forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 75
  5. 76
  6. 77
  7. 78
  8. 79
  9. 80
  10. 81
  11. 82
  12. ...
  13. 214
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 20.07.14 12:31 labots
 citēt
www.echo.msk.ru...
Kungi ,visi kas par Krievijas lidzdalibu un visi kas grib vainu uzvelt Ukrainai ; Izlasiet!
Te ir salikts viss pa plauktiniem .
Tiri ir pateikts ka to izdarija Krievijas zaldati, izpildot seperatistu paveli ...
bet lasiet pasi:super_man::super_man:
avatar
Publicēts: 20.07.14 13:14 labots
 citēt
Hillwalker:www.echo.msk.ru...
Kungi ,visi kas par Krievijas lidzdalibu un visi kas grib vainu uzvelt Ukrainai ; Izlasiet!
Te ir salikts viss pa plauktiniem .
Tiri ir pateikts ka to izdarija Krievijas zaldati, izpildot seperatistu paveli ...
bet lasiet pasi:super_man::super_man:


Labs kopsavilkums, pie tam ne tikai par lidmašīnas notriekšanu bet visu situāciju kopumā - kas un kādēļ notiek. Bet var arī nelasīt, var turpat apskatīties videoierakstu, kam slinkums lasīt :)
avatar
Publicēts: 20.07.14 13:19 labots
 citēt
Jolan:
martins_goncars:vai tad es pa russij? es par patiesiibu!


blogā valda viedoklis-vienmēr un visur ir vainīgi krievi/urlas/puķini.Pierādijumi šādam apgalvojumam nav vajadzīgi

Nu bet kas tad ir pie tā vainīgs?Kas ta vēl nav skaidrs kurš nogāza to lidmašīnu?Kurš tad nelaiž izmeklētājus klāt?Kas te vēl jāpierāda?Būtu igauņi mūs okupējuši 40.gadā,tad mēs neciestu viņus.Būtu itāļi nogāzuši civilo lidmašīnu,tad Holandē sāktos ienaida vilnis pret Itāliju.Dots devējam atdodas-tā ir veca patiesība.Krievi spļauj virsū visām uzvedības normām un vēl tēlo nevainīgus cietējus.Vai,vai,vai kā tad mūs nekur nemīl...visur fašisti savairojušies,jāatjauno sojuzs.Ko ta jūs gribējāt -ka es jums ap kaklu kritīšu?
avatar
Publicēts: 20.07.14 13:25 labots
 citēt
Bardaks normāls , kariņš kā ir no iekšās :):) youtu.be...
avatar
Publicēts: 20.07.14 14:02
 citēt
Ukrainci esot suki :exciting:
avatar
Publicēts: 20.07.14 14:12
 citēt
klusums:Ukrainci esot suki :exciting:


A ko domāji , rekā paplucināja :):)
avatar
Publicēts: 20.07.14 14:29 labots
 citēt
.
avatar
Publicēts: 20.07.14 17:32 labots
 citēt
Hillwalker:www.echo.msk.ru...
Kungi ,visi kas par Krievijas lidzdalibu un visi kas grib vainu uzvelt Ukrainai ; Izlasiet!
Te ir salikts viss pa plauktiniem .
Tiri ir pateikts ka to izdarija Krievijas zaldati, izpildot seperatistu paveli ...
bet lasiet pasi:super_man::super_man:


Pirms lasīt Latiņinas fantastisko sacerējumu, palasiet viņas biogrāfiju, ar ko nodarbojās un kur strādāja. Wiki viss ir.
Gālvenos punktus atzimēšu šeit:
Латынина - российская журналистка и писательница. Автор романов в жанрах политической фантастики и политико-экономического детектива.
В разные годы Юлия Латынина работала:
ведущей итогового выпуска «24» на «Ren-TV» (2003)[11]
автором рубрики «Своими словами» в передаче «Неделя» на канале Ren-TV (2003—2004)[12]
Par to, kas ir Ren-TV, domāju, ka runāt nav nepieciešams.
Un jā:
Кондолиза Райс (слева) вручает Юлии Латыниной премию «Защитник свободы»


