forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 194
  5. 195
  6. 196
  7. 197
  8. 198
  9. 199
  10. 200
  11. 201
  12. ...
  13. 214
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 11.12.15 10:01
 citēt
avatar
Publicēts: 11.12.15 10:22
 citēt
Putļeram ustraukumu par savu valsti un iedzīvotājiem ir ne vairāk kā Kimam par savu komunisma citadeli.
avatar
Publicēts: 11.12.15 14:07
 citēt
Pārškirstiju lifenews sru kautkā vairs nemana paziņojumus par veiksmīgi sabombītiem štābiņiem. Vien dusmīgus rakstus ka sados visiem pa zozbiem kas aiztiks krievu zaladātiņus :D
avatar
Publicēts: 11.12.15 21:46
 citēt
Tapēc,ka štābu un komandpunktu sabombardēts jau vairāk nekā Sīrijā ir iedzīvotāju .Mīnus vēl bēgļi.:face-grin:Putins ģenerāļu tusiņā tā vispārīgi teica,ka operācija jāvērtē kā veiksmīga un Krievijas vozdušno kosmičeskije sili parādījuši augstu gatavību utt.
avatar
Publicēts: 12.12.15 11:11
 citēt
dīvaini tikai , ka ar to projektu sadarbojās Asads, un tagad iznāk arī Krievija ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 12.12.15 11:18 labots
 citēt
Rau, cik tālu norvēģi nonākuši: www.e-klase.lv...

Nesen paklausījos LU profesoru Taivānu. Labas atziņas bija:
1) Civilizācijas parasti iet bojā pašnāvībās;
2) Pirmā pazīme - pirms civilizācijas bojāejas pazūd tās ticība;
Eiropa šobrīd tam gatavojas.

P.S. Kaut gan dzīvoju pēc kristīgās morāles, svinu Ziemassvētkus kā tradīciju, prātā esmu ateists, jo neticu ne nevainīgajai ieņemšanai, ne augšāmcelšanās faktam. Būs jāsāk sava pārliecība pārskatīt...
avatar
Publicēts: 12.12.15 11:44 labots
 citēt
Bet es, kā lauku veči vienmēr teikuši, ticu Dievam, bet neticu baznīckungiem.
Un neticu evolūcijas teorijai, bet bigbangu usskatu par plaģiātu, jo tas ne ar ko neačķiras no 1.Mozus grāmatas.
avatar
Publicēts: 12.12.15 12:43
 citēt
GunarsII:Rau, cik tālu norvēģi nonākuši: www.e-klase.lv...

Nesen paklausījos LU profesoru Taivānu. Labas atziņas bija:
1) Civilizācijas parasti iet bojā pašnāvībās;
2) Pirmā pazīme - pirms civilizācijas bojāejas pazūd tās ticība;
Eiropa šobrīd tam gatavojas.

P.S. Kaut gan dzīvoju pēc kristīgās morāles, svinu Ziemassvētkus kā tradīciju, prātā esmu ateists, jo neticu ne nevainīgajai ieņemšanai, ne augšāmcelšanās faktam. Būs jāsāk sava pārliecība pārskatīt...


Jautājums pat ļoti eksistenciāls. Es to redzu tā - vai nu islams bezpretošanās ceļā pārņem Eiropu nu tā apmēram 30-50 gadu laikā, vai nu vietējie eiropieši sāks pretoties sava līdzšinējā dzīvesveida aizstāvībai. Otrais variants ir maz ticams, jo Eiropa ir tizli slima un šamo galvās ir liberastiskais puvums, kuru grūti izārstēt. Visbūtiskākais šai dilemmā ir Vācijas pozīcija. Ja hansi turpinās slavināt un uzņemt bēgļus, tad p ir visai Eiropai un mums tai skaitā.
avatar
Publicēts: 12.12.15 14:44
 citēt
KVAA-II:Latvijas Valdība pareiz dara, ka stimulē latviešu vairošanos
bet musļiki vairojās kā truši :face-grin:


