forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 58
  5. 59
  6. 60
  7. 61
  8. 62
  9. 63
  10. 64
  11. 65
  12. ...
  13. 214
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 06.05.14 13:43
 citēt
Haiduks:
Un kā Nilam būtu bijis jāatvainojas.


Ne jau atvainošanos, bet atkāpšanos no viņa prasīja. Jo nedarīja neko, lai novērstu to, ka būvniecība Rīgā notiek tik patvaļīgi. Un te nav ko bakstīt pirkstu vienam uz otru "a tas jau nav manā kompetencē, to visu dara EM, man neļauj". Ļoti daudz ko viņš varēja darīt, lai sistēmu sakārtotu. Ja vien būtu bijusi tāda velme...
avatar
Publicēts: 06.05.14 14:48
 citēt
Putins uzvedas ka vislielakais Zaudetajs, riko kampanas jo slid vara no rokam laukaa, Tapec lai celtu savu varenibu pievienoja Krimu , bet neveiksmigi, jo pasaule neatbalsta.
Cinas par savu ietekmi Ukraina ,bet neveiksmigi, jo negust atbalstu visa Ukraina un veido arejos ienaidniekus Sev gan Krievija ,gan arzemes.....
Ja Putins atteiksies no savas pasaules iekarotaja strategijas neturpinas pievienot sev Ukrainu ,vina dienas ir skaitas ...
ASV piedava savu naftu un gazi vairuma , bet ir ari citas iespejas kas var piedavat gazi un Naftu ,bet Latvija to nespej panemt , jo nav kur!

www.delfi.lv...:
avatar
Publicēts: 06.05.14 15:09
 citēt
Jolan:
GunarsII: Šo vajadzētu mērogā 1:1 piemērot "Jaunajam vilnim"


...ko Tev Jaunais vilnis izdarīja???Kremt,ka Tavi tautieši vasarā var nopelnīt visam gadam??Ne es viņu skatos ,ne es braucu uz Jūrmalu.Kā festiņš,priekš manīm viņš ir 0,bet kā peļņas avots jūrmalniekiem ir super.Lai pelna un tusē,Tev ta kas??


Manā skatījumā tas ir mīts, ka vietējie iedzīvotāji Jūrmalā pāris nedēļu laikā sev visam gadam nopelna. Atšķirībā no Jolana, kurš uz Jūrmalu nebrauc, bet visu zina, es tur esmu pastāvīgi, bet arī tad neapgalvošu, ka zinu visu. Iegūst dārgu villu īpašnieki, kas Jaunā viļņa laikā iznomā savas no Dzinatru koncertzāles netālās miljonvērtās mājas par 5000-10000/nedēļā, bet tie gan par 95% ir cittautieši. Tur, kur ir tautiešu lētās vasaras mājas iznomāšanai - Asaros, Mellužos, Vaivaros, tur visādu festivālu viesu nemaz nav, jo pārāk tālu, tur klusie sezonas kūrortnieki pa lēto iznomā. Reāli iegūst viesnīcu un Jomas ielas rajona krogu īpašnieki, bet ne tik daudz konkrēti no Jaunā viļņa, cik vispār no visu krievu pasākumu kopuma (KVN, Jurmalina, krievu popsas koncerti u.t.t.) un kuri noalgo vasarai oficiantus-studentus. Vietējie Kauguru un Slokas bezdarbnieki vasaras krogos un sezonas viesnīcās pārsvarā pieņemti vispār netiek, lai nesmērētu papīrus. Majoru-Dzintaru vasaras krogi pārsvarā ir tikai to īpašnieku papildus biznesiņš, bet nevis vienīgā vieta, kur šie nopelna visam gadam un ziemā guļ ar kājām griestos.
Mans viedoklis tāds - Jaunais vilnis ir skaļš, bet ne galvenais pasākums ne dalībnieku, ne viesu skaita ziņā. Ja to nerīkotu, tad iespējamo ekonomisko neieguvumu vispār nevienam gandrīz nebūtu. Jaunā viļņa rīkošana vai nerīkošana drīzāk ir lakmusa papīrītis visiem krieviem Jūrmalas apmeklējumam arī citā laikā. Savukārt ja nenotiktu arī visa pārējā krieviskā Dzintaru koncertzāles vasaras programma, tad gan krievu tūristu straume noplaktu un tad dažas viesnīcas varētu bankrotēt, jo ziemā tās patiesi stāv tukšas. Bet no nodokļu un nodarbinātības viedokļa uz Latvijas fona un salīdzinājumā, piemēram, ar Liepājas metalurgu, tas būtu nieks, jo vienīgie iespējamie zaudētāji būtu viesnīcu īpašnieki. Bizness vienmēr ir risks, īpaši, ja orientēts tikai uz vienu grūti prognozējamu ārvalsti vai tūristiem tikai no tās.
avatar
Publicēts: 06.05.14 15:14
 citēt
Straujuma, protams, ir ekonomiste... bet. Vēl jau nav galīgo aprēķinu ASV "lētajai" gāzei (infrastruktūras un piegādes izveide, investīcijas). Un, cik nojaušu, pašā ASV vēl nav pieņemti likumu grozījumi, kas ļautu šiem eksportēt savus dabas resursus.
Toties augšminētais pacients no palātas Nr.6. ne tikai pats nevar vairs apstāties, bet arī vairs kontrolēt savu fašistisko šakāļu baru... kā jau kaut kad sen minēju, Annuška jau eļļu izlējusi...
avatar
Publicēts: 06.05.14 15:31 labots
 citēt
...

