forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 153
  5. 154
  6. 155
  7. 156
  8. 157
  9. 158
  10. 159
  11. 160
  12. ...
  13. 214
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 26.03.15 15:07 labots
 citēt
Tieksim uzvarētu ādolfi. gan jau ar daļa latviešu uz kautkurieni izsūtīta 100% tāpat neizsūtītu/nepslepkavotu. būtu uzraugi uz sibīriju izsūtītiem krieviem ( i to labāk nekā būt gulaga ieslodzītajiem).
Krievu gastarbaiteru vietaa tiktu savesti ārieši ( man liekas labāk par to masu kas tika sadzīta šeit)
Strunta latvijas vietā būvētu vulksvāgen busiņus.
Tāpat kā jebkura impērija fāterlande tāpat sabruktu.
avatar
Publicēts: 26.03.15 15:39
 citēt
Zaudējumus aprēķina un rēķinu šādos gadījumos izraksta vienmēr, pat ja nav cerību ko saņemt. Tas ir tikai normāli. Lūzeri ir tieši tie, kas to nedara. Tas rēķins var karāties kaut 100 gadus, un kad ru sabruks (un kaut kad tā sabruks), tad to iespējams varēs izmantot.

Un rēķinu piestādīšana par zaudējumiem nav nekāda dzīvošana pagātnē. Toties rēķinu neizrakstīšana ir vistīrākā veida mīkstmiesība un sevis kā lūzera parādīšana.
avatar
Publicēts: 26.03.15 15:46
 citēt
Jolan:Elton,atbildi uz vienu jautājumu-Leģionāri braši cīnījās un krievu armija būtu sakauta lupatās.ādolfs uzvarētu.Kāda būtu šodien Latvija un tās iedzīvotāji?????????????

Butu Normala Eiropeiska valsts ! Nebutu sodienas problemu; dzives limenis butu tuvu Danijas uz Zviedrijas limenim , butu izcila lauksaimniecibas un augsti attistitu tehnologiju valsts! Viss butu pedantiski sakartots ....
avatar
Publicēts: 26.03.15 15:54
 citēt
Jolan:lūzeru loģika.Aprēķināt vari ko gribi.Ja smadzeņu nav nopelnīt,tad par saviem aprēķiniem dabūsi sprāguša ēzeļa ausis un necieņu no apkārtējiem.Grieķi jau sāk lēnām stūrēt nožēlojamu idiņu virzienā.Strādāt /nopelnīt nevar,sakārtot valsti nevar nu tad prasīt par kariņa seku likvidēšanu naudu.NOžēLOJAMI.Vai tiešām mēs gribām līdzināties šādiem lūzeriem???

Ko Tu Jolan zini par griekiem? Varu teikt vienigi to ko pienes Tev si briza informacijas avoti ,kas nav no Griekijas! Griekijas razosana un iekseja dzive nav sabrukusi ne mirkli, bet tur ir bankrotejusas valsts iestades kuras dzivoja no budzeta lidzekliem.... Un tas nav nemaz labi ,jo bezdarbniekus Griekija veido budzeta iestazu bijusie darbinieki...:face-glasses:
avatar
Publicēts: 26.03.15 15:55
 citēt
KVAA-II:ES = 3 reihs

Un kvaa butu izbarots pileem
:beaten:
avatar
Publicēts: 26.03.15 16:09
 citēt
Jolan:
VValdis:labāk pajautā viņam, kādi būtu krievijas iedzīvotāji. Tas tak tev vairāk interesē.


...nav ko teikt,tad stāvi klusu-gudrāks liksies.Ne tev lubrak man norādīt,kas mani interesē.
. Re kā sakāpis galvā. Skaties, ka nepietempies no bēdām. Nervi galīgi kremļjēram pagalam. Bet turpināšu Tev norādīt. Kad un kā tā ir mana darīšana.
avatar
Publicēts: 26.03.15 16:24
 citēt
KVAA-II:ES = 3 reihs


Ko tad tu vēl te dari? Tak laidies uz rašku vai lugandoniju, tie tak tagad cīnās pret visas pasaules ļaunumu un "fošistiem"...:face-crying:
avatar
Publicēts: 26.03.15 16:50
 citēt
Hillwalker:
Jolan:Elton,atbildi uz vienu jautājumu-Leģionāri braši cīnījās un krievu armija būtu sakauta lupatās.ādolfs uzvarētu.Kāda būtu šodien Latvija un tās iedzīvotāji?????????????

