sad:
avatar
Publicēts: 31.08.14 13:29
 citēt
Rīgas Barona ielas pilnīgi krievisko kafejnīcu jau pieminēju, Ludzā mazā piparbodītē pārdevēja ar ļoti stipru akcentu, bet runāja latviski, Daugavpilī centrā pilnīgi visās vietās var iztikt ar latviešu valodu, nezinu gan, kas notiek pa nomalēm un Ķīmijas rajonā, Preiļos pat vissīkākajā bodē arī runās latviski.
Preiļu - Daugavpils autobusā vienreiz pats pieredzēju, kā šoferis ar pasažieri krievu runāja tikai latviski, bet abi sapratās, prasības "govorite po russki" ir pazudušas.
avatar
Publicēts: 31.08.14 13:55
 citēt
Patiesībā latgales, un netikai, "šneideriem" ir vitāli nepieciešams "latviskiNerunājošsKrievs" JO tikai tad var gaudot, "kā mūs apspiež" Okupati tēvuzemē. :face-grin:
Nekas, ka paša intelekts ir cirvjakāta līmenī, toties Latviskis...:face-smile:
Nesen vienai "būtnei" atgādināju vispārzināmo patiesību: Ja strīdā galvenais arguments ir nodzīvotie gadi, tad dzīve ir nodzīvota VELTI..., :face-grin: Uzkarsa cilvēciņš līdz baltkvēlei.:face-grin:
avatar
Publicēts: 31.08.14 14:00
 citēt
izskatās ka elmārīts ar vaiduku no viena cirvja kāta tēsti, abi lieliski māk sevi uzjautrināt, uzskricelē ko dumju un rēc apmierināti.
avatar
Publicēts: 31.08.14 14:08
 citēt
Kāda vēl cirvja kāta, es teiktu, ka no atejas sola dēļa.
Un jau zinu, ka adbilde būs tā pati "Sama dura!"
avatar
Publicēts: 31.08.14 14:15
 citēt
Schneider:Kāda vēl cirvja kāta, es teiktu, ka no atejas sola dēļa.
Un jau zinu, ka adbilde būs tā pati "Sama dura!"

Piedod, bet "šneiders tu esi, ne Dura". Es ar komplimentiem nemētājos.
avatar
Publicēts: 31.08.14 14:21
 citēt
Es ar Alibabu runāju, nemaisies te pa vidu kā peļu sūds pa putraimiem!
avatar
Publicēts: 31.08.14 14:33
 citēt
Schneider:Es ar Alibabu runāju, nemaisies te pa vidu kā peļu sūds pa putraimiem!

Tak pierakstījis, ka tas jūsu intīmais, publiskais tusiņš; vai pārvietojušies uz "gribu.lv"...
avatar
Publicēts: 31.08.14 14:50
 citēt
Uš, aizgaldā!
avatar
Publicēts: 31.08.14 16:02 labots
 citēt
Preiļu rajons ir izņēmums.
avatar
Publicēts: 31.08.14 16:34
 citēt
Lai paskatāmies valodu referenduma rezultātus: Preiļu nov. - par krievu valodu 28,4%, staroveru abdzīvotais Riebiņu novads - 24,3%, mans dzimtais Vārkavas novads - 6,9%, Rīga - 38,0%, Jūrmala - 32,8%.
Lielās pilsētas, kurās pie šprices ir SC - Rēzekne un kāda vēl? Pareizi, Latvijas valsts galvaspilsētas valdošajam spēkam ir sadarbības līgums ar Krievijas fašistiem. :grimace:
avatar
Publicēts: 31.08.14 16:57 labots
 citēt
Eltons:

He, he nejauši izlasīju foruma deģenerāta Gončara pamflertu, ka nav dabūjis bietē ne no viena no Fotobloga... a ko ta pats nomīzis un nenāk uz tikšanos? Tante zināja stāstīt par augšminēto nīkuli... protams, mūsu Liepājas tusiņos tādi kretīni nav vēlami, bet mēs vienmēr esam atklāti un klaunāde būtu, ja ne interesanta, tad izglītojoša...


