forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 85
  5. 86
  6. 87
  7. 88
  8. 89
  9. 90
  10. 91
  11. 92
  12. ...
  13. 214
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 01.08.14 20:32 labots
 citēt
Elton,varu piebraukt pie tevīm uz Hanzas ielu lai Tu varētu visu izteikt sejā.
avatar
Publicēts: 01.08.14 21:46
 citēt
Jolan:Elton,varu piebraukt pie tevīm uz Hanzas ielu lai varētu visu izteikt sejā.


pie manis arī vari piebraukt un visu sejā izteikt :)
avatar
Publicēts: 02.08.14 00:41 labots
 citēt
ziepis:
Jolan:Elton,varu piebraukt pie tevīm uz Hanzas ielu lai varētu visu izteikt sejā.


pie manis arī vari piebraukt un visu sejā izteikt :)


Pie manis arī!

Kopā kino paskatīsimies.

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 02.08.14 10:36
 citēt
Meičas no LV?! :D m.apollo.tvnet.lv...
avatar
Publicēts: 02.08.14 11:17 labots
 citēt
Mackie:

Atkal jums kaut kādas problēmas ar vārdiem un uzvārdiem. Nu bet labi, kaut savu kumiru Hitleru pareizi uzrunājāt.

Vai tu reāli domā, ka Krievijai nebūs ko ēst?
Ekonomikai, kura ir 2. vietā Eiropā un 6. vietā pasaulē?



1. Latviski tas, ko Tu, biedri vatņik, dēvē par "kumīru", sauc par elku.
2. Paldies, ka savu vatņika būtību pierādīji pieminot Hitleru. Vatņikiem patīk pa labi un kreisi piešķirt visiem fašisma un Hitlera birkas, jo tas loti labi raisa vajadzīgās asociācijas un palīdz uzturēt apdraudētības sajūtu.
3. Par būs vai nebūs ko ēst. Bija ļoti dzīves gudra pasaka par caru, kurš tik ļoti alka zelta, ka nomira badā, jo viss, kam pieskārās kļuva par zeltu. :face-wink:
avatar
Publicēts: 02.08.14 12:28
 citēt
Elmarss:
imgfoto:Interesanti, kas notiks ja amiishi pa istam izdomas iziet no krievijas un saliigs mieru ar iranjiem? Krievija rediisus un shokjeni saaks no mazuta taisiit, jo par koka rubljiem tak neviens nepardos? Varees eest hibriido maizi un gausties, ka visa pasaule nesaprot plasho dveeseli

Mjaaa, daži vēl nezin, ka jeņķu dolāri no Papīra ir.... Līdzjūtība.:face-smile:

Jenjku dolaari protams ka ir no papiira, nje voproe, es tik nesaprotu kalabad krievi gaazi un naftu par saviem rubljiem netirgo...nu labi...vismaz varbuut ar kjiinieshiem vareetu par juanjaam. Buutu jautri:)
avatar
Publicēts: 02.08.14 12:58 labots
 citēt
Vispaar dolaars ir taisiits no kokvilnas un auduma shkjiedras.
attieciiba 3:1
p.s. Protams, ka to var nosaukt "papiiru", bet taakaa fb foruma biedriem debesis ir zjirafes augstumaa, tad, visticamaakais, vairums, ar vaardu papiirs, savilks paraleeles ruutinju kladei.
avatar
Publicēts: 02.08.14 13:07
 citēt
Nē nu jocīgi jau ir.Nezin kapēc vislielākie Krievijas patrioti un visa rietumnieciskā ienaidnieki tā mīl nicinātos US doļus.Tak kolekcionējiet rubčikus!Un īpašumus pērk rietumos un bērnus skolo rietumos...bet rietumus neieredz,jo ļoti mīl Krieviju:face-grin:.Šitā pat bija Sadamam-kurš vēl tādu atceras.Tā ienīda Ameriku,nu tā ienīda...bet kad šo no tās alas kā žurku izvilka,tad kabatas pilnas ar dolaru paciņām,turpat pisķiks,bet nošauties gan nomīza,toties citus gan sūtīja drošā navē par tēvu zemi un Allahu:face-sad:
avatar
Publicēts: 02.08.14 13:12
 citēt
Jolan:Elton,varu piebraukt pie tevīm uz Hanzas ielu lai Tu varētu visu izteikt sejā.