Butu Normala Eiropeiska valsts ! Nebutu sodienas problemu; dzives limenis butu tuvu Danijas uz Zviedrijas limenim , butu izcila lauksaimniecibas un augsti attistitu tehnologiju valsts! Viss butu pedantiski sakartots ....


Šī atbilde ir nezināšana,naivums vai stulbums.Es sliecos uz pirmo variantu
avatar
Publicēts: 26.03.15 16:59
 citēt
Jolan, atbildi uz vienu jautājumu.
Krievu armija braši cīnījās, sakāva Ādolfu un aiztinās atpakaļ uz Krieviju. Kāda būtu šodien Latvija un tās iedzīvotāji?
avatar
Publicēts: 26.03.15 17:00
 citēt
Mosk Jo;an pats var atbildēt kas būtu ja adolfs uzvarētu ?
avatar
Publicēts: 26.03.15 17:33
 citēt
MentsII:Mosk Jo;an pats var atbildēt kas būtu ja adolfs uzvarētu ?


"...ar Hitlera plāniem sīkumos autentiski un pilnīgi, šķiet, pirmo reizi varam iepazīties izdevuma „Vierteljahreshefte für Zeitgeschichte" 1958. g. jūlija numurā (lpp. 280-325). Šeit Helmuts Heibers publicējis trīs ļoti svarīgus dokumentus un komentārus par tā saucamo „Generalplan Ost", ko 1941. g. beigās izstrādāja Himlera pārraudzītas iestādes. Šis plāns nosaka, kā jāpārvalda, jākolonizē un eventuāli jāietilpina Vācijas teritorijā iekaŗotās austrumu zemes. Vadlīnijas Baltijas valstu sakarībā ir drausmīgas. Vispirms jāmin, ka Baltijas tautu likvidācija bija vistuvākās nākotnes uzdevums. Tālāk, Baltijas valstis bija jākolonizē un jāpievieno Lielvācijas teritorijai."

...lasot dažus komentus rodas iespaids,ka daži būtu sajūsmā par šādu iznākumu.
avatar
Publicēts: 26.03.15 17:38 labots
 citēt
Jolan vai vari apgalvot ka staļinam ar nekur nebija tikpat drausmigs plāns kas pēc viņa sakāves tiktu celts gaisā ?
+ vēl nez kkas tur bija uz papīra bet manu māti ar ģimeni uz sibīrija aizsūtija krievi ne vācieši :D
avatar
Publicēts: 26.03.15 17:42
 citēt
Ai, MentsII, ko Tu ņemies, tak krievus arī izsūtīja, vot, uzreiz no šitā argumenta vajadzēja vieglāk palikt...
avatar
Publicēts: 26.03.15 17:44
 citēt
MentsII:Jolan vai vari apgalvot ka staļinam ar nekur nebija tikpat drausmigs plāns kas pēc viņa sakāves tiktu celts gaisā ?


Es neko apgalvot nevaru,jo diemžēl nezinu.Man pietiek ar to,ko es zinu par fašistisko režīmu kara laikā.Manā skatījumā cilvēks,kurš mēģina kaut kā attasnot šādu rīcību ir GARĪGS KROPLIS.
avatar
Publicēts: 26.03.15 17:48
 citēt
Palasiju šito Vierteljahreshefte für Zeitgeschichte" 1958. g. jūlija numurā (lpp. 280-325)
Tur pārvācot izsūtīt parvietot utt nomainām vācot uz krievot. sanāk tie paši staļiņa darbi :D
avatar
Publicēts: 26.03.15 17:49
 citēt
Jolan:Man pietiek ar to,ko es zinu par fašistisko režīmu kara laikā.