avatar
Publicēts: 06.05.14 15:50
 citēt
"300 Putina apbalvotie žurnālisti nofotografējušies kopīgā selfijā!"

avatar
Publicēts: 06.05.14 16:54 labots
 citēt
Haiduks:
Un kā Nilam būtu bijis jāatvainojas- es krievs atvainojos latvijas tautai par latviešu izdarītajām cūcībām?

Vo, papal, družok - re, kur īstais nacionālists un naida kūdītājs, tik tāds klusāks un rafinētāks - es neko neteicu, ka jāatvainojas kādai konkrētai tautai, da vispār nacionālos jautājumus neaiztiku, a tu (speciāli ar mazo burtu :) ) uzreiz mani par naciku :) bet tas labi, nav ko pretī pateikt.

Jāatvainojas bija par to, ka ir bardaks, ka neviens ne par ko neatbild, ka pats nezina, par ko balso - ja kāds ASV vai Vācijā atļautos sēdes laikā kādu nosaukt par cunt vai arsloch (par zviedriju nemaz nerunājot) būtu momentā poltisisk līķis - te Bogdanovu nolamā, paši nezina par ko balso, ka tik pīrādziņi būtu... www.youtube.com...

Nav smieklīgi, ka gļušakovam lielākie ienākumi ir Rīgas Brīvostā, kur sekretutka braukā ar X5, bet nauda pilsētas budžetā gan lēni ripo?
Rīgas namos citroniņš pazuda, priekšnieks atbild tieši vicemēram, kuram, protams, nekādu pienākumu attiecībā kaut uz gada pārskata izlasīšanu nav...
Skolu direktori, kuriem nepatika centralizētā skolu apsaimniekošana, jo esot par dārgu, kaut kā ātri mutes aiztaisīja - malacis, gņils, tā vajag ar oponentiem...

Jo tā jau tu ģēlu runā - vajag mierīgi, neļauties provokācijām, utt - taisnība, svēta taisnība! Bet, ko šitie moralizētāji negrib dzirdēt - otrā pusē tādas retorikas NAV, maigi sakot - jo faktiski ir pretēja retorika. Ir viens "pareizais" viedoklis, ar gadu jo agresīvāks. Un tad dabū aitu baru, kas iemācītas nokārt galvu un stāvēt - un klejojošu suņu baru, kas savā nekaunībā nevis saplēsīs pāris aitas, bet visas, tikai tāpēc, ka viņi var un aitas nebēg.
avatar
Publicēts: 06.05.14 16:58
 citēt
Zalamans:Bizness vienmēr ir risks, īpaši, ja orientēts tikai uz vienu grūti prognozējamu ārvalsti vai tūristiem tikai no tās.

Šito izdrukāt un pie sienas visos kantoros un Uzņēmumu Reģistrā!
avatar
Publicēts: 06.05.14 17:09
 citēt
versatile:

Jāatvainojas bija par to, ka ir bardaks, ka neviens ne par ko neatbild, ka pats nezina, par ko balso - ja kāds ASV vai Vācijā atļautos sēdes laikā kādu nosaukt par cunt vai arsloch (par zviedriju nemaz nerunājot) būtu momentā poltisisk līķis - te Bogdanovu nolamā, paši nezina par ko balso, ka tik pīrādziņi būtu... www.youtube.com...