Nu neesi tik nadzīgs ar draudiem. Pieļauju ka nemaz negribētu dažam labam šeit pieteikto izskaidrošanos pielietot tad kad reāli viņu satiktu. Kam tev tas naids?!
avatar
Publicēts: 02.08.14 13:14
 citēt
Elmarss:
imgfoto:Interesanti, kas notiks ja amiishi pa istam izdomas iziet no krievijas un saliigs mieru ar iranjiem? Krievija rediisus un shokjeni saaks no mazuta taisiit, jo par koka rubljiem tak neviens nepardos? Varees eest hibriido maizi un gausties, ka visa pasaule nesaprot plasho dveeseli

Mjaaa, daži vēl nezin, ka jeņķu dolāri no Papīra ir.... Līdzjūtība.:face-smile:


No papīra vai zīda, nav svarīgi. Atver acis.
avatar
Publicēts: 02.08.14 13:40
 citēt
Ja gribas palsīt mazliet fantastikas.
novorus.info...
avatar
Publicēts: 02.08.14 15:20
 citēt
Loti interesanta intervija ar Krievijas ekonomikas ministrija bijušo konsultantu, investīciju konsultantu Matveju Maliju.

Intrigai: " Европа объективно зависит от поставок российского газа и нефти, но Европа также зависит, и очень сильно, от цивилизованного поведения России. Так вот: Европа меньше зависит от поставок газа и нефти, чем от цивилизованного поведения России. И надо рискнуть поставками газа и нефти, для того чтобы заставить Россию раз и навсегда стать цивилизованной страной – или сырьевым придатком Китая. Скоро России придется выбирать, в Европе она или в Азии. Кончается ли Европа на Сахалине или Азия граничит с Украиной? Скоро узнаем."


Pilns teksts.
totall.me...
avatar
Publicēts: 02.08.14 16:06
 citēt
rg_:
Jolan:Elton,varu piebraukt pie tevīm uz Hanzas ielu lai Tu varētu visu izteikt sejā.


Nu neesi tik nadzīgs ar draudiem. Pieļauju ka nemaz negribētu dažam labam šeit pieteikto izskaidrošanos pielietot tad kad reāli viņu satiktu. Kam tev tas naids?!

Nu kas tad tur ir ar strelku? Kā tik kāds ielūdza ciemos piebraukt, klauns kaukur pazuda.
Es, miermīlīks cilvēks būdams, varētu tirgot biļetes uz tām gladiatoru cīņām. :face-grin:
avatar
Publicēts: 02.08.14 18:20
 citēt
viecha:Tā ienīda Ameriku,nu tā ienīda...


Vajag mīlēt?

Countries bombed by USA
wikispooks.com...

The bombing list:

Korea and China 1950-53 (Korean War)
Guatemala 1954
Indonesia 1958
Cuba 1959-1961
Guatemala 1960
Congo 1964
Laos 1964-73
Vietnam 1961-73
Cambodia 1969-70
Guatemala 1967-69
Grenada 1983
Lebanon 1983, 1984 (both Lebanese and Syrian targets)
Libya 1986
El Salvador 1980s
Nicaragua 1980s
Iran 1987
Panama 1989
Iraq 1991 (Persian Gulf War)
Kuwait 1991
Somalia 1993
Bosnia 1994, 1995
Sudan 1998
Afghanistan 1998
Yugoslavia 1999
Yemen 2002
Iraq 1991-2003 (US/UK on regular basis)
Iraq 2003-present
Afghanistan 2001-present
Pakistan 2007-present
Somalia 2007-8, 2011
Yemen 2009, 2011
Libya 2011
Plus

Iran, April 2003 – hit by US missiles during bombing of Iraq, killing at least one person 2
Pakistan, 2002-03 – bombed by US planes several times as part of combat against the Taliban and other opponents of the US occupation of Afghanistan 3
China, 1999 – its heavily bombed embassy in Belgrade is legally Chinese territory, and it appears rather certain that the bombing was no accident (see chapter 25)
France, 1986 – After the French government refused the use of its air space to US warplanes headed for a bombing raid on Libya, the planes were forced to take another, longer route; when they reached Libya they bombed so close to the French embassy that the building was damaged and all communication links knocked out. 4
Philadelphia, Pennsylvania, May 13, 1985 – A bomb dropped by a police helicopter burned down an entire block, some 60 homes destroyed, 11 dead, including several small children. The police, the mayor’s office, and the FBI were all involved in this effort to evict a black organization called MOVE from the house they lived in.