Nu, un ko tad Musolīni bija ieplānojis Latvijai?
avatar
Publicēts: 26.03.15 17:52 labots
 citēt
a Baltijas valstis ir jāsagatavo pārkrievošanai. Tā kā Staļins škiru teorijas specu uztverē sķiru nevērtīgo procents Baltijas zemēs liels, iztirzā, kā izvietot nevēlamos no Baltijas uz austrumiem, sevišķi uz Sibiriju. Daži referenti domā, ka izvietošana jāpanāk spaidu kārtā. Citu uzskats, ka spaidu izvietošana problemātiska, ka labāk būtu censties Baltijas valstu iedzīvotājus aizvilināt Krievijas iekšienē, piedāvājot tur samērā ienesīgas vietas, respektīvi, favorizēt baltiešus iepretim krieviem. Lai noskaidrotu, kāds ir ideloģiski pieņemamo Baltijas zemju iedzīvotāju procents, citos vārdos, lai zinātu, cik ir to, kuŗus būtu vērts parkrievot uz vietas vai nosūtot uz krieviju , pārrunā arī, kā izvest iedzīvotāju škiru pārbaudi. Lai šāda pārbaude neradītu nemierus, nolemj to izvest maskētā veidā kā higiēnisku akciju.
avatar
Publicēts: 26.03.15 17:52
 citēt
versatile:
Jolan:Man pietiek ar to,ko es zinu par fašistisko režīmu kara laikā.

Nu, un ko tad Musolīni bija ieplānojis Latvijai?


Paspīdēji!!!Pats laikam sajūsmā?
p.s.nepiekasies pie vārdiem
avatar
Publicēts: 26.03.15 18:01
 citēt
Ko jūs te ecējaties, pietiek salīdzināt dzīves līmeņus bijušā soclēģera valstīs un tajās, kurās kolchozi nekad nav bijuši.
Ir vēl viena grupa - tās, kurās līdz pat 70-tajiem valdīja diktatūras, visādi tur Franko, Salazari un melnie pulkveži, tajās arī, tāpat kā postsociālismā, dzīvot vēl tikai mācās. Bet vienalga, spāņi un grieķi no ekonomiskām grūtībām uz Putļera paradīzi nebēg.

Un "kā būtu, ja būtu" netiek ņemts par nopietnu argumentu nevienā diskusijā, reāli varam redzēt, kādi rezultāti ir komunisma celtniecības 50 gadiem.
avatar
Publicēts: 26.03.15 18:04
 citēt
Nezinu kas būtu ar Latviju un latviešiem,bet nedomāju,ka Hitlers bija tāds idiots,ka būtu plānojis iekarot un noturēt savā varā Krieviju no rietumu robežas līdz pat tālajiem austrumiem.Tie attālumi un iedzīvotāju skaits nebija pa zobam Lielvācijai.Nebija viņiem tāda plāna ka ar nepilniem 4000 pašvaku tanku aizbraukt līdz Urāliem un pēc tam vēl līdz Habarovskai.Gaitas resurss tādam Panzeram varētu būt pāris simti kilometru nu tūkstotis ne vairāk līdz kapremontam.:face-sad:Rezerves,apgāde,remonti,munīcija,degviela,apģērbs,pārtika...tūkstošiem kilometru bez ceļiem....ar tā laika tehniku tas nebija iespējams.Un nebija vācu stratēģi tik dumji,ka to nesaprastu.Tā kā stāstiņi par Krievijas iekarošanu lai paliek boļševiku pasaciņu stāstītājiem-vēstures zinātņu doktoriem un citiem ģenerāļiem-akadēmiķiem.
avatar
Publicēts: 26.03.15 18:25
 citēt
Fašistu līcskrējēji, šucmaņi un esesieši jūs tādi! Visu kara smagumu iznesa us saviem pleciem dižā ūbermenšu krievu tauta, bet jums jābūt pateicīgiem par adbrīvošanu!