Nu latvieši, kā suga , būdami ES sastāvā izmirs 30-50 gadu laikā. Žēl, bet latviešu valoda nav lemta adaptācijai muslimu pasaulē.
Lai kā mums nepatiktu RUS, bet tomēr atrašanās krievu ietekmes zonā dos lielāku garantiju latviešu valodas saglabāšanai, kā patreiz.
Savukārt latviešu valoda ir galvenais faktors, kas mūs visus tur kopā pie šīs valsts.
avatar
Publicēts: 12.12.15 14:48
 citēt
Истину глаголишь, mackie и aikaaika!
Tik neskādēļ tev jātaisa tie n-tie profili kā Jurčikam... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 12.12.15 15:07
 citēt
Schneider:Истину глаголишь, mackie и aikaaika!
Tik neskādēļ tev jātaisa tie n-tie profili kā Jurčikam... :bad_smile:


Nu tu gan jocīgs, Preiļu vietējā oligarhiņa Šņepsta aizstāvi. Man ne ar vienu Jurčiku nav nekāda sakara un profils man ir viens Ja netici - pajautā to fotobloga turētājiem :)
avatar
Publicēts: 12.12.15 15:19
 citēt
Un ar mackie arī nav nekāda sakara,,,, pajautā labāk bucim par mackie ... ja tev kaut kur kaut kas rādās, tad nevajag šo rādīšanos izplatīt tālāk.. tas viss schneideram adresēts
avatar
Publicēts: 12.12.15 15:24
 citēt
GunarsII:Rau, cik tālu norvēģi nonākuši: [url=https://www.e-klase.lv/lv/raksts/zinas/pasaule/norvegijas-skolenu-vecaki-saniknoti/
]https://www.e-klase.lv/lv/raksts/zinas/pasaule/norvegijas-skolenu-vecaki-saniknoti/[/url]

Rakstu vajag izlasīt divas reizes. Atļauja iet ap egli un dziedāt ziemassvētku dziesmas, kas pārsvarā balstītas baznīcas tradīcijās vecākiem tiek lūgta tādēļ, ka "aizvien vairāk vecāku negrib savu bērnu dalību dievkalpojumos". Kur tajā rakstā pieminēti musulmaņi, ibio?
avatar
Publicēts: 12.12.15 15:25
 citēt
Un es vispār nesaprotu - Šneiders te ir vietējais policists, prokurors un tiesnesis vienā personā? Kurš noteiks - kas ir pareizais un kas nav? Komunistu partijas atlieka, kuriem viss iedalījās savējos un nepareizos?
avatar
Publicēts: 12.12.15 15:26
 citēt
Не перестаю удивляться русскому скотству! ...Хотя, казалось бы, куда еще удивляться? )) Но... В общем, сегодня, с утра пораньше, вдруг(!), звонит моя великорусская знакомая из Москвы, которая еще в марте этого года обозвала меня фашисткой и т.д., после чего мы перестали общаться, хотя до этого больше двадцати лет мило приятельствовали. Короче, звонит она и после короткого вступления а-ля "как дела?" - будто ни в чем не бывало, спрашивает: "а чтобы получить украинское гражданство, надо обязательно выучить украинский язык?". ...Я даже слегка растерялась ))) Отвечаю, а зачем тебе фашистское гражданство? И осторожно так добавляю: "...у тебя, что - переоценка ценностей случилась?". Ответ был длинный, с эмоциями по нарастающей и, мягко говоря, неожиданный ))) Постараюсь вкратце передать его суть: "...из-за вас бандеровцев, Россию все гнобят, стараются уничтожить, загнать в концлагеря, а мне нельзя без шенгена - у меня врач в Австрии, я должна к нему ездить каждые три месяца! Если закроют границы - это может сделать меня инвалидом - здесь таких врачей нет! И если из-за вас я лишусь важной медицинской помощи - моя смерть будет на вашей совести! Украина должна дать мне паспорт! Вам же безвизовый режим делают на нашей крови! Вы нам обязаны!" ... После такого буйного спича я поймала себя на мысли, что сижу с открытым ртом )) А потом мне стало просто смешно - говорю: да, но нужно не только язык выучить - еще необходимо перейти в Киевский патриархат, вступить в Правый сектор и принести в жертву русского младенца. Чем закончился разговор - не буду уточнять )) Но вот сижу и тихо перевариваю случившееся: как такой бред может нести женщина с высшим образованием, умеющая хорошо играть на фортепиано, мать двоих детей?.. Блин, что там в этой россии делают с людьми?! Может там давно идет какой-то жуткий хирургический эксперимент - им массово делают лоботомию?.. Или им колют какой-то неизвестный наркотик? ...Знаете, одно дело смеяться над имперской истерикой какого-нибудь Ваньки из Мухосранска, но другое - видеть эту жуткую трансформацию хорошо знакомого человека. В принципе, я давно такое вижу, но сегодня степень цинизма и долбоебства моей русской знакомой - вывели меня на новый уровень понимания проблемы: эту недонацию поздно лечить - нужны какие-то очень радикальные меры.... ну очень радикальные!
avatar
Publicēts: 12.12.15 15:33
 citēt
Mans puika, izgājušogad ziemassvētkos no bērnudārza atvests, mājās notrallināja kaut kādu "jēzus mīl, jēzus mīl, jēzus visus bērnus mīl" dziesmiņu. Vārds pa vārdam noskaidrojām, ka "bija atnācis onkulītis ar ģitāru..." Aleluišņiks, tobiš, jo bērnudārza vadītāja piestaigā uz kaut kādu draudzi. Nācās parunāt par profesionālajām kompetencēm konkrētos toņos, jo man nav nekas pret kristīgo ticību, bet ar sūdainu mietu līdz aknām esmu gatavs izdrāst tos, kas eksaltētā pacēlumā piš smadzenes pirmsskolas vecuma bērniem ar reliģisku huiņu. :face-kiss:
avatar
Publicēts: 12.12.15 15:44 labots
 citēt
wiencmuzikanc:
GunarsII:Rau, cik tālu norvēģi nonākuši: www.e-klase.lv...

