forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 52
  5. 53
  6. 54
  7. 55
  8. 56
  9. 57
  10. 58
  11. 59
  12. ...
  13. 214
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 27.04.14 21:43
 citēt
Un gan jau arī par barvedi ir kāds plikpaurains sifilitiķis.
avatar
Publicēts: 27.04.14 21:47
 citēt
1917. gadā telebašņu nebija..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.04.14 21:55
 citēt
Eltons:Jums, tiem četriem krievu zvērību aizstāvjiem... ... (ko tas vecais dunduks vislaik man mēģina piešūt) un tā joprojām
Jautājums tak ir abpusējs, es arī visu laiku jautāju- ko tas vecais dunduks grib man piesiet :D
avatar
Publicēts: 27.04.14 22:16
 citēt
He, he, he...
avatar
Publicēts: 27.04.14 22:22 labots
 citēt
nav nemaz vajadzības piesiet to āža kāju, pati pieaugusi un visur lien ārā no bikšu staras un vēl tā smaciņa paliekošā :haha:
avatar
Publicēts: 27.04.14 23:11 labots
 citēt
Klasiķis neesmu, tomēr atļaušos sevi nocitēt:
GunarsII:Ukrainas notikumu sakarā es gaidu kādu soli, līdzīgu Igaunijas krievu aktīvistu paziņojumam www.diena.lv...

Esmu sagaidījis, šis tiešām iepriecina: www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 27.04.14 23:27
 citēt
Eltons:He, he, he...


:)
avatar
Publicēts: 27.04.14 23:28
 citēt
Alibaba:nav nemaz vajadzības piesiet to āža kāju, pati pieaugusi un visur lien ārā no bikšu staras un vēl tā smaciņa paliekošā :haha:


Fuj, kā tu slikti par Eltonu izteicies, pat man kauns palika... viņš to nebija pelnījis :D
avatar
Publicēts: 27.04.14 23:44
 citēt
Haidukam
Es tak teicu ka istie Latvijas Krievi vairak pret Maskavas darbibu Latvija ka KVAA un kadreiz, jau tagad apkritusie,,, istrebiteli''
www.delfi.lv...
Paradiju Kvaa gara darbus vienam krievam ; Tas atteica ; to autoru vajag vajag uzsedinat uz precinieka Jumta un nosutit uz Krieviju ,lai nemaita gaisu Latvija , :face-wink:
avatar
Publicēts: 27.04.14 23:47
 citēt
Hillwalker:Haidukam
Es tak teicu ka istie Latvijas Krievi vairak pret Maskavas darbibu Latvija ka KVAA un kadreiz, jau tagad apkritusie,,, istrebiteli''
www.delfi.lv...
Paradiju Kvaa gara darbus vienam krievam ; Tas atteica ; to autoru vajag vajag uzsedinat uz precinieka Jumta un nosutit uz Krieviju ,lai nemaita gaisu Latvija , :face-wink:


... bet es visu laiku saku, lai īstos Latvijas krievus neaiztiek, nekaitina, neapsaukā, lai nesaka, ka tiem jāizvācās, vai jāizmirst. Vai tu tajā spēj iebraukt??? Cik ilgi īstie Latvijas krievi cietīs uzbraucienus?
avatar
Publicēts: 27.04.14 23:51
 citēt
avatar
Publicēts: 28.04.14 00:15
 citēt
GunarsII:
Esmu sagaidījis, šis tiešām iepriecina: [url=http://www.delfi.lv/news/national/politics/latvija-dibinas-eiropas-krievu-kustibu.d?id=44435214


Vari]http://www.delfi.lv/news/national/politics/latvija-dibinas-eiropas-krievu-kustibu.d?id=44435214

Vari[/url] pateikt konkrētāk, kas tieši Tevi iepriecina tajā projektā, kur Kravcova čomaks par zicpriekšsēdi ielikts?
avatar
Publicēts: 28.04.14 00:24 labots
 citēt
Nupat tik okupēja, bet visu jau uztaisīja kā krievijā.