Filma "Viņa cīnās par dzimteni":



Pārējo PSRS tautu sievietes ir cienīgas tik noslaucīt putekļus no krievu Praskovju vīzēm, kad tās atnes visiem labusiem, buļbašiem, benderām un pārējiem ņerusskijiem gaišo nākotni. :grimace:
avatar
Publicēts: 26.03.15 18:29
 citēt
Timotejs Snaiders "Asinszemes". Izlasīt visiem, sevišķi Jolāniem. Kurš agresors labāks, brūnais vai sarkanais? Katrā ziņā brūnais ir sapratis, ko izdarījis, par sarkano - mēs labi zinām. Tāpēc rēķinam jābūt vienmēr kabatā, jo mēs neesam mierā ar to kas ir noticis, un notiek tagad. Patiesībā viņi visi bija vienādi- AGRESORI.
avatar
Publicēts: 26.03.15 19:20 labots
 citēt
MentsII:

....a Baltijas valstis ir jāsagatavo pārkrievošanai.


Ogre tam gana labs piemērs un ilustrācija- 60-tos gados krievs uzblieza šeit milzīgu trikotāžas kombinātu, saaģitēja darbam "inteliģentas" krievuškas no tuvējām Krievijas ģerevņām, sabūvēja tām mājas (kopuškas) un aiziet- krievuškas sameklēja sev krieveļus, kopā sataisīja sīkos un lūgtum- kādreizējā klusā latviskā kūrortpilsētiņa Ogre pat vēl mūsdienās ir gana krieviska pierīgas štandart pilsēta. Un tam nebija vajadzīga nekāda okupācija, vardarbība, diža ideoloģija utml... :face-crying:
avatar
Publicēts: 26.03.15 19:50
 citēt
Jolan:
MentsII:Jolan vai vari apgalvot ka staļinam ar nekur nebija tikpat drausmigs plāns kas pēc viņa sakāves tiktu celts gaisā ?


Es neko apgalvot nevaru,jo diemžēl nezinu.Man pietiek ar to,ko es zinu par fašistisko režīmu kara laikā.Manā skatījumā cilvēks,kurš mēģina kaut kā attasnot šādu rīcību ir GARĪGS KROPLIS.
re kā kremlļaaita lamājas. Kā vilks. Esi rāms!
avatar
Publicēts: 26.03.15 20:03 labots
 citēt
vjetnamietes parādījās vēlāk, jau perestroikas laikā. uz tr. komb. atvēršanu iztika ar baltrievijas/krievijas sādžu iemītniecēm ... laikam Ogrē attiecība bija 1vecis : 4 vērpējām ....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 26.03.15 20:07
 citēt
Zaļais atrodi vēl kādu sazvērestības rakstu ka baikāls ižūst jo žīdi visu ūdeni izdzēruši :D
avatar
Publicēts: 26.03.15 20:34
 citēt
Ogrē tai laikā taisījās arī lielāku karaspēka daļu izvietot, tad tur būtu vēl arī visādi aziāti
avatar
Publicēts: 26.03.15 22:11
 citēt
Jolan:
MentsII:Jolan vai vari apgalvot ka staļinam ar nekur nebija tikpat drausmigs plāns kas pēc viņa sakāves tiktu celts gaisā ?


Es neko apgalvot nevaru,jo diemžēl nezinu.Man pietiek ar to,ko es zinu par fašistisko režīmu kara laikā.Manā skatījumā cilvēks,kurš mēģina kaut kā attasnot šādu rīcību ir GARĪGS KROPLIS.


jolan soreiz( lai paliek ar mazo burtu) Tavs ticibas limenis PSRS labvelibai Baltijas valstis ir vienkarsi neparspejams..... Vai Tu esi Redzejis Ta gara darba orginalu! Drosi ka neesi un ari neredzesi .... Vispar jau Tu ari sudu zini patieso kara vesturi....un kas kur notika...
Neko neesi dzirdejis par Liteni un Katiņu , Tava vesture stasta ka tur slepkavojusi ir vaciesi....kaut kā attaisnot šādu rīcību var GARĪGS KROPLIS:face-sad:
avatar
Publicēts: 26.03.15 23:20
 citēt
Katiņa un Hatiņa. Līdzīgi nosaukumi un drūmie notikumi. Tik Hatiņā brūnie fašisti nobendēja 149 cilvēkus, bet Katiņā sarkanie - 4421.
avatar
Publicēts: 26.03.15 23:23
 citēt
Izglabs visus drīz, gab makakus, gan kvākšķus. Arī Jolanam nebūs no latviešu fašisma vairs jācieš. :D