Rakstu vajag izlasīt divas reizes. Atļauja iet ap egli un dziedāt ziemassvētku dziesmas, kas pārsvarā balstītas baznīcas tradīcijās vecākiem tiek lūgta tādēļ, ka "aizvien vairāk vecāku negrib savu bērnu dalību dievkalpojumos". Kur tajā rakstā pieminēti musulmaņi, ibio?

Es uzrakstīju tikai dažas SAVAS izjūtas raksta sakarā, ne jau atstāstījumu. No Tava teksta es savukārt nesapratu, kas tas par "ibio".

P.S. Bet par bērnu iesaistīšanu reliģiskos rituālos vienmēr esmu savējiem skaidrojis situāciju kā tradīcijas, teikas nostāstus un pat pasakas, vārdu sakot mēģinājis nolīdzināt "stūrus".
avatar
Publicēts: 12.12.15 15:51
 citēt
GunarsII:
wiencmuzikanc:
Rakstu vajag izlasīt divas reizes. Atļauja iet ap egli un dziedāt ziemassvētku dziesmas, kas pārsvarā balstītas baznīcas tradīcijās vecākiem tiek lūgta tādēļ, ka "aizvien vairāk vecāku negrib savu bērnu dalību dievkalpojumos". Kur tajā rakstā pieminēti musulmaņi, ibio?

Es uzrakstīju tikai dažas SAVAS izjūtas raksta sakarā, ne jau atstāstījumu. No Tava teksta es savukārt nesapratu, kas tas par "ibio".


Skaidrs ir viens - musulmaņi ir sapratuši eiropasu liberastu iecietību pret visu un šo iecietību izmantos savu mērķu īstenošnai. Bet galvenais musliku mērķis ir vispasaules kalifāts.
avatar
Publicēts: 12.12.15 15:57
 citēt
GunarsII:Es uzrakstīju tikai dažas SAVAS izjūtas raksta sakarā, ne jau atstāstījumu. No Tava teksta es savukārt nesapratu, kas tas par "ibio".


