forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 34
  5. 35
  6. 36
  7. 37
  8. 38
  9. 39
  10. 40
  11. 41
  12. ...
  13. 214
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 01.04.14 09:58 labots
 citēt
Haidukam.
Manuprat ljoti, ljoti naivi ir uzskatiit, ka krievu fashisti jebkad un arii turmak savu militaro darbiibu planos par apstakli njemot kaut kadas, potenciali vajakas kaiminjvalsts teritorija notikushas "provokacijad".
Citiem vardiem - ja putins izdomas uzbrukt, tas ka a.berzinsh vinju bija gatavs uznjemt, nekadu lomu nespelees. Ja vajadzees formalas provokacijas, taas "uzzimees". Un militaru darbiibu plaanos tikai paljaujoties uz draudu/ieguvumu un resursu analiizi.
Atkartoshu tev uzdoto jautajumu(ne manis) kuru ignoreji...
Kad neprovoceshana ir atturejusi krieviju/psrs no militaras ricibas, ja taj tas konkretaja bridi ir skjitis potenciali labs bridis uzbrukumam?
Papildus varbut vari nosaukt jebkadu citu gadiijumu, kur "draudzigas kaiminjattiecibas" ir palidzejushas izvairities no upuriem un suverinitates zaudeshanad?
avatar
Publicēts: 01.04.14 09:59 labots
 citēt
interesanti, zem kā mēs vēl varējām palīst? Ja kvaa muļķības sameklē internetā, tad Haidukam nav nekādu problēmu pašam uzrakstīt ... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 01.04.14 10:08
 citēt
Putina vienaudzim vieglāk saprast viņa prātu un nodomus. :bad_smile:
avatar
Publicēts: 01.04.14 10:32
 citēt
news.ifeng.com...
Delfos likas, ka aprilja joks, laikam jau ne:) Tagad galvenais neapbizhot kjiinieshus siberejaa:D
avatar
Publicēts: 01.04.14 10:38 labots
 citēt
drīzāk nostaļģija pēc jaunības laikiem, un kāda braša kaimiņa pleca. ... man jau arī vajadzētu būt līdzīgi, jo tikai dažus gadus mazāk taj lejputrijā pavadīju, bet nav, jo tie laiki, lai arī gana jautri pavadīti, tomēr nomāca, daudz kur ierobežoja, dzina apātijā, ja ienāca prātā paanalizēt ekonomisko situāciju, Latvijas un latviešu perspektīves nākotnē. piebildīšu, ka strādāju Telefona Aparātu Rūpnīcā Aizkrauklē[ VEF filiāle] un darba valoda bija krievu .....

Putina vienaudzim vieglāk saprast viņa prātu un nodomus. :bad_smile: (c) Gaisma
avatar
Publicēts: 01.04.14 11:06
 citēt
Atgādināja 90-to sākuma naivumu
www.apollo.lv...
avatar
Publicēts: 01.04.14 11:23
 citēt
kam negadās
avatar
Publicēts: 01.04.14 11:33
 citēt
ŠIS labs:
www.delfi.lv...

Līdz ar to, Latvijai jāpasludina tagadējais robežlīgums par Abrenes piederību par spēkā neesošu un jāatgriežas 1920. gada likumīgajās robežās.
Tāpat kā Ķīnai būs jāatdod tās teritorija, tāpat somiem Karēlija, ņenciem Jamala, vāciešiem Kēnigsberga, japāņiem viņu piederošās 4 salas un, tā joprojām, un, bez šaubām, Krima Osmaņu impērijas mantiniecei.