avatar
Publicēts: 28.04.14 00:42
 citēt
Atnāks tūlīt un teiks - a ko, slikti vai? :D
avatar
Publicēts: 28.04.14 08:56
 citēt
avatar
Publicēts: 28.04.14 09:00
 citēt
avatar
Publicēts: 28.04.14 09:02
 citēt
avatar
Publicēts: 28.04.14 09:20
 citēt
Haiduks:
Hillwalker:Haidukam
Es tak teicu ka istie Latvijas Krievi vairak pret Maskavas darbibu Latvija ka KVAA un kadreiz, jau tagad apkritusie,,, istrebiteli''
www.delfi.lv...
Paradiju Kvaa gara darbus vienam krievam ; Tas atteica ; to autoru vajag vajag uzsedinat uz precinieka Jumta un nosutit uz Krieviju ,lai nemaita gaisu Latvija , :face-wink:


... bet es visu laiku saku, lai īstos Latvijas krievus neaiztiek, nekaitina, neapsaukā, lai nesaka, ka tiem jāizvācās, vai jāizmirst. Vai tu tajā spēj iebraukt??? Cik ilgi īstie Latvijas krievi cietīs uzbraucienus?


Kas tie tādi - ĪSTIE LATVIJAS KRIEVI?
avatar
Publicēts: 28.04.14 09:23
 citēt
Nu laikam jau domāti tie, kuri grib radīt situāciju, kurā latvietis Latvijā nevarētu iztikt bez mongoļu valodas lietošanas.
avatar
Publicēts: 28.04.14 09:25
 citēt
R_J:
Haiduks:
... bet es visu laiku saku, lai īstos Latvijas krievus neaiztiek, nekaitina, neapsaukā, lai nesaka, ka tiem jāizvācās, vai jāizmirst. Vai tu tajā spēj iebraukt??? Cik ilgi īstie Latvijas krievi cietīs uzbraucienus?


Kas tie tādi - ĪSTIE LATVIJAS KRIEVI?


Vjačeslavs Vasiļevskis: Vēlreiz par Latviju un krieviem. Un par pamatiem

www.delfi.lv...
Ja Tev vel ir jautajumi:face-glasses:
avatar
Publicēts: 28.04.14 09:31
 citēt
Schneider:Nu laikam jau domāti tie, kuri grib radīt situāciju, kurā latvietis Latvijā nevarētu iztikt bez mongoļu valodas lietošanas.

1940. gada bija apmeram 6% Latvijas Krievu
Latvijas krievi pirms okupācijas sākuma veidoja 6% minoritāti, absolūtajos skaitļos aptuveni simts tūkstoši iedzīvotāju. 1989.gada skaitļus visi zina. Latvieši vēlas turpināt būvēt nacionālu valsti. Nacionālā valstī ir pamatnācija un ir minoritātes. Krievi nebija te pamatnācija līdz 1940.gadam, tāpat, kā nebija poļi, zviedri un vācieši. Latviešuprāt, nav arī tagad. Tā ir atbilde, nevis aicinājums pastrīdēties, pamācība vai sava viedokļa uztiepšana. Latvijas latviešu atbilde Latvijas krieviem un visiem pārējiem par valsts pamatiem.

www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 28.04.14 10:26 labots
 citēt
Pieņemsim ka haidukam ir taisnība
Un visādi eltoniņi beidz tur pārmest krieviem utt
Dzīvojam družna dodam visiem pilsonības,nepārmetam krievijai,nešķeļam sabiedrību.
Uztaisām prezidentālu valsti un Ušakovu par prezidentu ( tak čalis raujas melnās miesās Palīdzot Rīgai).
Un tad jau seko referendums pa otru valsts valodu, un jaunizceptie pilsoņi jau vairs neliks mašīnās Krievzemes karogus bet jau sāks kārt pie mājām, sāks bīdīt referendumu par izstāšanos no ES un pieslieties Eirāzijas savienībai. Tad ar varam stāties ārā no NATO. Varbūt pat palūgsim lai Krievija pie mums izvieto savu karaspēku aizsargāties no ļaunajiem natovciem.
avatar
Publicēts: 28.04.14 10:30 labots
 citēt
tur jau tā lieta, ka neviens krievs izstāties no ES negrib. Viņi grib dzīvot kā ES, bet uzvesties kā PSRS
avatar
Publicēts: 28.04.14 10:31 labots
 citēt
MentsII:referendumu par izstāšanos no ES