Ko Tu te tagad bezmatainais Hipij gvelz?
Bietee es neesmu dabujis taapeec, ka te neviens man nemaz nevar iedot bietee :D

Par lietotaaju Tante :) redzi situaacija bija shaada (ko vinjsh pats var apstiprinaat), strelka tieshaam tika norunaata, bet vinjsh lieliski zinaaja, ka esmu slims (forumaa to biju rakstiijis), shamais laikam bija aizgaajis (vai arii zinot to, ka esmu slims, teica, ka ir aizgaajis, lai sajustos foruma paaraakais dzjeks). Protams peec tam te rakstiija pm kaapeec esmu nomiizis. Rakstiiju vinjam atpakalj, ka tad, kad buushu vesels un gatavs tikties, tad aizrakstiishu vinjam zinju. Peec nedeeljas aizrakstiiju tepat PM ar piedaavaajumu tikties uz kuru cilveeks neatbildeeja. Staastam beigas.

A par Tevi ir cits staasts :) zjeel, ka nav saglabaajushaas pm zinjas, kur uz jautaajumu kaapeec mani te katraa postaa apsaukaa, atbildeet nevareeji. Sarakste bija apmeeram 2 gadus atpakalj, bet zinu, ka foruma diskusijaa vai arii chataa cita saruna bija ievirziita uz strelkas pusi ;) taa vietaa, lai visu saorganizeetu (starpcitu dziivoju tajaa laikaa Riigaa), taa saruna kautkaa apsiika. Arii sho Tu vari apstiprinaat (ja Tev ir godapraats un laba atminja). Liidziigs gadiijums bija ar Schnirku.

Lab, shitaas teemas laikam citiem nemaz tik interesantas nav. Bet nu shii diskusija taapat lielaakoties ir bezsakars.
avatar
Publicēts: 31.08.14 17:00
 citēt
Schneider:Lai paskatāmies valodu referenduma rezultātus: Preiļu nov. - par krievu valodu 28,4%, staroveru abdzīvotais Riebiņu novads - 24,3%, mans dzimtais Vārkavas novads - 6,9%, Rīga - 38,0%, Jūrmala - 32,8%.
Lielās pilsētas, kurās pie šprices ir SC - Rēzekne un kāda vēl? Pareizi, Latvijas valsts galvaspilsētas valdošajam spēkam ir sadarbības līgums ar Krievijas fašistiem. :grimace:

Ar steigu emigrē uz sapņuzemi, amēriku... citādi tevi, nabadziņu vienkārši sabradās vietējie krievi.... :face-grin:
avatar
Publicēts: 31.08.14 17:42
 citēt
interesants raksts spektr.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 31.08.14 18:25
 citēt
kpacku:interesants raksts spektr.delfi.lv...


Uh, garš, bet izlasīju. Tiešām interesants rakstiņš.
avatar
Publicēts: 31.08.14 19:22
 citēt
Alibaba:izskatās ka elmārīts ar vaiduku no viena cirvja kāta tēsti, abi lieliski māk sevi uzjautrināt, uzskricelē ko dumju un rēc apmierināti.


Labāk no cira kāta taisīts elmārīts un vaiduks, nekā no sūdiem salipināta baba :D
avatar
Publicēts: 31.08.14 19:29
 citēt
Hillwalker:
Vislielaka Haiduka problema ir ta ka redz bildes detalas , bet nesaprot kas tas ir kopumaA


:D :D :D
ES HILLWALKERS EMU VIENĪGAIS, KAS VISU REDZU KOPUMĀ !!!



Ir jaf labi, kad aklie citiem ceļu rāda :D
avatar
Publicēts: 31.08.14 19:35 labots
 citēt
Eltons:... nemaz nebrīnos, ka tāds Haiduks arī sāk dziedāt citu dziesmu... pašsaglabāšanās instingts, paņimāješ...