Ja jau dalīt tad dalīt šai 1.aprīlī...
avatar
Publicēts: 01.04.14 12:00 labots
 citēt
Pasaule mainās lēnām. Vēl tikai pirms 200 gadiem, ap Napoleona laiku, lai kādam uzbruktu, nekādas provokācijas nerīkoja, gāja virsū un basta! Otro pasaules karu sākot, jau bija izmaiņas - dziļi zemapziņā agresors saprata, ka nerīkojas labi, tāpēc lai uzbruktu Polijai Hitlers inscenēja uzbrukumu savam robežpunktam, bet lai uzbruktu Somijai Staļins inscenēja sava robežpunkta apšaudi. Putins ir aizkavējies šajā līmenī, kamēr pasaule virzās uz nostādni, ka tās nācijas un valstis, kas uz šo brīdi ir izveidojušās ir stabilas un nemainīgas, un valstu robežu maiņām ar karu palīdzību būtu jādara gals.
Ceru, ka jaunā pasaules pārdalīšana ir aprīļa joks.
avatar
Publicēts: 01.04.14 12:27
 citēt
Paziņa raksta
Крымчанам на заметку - все выплаты - пенсии з/п и пр. будут повышать на 25 проц в месяц до общероссийского уровня.
Сегодня первое повышение.
avatar
Publicēts: 01.04.14 12:47
 citēt
kvaa:Paziņa raksta
Крымчанам на заметку - все выплаты - пенсии з/п и пр. будут повышать на 25 проц в месяц до общероссийского уровня.
Сегодня первое повышение.


AHA , ja ņem vērā ka padejos 10 mēnešos rubļa pirktspēja kritusies pa ~45% , tas nav pat "Pirktspējas uzturēšana".
avatar
Publicēts: 01.04.14 13:04
 citēt
Sarunā ar laikrakstu «Latvijas Avīze» Arutjugina norāda, ka vis tas, kas notika iepriekš, bija «tautas sacelšanās pret krimināli zaglīgo varas virsotni», taču tagad sākas revolucionāra varas sistēmas maiņa valstī.www.apollo.lv...
Tas ir solis ko Krievija Negrib atlaut par visu Naudu, jo tad ari Krievija bus gaidama varas maina,
Bet Putinam saglabat sevi un savu vietu pie ''siles" un tadel nespes atteikties no agresivas arpolitikas:face-wink:
avatar
Publicēts: 01.04.14 14:32
 citēt
avatar
Publicēts: 01.04.14 14:39
 citēt
avatar
Publicēts: 01.04.14 14:41
 citēt
avatar
Publicēts: 01.04.14 15:05
 citēt
„Kara beigas piedzīvo vienīgi mirušie.” /Viljams Bērtons Makormiks iekš „Ļeņina harēms"/
avatar
Publicēts: 01.04.14 16:18 labots
 citēt
imgfoto:Haidukam.
Manuprat ljoti, ljoti naivi ir uzskatiit, ka krievu fashisti jebkad un arii turmak savu militaro darbiibu planos par apstakli njemot kaut kadas, potenciali vajakas kaiminjvalsts teritorija notikushas "provokacijad".
Citiem vardiem - ja putins izdomas uzbrukt, tas ka a.berzinsh vinju bija gatavs uznjemt, nekadu lomu nespelees. Ja vajadzees formalas provokacijas, taas "uzzimees". Un militaru darbiibu plaanos tikai paljaujoties uz draudu/ieguvumu un resursu analiizi.
Atkartoshu tev uzdoto jautajumu(ne manis) kuru ignoreji...
Kad neprovoceshana ir atturejusi krieviju/psrs no militaras ricibas, ja taj tas konkretaja bridi ir skjitis potenciali labs bridis uzbrukumam?
Papildus varbut vari nosaukt jebkadu citu gadiijumu, kur "draudzigas kaiminjattiecibas" ir palidzejushas izvairities no upuriem un suverinitates zaudeshanad?