avatar
Publicēts: 28.04.14 10:35
 citēt
talavietis:tur jau tā lieta, ka neviens krievs izstāties no ES negrib. Viņi grib dzīvot kā ES, bet uzvesties kā PSRS


Tak uzcepsim prezidentālu Nilu Janukoviču šis mums nodrošinās gan izstāšanos gan iestāšanos :D a ja buntosimies ta zinās uz kurieni mukt un lūgt palīdzību.
avatar
Publicēts: 28.04.14 22:08
 citēt
MentsII:Pieņemsim ka haidukam ir taisnība
Un visādi eltoniņi beidz tur pārmest krieviem utt
Dzīvojam družna dodam visiem pilsonības,nepārmetam krievijai,nešķeļam sabiedrību.
Uztaisām prezidentālu valsti un Ušakovu par prezidentu ( tak čalis raujas melnās miesās Palīdzot Rīgai).
Un tad jau seko referendums pa otru valsts valodu, un jaunizceptie pilsoņi jau vairs neliks mašīnās Krievzemes karogus bet jau sāks kārt pie mājām, sāks bīdīt referendumu par izstāšanos no ES un pieslieties Eirāzijas savienībai. Tad ar varam stāties ārā no NATO. Varbūt pat palūgsim lai Krievija pie mums izvieto savu karaspēku aizsargāties no ļaunajiem natovciem.


Neko tu nevari uztaisīt vairs :D
Mēs dzīvojam demokrātiskā valstī... un vēlēšanas izsaka visu. Un te ir tas, ko es saku, ja krieviem apniks, ka viņus visu laiku dzen ārā un liek mirt... viņi apvienosies... un nemaz nebrīnēšos, ka MentsII pucēs prezidentam Nilam zābakus inerces vārdā ... neceri- Haiduks gan to nedarīs.
Ko te murgo par valsts valodu- referendums ir noticis, un Āmen baznīcā- ir tautas lēmums... un kurš ir tas Pravietis, kas tagad šajā referendumā tēlo noteicēju. Katrs gāja un balsoja pēc sirdsapziņas. Viss, kuģitis ir aizgājis un naf ko te gadsimtiem ilgi murgot.
avatar
Publicēts: 28.04.14 22:18
 citēt
Hillwalker:
R_J:
Kas tie tādi - ĪSTIE LATVIJAS KRIEVI?


Vjačeslavs Vasiļevskis: Vēlreiz par Latviju un krieviem. Un par pamatiem

www.delfi.lv...
Ja Tev vel ir jautajumi:face-glasses:


Jautājumi joprojām ir, par vārdu "īsts" :)

Kas ir "Latvijas krievi" es saprotu - tie ir Latvijā dzīvojoši krievi, neatkarīgi no tā, kādus uzskatus pārstāv (kaut arī šeit varētu būt dažādas sapratnes, atkarībā kā saprot vārdu "krievi" - etniskajā, kulturālajā vai pilsoniskajā nozīmē). Bet nu skaidrs, ka vairums to saprot etniski-kulturālajā nozīmē, tā kā to definīciju "Latvijas krievi" vairums sapratīs ļoti līdzīgi.