Tur ne tikai to atļaujas :D... bet tas tā, jo tie jaf naf krievi, kam visas savas neizdarības uzvelt :D
Bet kam taisnība, to mums parādīs nākamās pašvaldību vēlēšanas, ja būs sūdīgi strādājis, tad ar viņu ir cauri, bet ja otreiz tiks par mēru, tad tomēr vairums būs vērtējis viņa darbu (un krievvalodīgo vēlētāju ir par maz, lai ievēlētu :D )
avatar
Publicēts: 06.05.14 17:14
 citēt
Maris: Oi nu šitais ir tik gariem diegiem - *bija mājaslapā, tad pazuda bla, bla, bla* - *stasts par bijušu vieninieku nullīšu kombināciju* jau nu galīgi nav tas ko normālam izdevumam pieklātos drukāt. Ja nav skaidru pierādījumu, tad nav ko bazūnēt - pilnīgi pietiek ar reāliem datiem un lieliem desmitiem atmaskotu melu - šitā tāda blamāža.

Vispār jau arī man likās dīvaini, ka nav tās lapas skrīnšotu, bet pašam faktam ticu. www.newsru.com...
Bet par baltiem diegiem šūšanu: www.echo.msk.ru...
avatar
Publicēts: 06.05.14 17:15
 citēt
Haiduks: Tur ne tikai to atļaujas :D...

Piemērus, palūktu, ja var.
avatar
Publicēts: 06.05.14 17:47
 citēt
Haiduks:kaut-kāda-nacionālistiska-huiņa-tipa-latvieši-ienīst-krievus-stilā

A par nākamajām vēlēšanām - es te pērn ar vienu no NA parunājos, šamie i necerēja tikt pie varas Rīgā. Šiem sāpe, ko būs darīt ar izzagtu Rīgu pēc 2-3 SC/GKR termiņiem.

A vēlētājam ta kas? Nedroša promenāde - ir. Tehnisko smilšu pludmale ostā? ir. Parciņš kur kazinčiki paredzēti - ir (parciņš gan feins pagaidām sanācis, bet Lucavsalu gņils tomēr nebūvēja, tik sakopa). Pērn sazīmēja uz ielām nekādām normām neatbilstošus apzīmējumus - tak malaģec. Puteņa biļetes - kolosāla ideja, neizmantot par citroniem ieviesto etalonu, kur nodefinēt jaunu biļeti un precīzi līdz pēdējam braucējam saskaitīt tos, kas reāli izmanto - bet operēt ar nez kādiem kontrolieru saskaitītiem tūkstošiem? Ir. Hoķštotaģelaet...
Gņilu vislabāk paŗadīja bravūra, ar kādu metās ceļiniekus gānīt un nu tik iešot labus sieviešu dzimumorgānus izrakstīt, sāls kaisīšanas sakarā - atrāvās, nākamajā dienā ar asti kājstarpē paziņoja, ka esot adekvāta tehnoloģija :D
Kurš no jums gņila pārkendraid sistēmā ir parkojies, nu, tā, regulāri? Kas labāk - reāli štukot, kā par 50% ES piķa sasiltināt mājas, vai sasaukt pensionārus par PVN samazināšanu? Otrais, loģiski, jo tad par gāzi maksās tikpat :D Kāds gņilkas atbalsts vai lobēšana saistībā ar zemi zem daudzzīvokļu mājām, kur pa dažiem gadiem reāli dzīvokļa vērtība jāsamaksā par īri? Ak nav gņila kompetencē? Dīvaini, par citiem jautājumiem gudri dirst tas viņu nav atturējis.
avatar
Publicēts: 06.05.14 17:51
 citēt
Ā, vēl viens stulbs jautājums - vai gņils ir atvainojies tūkstošiem rīdzinieku kas pērn ne pārāk labos laika apstākļos sala pie RS KACiem, lai saņemtu maģisko rīdzinieka karti, no kuras šobrīd nekādas reālas jēgas nav? Ne, tik kaut ko par nacikiem noburkšķēja un šo tēmu vairāk necilā. Tas feini parāda attieksmi :)
avatar
Publicēts: 06.05.14 18:04
 citēt
Un vēl jautājums mūsu putinososiem - kuru Rietumvalstu prezidentu, Senātu, Kongresu, Lordu palātu, Bundestāgu un citu Seimu spīkeru un deputātu bērni mācās Maskavas, Minskas, Phenjanas un Havannas universitātēs vai dzīvo Tambovas un Bobrujskas elitārajos rajonos? www.tvnet.lv...
avatar
Publicēts: 06.05.14 19:06
 citēt
Haiduks

Ot šito izbeidz... Zolitūdes traģēdijā iesaistītie visi ir latvieši, vai nevajag aizdomāties?...


