forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 189
  5. 190
  6. 191
  7. 192
  8. 193
  9. 194
  10. 195
  11. 196
  12. ...
  13. 214
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 15.10.15 12:44 labots
 citēt
Jolan:Skatos,jo tālāk ,jo stulbāki pieņēmumi tiek rakstīti.Galvenais priekšlaicīgi kluci biksēs neielikt no Krievijas ienākšanas.Es domāju,ka krievi pat nenojauš,kādus nākotnes "varoņdarbus" mēs viņiem "šujam" .


vellos kā var būt cilvēkam tik īsa atmiņa ? Nu tak atgriezies topika sākumā (laiks uzreiz pēc zaļo cilvēciņu desanta Krimā) un pats palasi ko rakstīji!

Jolan:Nē,pēc pāris nedēļām viss būs mierīgi un nekas nemainīsies.


Jolan:Gribētos tam ticēt... Bet! www.diena.lv...

...uzdzen masu psihozi.Ducis provakātoru mēģina duļķot ūdeni.Izdzīs no lidostas un viss būs mierīgi.


p.s. tai Dienas linkā ir : 2000 krievu karavīru nolaidušies Krimā
avatar
Publicēts: 15.10.15 13:58
 citēt
Te vairāki kadri klāsta ,ka liberālisms ir slikts.Gandrīz vai lamu vārds kā kapitālisms vai bizness.Nu tad sakiet kas ir alternatīva tam nolādētajam liberālismam,pretēja ideoloģija?Tupeles dauzīšana un tibetiešu misticisms vai šarlatāniskas idejas par pasaules valdniekiem nav ideoloģija.Pretējais liberālismam manuprāt ir totalitārisms un tas būtu tas pareizais?Piemēru oasaulē ir daudz,tikai ne visai pievilcīgi.
avatar
Publicēts: 15.10.15 14:15
 citēt
viecha:Katru dienu cilvēciņi tiek baidīti ar jaunām un jaunām atziņām un analīzēm.Šodien piemēram divi jauki raksteļi delfinārijā.Pēc 50 gadiem Latvija būs musulmaņu valsts pēc Klimoviča ibn hasama domām.Un naftas cenām krītot līdz 20,Putins var uzbrukt Baltijai pēc Kasparova domām.Vai nebūtu laiks drusku ierobežot šito "vārda brīvību",jo mana tante Emīlija naktīs nevar gulēt,viņa tic katram rakstītam vārdam.Un lasa tikai latviešu valodā.:face-sad:


---------=-------=---------
Vēl dažas valstis ir apņēmības pilnas atteikties no naftas izmantošanas tuvākajās desmitgadēs
avatar
Publicēts: 15.10.15 14:29
 citēt
Runā daudz ko,teorijas visadas un disertācijas pat gudrinieki aizstāv.Bet praksē sociālisms nekad nevarēs mēroties ar kapitālismu.Tas neglābjami zaudē vienmēr un visur.To rāda arī visādi bēgļi,trimdinieki un citi klaidoņi.Neviens un nekad nav brīvprātīgi bēdzis no kapitālisma uz sociālismu.Otrādi gan ir.
Pasaules karš ar atomieročiem nav reāls un nekādi 300 miljoni tādā gadījumā neizdzīvos.Tas bija skaidrs jau 60.gados.Tā kā tāpat vien knibināsies ar lokālām klopītēm kā tagad.Ja pa īsto,tad vakars ir visam un visiem.Arī Kremļa bunkurā sēdošajiem.:face-wink:
avatar
Publicēts: 15.10.15 14:29
 citēt
Kvekšķis dzīvo REN-TV Annas Prokopenko un Igora Čapmana pasaulē, ko jūs te mokāties no viņa isspiest kādu loģisku pamatojumu tai murgainajai pārliecībai???!!!
avatar
Publicēts: 15.10.15 14:32 labots
 citēt
Schneider:Kvekšķis dzīvo REN-TV Annas Prokopenko un Igora Čapmana pasaulē, ko jūs te mokāties no viņa isspiest kādu loģisku pamatojumu tai murgainajai pārliecībai???!!!