Bet ko nozīmē "īsti"?! Kas tad ir "neīstie Latvijas krievi"? Kas ir kritērijs, lai no neīsta kļūtu par īstu?
avatar
Publicēts: 28.04.14 22:37
 citēt
Menta scenāris verētu būt tuvu patiesībai, lai arī "murgojums".
Paskatāmīes, cik ātri, lai kādos murgos normālam civilizētam pilsonim tas nerādītos: pāris nedēļu laikā sarīko "referendumu" par pievienošanos svešai valstij, tā savukārt sakārto savu likumdošanu, lai šādu "pievienošanu" padarītu "likumīgu", neievērojot nekādas starprtautiskas normas, veic gan "referendumu" ar absolūti nereāliem rādītājiem, nostiprina "juridiski" svešas valsts teritorijas iekļaušanu, sagrābj visus šīs teritorijas aktīvus, kā arī iedzīvotāju piespiedu pilsonības maiņu, kas Pasaules praksē būtu nonsens.
Tātad. Ja krievs būs labi sagatavojies, un Krimas gadījumā redzam, ka ne tikai scenārijs bet arī svešas valsts aneksijas visu etapu īstenošanas plāni jau bijuši sagatavoti, tad tagad, kad krievs redz, kā plāns perfekti darbojas, ieskaitot Civilizācijas bezspēcību Mežoņu priekšā (4-tās paaudzes karš, kā pie Dombura speciālisti to tagad sauc, kad zaļie cilvēciņi slēpjas aiz sievietēm un bērniem) tad šo plānu atkārtot Latvijā būs vieglāk par vieglu.
Un tālāk pēc scenārija: gapoņenki ar ždanokām un nila karsējkomandu paceļ kājās ķīlniekus pirms zaļajiem cilvēciņiem, armija pat ar vieiem 150 eleitārajiem jeņķiem neko nevar izdarīt, falkoni ar pārējiem faiteriem tik lidinās, hauduks bučo krievu tankus, ušakovs paceļ krievijas karogu virs domes un tālak pa diedziņu: Saeimas lielākā frakcija momentā izmaina Satversmi (pareizi kāds atzīmēja: ko mums dos tā jaunā Preambula, ja Saima pēkšņi to atceļ pie attiecīga balsojuma) un viss pārējais pēc Krimas atstrādātā scenārija.
avatar
Publicēts: 28.04.14 22:54
 citēt
Elton, tu raksti par sekām, uzraksti cēloņus, kāpēc krievs dabūja Krimu. Jā, krievs ļoti veikli izmantoja brīdi, kad Ukrainas ievēlētā valdība tika banditiski gāzsta, Ukrainā eksistēja divi prezidenti :D, jo pirmajam netika veikts likumīgs atsaukums no varas...
... Krimu padirsa Maidans ar savu patvaļu pret leģitatīvi ievēlēto valdību :P
avatar
Publicēts: 28.04.14 22:57 labots
 citēt
R_J:
Hillwalker:

Vjačeslavs Vasiļevskis: Vēlreiz par Latviju un krieviem. Un par pamatiem

www.delfi.lv...
Ja Tev vel ir jautajumi:face-glasses:


Jautājumi joprojām ir, par vārdu "īsts" :)

Kas ir "Latvijas krievi" es saprotu - tie ir Latvijā dzīvojoši krievi, neatkarīgi no tā, kādus uzskatus pārstāv (kaut arī šeit varētu būt dažādas sapratnes, atkarībā kā saprot vārdu "krievi" - etniskajā, kulturālajā vai pilsoniskajā nozīmē). Bet nu skaidrs, ka vairums to saprot etniski-kulturālajā nozīmē, tā kā to definīciju "Latvijas krievi" vairums sapratīs ļoti līdzīgi.

Bet ko nozīmē "īsti"?! Kas tad ir "neīstie Latvijas krievi"? Kas ir kritērijs, lai no neīsta kļūtu par īstu?