"ibio" ir saīsināta krievu lamuvārda transkripcija. Lamuvārdus nereti lieto, lai nenormatīvā veidā pastiprinātu vai izceltu domu. Šajā gadījumā doma bija par to, ka panikas celšana ir nelietderīga. Punkts.
avatar
Publicēts: 12.12.15 16:27
 citēt
Arī stulbums. Tad sāksim oficiāli dalīties seno tradīciju, kurās ietilpst arī baznīcas svētki, cienītājos un jaunās sektas - komunisma piekritējos? Vieni ies ap eglīti, dziedot "Zvaniņš skan", bet otri atsevišķā istabā, skandējot "Sņe-gu-roč-ka!"?
Un kur tad vēl tie, kuri adzīmē zilā koka tarakāna gadu pēc papuasu kalendāra...
avatar
Publicēts: 12.12.15 16:49
 citēt
Schneider:Arī stulbums. Tad sāksim oficiāli dalīties seno tradīciju, kurās ietilpst arī baznīcas svētki, cienītājos un jaunās sektas - komunisma piekritējos? Vieni ies ap eglīti, dziedot "Zvaniņš skan", bet otri atsevišķā istabā, skandējot "Sņe-gu-roč-ka!"?
Un kur tad vēl tie, kuri adzīmē zilā koka tarakāna gadu pēc papuasu kalendāra...

www.bbc.com... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 12.12.15 17:13
 citēt
Alus mīlētāju partijas ir daudzās valstīs, atliek radīt Gambrinusa pielūdzēju reliģiju, vot tā būtu viena jēdzīga sekta! :face-grin:
avatar
Publicēts: 12.12.15 17:21
 citēt
Schneider:.......Vieni ies ap eglīti, dziedot "Zvaniņš skan".........


Cienītais domā to pašu, pateicības dienai komponēto dziesmu?
avatar
Publicēts: 12.12.15 17:26
 citēt
Es nezinu, kas un kam to ir komponējis, zinu tik to, ka tā reklāmās un pie eglītēm skan garantēti.
Varētu, protams, iegūglēt, bet adzīšos godīgi, ka nezinu, kas ir pateicības diena. Vai tik nebij tā, kur jeņķi ēd tītaru?
avatar
Publicēts: 12.12.15 18:46
 citēt
Schneider:Es nezinu, kas un kam to ir komponējis, zinu tik to, ka tā reklāmās un pie eglītēm skan garantēti.
Varētu, protams, iegūglēt, bet adzīšos godīgi, ka nezinu, kas ir pateicības diena. Vai tik nebij tā, kur jeņķi ēd tītaru?


Tā pati. Novembra pēdējā ceturtdienā svinama, ja nemaldos. Sen atpakaļ spēlējām kopā ar vienu fanātiķi, kurš bija izracis oriģinālo tekstu, harmonisko struktūru un visus pantiņus, tad arī uzzināju nianses :) puisis tolaik meklēja iemeslus, kāda velna pēc tik feina dziesma aiz matiem pievilkta pie ziemassvētkiem un līdz ar to nodrāzta līdz bezjēgai...
avatar
Publicēts: 12.12.15 19:39 labots
 citēt
wiencmuzikanc:..... kāda velna pēc tik feina dziesma aiz matiem pievilkta pie ziemassvētkiem un līdz ar to nodrāzta līdz bezjēgai...