Nerunājot par Fukusimu un Nagasaki.
avatar
Publicēts: 02.08.14 18:27
 citēt
Izskatās, ka Makijs ir tupa tekstu pārpublicēšanas mašīna, jo sniedzot šādu atbildi viechas teiktajam, top skaidrs, ka tas pamuļķītis kontekstus nesaprot :)
avatar
Publicēts: 02.08.14 18:28 labots
 citēt
Ameriku mīlēt man personīgi ir daudz vairak iemeslu neka mīlēt Krieviju.Jo tajā bombardēšanas sarakstā Latvijas nav:face-grin:Toties krievu grēku sarakstā Latvija noteikti būtu.Saproties man vairāk interesē sava zeme nekā Jemena vai Panama.
avatar
Publicēts: 02.08.14 18:29 labots
 citēt
R_J:...top skaidrs, ka tas pamuļķītis kontekstus nesaprot :)

Viņam par saprašanu nemaksā.
avatar
Publicēts: 02.08.14 20:11
 citēt
viecha:Ameriku mīlēt man personīgi ir daudz vairak iemeslu neka mīlēt Krieviju.Jo tajā bombardēšanas sarakstā Latvijas nav:face-grin:Toties krievu grēku sarakstā Latvija noteikti būtu.Saproties man vairāk interesē sava zeme nekā Jemena vai Panama.


Paldies! Viedokli sapratu.

Mani arī interesē sava zeme 16ha apmērā, kurā jau vairāk neka 200 gadus dzīvo mani senči un mana zeme ir Latvijā.
Manā interesē ir reāli skaitļi, ko deva un ko atņēma Krievijas Impērijas laiki, PSRS laiki, Latvijas neatkarība, kā arī iestāšanās ES.
Domāju, ka nevajag skaidrot, kurš deva vairāk un kura rezultāti tika orientēti parastiem cilvēkiem, nevis nelielai korumpētai kaudzītei.

Mīlēt ASV pēc 11. septembra? Atvainojiet, bet tas ir virs mana spēka un savā zemē es viņus redzēt nevēlos.
avatar
Publicēts: 02.08.14 20:37 labots
 citēt
Kungi, jums jau tēmas sāk atkārtoties. Par ļauno ASV jau bija šī paša topika septītajā lapā...:


KEPKE:Oficiālās kardarbības zonas no 1990. gada līdz mūsdienām.

ASV:

Krievija


ceru, ka līdz jaunajam mācību gadam saražosiet šim topikam vismaz 100 lapas ar analītisku herņu un savstarpējiem apvainojumiem?
avatar
Publicēts: 02.08.14 20:44 labots
 citēt
Mackie:

Mani arī interesē sava zeme 16ha apmērā, kurā jau vairāk neka 200 gadus dzīvo mani senči un mana zeme ir Latvijā.
Manā interesē ir reāli skaitļi, ko deva un ko atņēma Krievijas Impērijas laiki, PSRS laiki, Latvijas neatkarība, kā arī iestāšanās ES.



Vari, lūdzu, sīkāk par saviem 16ha padomju laikā?
avatar
Publicēts: 02.08.14 22:40
 citēt
"Vari, lūdzu, sīkāk par saviem 16ha padomju laikā?"