Ja joprojam ir palikušas domas ticēt kaut nu vien vārdam, ko viņa raksta, laipni lūdzam pasēkot līdzi reāliem faktiem, kuri sakauj putrā Latiņinas korumpēto fantastiku:

youtu.be...
avatar
Publicēts: 20.07.14 17:44
 citēt
Vēl viens ivanuška duračoks uzradies
avatar
Publicēts: 20.07.14 17:45
 citēt
No kura laika RTR nozīmē "reāli fakti"???
avatar
Publicēts: 20.07.14 17:46
 citēt
Mackie:
Hillwalker:www.echo.msk.ru...
Kungi ,visi kas par Krievijas lidzdalibu un visi kas grib vainu uzvelt Ukrainai ; Izlasiet!
Te ir salikts viss pa plauktiniem .
Tiri ir pateikts ka to izdarija Krievijas zaldati, izpildot seperatistu paveli ...
bet lasiet pasi:super_man::super_man:


Pirms lasīt Latiņinas fantastisko sacerējumu, palasiet viņas biogrāfiju, ar ko nodarbojās un kur strādāja. Wiki viss ir.
Gālvenos punktus atzimēšu šeit:
Латынина - российская журналистка и писательница. Автор романов в жанрах политической фантастики и политико-экономического детектива.
В разные годы Юлия Латынина работала:
ведущей итогового выпуска «24» на «Ren-TV» (2003)[11]
автором рубрики «Своими словами» в передаче «Неделя» на канале Ren-TV (2003—2004)[12]
Par to, kas ir Ren-TV, domāju, ka runāt nav nepieciešams.
Un jā:
Кондолиза Райс (слева) вручает Юлии Латыниной премию «Защитник свободы»


Ja joprojam ir palikušas domas ticēt kaut nu vien vārdam, ko viņa raksta, laipni lūdzam pasēkot līdzi reāliem faktiem, kuri sakauj putrā Latiņinas korumpēto fantastiku:

http://youtu.be/iNZ8CYUFdY4


O, viens krievu trollītis pirms dažām dienām fotoblogā pieregistreljies :)
avatar
Publicēts: 20.07.14 17:47
 citēt
Un nākamajā dienā pēc reģistrēšanās jau sāka noteikt, kurus te vajadzētu nobanot.
avatar
Publicēts: 20.07.14 17:55
 citēt
Schneider:No kura laika RTR nozīmē "reāli fakti"???


...paskatīties jau vari,naudu par to neprasa :face-wink:
avatar
Publicēts: 20.07.14 18:03
 citēt
Puisīt, es vēl pēseresa laikos esmu izskatījies līdz nelabumam programmu Vremja, zinu arī to, kas ir "afganskij solovej" Mihail Lečšinskij, tā, ka vari mani te neaģitēt uz Gebelsa kanāliem.
avatar
Publicēts: 20.07.14 18:08 labots
 citēt
Schneider:Puisīt, es vēl pēseresa laikos esmu izskatījies līdz nelabumam programmu Vremja, zinu arī to, kas ir "afganskij solovej" Mihail Lečšinskij, tā, ka vari mani te neaģitēt uz Gebelsa kanāliem.


Atlābsti onkolīt.Man tas atgādina krievu laikos -Я Солженицына не читал, но осуждаю всё то, что он написал.
avatar
Publicēts: 20.07.14 18:17 labots
 citēt
Jolan:Man tas atgādina krievu laikos -Я Солженицына не читал, но осуждаю всё то, что он написал.
Tev tas neko neatgādina no krievu laikiem, ar šo tu parādi tik to, ka tajos laikos vēl staigāji zem galda un skatījies vakara bērnu raidījumus par Hrjušu un Karkušu. Bet šo citātu par Solžeņicinu tu vienkārši nospēri no Voldemorta, krievu laikos oriģinālais skaitījās teiktais Rakstnieku savienības kongresā par Pasternaka Doktoru Živago. :grimace:
avatar
Publicēts: 20.07.14 18:27
 citēt
Schneider:No kura laika RTR nozīmē "reāli fakti"???