Arī pati Kristus dzimšanas diena ir "pievilkta":face-smile:
Astronomiskie saulgrieži ir 21. datumos, bet Jāņi un Ziemassvētki seko ar 3 dienu nokavēšanos un mēs saprotam arī kāpēc tā. Ja dievs gribēja izvēlēties zīmīgu datumu Kristus dzimšanai, varēja tokš ielikt "pareizajos" saulgriežos, lai nu kas, bet astronomija radītājam jāpārzin. Bet nē, biznesa un mārketinga likumi pieprasīja par katru cenu izsist ieročus no rokām visiem pagāniem un Kristus piedzima "kļūdainajos" saulgriežos - divdesmit ceturtajā!!!!:face-smile:
avatar
Publicēts: 12.12.15 19:53
 citēt
...un vēl jau paliek pareizticīgo ziemassvētki "pēc vecā stila" mūsu janvārī;) Kad tad, galugalā...
avatar
Publicēts: 12.12.15 19:56
 citēt
Nu pareizticīgie acīmredzot cipariem tic vairāk nekā būtībai, tāpēc atteicās pārstumt kalendāru. Tīrākie numerologi, īsāk sakot:face-grin:
avatar
Publicēts: 12.12.15 20:22
 citēt
kaut kad pasen, izlasīju viena itāļu arheologa, vēsturnieka, pētnieka[ uzvārdu uz sitiena neatceros] grāmatu - Kristietības pirmsākumi .... tad nu secinājums, ka aiz matiem pievilkta ir visa bībele, un stāsts par Kristu ... . līdzīgi gan jau ir ar pārējām reliģijām ...
avatar
Publicēts: 12.12.15 20:42
 citēt
Jap, baznīca ir bizness, kam maz sakara ar Dievu.
avatar
Publicēts: 12.12.15 20:56
 citēt
Man patīk Dena Brauna "Da Vinči kodā" aprakstītā bībeles sacerēšanas vīzija.
Romas imperators, būdams saimniecisks vadītājs saprata kristietības sniegtās iespējas varas nostiprināšanā un 313. gadā pasludināja kristietību par vienīgo valsts reliģiju. Par bībelē ievietojamiem evanģēlijiem notika konkurss. Bībelei izvēlējās un atstāja tos evaņģēlijus, kuros bija visvairāk "dievišķības". Pārējos, runā, ka pat ap 80 gab. izbrāķēja. Tāpēc mums ir nevainīgā ieņemšana, dieva dēls un augšāmcelšanās.
avatar
Publicēts: 12.12.15 21:14
 citēt
Par nevainīgo ieņemšanu ir versija.... Ja precēta sieviete vēl ir jaunava, man ir tikai viens skaidrojums - vīrs impotents. Attiecīgi, ja sieva grib, bet vīrs nevar, tad tiek meklēts cits, kurš var un rezultāts likumsakarīgs. Bet nevainīgā ieņemšana ir otmazka no sērijas "a ja nu notic?". Kā redzam, ne tikai vīrs noticēja, bet arī versija veiksmīgi aizgāja tautās.
avatar
Publicēts: 12.12.15 22:04
 citēt
Meita jūtas slikti un māte to aizved pie ārsta. Ārsts pēc izmeklēšanas saka:"Jūsu meita ir stāvoklī."
Māte:"Kā jums nav kauna, viņa ir nevainīga"
Ārsts pieiet pie loga un ilgi skatās laukā. Māte beidzot nenociešas:"Ko jūs tur skatāties?"
Ārsts:"Es skatos, vai pie debesīm nav uzlēkusi spoža zvaigzne un trīs gudrie nekāpj no kalna...":face-smile:
avatar
Publicēts: 12.12.15 22:24
 citēt
Kurš zina, kādēl pāri Nemunas tiltam Kauņā kādreiz bija jābrauc 2 nedēļas?
avatar
Publicēts: 13.12.15 22:24
 citēt
humora rullītis www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 14.12.15 14:00
 citēt
Nu re, vēl viens apstiprinājums manai pirmajai versijai, ka kremlis speciāli nogāzis savu lidmašīnu (tikai ķap-ļap tehnoloģija neļāva puķina spacdienestam īstenot iecerēto- bumbu uzspridzināt virs Ukrainas, bet detonators tika nejauši iedarbināts agrāk, gan jau "speciālists" goreelektroniķis nošauts par to) lai attaisnotu savi smirdošo klātbūtni Sīrijā:
www.diena.lv...
Un... ak vai, Ēģipte izdarīja vēl vienu dūrienu puķina mugurā (lasi: dirsā) ar šo paziņojumu, kas ar vieglām matemātiskām izslēgšanas metodēm norādīt uz galveno aizdomā turamo.
Nu tagad gan atbilde arī šim klaunam nebūs jājautā:
avatar
Publicēts: 14.12.15 14:03
 citēt
Oi, šodien
SVEICAM GAISMU VĀRDA DIENĀ!!!
avatar
Publicēts: 14.12.15 16:02
 citēt
Paldies! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 14.12.15 17:02
 citēt
Vārdadiena GAISMAI vai GAISMAM?
avatar
Publicēts: 14.12.15 17:30
 citēt
Vai tad ir vārds GAISMS?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 194
  5. 195
  6. 196
  7. 197
  8. 198
  9. 199
  10. 200
  11. 201
  12. ...
  13. 214
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):