vo vo šito ar nesaprotu kamdēļ dažiem te patīk diskutēt ar garīgi slimiem :face-wink:
avatar
Publicēts: 15.10.15 14:36
 citēt
KVAA-2 nu gan Tu sarakstīji blēņas. Nav nekādas Pasaules vareno sazvērestības un slepenas informācijas.
Ja tā būtu tad kāpēc Bils Geitss un vēl daudzi citi saviem bērniem neatstāj to naudu mantojumā. Vien kādus pāris simts tūkstošus. Tas nozīmē ka viņi savus bērnus atkal pazemina līdz mērka'ķu līmenim, kā Tu saki.
Bet viņi naudu novēl labdarībai. Tas ir mums - mērkaķiem.
avatar
Publicēts: 15.10.15 14:42
 citēt
KVAA es nesaprotu par tiem sahadža-jogiem jo esmu te blogā nesen. Kas tie ir un vai tie ir tie, kas pēc nāves dzīvo mūžīgi ? Kaut kā tā...
avatar
Publicēts: 15.10.15 15:08
 citēt
Labi KVAA. Te manas domas. Gaišreģis Finks teica, ka redzot latviešu tautu dzīvojam arī pēc 1000 gadiem. Un es viņam ticu. Tas nozīmē ka pašreizējās grūtības ir pārejošas. Cerēsim.
avatar
Publicēts: 15.10.15 16:04
 citēt
Iegūglē Gunti Strautnieku -> video un varēsi iepazīties ar to diagnozi:

avatar
Publicēts: 15.10.15 18:05
 citēt
Šaitans noteikti ir šokā par šādiem varasdarbiem!
avatar
Publicēts: 15.10.15 18:33
 citēt
Piksel, beidzot saprati, kā iegūt nemirstību?
Jāklapē ar tupeli sev pa pauri, bļaujot: Šašlik akbar! Hare Krišna! un Maķ-peremaķ!
avatar
Publicēts: 15.10.15 21:08
 citēt
:bad_smile: .....

tie, no kā mēs baidāmies, mēģina iziet uz kontaktu ar tiem, uz kuru palīdzību mēs ceram .... vai nav cirxxx .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 15.10.15 21:28
 citēt
KVAA-II:Vēl par vienu JAUNU globalo lietu aizmirsu, kaut to jau tepat Latvijā mēģinājuši kustināt daži darboņi (Ditta Rietuma piemēram)

Pilsoņa alga

uduba.com...

Ari Staļina plānos - bija samazināt darba laiku, lai cilvēks brīvajā laikā varētu nodarboties ar lietderīgām aktivitātēm - sports, grāmatas, pašizglītošanās, nevis būt par darba zirgu, robotu


---------------------
reāli par strādnieku labklājību domāja Ādolfs.
avatar
Publicēts: 15.10.15 21:50
 citēt


avatar
Publicēts: 16.10.15 09:25
 citēt
Skatos us to trudjaščosja - pakas un paciņas rokās un azotē, pat šņorītē uz mēteļa pogas... Bet kur galvenais pirkums, polšš iebāsc??? :amazing:
avatar
Publicēts: 16.10.15 09:35
 citēt
Schneider:Skatos us to trudjaščosja - kur galvenais pirkums, polšš iebāsc??? :amazing:


Cik tu naivs- tas jau sen ribās iepidžināts (pirkums takš jāapmazgā nekavējoties, kamēr sieva nav zanačku pievākuse)...:face-grin:..
avatar
Publicēts: 16.10.15 09:36
 citēt
Šneider!Padomju darba rūķis alkoholu nelieto,bet lielo ietaupījumu pārpalikumu ar prieku ziedo brīvības cīnītājiem apspiestajās zemēs.Kas arī redzams tai aploksnē uz vēdera.To viņs tūlīt nesīs uz pastu lai nosūtītu naudu uz Āfriku.
avatar
Publicēts: 16.10.15 10:31
 citēt
Bet plakāts labs - ogļu šahta, domna, pilnīgi blakus labības elevators, šahtas teritorijā jaunceltnes karkass, kuram pielikts viens panelis ar uzrakstu Uņiversitet. :face-grin:
avatar
Publicēts: 16.10.15 11:57
 citēt
Laimīgais!Kā es tevi apskaužu!Dienests UZ raķešu kompleksa laikam ir ko vērts.Vismaz uvoļņēņijā atļāva nokāpt zemē no tā kompleksa?Un tālu var redzēt no augšas?:face-smile:
avatar
Publicēts: 16.10.15 12:12
 citēt
Jā vardes laimīgie notikumi dzīvē :D
Dienests
Un kautkāda Bāba
avatar
Publicēts: 16.10.15 12:23
 citēt
Kā liekas zala'jam palikušas divas lietas ka uzbudina krievu raķetes un kautkāda mirusi veča :D
avatar
Publicēts: 16.10.15 12:58
 citēt
Zaļais 50nieks tuvojas?
Kādi rezultāti? Ģimenes nav, Sūdīgs darbs, atmiņas Kā pirms 30 gadiem pucēji raķeti?
avatar
Publicēts: 16.10.15 14:45
 citēt
KVAA-II:Mūsu uzdevums bija - braucot maršā - saņemot Pavēli - uz vietas dislocēties un būt gataviem palaist raķeti 20 min laikā, pēc tam tīties projām - lai nesaņemtu atbildes triecienu