Haiduk, kāpēc nacionālo naidu kurini?:) Nevērtē tak visus pēc sevis....te neviens nesaka krievs - tātad slikts, latvietis - tātad labs!
Tak var Nils būt kaut turkmēnis, tāpēc jau viņa darbību labāk nevērtēs... TOMĒR ja jau sludini, ka spēj spriest par lietām objektīvi - uzdod sev šādu jautājumu: Ja Nils būtu lietuvietis vai Rīgas krievvalodīgie pensionāri viņu mīlētu tik pat kvēli?

Nu kaut kā tā...bet Tevī tiešām cauri spīd kārtīgs nacionālists. Pieļauju, ka tas tā...no mūžīgās opozicionāra sajūtas un ka nemaz necenties kārtīgi izprasts ko eltons, versatile.... saraksta...tāda pretreakcija:)

Jums rašistiem viena nelaime - ja kritizē kādu krievijas/psrs RĪCĪBU, piemēram, "krievi kara laikā izvaroja daudz sieviešu austrum prūsijā" - seko pārmetums - rusofobs. Dikti līdzīgi kā...ja kritizē Izraēlas politiku okupētajās teritorijās - antisemīts.
avatar
Publicēts: 06.05.14 20:40
 citēt
tagad daļēji atbildēšu haidukam, uz viņa , no rīta uzdoto jautājumu. ja reiz runa te ir bijusi, par Maximu, tad ar manis rakstīto tajā Maximas topikā

www.fotoblog.lv... 14. lpp.

- Haiduks:
Pēdējie trīs ieraksti mani nedaudz šokē. Tā vietā, lai godīgi pateiktu- mēs latvieši esam sataisījuši kārtējos sūdus, visu tikai uz citiem uzvelt.
Projektēja latvieši, ekspertīze latvieši , saskaņoja latvieši, autors un būvuzraudzība latvieši, vainīgais krievs :D ... šito tikai nopublicēt TVNET.ru un krievu dzirnavas griezīsies 2x ātrāk, jo pats Eltons tās darbina ... un nebrīnieties, ja SC nāks pie varas Latvijā. Reāli domājošajiem ir apnicis šis fars. Izlasīju , liekas debatēs tvnet.lv teikumu, kuram piekrītu. Tur bija aptuveni tā... par kuģiem no prakses... pirmās bēg žurkas, kapteinis paliek pēdējais. Tad kurš ir kurš, spriežiet paši- Dombrovskis, vai Ušakovs... visa eiropa brīnās par tādu soli :D... bet tagad tautas varonis... izmantoja avāriju, lai ar godu aizietu no jaf neesošas koalīcijas. Zatlera kārti izmantoja :(


mani gan nekas nešokē, jo te izsakās amatieri - katastrofu izmeklētāji.... pasaules prakse, lielu katastrofu gadījumos, jau standartizējusi attiecīgu amatpersonu rīcību. Dombrovska demisija , bija negaidīta, bet loģiska, jo, paskatāmies, kaut vai tādu momentu, kā interešu konflikts .... . līdzīgi vajadzētu rīkoties arī Nilam, bet nē, tas postpadomju garā organizē atbalsta kampaņas un balsojumus domē, bet kā gan savādāk, jo SASKAŅA, SASKAŅAS CENTRS[ lasi maskavas intereses ] vēl nav realizējusi pašu galveno - 'varākkuma iegūšanu Saeimas vēlēšanās... viņi nevar riskēt, uzņemties atbildību, jo otreiz var nepaveikties .... :bad_smile: -