Jā, no stratēģiskā viedokļa Latvija ir tikpat un pat stratēģiski svarīgāka vieta par Krimu. Ne velti te tika celts Skrundas lokators, kura otrs brālis atrodas Ukrainas teritorijā Aizkarpatos piekalnē nodrošinot Eiropas pārskatāmību (tagad jaf gan pagātnē). Un unikālā Liepājas osta.
Bet, kad ir vieglāk veikt agresiju (te visi vārdi der, kas apzīmē, lai īstenotu savu ieceri par attiecīgo teritoriju), kad tai teritorijā visi dzīvo labi, draudzīgi, vai kad ir iespēja izsaukt - ejam krievvalodīgos aizstāvēt. Bet pēdējais jaf skan cēli , Dievam tīkami... sauklis tak ir aizstāvēt.
Kas tu domā , ka tie, kas mūs cenšas izprovocēt uz nacionālo naidu, to dara no sirds dziļumiem, vai arī kāds tiem to liek darīt. Un atkal interesanti... kas to veic it kā krievu labā ir sliktais, bet, kas to dara otrādi labais provokators.
Vācija un krievija un PSRS (pierakstīju izpatīkot Schneideram, jo bez šiem labojumiem šamais nesaprotot domu) izraisīja 2vus pasaules karus, mums liekas, ka pēc 2. viss ir mierīgi... nebūt nē, Katru dienu kaut kur notiek neliels kariņš... kuru izraisītāji pa lielam bija ASV un PSRS, retāk Anglija. Tad vietējie sitās par varu- tas ir par teritoriju... un tā tālāk... bet ir valstis, kuras neļauj sevi tur ierauta agresijās. Afganistāna gan latviešus neuzskata par miera korpusu, bet par okupantiem, labi vēl, ka neesam tur tik atklāti, bet zem poļiem.
Lūk mana atbilde tev... tātad ar spēku mēs sevi nosargāt nevaram, bet ar diplomātiju un prātu, to var izdarīt.
avatar
Publicēts: 01.04.14 19:35 labots
 citēt
Nevaru piekrist ka Vacija izraisija divus pasaules karus ; Pareizak butu Vacija kopa ar Krieviju un Otreiz ar PSRS sledzot savas seperatiskas vienosanas uzsaka pasaules Karus , Gan 1914. gada gan 1939.gada un neviens neuzdeva jautajumu ,ko velas Latvija un Latvijas Tauta.....
Vel mazak Krieviju afgani uzskata par miera nesejiem, PSRS bija ta, kas pirma izpostija Afganistanu....un nogalinaja likkumigo afganu valibu...
Bet visam tam par celoni bija tikkai viens;( Vacijas un Krievijas pasaules uzskati bija lidzigi) : Abu so valstu valdibas uz kara pamata cela savu tautu patriotismu un taisija rupniecisko izravienu, nerekinoties ar tautu dzives limeni...

Putins tiesi ar so cel patriotismu Krievija un jutas ka jaunais cars kurs var valdit par pasauli....:face-wink:
avatar
Publicēts: 01.04.14 20:38
 citēt
imgfoto:
Kad neprovoceshana ir atturejusi krieviju/psrs no militaras ricibas, ja taj tas konkretaja bridi ir skjitis potenciali labs bridis uzbrukumam?
Papildus varbut vari nosaukt jebkadu citu gadiijumu, kur "draudzigas kaiminjattiecibas" ir palidzejushas izvairities no upuriem un suverinitates zaudeshanad?


+ 100
avatar
Publicēts: 01.04.14 21:10
 citēt
Haiduks: Afganistāna gan latviešus neuzskata par miera korpusu, bet par okupantiem


Vecs pamuļķis kas to vien spēj kā atkārtot nodrāztās kremļa propagandas frāzes :anger:
Jau gadiem Latviešu karavīri kopā ar citiem NATO pārstāvjiem Afganistānā sadarbojas ar vietējo valdību un tās armiju. Vienīgie kas NATO spēkus tur var uzskatīt par okupantiem ir talibu kaujinieki. Tev varbūt atgādināt kas tie tādi par zvēriem un ko viņi izdarīja ar Afganistānu un tās tautu pēdējās desmitgades līdz gāza viņu režīmu?
avatar
Publicēts: 01.04.14 21:23
 citēt
Alibaba:
Haiduks: Afganistāna gan latviešus neuzskata par miera korpusu, bet par okupantiem