I D I O T S!:Существенным недостатком комплекса "Луна-М" являлась малая точность стрельбы, даже применение ядерной БЧ не обеспечивало гарантированное поражение точечных хорошо защищенных целей типа командный пункт и т.д. В связи с этим по Постановлению Совета министров от 20.07.1966 г. была начата разработка ракеты "Луна-3", оснащенной упрощенной системой управления. Предполагалось, что круговое вероятное отклонение (КВО) новой ракеты на дальности 70км не превысит 500м . Однако проведенные в 1968-1969 годах летные испытания, дали еще большее круговое вероятное отклонение по сравнению с прототипом. Корректор дальности работал неудовлетворительно и продолжение работ по этой ОКР было признано нецелесообразным.


uz kurieni tu taisījies laisties, piemēram, pēc kodolfugasa izšaušanas? uz mēnesi?
avatar
Publicēts: 16.10.15 15:35
 citēt
Šie ar Voldi no vienas točkas ļergu ņem.
avatar
Publicēts: 16.10.15 15:46
 citēt
Atverot life njuuvs sru vien šmigi nekādas ziņas par oplcļenjiem :D
avatar
Publicēts: 16.10.15 16:24
 citēt
kāds tu laimīgais pipec tiki otrajā rotā ? ta jau varēji pucēt visas raķetes netikai savu :D
Piedzīvojums visam mūžam:bad_smile: Varēsi dēliem stāstīt :super_man:
Ai tie tak tev nebūs no pielūgsmes uz vecu babuli viņi nerodas :D
avatar
Publicēts: 16.10.15 16:31
 citēt
Schneider:Šie ar Voldi no vienas točkas ļergu ņem.


www.facebook.com...
avatar
Publicēts: 16.10.15 17:52
 citēt
idiots:jau aizmirsu, kā mums saucās tās apakšvienības, bet principā bija 1 rota un 2 rota
dienēju 1.rotā, bet manevros nonācu otrajā rotā un to atceros ar patīkamām atmiņām, kā pirmā rota tomēr bija pārāk daudz agresīvu kadru novākta, arī virsnieku sastāvs 2.rotai bija sakarīgāks


avatar
Publicēts: 16.10.15 19:21
 citēt
avatar
Publicēts: 16.10.15 21:14 labots
 citēt
Es vairs neko nesaprotu. Atdzīstos esmu varen stulbs. Amerikāņi bļāva ka pie Kadafi, Huseina utt. neesot demokrātija, cilvēktiesības un sazin kas vēl. Tagad Huseinu gāza, Kadafi gāza un cik es saprotu tad demokrātija nu beidzot ir. Bet šie visi tagad bēg uz Eiropu. Kāpēc ?
avatar
Publicēts: 16.10.15 22:15
 citēt
Kāpēc bēg? Tāpēc, ka demokrātija, tāpēc - kur gribu, tur bēgu. Paprovē totalitārismā kaut kur aizbēgt ;)
avatar
Publicēts: 17.10.15 09:50
 citēt
pixelis:Es vairs neko nesaprotu. Atdzīstos esmu varen stulbs. Amerikāņi bļāva ka pie Kadafi, Huseina utt. neesot demokrātija, cilvēktiesības un sazin kas vēl. Tagad Huseinu gāza, Kadafi gāza un cik es saprotu tad demokrātija nu beidzot ir. Bet šie visi tagad bēg uz Eiropu. Kāpēc ?