šeit ir jāliek vienlīdzības zīme
ĪSTIE LATVIJAS LATVIEŠI = ĪSTIE LATVIJAS KRIEVI... cilvēki, kas ir par Latviju- BRĪVU VALSTI
...un tāpat otrādākie... krievu dirsēji - latviešu dirsēji (visu ļaunumu sakne, tam kas var mūs apdraudēt), kas vēlās Latviju iebāzt kādā pakaļā :D
avatar
Publicēts: 28.04.14 23:03 labots
 citēt
Cēlonis ir tieši tas, par ko es visu laiku runāju: krievu imperiālistiskais revanšisms. Un tam nav nekāda sakara ne ar Ukrainu, ne Grūziju ne Latviju. Tā valsts, kura paliek vājāka, tā tiek iekļauta krievijas sastāvā, tipiska krieva šakāļa būtība.
Kāds vēl Maidans? Maidana romantiķi tikai dziesmiņas dziedāja pūlī, kamēr krievs pret ukraiņiem tituškas gatavoja un snaiperus izvietoja uz jumtiem. Maidans krievam bija tikai provokācijas sastāvdaļa smalki izstādātā revanšisma scenārijā.
Latviju, piemēram, krievs pat par Latviju nesauc, mēs esam tikai Pribaļķika ar, kā krievu diplomāti izsakās, mēsliem, kas viņu Pribalķiku pagaidām apdzīvo.
avatar
Publicēts: 28.04.14 23:09
 citēt
Bet valsti visvairāk vājina tieši eltoniņi no abām pusem (ir kur no trim un vairāk pusem)... un šo iekšējo vājumu izmanto ārējie lielvaru spēki :P
Ja es nebūtu daudz staigājis pa Kreščatiku, tad domātu, ka sadedzinātas masīnas, izdemoletie nami ir no cara laikiem "D
avatar
Publicēts: 28.04.14 23:19
 citēt
Atkal 25... patriotisms nekad nav valstis vājinājis, bet tieši otrādi. Eltoniņi tieši rada nacionālas valstis, tai pašā laikā haiduciņi tup virtuvē, lamā patriotus un pie pirmās izdevības skrien bučot ienaidnieka tankus un denuncēt eltoniņus... tad kādu laiku dzīvo zaļi no saviem 30 grašiem... bet ak vai, laiki mainās un eltoniņi, padzinuši daļu no okupantiem, tagad var nedaudz uzelpot un šeit nu haiduciņiem kremtās, ai, kā kremtās, nav vairs stūra mājas kur sirdi izkratīt... bet, re kā, internets parādījies... nu gan tie eltoniņi norausies, ai kā norausies, raudādami norausies... it sevišķi, kad "atbrīvotāji" atkal lūr pa sētas spraugām...
Raksti vēl, aftar!
avatar
Publicēts: 29.04.14 00:38
 citēt
Eltons:Cēlonis ir tieši tas, par ko es visu laiku runāju: krievu imperiālistiskais revanšisms. Un tam nav nekāda sakara ne ar Ukrainu, ne Grūziju ne Latviju. Tā valsts, kura paliek vājāka, tā tiek iekļauta krievijas sastāvā, tipiska krieva šakāļa būtība.
Kāds vēl Maidans? Maidana romantiķi tikai dziesmiņas dziedāja pūlī, kamēr krievs pret ukraiņiem tituškas gatavoja un snaiperus izvietoja uz jumtiem. Maidans krievam bija tikai provokācijas sastāvdaļa smalki izstādātā revanšisma scenārijā.
Latviju, piemēram, krievs pat par Latviju nesauc, mēs esam tikai Pribaļķika ar, kā krievu diplomāti izsakās, mēsliem, kas viņu Pribalķiku pagaidām apdzīvo.

Istiem Latvijas Krieviem un istiem Latviesiem ir Latvija , bet salasnam ir Pribalķiku . 99.9 procenti Latvjas krievi ar Tevi Runas Latviski ,ja pats to velesies, bet padibenes ieskaitot KVAA ar mumss grib runat krieviski:haha:
avatar
Publicēts: 29.04.14 00:44
 citēt
Eltons:Atkal 25... patriotisms nekad nav valstis vājinājis, bet tieši otrādi. E
Raksti vēl, aftar!