Fakts no video ir tikai viens - ieraksts nav īsts, par ko liecina gan izveidošanas datums (16.07.14, kad lidmašīnu notrieca tikai 17.07.14), gan laika marķieri, kuri liecina par ieraksta "līmešanu".

Nākošais fakts ir jūsu ienaidīga attieksme pret Krieviju no pāša sākuma, ja jūs esat laimīgi ticēt rakstniecei, kurai prēmiju kā "Brīvības aizsargs" iesniedz tolaik ASV valsts sekretāre - Raisa.

R_J:

O, viens krievu trollītis pirms dažām dienām fotoblogā pieregistreljies :)


Tas gan ir lieks. Esmu Latvijas pilsonis no dzimšanas. Zinu jūsu valodu pietiekošā līmenī, lai stūdētu, strādātu, kā arī darbavietu izveidošanai, lai kādam no jums būtu darbs jūsu mīļā Latvijā, nevis jābrauktu Anglijā un kliegt no turienes par to, kādi esat patrioti.
Latvija - ir mana dzimtene, esmu krievs, kura dzimte dzīvo šeit no 1796. gada un kurai joprojam pieder ģimenes zemes Latvijā, kuras tika izdalītas Sankt-Peterbūrgas kņaziem Ekaterinas II laikos. No laika, kad Zviedru Livonija tika mierīga veidā (bez kariem) pārpirkta un iegāja Krievijas impērijas sastāvā.
Cik daudz no jums ir tīri latvieši? Cik dzīļi ir jūsu saknes šeit, jūsu Latvijā?
Vienīgais, ko es jums vēlu - iedomāties par to, kas jūs paši esat, jo es esmu mājās un man žēl, ka pa manu zemi staigā tik neizglītoti cilvēki, saindēti ar naidu.
avatar
Publicēts: 20.07.14 18:38
 citēt
Mackie


Raksti jau labāk krieviski, neblamējies. Visideālāk ja darīsi to sevis karsti mīlētajā slepkavu vadītā valstī kurā, kā 100x ir pierādījies, neviens rakstnieks neprot tik nežēlīgi melot kā valdība.
avatar
Publicēts: 20.07.14 18:42
 citēt
Mackie: Cik daudz no jums ir tīri latvieši? Cik dzīļi ir jūsu saknes šeit, jūsu Latvijā?


Tas, ka esi salašņa, par kuru ņirgājas paša dzimtenē, nenozīmē, ka visi tādi ir :D
avatar
Publicēts: 20.07.14 18:43 labots
 citēt
Un man būtu jādomā, ka par objektīvu informāciju aģitē cilvēks, kurš ienīst ASV, kuras pēdējās teritorijas (Teksasu, ja nemaldos) ir anektējusi 19.gs, bet mīl Krieviju, kura to dara vēl šodien.
Un izglītots, ar naidu nesaindēts cilvēks nepopularizēs FSB safabricētos materiālus un nerakstīs tādas glupības:
Mackie: No laika, kad Zviedru Livonija tika mierīga veidā (bez kariem) pārpirkta un iegāja Krievijas impērijas sastāvā.