te vēl no šitā paša topika. ja lasītu, tad nebūtu radies tāds jautājums

- Publicēts: 22.04.14 20:48
Labot citēt
Latvijai bija plānots cits scenārijs. saskaņas centrs vispirms iekaro pozīcijas Rīgā, ar populistiskiem gājieniem nostiprinās, tad veiksmīgi nostartē saeimas vēlēšanās un sastāda "pareizo valdību" ... . bišķiņ ar tām rīdzinieku kartēm vēlēšanu gadā nesanāca, tad "labo darbu" saraksts rautu širmjus nost un Jolans ar Haiduku varētu iet balsot, jo S.C. ir vienīgie,kas kaut ko dara... tas nekas, ka budžetā robi, jālāpās dažviet ārstu algas apgraizot, galvenais reitingi, popularitāte, un lielais mērķis ... :bad_smile: -

mana Nila vērtējuma netrūst arī iepriekšējo gadu topikos, bet vai tad laiks meklēt
avatar
Publicēts: 06.05.14 21:48
 citēt
Re, kā, dažus personāžus pat var saskatīt...
avatar
Publicēts: 06.05.14 21:59
 citēt
Parasts pilsonis politiku bieži patērē piespiedu kārtā un nespēj vienu ar ārvalstīm saistītu tēmu izturēt vairāk par divām nedēļām - tad tas "izdeg" un atsalst. Te lasāmais liek domāt, ka dažu cepšanos ar tādu sparu ietekmē kāda pagātnes pārestība vai drīzāk paša pieļauta kļūda (no šodienas pozīcijas) - piemēram, bija dedzīgs komjaunietis, tagad ir tikpat dedzīgs auseklītis, lai to kompensētu. Atkarība no Krievijas Latvijā ir milzīga, prieks, ka dažiem pašu dzīvē viss ir sasniegts un tagad var piedalīties ārpolitikas spēlītēs. :)
avatar
Publicēts: 06.05.14 22:17
 citēt
Bet kam bija jānotiek, lai 70-tajos būt par dedzīgu komjaunieti??? Idejas? Kāds ticēja Brežņeva marasmam par razvitoj sociaļizm un gaišo nākotni? Es arī biju komjaunietis, skolā maksāju savus vznosus 2 kap. apmērā un zīmēju Brežņeva karikatūras. Klasesbiedri smējās, bet varoni netēlošu, neviens nenostučīja, pie direktora saukts netiku, stūra mājās arī pagrabā mani neturēja. Tā arī biju kamsamolā līdz kādiem 26 gadiem, tad gan uz kārtējo prasību samaksāt biedru naudas parādu par veselu gadu pateicu, ka neesmu 14-gadīgs puika un pasūtīju to organizāciju uz trīs burtiem.
Un visi mani pazīstamie vienaudži bija tieši tādi paši.
avatar
Publicēts: 06.05.14 22:27
 citēt
vai kvaa būtu atgriezies?
avatar
Publicēts: 06.05.14 22:46
 citēt
Eltons:Re, kā, dažus personāžus pat var saskatīt...
Labs! Tu autors šim?
avatar
Publicēts: 06.05.14 22:53
 citēt
Diemžēl ne... vnk idejiska un stilistiskas hipertrofijas radniecība, kāpēc šo darbu ievēroju.
Ja haiduks sāks piegriezties dēļ savas egocentriskās kašķibas, iespējams uztaisīšu kādu šaržu ar, arhīvos bildes ir...
avatar
Publicēts: 06.05.14 23:03
 citēt
Haiduk, aiziet! Gribu redzet jaunu Eltona mākslu par Ukrainas tēmu. :)
avatar
Publicēts: 06.05.14 23:07
 citēt
imgfoto:
Haiduks

Ot šito izbeidz... Zolitūdes traģēdijā iesaistītie visi ir latvieši, vai nevajag aizdomāties?...


Haiduk, kāpēc nacionālo naidu kurini?:) Nevērtē tak visus pēc sevis....te neviens nesaka krievs - tātad slikts, latvietis - tātad labs!
Tak var Nils būt kaut turkmēnis, tāpēc jau viņa darbību labāk nevērtēs... TOMĒR ja jau sludini, ka spēj spriest par lietām objektīvi - uzdod sev šādu jautājumu: Ja Nils būtu lietuvietis vai Rīgas krievvalodīgie pensionāri viņu mīlētu tik pat kvēli?