Aptaisīt citu tautu nesauc par patriotismu!!! 16. marts tev ir patriotisms, bet man tas ir mūsu brīvības simbola- Mildas apgānīšana!!! Paldies Dievam, ka 9. maijā tie tur nevelkās :P, tad Milda būtu no abām pusēm aptaisīta :(
avatar
Publicēts: 29.04.14 00:52
 citēt
Hillwalker:
Eltons:Cēlonis ir tieši tas, par ko es visu laiku runāju: krievu imperiālistiskais revanšisms. Un tam nav nekāda sakara ne ar Ukrainu, ne Grūziju ne Latviju. Tā valsts, kura paliek vājāka, tā tiek iekļauta krievijas sastāvā, tipiska krieva šakāļa būtība.
Kāds vēl Maidans? Maidana romantiķi tikai dziesmiņas dziedāja pūlī, kamēr krievs pret ukraiņiem tituškas gatavoja un snaiperus izvietoja uz jumtiem. Maidans krievam bija tikai provokācijas sastāvdaļa smalki izstādātā revanšisma scenārijā.
Latviju, piemēram, krievs pat par Latviju nesauc, mēs esam tikai Pribaļķika ar, kā krievu diplomāti izsakās, mēsliem, kas viņu Pribalķiku pagaidām apdzīvo.

Istiem Latvijas Krieviem un istiem Latviesiem ir Latvija , bet salasnam ir Pribalķiku . 99.9 procenti Latvjas krievi ar Tevi Runas Latviski ,ja pats to velesies, bet padibenes ieskaitot KVAA ar mumss grib runat krieviski:haha:


Hillwalker... labi sāki, bet sūdīgi beidzi... mūsu superkrievu ienidējs arī bieži krieviski raksta :D
Bet man baisi gribās jūs abus nolikt blakus, lai var redzēt... kurš ir par Latviju tā pa īstam.
Atceros tos gadus, kad aktīvisti skraidīja riņķi un aģitēja, izstājaties no PSKP, iestājieties LKP... un tā viņi visu laiku pārkrāsojās, ka tikai tiktu pie katla :(, un Latvijā 20 gados ir tāds genocīds, ka cars, staļins kopā ņemts nobāl... bet tagad taisās par eirokomisāru. :(
Ot, kam dumajai tautai, ar Haiduku tai skaitā, ticēt :D
avatar
Publicēts: 29.04.14 01:14
 citēt
Haiduks:Latvijā 20 gados ir tāds genocīds, ka cars, staļins kopā ņemts nobāl...


onkulīt saki godīgi cik izlaki lai ko tādu samurgotu?
avatar
Publicēts: 29.04.14 08:34
 citēt
Alibaba:
Haiduks:Latvijā 20 gados ir tāds genocīds, ka cars, staļins kopā ņemts nobāl...


onkulīt saki godīgi cik izlaki lai ko tādu samurgotu?

Nu jācer, ka atšķirs svešvārdu vārdnīcā "genocīds" un kļūdu izlabos. Tas būtu gan godīgi, gan pieklājīgi.
avatar
Publicēts: 29.04.14 08:46
 citēt
interesanti - ka 26.aprīlī - pasaule pa mata tiesu bija uz kodolkara sliekšņa
Krievija palaida kodolgalviņas nest spējīgo raķeti JARS, tālums 9000 km un tā kursa novirzes rezultātā pietuvojās ASV līdz 500 km, tad gan veica pagriešanos

ruskline.ru...
avatar
Publicēts: 29.04.14 09:10
 citēt
interesanti, ka par to nekur citur nav rakstīts , ja nerēķina kvaa lapeli .... :bad_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 52
  5. 53
  6. 54
  7. 55
  8. 56
  9. 57
  10. 58
  11. 59
  12. ...
  13. 214
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):