Bļāviens, bez kariem:1719. gada janvārī Augusts II noslēdza sadarbības līgumu ar Austriju un Angliju, bet 1719. gada novembrī lauza savienību ar Krieviju un noslēdza mieru ar Zviedriju. Krievijas karaspēks 26 000 vīru sastāvā ar 20 kuģiem un vairākiem simtiem airu laivu pārcēlās pāri Baltijas jūrai un iebruka Zviedrijā pie Stokholmas. Karadarbības rezultātā tika nopostītas 8 zviedru pilsētas, ieskaitot Noršēpingu. 1720. gada 1. februārī Zviedrija noslēdza miera līgumu ar Prūsiju un 3. jūlijā ar Dāniju. Krievi izcēla desantu Zviedrijas ziemeļos un nopostīja Umeo. 1721. gada 10. septembrī somu pilsētā Nīštatē tika parakstīts miera līgums, kā rezultātā Zviedrija atteicās no Ingrijas, Zviedru Vidzemes, Zviedru Igaunijas, Sāmsalas un Dagdas salas, tomēr uz laiku vēl saglabāja kontroli pār Somiju. lv.wikipedia.org...
Atbilstošu materiālu atradīsi arī krievu interneta resursos.

Bet nu nekas, es pieļauju, ka tev, kā izglītotam cilvēkam, to visu iemācīja palīgskolā vai Našistu Latvijas filiāles poļitzņatijās.
avatar
Publicēts: 20.07.14 18:45
 citēt
Maris:
Mackie: Cik daudz no jums ir tīri latvieši? Cik dzīļi ir jūsu saknes šeit, jūsu Latvijā?


Tas, ka esi salašņa, par kuru ņirgājas paša dzimtenē, nenozīmē, ka visi tādi ir :D


protams, ka tiirs te neviens vairs nav sen. kopsh tautu staigaashanas te kaapushi paari neskaitaami agresori. bet taakaa gan jau cieniijamais fotograafs ar stulbo smiininju zin labaak...
avatar
Publicēts: 20.07.14 18:47
 citēt
vēl viens salašņa :D
avatar
Publicēts: 20.07.14 18:50
 citēt
Esmu latvietis, kaut arī senčos ir tik viens tīrs čangalis, pārējiem ir poļu un vāciešu uzvārdi, bet dēļ tā nedomāju mīlēt nevienu agresoru un citu tautu apspiedēju. :grimace:
avatar
Publicēts: 20.07.14 18:55
 citēt
Tikmēr Hulio dodās uz Kijevu pielūgties, redzēs, ko šamais teiks...
avatar
Publicēts: 20.07.14 18:59
 citēt
Man patiešām žēl, ka apstiprinās pieņēmums, ka gandrīz visi krievi, lai kur tie arī dzīvotu ir ar iedzimtu naidu pret visu cilvēcīgo, it sevišķi visu, kas saistās ar Ameriku, šis fenomens krievam gēnos jau laikam ierakstīts... un tā fenomenālā melu sacerēšana...
"Par to, kas ir Ren-TV, domāju, ka runāt nav nepieciešams"
Protams, ka nav nepieciešams: kārtējais puķina kontrolētais melu un propogandas kanāls reizē ar PTP, RussianRT, Pervij kanal, NTV, TV24 un visiem pārējiem. Vienīgais patīkamais izņēmums ir Dožģ!
Un tas lielkrievu šovinisms ("es esmu mājās un man žēl, ka pa manu zemi staigā tik neizglītoti cilvēki, saindēti ar naidu." vai neatgādina КРЫМ НАШ!?) tā vien lien ārā pa visām vīlēm, pie kam neaizmirstot visus nekrievus apsaukāt par "fašistiem".
Bet... tas taču nav nekas jauns, tos visu esam sen, jau vairākās paaudzēs dzirdējuši, kopš krievu okupācijas sākuma, nekas nemainās: krievs, lai kur dzīvotu, paliek krievs pēc savas būtības:
avatar
Publicēts: 20.07.14 19:02
 citēt
Schneider:Esmu latvietis, kaut arī senčos ir tik viens tīrs čangalis, pārējiem ir poļu un vāciešu uzvārdi, bet dēļ tā nedomāju mīlēt nevienu agresoru un citu tautu apspiedēju. :grimace:


Vācu uzvārds LV teritorijā salīdzinoši reti nozīmē vācu izcelsmi. Tādus uzvārdus gan vienkārši "dalīja", gan mainīja uz"tulkoto versiju"

Salašņas būtība nav asinīs - tā ir galvā. Iegūta augot starp padibenēm un deklasētiem elementiem vai kā savādāk vājprātīgiem vecākiem vai audzinātājiem utt.