tass.ru...
avatar
Publicēts: 27.03.15 00:03
 citēt
Sapper:Izglabs visus drīz, gab makakus, gan kvākšķus. Arī Jolanam nebūs no latviešu fašisma vairs jācieš. :D

http://tass.ru/en/world/785119


Tak nav laika nevienam nodarboties ar šādām Gapoņenko muļķībām. Varētu padomāt, ka šo līderi visi tik ātri jau aizmirsuši:

hvylya.net...
avatar
Publicēts: 27.03.15 00:07
 citēt
versatile:Kāda būtu šodien Latvija un tās iedzīvotāji?


Еще в больших долгах, без инфраструктуры и образования. :face-wink:

Немного экскурса современной ситуации в Европе:
ru.wikipedia.org...Список_стран_по_внешнему_долгу



Ну и так, на секундочку:



А вот здесь карта тех стран, что ввели санкции в отношении России:



Удивительно, правда? Санкции вводят те, кто больше всех должен :cry:

Вы можете и дальше продолжать говорить про высокий уровень жизни на западе, но не забывайте, что мы живем в капиталистическом мире и долги нужно будет возвращать. Европа всегда жила за счет колоний. Колоний больше не осталось, а денег уже напечатано с большим избытком, дальше печатать некуда.

Sapper:Izglabs visus drīz, gab makakus, gan kvākšķus. Arī Jolanam nebūs no latviešu fašisma vairs jācieš. :D

http://tass.ru/en/world/785119


Не переживай за меня, я, как и вся моя русская семья, граждане Латвии :face-wink:
avatar
Publicēts: 27.03.15 00:22
 citēt
pilsonību nopirkuši bet valsts valodu nejēdz lietot, suņi utainie :anger:
avatar
Publicēts: 27.03.15 06:21 labots
 citēt
Hillwalker:
Jolan:

Es neko apgalvot nevaru,jo diemžēl nezinu.Man pietiek ar to,ko es zinu par fašistisko režīmu kara laikā.Manā skatījumā cilvēks,kurš mēģina kaut kā attasnot šādu rīcību ir GARĪGS KROPLIS.


jolan soreiz( lai paliek ar mazo burtu) Tavs ticibas limenis PSRS labvelibai Baltijas valstis ir vienkarsi neparspejams..... Vai Tu esi Redzejis Ta gara darba orginalu! Drosi ka neesi un ari neredzesi .... Vispar jau Tu ari sudu zini patieso kara vesturi....un kas kur notika...
Neko neesi dzirdejis par Liteni un Katiņu , Tava vesture stasta ka tur slepkavojusi ir vaciesi....kaut kā attaisnot šādu rīcību var GARĪGS KROPLIS:face-sad:


Ja nav grūti(un lai Tevi nopietni uztvertu)parādi vai nocitē to vietu ,kura liecina par manu ticību/labvēlību PSRS.Kurā tekstā es attaisnoju krievu pastrādātos noziegumus kara laikā??????
Nekad nebūtu domājis,ka Latvijā aizies līdz tam,ka friču pastrādātās zvērības kara laikā liksies nebūtiskas(Auschwitz-Birkenau,Buchenwald u.c)
Arāja brigāde laikam ir sevišķa lepnuma iemesls dažiem.
avatar
Publicēts: 27.03.15 06:46
 citēt
Jolan ir kremļtrolis?
avatar
Publicēts: 27.03.15 07:19
 citēt
VValdis:Jolan ir kremļtrolis?


Jā,šodien tieši ir algas diena.Redzi,ku Tu esi vērīgs un mani atkodi.Malacis,paņem pīrādziņu no paukta,esi nopelnījis.
avatar
Publicēts: 27.03.15 08:36 labots
 citēt
Jolan:
Nekad nebūtu domājis,ka Latvijā aizies līdz tam,ka friču pastrādātās zvērības kara laikā liksies nebūtiskas(Auschwitz-Birkenau,Buchenwald u.c)
Arāja brigāde laikam ir sevišķa lepnuma iemesls dažiem.