Bet bljaava jau ne tikai amerikanji:) Visi muusu politikji ari tv intervijas klaastija, ka atbalsta visu to:) Tagad vinji atbalsta beegljus.... Bet veeletajam vulgaris jau atminjas nav.
avatar
Publicēts: 17.10.15 10:49
 citēt
problēma ir vairākus simtus gadu veca, ne pēdējo 10-20 gadu ... , pēdējos 100 gados radīti priekšnoteikumi[ sadalot bijušās kolonijas, kļūdoties etniskajās, ģeogrāfiskajās un reliģiskajās sadaļās], mūsdienu konfliktu iemesliem. problēmu vēl vairāk saasina daudzu austrumu valstu ekonomiska atpalicība, salīdzinājumā ar rietumu pasauli. Mūžigi problēmas nevar noslāpēt ar tirānisku monarhu režīmiem. kaut kad bija jāsākās arābu pavasariem.... rietumu kļūda ir tā, ka tā tiem pavasariem pieiet pēc savas saprašanas - atbalstīt opozīciju, un tad viss notiksies, būs demokrātiskās vēlēšanās iegūta valdība, un viss būs mierīgi. Bet jāņem vērā austrumu tautu nacionālās īpatnības, tradīcijas utt. tas pats ir tagad Sīrijā, rietumi un dažas arābu valstis atbalsts opozīciju, lai režīma gāšanas gadījumā būtu kas sastāda valdību, bet neraža, Islama valsts maisās pa vidu. Krievija močī pārsvarā opozīciju, jo pēc tās redzējuma opozīcija ir ienaidnieks N#1..., nu gluži kā Krievijā .. novājinās opozīciju, nebūs reāla spēka valdošā režīma aizstāšanai. Domāju Krievijas mērķis ir pagarināt Sīrijas valdošā režīma agoniju, saglabājot Sīrijas un Islama Valsts konfliktu, tādejādi saglabājot bēgļu plūsmu uz rietumiem[ ne par velti cīņas ar I.V. aizsegā bumbo pilsētas un ciemus ] . Šitais arī pieder pie hibrīdkara. Iespējams tajā bēgļu lietā ir iesaistītas dažas arābu valstis, daži ekstrēmiski grupējumi, jo , kur gan Islama Valsts ņem līdzekļus un ieročus, kas tos instruē, un vada.... Bēgļu bizness ir arī materiāli izdevīgs daudziem darboņiem, tāpēc tie arī no savas puses stimulē bēgļu plūsmu - brauciet uz rietumiem, tur jūs gaida leiputrija.... Bet bēgļu jautājumu sakārtos. tas ir tikai laika jautājums.
avatar
Publicēts: 17.10.15 10:59
 citēt
Zini negatīv, es par to pat nebiju iedomājies. Krievijai taču izdevīgi, lai bēgļi plūst uz Eiropu, tādejādi destabilizējot ES. Tiešām hibrīdkarš.
avatar
Publicēts: 17.10.15 11:18 labots
 citēt
Man izskatās,ka kaķim šodien ir aizcietējums-laikam pie tā būs vainīga krievija un pesonīgi putins,jo 17.gs otrā pusē .... :face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 17.10.15 13:24
 citēt
automātiskajā režīmā, aizstāvēt Krieviju, ir smagāks gadījums par aizcietējumu, un nav izslēgts, ka tiešām 17gs. pa Jolanu līniju ir kādi negadījumi bijuši..... :bad_smile:

Bet tuvo austrumu konfliktus apskatīt tikai tuvās pagātnes ietvaros , ir sekli un primitīvi, der dažu valstu vadītājiem, un dažām partijām sava elektoriāta tonusa uzturēšanai, pretinieku politikas nomelnošanai. Nevienā valstī nevar sarīkot ne dziesmoto , ne puķu revolūciju, ne arābu pavasari, ja tam apakšā nav vajadzīgie priekšnoteikumi, kā teica lielais Ļeņins - nobriedusi revolucionārā situācija..... tā situācija dažādos reģionos ir dažāda, un lai to detonētu, atkarībā no konkrētajiem apstākļiem ir vajadzīgi teritoriālie, politiskie, reliģiskie, ekonomiskie utt apstākļi. Atbalstot tos vai citus politiskos spēkus , ir pieļautas kļūdas, bet kā jau minēju iepriekš, tos jautājumus sakārtos. Daudz ko neparedzēja.
avatar
Publicēts: 17.10.15 14:00
 citēt
avatar
Publicēts: 17.10.15 15:48
 citēt
No kurienes Tu tās skaistās bildes ńem?
avatar
Publicēts: 17.10.15 17:42
 citēt


:grimace:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 189
  5. 190
  6. 191
  7. 192
  8. 193
  9. 194
  10. 195
  11. 196
  12. ...
  13. 214
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):