Mārtiņš Zemītis ir LV pilsonis melns kā ogle, bet tāpēc nelaiza agresoriem pakaļas.
avatar
Publicēts: 20.07.14 19:03 labots
 citēt
Mackie:

"...es esmu mājās un man žēl, ka pa manu zemi staigā tik neizglītoti cilvēki, saindēti ar naidu..."
"...nevis jābrauktu Anglijā un kliegt no turienes par to, kādi esat patrioti."..


Mackie, man arī žēl, ka cilvēks, kas dzimis un izaudzis Latvijā un pat uzskata sevi par izglītotu, ir tik negatīvi un augstprātīgi noskaņots pret Latviju un tik naivi tic visam, ko stāsta Maskavas "oficiālie" masu mēdiji ...:face-sad:

Par Malaizijas lidmašīnu pagaidām pārāk daudz neskaidrību, tādēļ netiražēsim dažādas baumas.
Tomēr savos 62 dzīves gados esmu pārāk daudz redzējis Krievijas politikas piemērus, lai tai ticētu...:face-crying:

Bet par naidu un ticību Maskavai- sākumā labāk palasi neseno vēsturi- uzprasi Googlei kaut vai par 1939.g. Molotova- Ribentropa paktu, pēc tam pameklē krievu Yandeksā "vēsturisku" info par to, kā "laimīgie latviešu tautas pārstāvji" 1940.g. 17.jūnijā ar ziediem sagaidīja "varonīgās" Sarkanās armijas "atbrīvotājus" un kā pēc tam ne mazāk "varonīgie" čekisti iznīcināja- izšķīra un izsūtīja uz Sibīriju tūkstošiem pilnīgi nevainīgas ģimenes. No tā arī aug pilnīgi pamatota pretkrievu naida saknes un tauta to nekad neaizmirsīs! (reālai ilustrācijai vēsturiskus foto es jau ieliku šeit agrāk- 20.07.14; 08:22 )

Un, diemžēl, nekas būtībā nav mainījies- kā toreiz deklarēja, ka Latviju uzņēma PSRS "по просьбе трудящихся", tāpat praktiski tas pats scenārijs nupat tika izmantots Krimā !!! Ir jābūt galīgi aprobežotam vai nozombētam, lai ticētu tādām politikāņu pasakām!

Un nevajag te muldēt par patriotismu- īstie Krievijas patrioti strādā savā Dzimtenē un vairo tās labklājību, nevis meklē pa visu pasauli "siltas vietiņas" un visur "kačā savas pravas".:face-sad:"
Ja nemaldos, Krievijā tādus sauc "перекати-поле"....
avatar
Publicēts: 20.07.14 19:31
 citēt
Mackie:

R_J:

O, viens krievu trollītis pirms dažām dienām fotoblogā pieregistreljies :)


Tas gan ir lieks. Esmu Latvijas pilsonis no dzimšanas. Zinu jūsu valodu pietiekošā līmenī, lai stūdētu, strādātu, kā arī darbavietu izveidošanai, lai kādam no jums būtu darbs jūsu mīļā Latvijā, nevis jābrauktu Anglijā un kliegt no turienes par to, kādi esat patrioti.

Vienīgais, ko es jums vēlu - iedomāties par to, kas jūs paši esat, jo es esmu mājās un man žēl, ka pa manu zemi staigā tik neizglītoti cilvēki, saindēti ar naidu.