Netiku ievērojis, ka vācu zvērības II pasaules kara laikā kāds būtu nosaucis par nebūtiskām. Diemžēl pastāv propaganda, kas par aizmirstamām uzskata beztiesas slepkavības Litenē un Katiņā, masveida izsutīšanu uz Sibīriju pat vēl pirms Vācijas iebrukuma. Propaganda, kas par to klusēja 50 gadus, tos, kuri tagad atgādina šīs zvērības, sauc par vēstures pārrakstītājiem.
Karš savās izpausmēs ir briesmīgs un neviens karš nav izticis bez zvērībām no abām karojošajām pusēm.:face-sad: Tāpēc jo būtiskāk ir atzīt, ka galvenā vaina ir tajā pusē, kas pirmā uzsāk militāra spēka pielietošanu citas valsts teritorijā. 2.pasaules kara laikā agresorvalstis bija Vācija, PSRS un Japāna, Ukrainas gadījumā agresors ir zināms un ir mazsvarīga tā propagandētā motivācija šai agresijai. Teritoriju sadale un pārdale pasaulē ir bijusi vienmēr un uzskatāma par normālu lietu, ja tā notiek 2 vai vairāk pusēm vienojoties un mierīgā ceļā, arī tautu pašnoteikšanās procesā ar leģitīmiem referendumiem. Diemžēl Krievija uzskatīja zem sava impēriskā goda Krimas un Donbasa jautājumus vispār apspriest un pielietoja militāru iebrukumu. Neapšaubāmi, ka pasaules normālā sabiedrība šādas teritoriju pārdales metodes neatzīs.
avatar
Publicēts: 27.03.15 08:52
 citēt
Mackie:
Удивительно, правда? Санкции вводят те, кто больше всех должен :cry:


Mackie, man tavas loģiskās spriešanas spējas šķita tomēr drusku labākas par tiem, kuri bez domāšanas atgremo propagandu. Nolikt Krieviju rindā zem Maurīcijas, Kostarikas un pat Ukrainas tev gan izdevās :grimace:
avatar
Publicēts: 27.03.15 09:18
 citēt
jg100:

Mackie, man tavas loģiskās spriešanas spējas šķita tomēr drusku labākas par tiem, kuri bez domāšanas atgremo propagandu. Nolikt Krieviju rindā zem Maurīcijas, Kostarikas un pat Ukrainas tev gan izdevās :grimace:


Логику я уже показывал на примере кривых населения.
С ростом долга на душу населения, Европа и США демонстрируют уже продолжительный спад рождаемости.
Не особо приятно, наверное, осознавать, что молодая финская семья из трех человек должна 330 000 тысяч евро, в то время как все, что они имеют - это дом в ипотеку за 150 тысяч. Где еще взять 180? Финляндии, чтобы расчитаться со своим внешним долгом нужно каждый год в течение 80 лет продавать компанию, размером с Nokia.
Такая же ситуация и в остальных "развитых" странах. Природных ресурсов нет, продавать нечего, а деньги превращаются в бумагу.
А теперь посмотрите на динамику развития России за последние 15 лет. У нее есть и ресурсная, и образовательная база для того, чтобы построить сильное государство. Не за 5 лет, разумеется.

Я сейчас стараюсь судить очень прагматично, без какой-какой-либо либо эмоциональной окраски и симпатий. Попробуйте просто убрать названия стран и выпишите в столбик ключевые экономические показатели за последние 20 лет по каждой и все станет очевидно.
avatar
Publicēts: 27.03.15 09:21
 citēt
Alibaba:pilsonību nopirkuši bet valsts valodu nejēdz lietot, suņi utainie :anger:


До тех пор, пока будут звучать подобные оскорбления, я даже не подумаю переходить на латышский.
В основе должно лежать уважение к собеседнику прежде всего, но у вас его нет, как вижу, даже к тем, кто говорит с вами на одном языке.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 153
  5. 154
  6. 155
  7. 156
  8. 157
  9. 158
  10. 159
  11. 160
  12. ...
  13. 214
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):