Nu kaut kā tā...bet Tevī tiešām cauri spīd kārtīgs nacionālists. Pieļauju, ka tas tā...no mūžīgās opozicionāra sajūtas un ka nemaz necenties kārtīgi izprasts ko eltons, versatile.... saraksta...tāda pretreakcija:)

Jums rašistiem viena nelaime - ja kritizē kādu krievijas/psrs RĪCĪBU, piemēram, "krievi kara laikā izvaroja daudz sieviešu austrum prūsijā" - seko pārmetums - rusofobs. Dikti līdzīgi kā...ja kritizē Izraēlas politiku okupētajās teritorijās - antisemīts.


:D
nu tu gan nodevi :D
Palasi tekstus, kuri bija par traģēdiju... svētais premjers atkāpās :D, nelietis Nils neatkāpjas... Haidukas rēc :P
... versatile vispār neko sakarīgu neraksta, bet Eltons... piedod, viņš man ir čoms, bet es viņam pārmetu tikai vienu lietu, kad pieminot to svešo valsti- Krieviju, vienmēr iejauc Latvijas krievus, un tikko kāds ko saka ne pa eltoniskam, tā uzreiz - kremļa aģents un tamlīdzīgi... es pilnībā ticu, ka Eltons balsoja par Nacionālo savienību, bet par versatili ticības naf :(

... bet es jaf sen esmu teicis, ka kad naf ko darīt, jāpasmejās par SuperPolitalogiem te :D ... un ieliet eļļu ugunī... labi māku :D
Vēl mani kaitina lielie krievu nīdēji, praktiskie bezbērnu (vīrietim jābūt min 3 bērni... par sevi, par sievu un par tiem, kam dievs naf devis radīt bērnus) cilvēciņi. Ja neesi uztaisījis vismaz 3 bēnus, tad esi nodrošinājis vietu tik daudz cittautiešiem, cik esi valstij parādā :D
avatar
Publicēts: 06.05.14 23:11
 citēt
avatar
Publicēts: 06.05.14 23:15
 citēt
"Ja neesi uztaisījis vismaz 3 bēnus,..."

Oi, nē... sekss nav gluži mans stils... labāk velc meldiņu, cik labi ņils strādā, piektien arī tas fons, cerams, man nāks klāt...
avatar
Publicēts: 06.05.14 23:17
 citēt
avatar
Publicēts: 06.05.14 23:21 labots
 citēt
Latvijā zaļo vīreļu lomā sudraba tantiņa

avatar
Publicēts: 06.05.14 23:21
 citēt
Eltons:"Ja neesi uztaisījis vismaz 3 bēnus,..."

Oi, nē... sekss nav gluži mans stils... labāk velc meldiņu, cik labi ņils strādā, piektien arī tas fons, cerams, man nāks klāt...


:D Elton, sex ir kad ņem sev, mīlestība ir kad dod :)... ceru, ka tu to apjēdz pareizi. Bet ja tev naf 3 bērnu, tad tu esi veicinājis 3 krievu (mongoļu, vjetnamiešu, tatāru, urmēņu ) ieplūdei Latvijā... un tā nu sanāk- nesrādāji ar pipuki, tagad jāstrādā ar muti... un jālamā tie, kuru ieplūdi te esi veicinājis :D :D :D
avatar
Publicēts: 06.05.14 23:23
 citēt
Sapper:


plānprātiņu cienīga bilde... tizleņi ar tādām oponē :D
avatar
Publicēts: 06.05.14 23:27
 citēt
Sapper:Latvijā zaļo vīreļu lomā sudraba tantiņa



ot šito labais :D... un te ir jauna, interesanta tēma... rodas jaunas partijas, kā vārdā, vai tautas... NĒ... tikai lai tiktu pie lielā 100nieka katla...
... bēt uz kā rēķina- uz latviskās auditorijas, kas tiek saskaldīta sīkās grupiņas, pataisot to bezspēcīgu.
Kāpēc viņa negāja kādā partijā un ar savu darbību neizsitās vadošajos- atbilde vienkārša- NESPĪD!!!ir jaf vēl otrs tāds pat... ot šitie ir 100x sliktāki par Eltonu šķelšanas jautājumos :(
avatar
Publicēts: 06.05.14 23:32
 citēt
Kam nav 3? Man nav 3?! Ta nu gan zinātājs... Un vispār... atradies tagad mutes palaidējs... pie krieva bļāvi līdzi, ka padomju savienībā seksa nav un nemaz nevar būt a tagad ku lecīgs, nu tad beidzot var izrunāties... var pat iedomāties, ko raksti seksam.lv forumā...
avatar
Publicēts: 06.05.14 23:47
 citēt
Eltons:Kam nav 3? Man nav 3?! Ta nu gan zinātājs... Un vispār... atradies tagad mutes palaidējs... pie krieva bļāvi līdzi, ka padomju savienībā seksa nav un nemaz nevar būt a tagad ku lecīgs, nu tad beidzot var izrunāties... var pat iedomāties, ko raksti seksam.lv forumā...