Kādu valodu Tu zini? Jūsu?! Latvijas patriotiem un pilsoņiem ir MŪSU!! valoda. Tieši tāpēc Tu esi krievu trollēns, kuram paveicās piedzimt Latvijā, nevis utainijā. Un mājās Tu neesi. Ja visu laiku atskaties uz Krieviju un ar latviešiem par Latviju un latviešu valodu runā kā kaut ko svešu, nevis savējo.
avatar
Publicēts: 20.07.14 19:35
 citēt
Sapper:Tikmēr Hulio dodās uz Kijevu pielūgties, redzēs, ko šamais teiks...

Tad jau sanāk, ka nav dzirdējis versiju, ka lidmašīnas notriekšana esot neizdevies atentāts. Bet varbūt brauks ar zirgu pa klusiem lauku ceļiem?:face-grin:
avatar
Publicēts: 20.07.14 20:18 labots
 citēt
Bzh Tu man tieshaam likies normaals cilveeks. palasot augshaakrakstiito saprotu, ka laikam esmu kljuudiijies.
p.s. gribu pateikt tikai to, ka visi esam vieni cilveeki. un jo vairaak kas tiek daliits jo vairaak probleemu rodas. PEACE
otrais piisiis. riit (kad buushu izdzeeris atliushos alus un izguleejies) izstaastiishu Friidim videejaa latviesha domugaajienu no 1933.-1940. gadam
avatar
Publicēts: 20.07.14 20:24
 citēt
Tu arī esi ivans duračoks?
avatar
Publicēts: 20.07.14 20:24 labots
 citēt
martins_goncars:
otrais piisiis. riit (kad buushu izdzeeris atliushos alus un izguleejies) izstaastiishu Friidim videejaa latviesha domugaajienu no 1943.-1940. gadam


Ko gan Tu vari izstāstīt par pagājušā gadsimta 40-tiem gadiem?...:face-grin:
Tā izskatās, ka infu par to "domu gājienu" pa pāli būsi izlasījis kādā Maskavas "vēsturnieka zinātniskajā opusā"?...:face-crying:
avatar
Publicēts: 20.07.14 20:28
 citēt
Jā vells interesanti kādi drošības pasākumi tiks pielietoti Vladimira braucienā uz fašistu midzeni?:face-grin:Un ko nu tā svētdienas vakarā pēkšņi izdomājis?Nupat taču nodeva tūri pie latinosiem,atpūties labāk būtu.Jo vairāk pats taču teica,ka Krievijai te nav nekādas daļas,tā ir Ukrainas teritorija un ukrīšu atbildība.Vispār jau kādas pāris dienas atpakaļ,kad viņa kliķe sēdēja pie galda un Putins klāstīja par ļoteni pirmo reizi(nu to pašu par Ukrainas atbildību)mana sieva teica,ka dikti noraustījies izskatās.Gan jau viņš zināja ko vairāk un nojauta ,ka labi nebūs.Tas vilnis pret Krieviju sāk pieaugt un ātri vien.Par to var pārliecināties paskatoties cnn,bbc,eiroziņas utt.Arvien asāki izteikumi skan no visiem ,ne tikai no senatora Makkeina.Holandieši,malaizieši,vācieši,jeņķi,neviens nav krievu pusē.Man liekas,ka Volodja jau to zināja un tagad brauc pie Porošenko labot kas vēl labojams.Gan jau kādu kompromisu izdomājis,lai mazinātu to starptautisko spiedienu.
avatar
Publicēts: 20.07.14 21:03
 citēt
Mirdzošs latviešu valodas paraugs „....Zinu jūsu valodu pietiekošā līmenī, lai stūdētu, strādātu, kā arī darbavietu izveidošanai, lai kādam no jums būtu darbs jūsu mīļā Latvijā, nevis jābrauktu Anglijā...”
Stūdē vien tālāk, pilsoni „Mackie”, citādi būs jābrauktu tur, no kurienes dzimte atmukusi.
avatar
Publicēts: 20.07.14 21:11 labots
 citēt
ka nu nav feiks par to huilosa lidojumu uz Kijevu... informācija ņemta vienīgi no Dožģa šefa feisbuka ieraksta un Ukrainas medijiem...
Krievu propogandas kanāli joprojām sacer visādus pekstiņus lai maldinātu lētticīgo savu elektorātu, ne vārda par sava vadoņa gaitām.
Euronews (21% krievijas kapitāla) rāda kaut kādu neitrālu (i našim i vašim), CNN un BBC maļ visu dienu vienu un to pašu ierakstu, skrejošajās rindās nekas nav minēts par šādu notikumu...
Bet jā, ja šāda tikšanās notiktu, tas būtu puķinam gan veiksmīgs propogandas gājiens, kaut arī var prognozēt, ka ne jau nu tā uzreiz viņš savus zaļos cilvēciņus atsauks, teroristu bandām uzsauks "sic, būdā!" un izvedīs atpakaļ tās ieroču tonnas, kas straumēm iepludinātas pāri robežai... un ne jau nu atvainosies par visām notriektajām ukraiņu un arī vienas malaiziešu lidmašīnām...
avatar
Publicēts: 20.07.14 21:26
 citēt
Cik atceros jeņķi nākošā dienā paziņoja,ka šauts no Krievijas teritorijas.Tagad biki pielabo savis teikto.Vajag pagaidīt vēl kādu laiciņu,moška vēl ko palabos
avatar
Publicēts: 20.07.14 21:28
 citēt
Mackie : „...” Кондолиза Райс (слева) вручает Юлии Латыниной премию «Защитник свободы»...”
Ja joprojam ir palikušas domas ticēt kaut nu vien vārdam, ko viņa raksta, laipni lūdzam pasēkot līdzi reāliem faktiem, kuri sakauj putrā Latiņinas korumpēto fantastiku...