Loģiski, ka tu nebrīnies, Vācijas eltoniņi jaf kažoku uzvilka uz otru pusi un Ukrainu nodeva, ot tā nelaimīgais ar galvu ūdens pienesējs krievu ūdensdzirnavām... jūti, ka nāk tava kārta. Bet uz Haiduku vari gāzt visu, piesauc to babu palīgā, jums sapas :D

Palasiet tekstus atpakaļ... kad rakstīju, ka bandītiskiem paņēmieniem tika gāzta demokratiski ievēlētā valdība... bet uzkurināja to kas? Rietumu tīkotāji pēc Ukrainas lētās zemes, bagatībām un lētā darba spēka... izlaupītu Ukrainu tāpat, kā tiek izlaupīta Latvija, un to attaisno ūdens pienesējs ar saviem saukļīem- krievi mūs aprīs.
Vai tev Elton naf žēl to cilvēku, kas tur mirst? Abu pušu eltoniņu nopelns tas ir :(
avatar
Publicēts: 31.08.14 19:49
 citēt
Porošenko, likumīgi ievēlēto radu, atlaida tikai pirms dažām dienām www.delfi.lv... ... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 31.08.14 19:53
 citēt
Fu!
Biju tomēr kļūdījies, mēģinādams saskatīt Haidukā kādas saprāta dzirksts uzplaiksnījumus... tomēr izrādās, ka tas vatņiks kā bijis, tāds pat dumjš kā zabaks arī palicis...

... izdzēsu, tomēr, biju daudz sarakstījis... da ko man ar zābaku polemizēt...
avatar
Publicēts: 31.08.14 20:31
 citēt
Eltons:Fu!
Biju tomēr kļūdījies, mēģinādams saskatīt Haidukā kādas saprāta dzirksts uzplaiksnījumus... tomēr izrādās, ka tas vatņiks kā bijis, tāds pat dumjš kā zabaks arī palicis...

... izdzēsu, tomēr, biju daudz sarakstījis... da ko man ar zābaku polemizēt...


Kad cilvēkam nekā naf reāla ko atbildēt, tad viņš parāda savu īsto INTELIĢENTA seju. Rupš tēvainis esi Elton un viss. Ar muti :( :( :(, ar darbiem aizkrāsnē. Bet savu GUDRĪBU tu esi pilnībā parādījis ūdens pienesēj :D
Un ja Latvijā kas notiks uz nacionēlā naida pamata, varēsi līksmot GUDRAIS eltoniņ :(
avatar
Publicēts: 31.08.14 21:25
 citēt
uz cita pamata, nekas jau arī nenotiks, tas nav kremļa scenārijā ...
avatar
Publicēts: 31.08.14 21:28
 citēt
avatar
Publicēts: 31.08.14 22:01
 citēt
Lunis:

Nu bet tas p...zdec jau mēdz būt arī pozitīvā nozīmē.:face-grin:
avatar
Publicēts: 31.08.14 22:10
 citēt
Lunis:

skat arī Hаучно Изследовательцкий Инститит Химических Удобрений И Ядохимикатов!
avatar
Publicēts: 31.08.14 22:43
 citēt
КОЛ В СРАКУ - Киевское ордена Ленина выше среднего ракетно-артиллерийское командное училище.
avatar
Publicēts: 01.09.14 07:56 labots
 citēt
...bandītiskiem paņēmieniem tika gāzta demokratiski ievēlētā valdība... bet uzkurināja to kas? Rietumu tīkotāji pēc Ukrainas lētās zemes, bagatībām un lētā darba spēka...(C) Haiduks

Skan gandrīz kā no kremļa ''kastes''... Paklausījies vismaz būtu, ko domājoši krievi runā šajā sakarā, ja jau šeit priekš tevis tikai ''naida kurinātāji (ūdens lējēji)''sēž. Varbūt acis uz pasauli mazliet plašāk pavērtos un kādu jaunu domu graudu izlobītu: www.youtube.com... (skatīties var sākt no kādas 21.min.)
avatar
Publicēts: 01.09.14 08:41 labots
 citēt
Trīs lietas var vērot mūžīgi. Kā deg uguns, tek ūdens un kā atkal kāds censonis vēlas panākt Haiduka matricas lūzumu. :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 103
  5. 104
  6. 105
  7. 106
  8. 107
  9. 108
  10. 109
  11. 110
  12. ...
  13. 214
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):