Nu jau, nu jau!
Tādus jautājumus uzdot... šis nav tas gadījums. Ja jau švalis atkāro tā žīda pantiņu, ko ruporā tas brēca, kad "krievu skolu" "aizstāvji" barā spietoja Rīgas centrā вы здесь живёте 200 лет! вы здесь живёте 200 лет! вы здесь живёте 200 лет! вы здесь живёте 200 лет! вы здесь живёте 200 лет! вы здесь живёте 200 лет!" tad ir absolūti skaidrs, kurā okupantu paaudzē tāds šeit ir radies. Protams, katrs maskačkas urlāns sapņo par skaistu dzīvi ar porše, Rolex pulksteni, dāču Jūrmalā, jahtu, skaistu sievu ar šubu un šis vēl piefantazējis 16 hektārus klāt (laikam kaut kādā glancētā žurnālā izlasījis, kāda oligarha īpašumu platību)... patiesībā skumjš stāsts... skumjš tādā ziņā, ka visi tie Latvijas nīdēji, kas šeit zīmējas ir ar tik zemu intelektu, ka nav ar ko parunāt un pastrīdēties par tēmu...
avatar
Publicēts: 02.08.14 23:20
 citēt
avatar
Publicēts: 03.08.14 09:05
 citēt
Sapper:

Vari, lūdzu, sīkāk par saviem 16ha padomju laikā?


Krievijas Impērijas laikā, ne padomju. Es jau rakstīju šeit, vari pameklēt, ja ir tik liela interese.
avatar
Publicēts: 03.08.14 09:08
 citēt
Eltons:laikam kaut kādā glancētā žurnālā izlasījis


:cry: Murgo arī tālāk, vecīt.
avatar
Publicēts: 03.08.14 09:36
 citēt
wiencmuzikanc:Kungi, jums jau tēmas sāk atkārtoties. Par ļauno ASV jau bija šī paša topika septītajā lapā...:


Paldies! Visu topiku nelasīju, bet bija saprotams, ka tik ilgi diskutēt var tikai, ja ir dažādi viedokļi. Kā sapratu, gandrīz visi adekvāti cilvēki jau sen ir pametuši strīdus ar tiem zombijem, jo atbildejot uz reāliem faktiem un datiem, no viņiem nāk vienīgi vien emocionālie mēsli.
Neredzu jēgas pat turpināt sarunu.
avatar
Publicēts: 03.08.14 13:51 labots
 citēt
Ar šādām "potēm" arī ar google/translate latviski rakstošajiem provokatoriem būs jārēķinās par terorisma attaisnošanu un kremļa melu propogandas izplatīšanu:
www.62.ua...
Общество наше, отравленное вирусом российской пропаганды, больно. Станет ли закон о десепаратизацией хорошей прививкой от распространения инфекции, покажет время. Но понятно уже сейчас: когда болезнь в такой запущенной форме, одними прививками ее не побороть. Нужна грамотная, действенная всестороняя терапия.
avatar
Publicēts: 03.08.14 14:11
 citēt
Makijs tā arī neatbildēja kāpēc visai Kremļa varhuškai bērni studē rietumos un īpašumi +banku konti arī ir turpat rietumos.
avatar
Publicēts: 03.08.14 15:41
 citēt
viecha:Makijs tā arī neatbildēja kāpēc visai Kremļa varhuškai bērni studē rietumos un īpašumi +banku konti arī ir turpat rietumos.


aha kāpēc ne "draugu" zemēs Ķīnā, Brazīlijā, Indijā un pāris noplukušās Āfrikas valstelēs? :haha:
avatar
Publicēts: 03.08.14 19:22
 citēt
Kīna vatņiku draugu zeme??? Muaahhaaahaaa.... Kamēr Ķīnai būs lētāk pirkt krievu energoresusrsus, kurus šie saņem gandrīz zem pašizmaksas, nekā anektēt Tālos austrumus, tikmēr Ķīna tēlos Krievijas draugu. Nupat CNEWS paziņoja, ka Kasperskis ir izslēgts no Ķīnas valsts iestāžu programmatūras piegādātāju saraksta. Ļoti draudzīgi :D
avatar
Publicēts: 03.08.14 19:38 labots
 citēt
Nu davai, ātri, ātri, palidosim ar līzingā ņemtu avioparku uz okupētām teritorijām, kamēr vēl nav sācies! Eh..... sākās....

www.aeroflot.ru...
avatar
Publicēts: 04.08.14 01:05
 citēt
Īsti urlas nelasa. Pat ne žurnālus.
avatar
Publicēts: 04.08.14 13:59
 citēt
nra.lv... "Putinu svinīgas runas laikā... "
avatar
Publicēts: 04.08.14 14:17
 citēt
Atliek tikai pievienoties:
www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 04.08.14 16:14
 citēt
Schneider:
rg_:
Nu neesi tik nadzīgs ar draudiem. Pieļauju ka nemaz negribētu dažam labam šeit pieteikto izskaidrošanos pielietot tad kad reāli viņu satiktu. Kam tev tas naids?!