Pie krieva abi bļāvām vienādi... iedzer Tanakan tabletes un visu atceries, kā bija :D
... cite '' var pat iedomāties, ko raksti seksam.lv forumā ''... a ko tur daudz ralstīt man- Eltonam pie krieva nestāvēja, kā jaf bija pieņemts, organizēja talku :D
avatar
Publicēts: 07.05.14 00:04
 citēt
Latvijas Rēc publika. :)
avatar
Publicēts: 07.05.14 09:37
 citēt
Референдум о независимости Куршавеля.

1. Время проведения : сезон 2015 года.
2. Участники – все Наши, которые в данный момент будут там.
3. Цель референдума – отсоединение от непонятного образования под названием Франция и создание независимой Республики Куршавель, принятие Нашего языка как единственного в Куршавеле.
4. Причина референдума : Куршавель исторически Наш (уже с прошлого века).
5. Охрана референдума от непрошенных гостей и местной твари: отряды белых человечиков с белыми АК в белых руках.
6. Прогнозируемые результаты : за : 92,8 %, против : пусть только попробуют.

Народный мэр Куршавеля Вася Всютин

superski.ru...
www.stihi.ru...
avatar
Publicēts: 07.05.14 11:00
 citēt
www.apollo.lv...
te ir Haidukam par Latvijas Krieviem:face-wink:
avatar
Publicēts: 07.05.14 11:56
 citēt
Hillwalker:www.apollo.lv...
te ir Haidukam par Latvijas Krieviem:face-wink:



...es jau domāju kārtējā laža no krievu puses,bet es neko kriminālu rakstā nesaskatīju.Var būt starp rindiņām?
avatar
Publicēts: 07.05.14 12:03
 citēt
Kā semuškgrauzēji organizē referendumus Ukrainā :face-wink:
www.youtube.com...
news.liga.net...
avatar
Publicēts: 07.05.14 12:19
 citēt
Hillwalker:www.apollo.lv...
te ir Haidukam par Latvijas Krieviem:face-wink:


Haidukam to vari nestāstīt, tam jau savs viedoklis nostabilizējies, bezcerīgs gadījums...
Bet par Kostaņecku runājot, nedaudz esmu runājis ar viņu Atmodas laikā, kad rīkojām viņas uzstāšanās... krievu inteliģences romantiķe... Līdz ar to arī spriedumi par visiem krieviem var būt ar nobīdi... Mamikins, jā, varētu stāties židanokas vietā, bet... tas jau būs daudzreiz regresīvāks un pārstāvēs lielkrievu revanšismu, tā vien līda viņam tā šovinisma āža kāja ārā viņa "žurnālistikas" laikā, tāpēc arī noņēma no ētera. Patiesā krieva būtība izpaudīsies 9.maija pasākumos:

Ukrainas un it sevišķi Odesas inteliģentie krievi arī bija pret kremļa politiku... un ar ko tas beidzās... sabrauca puķina tūristi- tituškas un uztaisīja bardaku dienas laikā un neviens vairs neņem vērā to klusējošo, pat ja vairākumu... tieši tāpat Latvijā: ušakova tituškas vazāsies ar kolorādo bantītēm un savas valsts karogiem un pie pirmās izdevības veiks provokācijas.
avatar
Publicēts: 07.05.14 13:35
 citēt
Haiduks:
... bet es jaf sen esmu teicis, ka kad naf ko darīt, jāpasmejās par SuperPolitalogiem te :D ... un ieliet eļļu ugunī... labi māku :D
Pats reāli katrā postā uzdodies par "SuperPolitologu" -> pats par sevi smejies, kad nav ko darīt?
Un eļļu ugunī tu ieliet neproti ne mazliet, jo atkārtojies un mal vienu un to pašu atkal un atkal, kā veca plate.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 58
  5. 59
  6. 60
  7. 61
  8. 62
  9. 63
  10. 64
  11. 65
  12. ...
  13. 214
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):