Vecs pamuļķis kas to vien spēj kā atkārtot nodrāztās kremļa propagandas frāzes :anger:
Jau gadiem Latviešu karavīri kopā ar citiem NATO pārstāvjiem Afganistānā sadarbojas ar vietējo valdību un tās armiju. Vienīgie kas NATO spēkus tur var uzskatīt par okupantiem ir talibu kaujinieki. Tev varbūt atgādināt kas tie tādi par zvēriem un ko viņi izdarīja ar Afganistānu un tās tautu pēdējās desmitgades līdz gāza viņu režīmu?


++++++++++++++++++++
avatar
Publicēts: 01.04.14 21:40
 citēt
Alibaba:
Haiduks: Afganistāna gan latviešus neuzskata par miera korpusu, bet par okupantiem


Vecs pamuļķis kas to vien spēj kā atkārtot nodrāztās kremļa propagandas frāzes :anger:
Jau gadiem Latviešu karavīri kopā ar citiem NATO pārstāvjiem Afganistānā sadarbojas ar vietējo valdību un tās armiju. Vienīgie kas NATO spēkus tur var uzskatīt par okupantiem ir talibu kaujinieki. Tev varbūt atgādināt kas tie tādi par zvēriem un ko viņi izdarīja ar Afganistānu un tās tautu pēdējās desmitgades līdz gāza viņu režīmu?


Kaitina mērkaķi,kuri tekstu sāk ar "vecs pamuļķis".Un tad,kad jāpasaka acīs ko domā,tad stostās kā mazi bērni.:anger:
avatar
Publicēts: 01.04.14 21:53
 citēt
Jolan:
Alibaba:
Vecs pamuļķis kas to vien spēj kā atkārtot nodrāztās kremļa propagandas frāzes :anger:
Jau gadiem Latviešu karavīri kopā ar citiem NATO pārstāvjiem Afganistānā sadarbojas ar vietējo valdību un tās armiju. Vienīgie kas NATO spēkus tur var uzskatīt par okupantiem ir talibu kaujinieki. Tev varbūt atgādināt kas tie tādi par zvēriem un ko viņi izdarīja ar Afganistānu un tās tautu pēdējās desmitgades līdz gāza viņu režīmu?


Kaitina mērkaķi,kuri tekstu sāk ar "vecs pamuļķis".Un tad,kad jāpasaka acīs ko domā,tad stostās kā mazi bērni.:anger:


Bez problēmām Jolaniņ, nesatrauc :face-wink: redzi man ir ļoti maz draugu, vairāk tikai paziņas, un zin kāpēc? tāpēc ka man ir nelāgs niķis teikt acīs tieši to ko domāju, bez aplinkiem un glaimiem :face-smile: Satikšu kādreiz dzīvajā haiduku, pateikšu visu ko par viņu domāju, un tas ko es te uzrakstīju ir tikai ziediņi :face-wink:
avatar
Publicēts: 01.04.14 21:57
 citēt
kāpēc te vēl nav Kira parādījies? Agrāk vienmēr uzpeldēja, kad Haidukam grūti gāja ...:bad_smile:
avatar
Publicēts: 01.04.14 22:12
 citēt
Alibaba:
Jolan:
Kaitina mērkaķi,kuri tekstu sāk ar "vecs pamuļķis".Un tad,kad jāpasaka acīs ko domā,tad stostās kā mazi bērni.:anger:


Bez problēmām Jolaniņ, nesatrauc :face-wink: redzi man ir ļoti maz draugu, vairāk tikai paziņas, un zin kāpēc? tāpēc ka man ir nelāgs niķis teikt acīs tieši to ko domāju, bez aplinkiem un glaimiem :face-smile: Satikšu kādreiz dzīvajā haiduku, pateikšu visu ko par viņu domāju, un tas ko es te uzrakstīju ir tikai ziediņi :face-wink:


Uj brāl Alibaba, nekas tevi neglābs, nelielies ar to ka tagad esi jauns mērkaķis, tici, ilgi nebūs jāgaida, un būsi vecs mērkaķis, bet iesaku tev lūgt Dievu, 1. lai līdz maniem gadiem nodzīvo. 2. lai vismaz viņš tev iedod tik daudz saprāta, lai manā vecumā, tas pieaugtu vismaz līdz manam pamuļķa saprātam :D

Starp citu jaunais mērkaķi ar interesanti mērkaķisko vārdinu Alibaba, vecais mērkaķis tev jautā, no kurienes dati... propogandu te nestāsti.
avatar
Publicēts: 01.04.14 22:19
 citēt
Haiduks: propogandu te nestāsti.

Tef drīkst:
Haiduks: Vācija izraisīja 2vus pasaules karu...

a citiem nē?
avatar
Publicēts: 01.04.14 22:22
 citēt
negatIvs:kāpēc te vēl nav Kira parādījies? Agrāk vienmēr uzpeldēja, kad Haidukam grūti gāja ...:bad_smile:


Kad Haidukam te ir grūti gājis :D? Es zinu, ka no visiem , kas te raksta , ir arī kāds prātīgs cilvēks, ar reālu domāšanu... starp citu tevi vakar viena būtne ļ-labi raksturoja, kad bija pie manis ciemos, būs jājautā, vai kaut ko naf sajaukusi :D

Palasi tekstus, tiem, kam iet grūti, tie apsaukājās, un ar vārdiem, kuri ir viņu saprāta līmenī.
Zinu, ka vesels bars man tūlīt uzleks man par maniem:
...lielāko lamu vārdu- vepris (bet ja cilvēks uzvedās kā vepris, tad viņam aizgalda jāierāda, un kad biju 3 dienas jaunāks veiksmīgi ierādīju, lietoju pret tiem kas nesmuki uzvedās pret trešo personu.
... mēslu vagulis- cilvēks, kas pa visādām vietnēm vāc mēslus, ko uzgāzt otram un bez faktiem- parasti tad tiek piesaukts kremlis :D
un no Luņa nopirktais- ZD zinošais dirsējs- ne bijis, ne redzējis, bet visu zin :D... un to pāši ziniet, kam pienākas šis tituls
avatar
Publicēts: 01.04.14 22:25
 citēt
Schneider:
Haiduks: propogandu te nestāsti.

Tef drīkst:
Haiduks: Vācija izraisīja 2vus pasaules karu...

a citiem nē?


Schneider, izlasi tekstu... iedziļinies domā, nevis izvelc trīs vārdus... bet priekš pirmā smadzenes vajadzīgas kustināt, bet otrais ir tev kā spalvu spodrināmais smāķis :D
Izdevās reitingu pacelt, ja jā - apsveicu
avatar
Publicēts: 01.04.14 22:30
 citēt
būtnes nekļūdās , tām intuīcija ...... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 01.04.14 22:35
 citēt
Izlasīju, domu, bet kur iedziļināties - nesaskatīju. Vienkāršs divu dažādu vecumu mērkaķu strīds.
Bet pēc tā, ka tu vispirms ierakstīji tīro propagandu no PSKP oficiālā jaunāko laiku vēstures traktējuma, tev no tās pārmešanas citiem vispār vajadzētu izvairīties.
avatar
Publicēts: 01.04.14 22:45
 citēt
Viss, beidzās jūsu Krimas karš... pietiek. :anger:
avatar
Publicēts: 01.04.14 22:46
 citēt
Schneider:Izlasīju, domu, bet kur iedziļināties - nesaskatīju. Vienkāršs divu dažādu vecumu mērkaķu strīds.
Bet pēc tā, ka tu vispirms ierakstīji tīro propagandu no PSKP oficiālā jaunāko laiku vēstures traktējuma, tev no tās pārmešanas citiem vispār vajadzētu izvairīties.