Nu kas tad tur ir ar strelku? Kā tik kāds ielūdza ciemos piebraukt, klauns kaukur pazuda.
Es, miermīlīks cilvēks būdams, varētu tirgot biļetes uz tām gladiatoru cīņām. :face-grin:
klauni uzbrūk pensionāriem...
avatar
Publicēts: 04.08.14 16:21 labots
 citēt
Mackie:
viecha:Ameriku mīlēt man personīgi ir daudz vairak iemeslu neka mīlēt Krieviju.Jo tajā bombardēšanas sarakstā Latvijas nav:face-grin:Toties krievu grēku sarakstā Latvija noteikti būtu.Saproties man vairāk interesē sava zeme nekā Jemena vai Panama.


Paldies! Viedokli sapratu.

Mani arī interesē sava zeme 16ha apmērā, kurā jau vairāk neka 200 gadus dzīvo mani senči un mana zeme ir Latvijā.
Manā interesē ir reāli skaitļi, ko deva un ko atņēma Krievijas Impērijas laiki, PSRS laiki, Latvijas neatkarība, kā arī iestāšanās ES.
Domāju, ka nevajag skaidrot, kurš deva vairāk un kura rezultāti tika orientēti parastiem cilvēkiem, nevis nelielai korumpētai kaudzītei.

Mīlēt ASV pēc 11. septembra? Atvainojiet, bet tas ir virs mana spēka un savā zemē es viņus redzēt nevēlos.
kapēc nenodzēri?
avatar
Publicēts: 04.08.14 19:27 labots
 citēt
www.i-dela.com...

cipari interesanti.
avatar
Publicēts: 04.08.14 20:35
 citēt
kandidāts

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 04.08.14 21:31
 citēt
Krimnaš, vatņiki, krimnaš! Ubeģiķeļnaja prosjba, doktor Bormentaļ, Šarikovih v Ispaņiju ņe dopuskaķ! :D


tvzvezda.ru...
avatar
Publicēts: 04.08.14 22:17
 citēt
Ну вот и покатилось... Добролёт...Турагенства: Нева, Роза ветров, Лабиринт, Идеал тур, Экспо тур ...Продавцы Oracle начали искать работу...Касперского выгнали из Китая...
Мегафон перевел все валютные запасы в гонконгские доллары...
Европейский инвестбанк, ЕБРР прекратил финансирование проектов в РФ...
Госбанкам закрыли рынок западного капитала...
Ушли все иностранные венчурные и почти все инвест фонды...
G8 отменила съезд в Сочи и исключила РФ. Исключили и из G20...
За полгода отток капитала превысил итоги всего 2013 года...
РФ снята с мировой выставки вооружения и авиа в Фарнборо...
Военный экспорт и импорт прекращен с GER, ENG, CAN, FRA...
Япония прекратила либерализацию виз россиянам... Тайланд всем переехавшим не продлевает визы... Они начинают возвращаться...
ConocoPhilips избавляется от СП Роснефти...Ирану сняли эмбарго на нефть...
Конфискованы пенсионные накопления у всех, кто старше 1961...
Вводят налог с продаж, который был отменён в 2004...(с)
Можно продолжить этот список... Но зачем?... Ведь все равно во всем этом виноваты США и ЕС... А не наш "гарант",
avatar
Publicēts: 04.08.14 22:31
 citēt
Bet vai jūs savus "fašistus" žņaudzat no rītiem?

avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 85
  5. 86
  6. 87
  7. 88
  8. 89
  9. 90
  10. 91
  11. 92
  12. ...
  13. 214
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):