Латынина: «... с тех пор, как я осмелилась критиковать левые ценности, я узнала о себе довольно много нового. Узнала, что я – фашист, наймит кровавого режима ...». echo.msk.ru...
avatar
Publicēts: 20.07.14 21:28 labots
 citēt
Oficiālās jeņķu amatpersonas, un pat opozicionāri republikāņi, gan neko tādu par raķetes palaišanu no RU teritorijas neteica, cik atceros. Tā bija tikai presē izpūsta pīle. Pat nobrīnījos, ka Diena tādas baumas nopublicēja.
avatar
Publicēts: 20.07.14 21:39
 citēt
"Cik atceros jeņķi nākošā dienā paziņoja,ka šauts no Krievijas teritorijas"

Tas nav nepareizi teikts! Krievja jau kādu laiku atpakaļ Austrumukrainu nemasz nesauc par Ukrainu bet par "novaraaseju" kā savu teritoriju, tieši tāpat kā Krimas pussalu jau ir iekļāvuši savā teritorijā. Tu taču skaties krievu propogandas kanālus, vai kaut ar vienu vārdu Ukrainas kara zonu tie nosauc par Ukrainu??? Tikai skan: doņeckas republika, luganskas republika u novoasseja, tā tiek sagatavota krievu mazizglītotā tauta (Jonanu ieskaitot), ka augšminētā teritorija ir varenā krievija, ko dižais puķins, kā visu krievijas zemju savācējs atkaro no ukraiņu fašistiskās huntas (nez kur haiduks pazuda, tas te klaigāja "hunta, hunta!"). Līdz ar to jeņķiem vairs nav starpības, ja krievi tik brīvi rīkojas savā novarusijā, tad acīmredzot tā de-facto arī ir krievija, tieši tāpa kā Krima.
avatar
Publicēts: 20.07.14 21:43
 citēt
...un nebija slinkums šito herņu rakstīt,Elton.Vai tiešām tevi vairs neviens nekausās,ka jāraksta šāda lēta demogoģija.Nožēlojami.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 75
  5. 76
  6. 77
  7. 78
  8. 79
  9. 80
  10. 81
  11. 82
  12. ...
  13. 214
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):