Par pirmo tev +++, tikai apsaukāties iesāka jaunais :D
par otro- laikam nemācēju uzrakstīt, lai līdz tavai apziņai nonāktu... tur absoluti naf no PSKP, bet gan par to, ka pēc lielajiem kariem pasaulē it kā bija miers, kaut gan faktiski nekad miera pēc tiem kariem naf bijis. Un visas cīņas bija par teritorijām, par ietekmi.

Es zinu, ka ja cilvēkam ir ļoti šaurs redzējums uz pasaulē notiekošo, tad viņš ir spējīgs jebkurā tekstā saskatit tikai krievu, tikai psrs, tikai pskp.
avatar
Publicēts: 01.04.14 22:47
 citēt
negatIvs:būtnes nekļūdās , tām intuīcija ...... :bad_smile:


tad neradi ap sevi citu efektu :)
avatar
Publicēts: 01.04.14 22:48
 citēt
Vavers:Viss, beidzās jūsu Krimas karš... pietiek. :anger:


Ko var darīt, ja baidāties... es uzsaucu derības, neviens neatbild ar savu variantu... vai man tas jāsaprot, ka visi man piekrīt :D :D :D
avatar
Publicēts: 01.04.14 22:59
 citēt
Ja tef būtu plašs skatījums uz pasaulē notiekošo, tu būtu uzrakstījis, ka WWII brālīgi uzsāka Staļins ar Hitleru, man nebūtu tafā tekstā jāmeklē PSRS un PSKP.
Bet par šito:
Haiduks: Par pirmo tev +++, tikai apsaukāties iesāka jaunais :D

tev +++, pēc "Viņš pirmais iesāka!" es pat sāku domāt, ka tu tomēr esi krietni jaunāks par viņu. :face-grin:
avatar
Publicēts: 01.04.14 23:02
 citēt
pff... visas tēmas tiek sačakarētas ar to ja da ja...
avatar
Publicēts: 01.04.14 23:12
 citēt
Schneider:Ja tef būtu plašs skatījums uz pasaulē notiekošo, tu būtu uzrakstījis, ka WWII brālīgi uzsāka Staļins ar Hitleru, man nebūtu tafā tekstā jāmeklē PSRS un PSKP.
Bet par šito:
Haiduks: Par pirmo tev +++, tikai apsaukāties iesāka jaunais :D

tev +++, pēc "Viņš pirmais iesāka!" es pat sāku domāt, ka tu tomēr esi krietni jaunāks par viņu. :face-grin:


Un ko tas mainītu kopdpomai par pēckara periodu? Tur tak es irakstīju , tai domai vajadzīgo PSRS :P
Bet ja nu vēlies, lūdzu... ej lasi labojumu...
avatar
Publicēts: 01.04.14 23:33
 citēt
Vavers:Viss, beidzās jūsu Krimas karš... pietiek. :anger:


vēl par agru fanfāras pūst ...
avatar
Publicēts: 01.04.14 23:49
 citēt
Par pēckara periodu nemaina. Bet pašu domu tagad ir patīkamāk lasīt.
Un jā, ar to esi nopelnījis tiesības lamāt Alibabu par propogandu. :face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 01.04.14 23:55
 citēt
Schneider:Par pēckara periodu nemaina. Bet pašu domu tagad ir patīkamāk lasīt.
Un jā, ar to esi nopelnījis tiesības lamāt Alibabu par propogandu. :face-grin::face-grin::face-grin:


Uj, es Alibabu neesmu vispār pieminējis :D... puikiņš pats uzprasījās mani mīļi nosaucot... varoni blogā tēloja... vienreiz iekraut solīja, tad visu pateikt , ko gribot man teikt :D :D :D... nu varonis, ne ko pielikt ne ko atņemt. Bet man tādi patīk, kuriem liekas, ka pret veciem var izrādīties, bet kad satiek līdzvērtīgu, tad rāda cik skaisti papēži :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 34
  5. 35
  6. 36
  7. 37
  8. 38
  9. 39
  10. 40
  11. 41
  12. ...
  13. 214
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):