forum.gif
SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAMS: Krievija, Ukraina, Sīrija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 90
  5. 91
  6. 92
  7. 93
  8. 94
  9. 95
  10. 96
  11. 97
  12. ...
  13. 214
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 08.08.14 07:07 labots
 citēt
Mackie, nesaprotu kādēļ tev tā jāmokās un ilgus gadus "jāpacieš" valsts, kuru tik ļoti neieredzi, ja vari mierīgi ar visu ģimeni pārvākties uz savu sapņu zemi, kur viss ir tik labi un pareizi?.....:face-wink:
avatar
Publicēts: 08.08.14 07:14 labots
 citēt
Friidis:Mackie, nesaprotu kādēļ tev tā jāmokās un ilgus gadus jādzīvo valstī, kuru tik ļoti neieredzi, ja vari mierīgi ar visu ģimeni pārvākties uz savu sapņu zemi, kur viss ir tik labi un pareizi?.....:face-wink:


Var būt es slikti lasu krieviski,nebūtu tik laipns un neparādītu to vietu,pēc kuras var spriest ,ka Mackie mokās un neieredz Latviju???
avatar
Publicēts: 08.08.14 07:21 labots
 citēt
Domāju, ka šajā gadījumā svarīgāka ir kopēja nostāja, nevis konkrēti teksti.
Lasot tavus tekstus, man nereti rodas iespaids, ka ar tevi ir diezgan līdzīgi, kaut arī teorētiski laikam skaities latvietis...:face-sad:
avatar
Publicēts: 08.08.14 07:24
 citēt
avatar
Publicēts: 08.08.14 07:28
 citēt
avatar
Publicēts: 08.08.14 08:04
 citēt
Friidis:Domāju, ka šajā gadījumā svarīgāka ir kopēja nostāja, nevis konkrēti teksti.
Lasot tavus tekstus, man nereti rodas iespaids, ka ar tevi ir diezgan līdzīgi, kaut arī teorētiski laikam skaities latvietis...:face-sad:


Ar nostāju man viss ir kārtībā.ES UZSKATU,KA NE VISI KRIEVI IR URLAS un šī nostāja daudzus "vietējos" kaitina :face-wink:
avatar
Publicēts: 08.08.14 08:22
 citēt
Izskatās,ka mēs tā arī neuzzināsim patiesos traģēdijas iemeslus www.echo.msk.ru...
avatar
Publicēts: 08.08.14 08:27
 citēt
Jolan:mēs tā arī neuzzināsim patiesos traģēdijas iemeslus


Tak viss tāpat skaidrs. Cita lieta, ka oficiālus faktus neiegūsim, bet arī tas jau sākumā bija skaidrs, ka tā būs.
avatar
Publicēts: 08.08.14 08:54
 citēt
Gaisma:
Jolan:mēs tā arī neuzzināsim patiesos traģēdijas iemeslus


Tak viss tāpat skaidrs. Cita lieta, ka oficiālus faktus neiegūsim, bet arī tas jau sākumā bija skaidrs, ka tā būs.

Nu pareizi, katram bloga šneideram skaidrs, ka Obamam ir cipa pašrocīgi fočētas biles ar putina roku, kas buka palaišanas pogu spiež un raķtes bilde ar separatistu parakstiem, kas uz boingu lido. Šis tik rādīt kautrējas, jo fočēts ta ar cropotu kameru, ne fulfreimu, kā profiem pieklātos.:face-grin:
avatar
Publicēts: 08.08.14 08:59 labots
 citēt
Jolan:
Ar nostāju man viss ir kārtībā.ES UZSKATU,KA NE VISI KRIEVI IR URLAS un šī nostāja daudzus "vietējos" kaitina :face-wink:


Es arī tā uzskatu, esmu padomjlaikos beidzis krievu (aviācijas) institūtu, perfekti pārvaldu krievu valodu un man ir gana daudz krievu draugu.
Tomēr man nav tādu krievu draugu (paziņu), kuri dzīvo šeit visu apzinīgo mūžu, bet tomēr izrāda neslēptas antipātijas pret zemi, kurā dzimis un audzis. Mackie gadījumā to negribētos saukt par Dzimteni.:face-sad:
Ar Dzimteni ir tāpat , kā ar tuviem cilvēkiem- tos mīl, neatkarīgi no esošajiem trūkumiem.
avatar
Publicēts: 08.08.14 10:06
 citēt
lūk ar kādu metodi tiek vadīts krievu rašistu pūlis: www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 08.08.14 11:25
 citēt
Vēl 6 lpp :money:
avatar
Publicēts: 08.08.14 11:37
 citēt
Jolan:
Ar nostāju man viss ir kārtībā.ES UZSKATU,KA NE VISI KRIEVI IR URLAS un šī nostāja daudzus "vietējos" kaitina :face-wink:


Nu re, man arī reizēmi kaitina tie pāris cilvēki, kuri saka, ka es neieredzu krievus, Bet es vienkārši neieredzu idiotus. Viņi nez kāpēc domā, tieši viņi ir tie īstie krievi, kaut gan viņi ir tikai idioti.
avatar
Publicēts: 08.08.14 11:52 labots
 citēt
Krievi ir cēlušie no latviešiem. Agrajos laikos slimos, vecos un dumjos Latviešus ar ragaviņām izveda mežos, kas tad bija Latviljas teritorija un sniedzās līdz Urālu kalniem. Daļa atmuka atpakaļ, bet tālāk par latgali netika. Pārējie vai nomira vai sagājās ar vietējiem dzīvniekiem un izveidojās jauna nācija - krievi.
avatar
Publicēts: 08.08.14 13:26 labots
 citēt
Varbūt minēsim, kas tūlīt notiks pēc lielās tīrīšanas kremlī?
Tas bija preventīvais trieciens pret kremļa apvērsuma sazvērniekiem vai arī kadru tīrīšana pirms pilna mēroga iebrukšanas Ukrainas teritorijā? No tās stūrī iedzītās žurkas visu ko var sagaidīt...
A? Kurš par kādu variantu?
by24.org...


Turpat Kiseļevu palasīju, trāpīgs, iesaku izlasīt!
nvua.net...
avatar
Publicēts: 08.08.14 14:22
 citēt
Staļins,protams,noslēdza valsti.Bet vienalga kaitīgas vēsmas sūcās iekšā no ārzemēm.Tā ka atlika 2 varianti-vai nu pārveidot Krieviju līdzīgu ārpasaulei,kas nozīmē komunistu varas zaudēšanu un b.Staļinam garantē karātavas vai arī visu ārpasauli pārveidot līdzīgu padomju Krievijai,kas dabiski nozīmēja pasaules karu Nr 3 jo ar diviem PK nekas nesanāca.Bet tas bija pie tās tehnoloģijas.Kā tad var noslēgt jeb izolēt tik milzīgu valsti kā Krievija no ārpasaules mūsdienās tiešam nesaprotu.
avatar
Publicēts: 08.08.14 14:51 labots
 citēt
Šoks! Sankcijas sāk darboties, EU panikā!

avatar
Publicēts: 08.08.14 15:04
 citēt
Friidis:[
Tomēr man nav tādu krievu draugu (paziņu), kuri dzīvo šeit visu apzinīgo mūžu, bet tomēr izrāda neslēptas antipātijas pret zemi, kurā dzimis un audzis.


Friidis, Jolan абсолютно верно подметил, что я ни слова не говорил о том, что мне не нравится земля, на которой я живу.
Я пишу:
"Чему же мне радоваться, когда во власти находятся корумпированные и необразованные люди?"

Если предприятие не приносит прибыли - меняют ответственные кадры, которые в состоянии организовать и принести эту прибыль. Так и с государством.
У Латвии отличные возможности для развития, но полноценное развитие преграждает постоянно возникающий перед выборами национальный вопрос.
avatar
Publicēts: 08.08.14 16:14
 citēt
Sapper:Šoks! Sankcijas sāk darboties, EU panikā!


Jūtu ka Putins drīz vien veselības stāvokļa dēļ nespēs turpināt veikt pienākumus un viņa vietā tiks iecelta ārkārtas stāvokļa komiteja.:face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 08.08.14 16:23
 citēt
viecha,neuztver lētus feikus tik nopietni.Nav izslēgts,ka Putinu paši krievi arī nolinčos,bet tas nekādīgi neattiecas uz paikas importa ierobežošanu. www.echo.msk.ru...
avatar
Publicēts: 08.08.14 16:31
 citēt
Kāds tev feiks?Putins jau ir nopietni slims,uz Kremli vairs neiet,valsti vada no dāčas Ogarjovkā vai kā tur saucas...Un 16 ģenerāļi no tiem 18 jau ir atzinušies spiegošanā par labu Polijai ,Japānai un Igaunijai.:face-glasses:
avatar
Publicēts: 08.08.14 16:37
 citēt
Man vienmēr ir uzjautrinājis,ka daži no Jūrmals,purčika,Ludzas utt vienmēr visu zin precīzi un pārliecinoši.Tiki nez kāpēc viņus neviens un nekad neņem nopietni.Šito savu teoriju vari mēģināt izstāstīt kaimiņienei-domāju viņa būs sajūsmā no Tavām analītiskās domāšanas spējām :face-wink:
avatar
Publicēts: 08.08.14 17:12
 citēt
Katru hohmu par teoriju es gan nesauktu.:face-wink:Tu vienmēr tik nopietns?
avatar
Publicēts: 08.08.14 17:25
 citēt
Nu man jau liekas, ka putinoss upurees gjeneraljus, kuri tipa izradisies uz savu roku veda tankus iekshaa donjeckaa un ies ka baltais teevs liigt mieru ar amiishiem. Lielaas ripas viss pareizi, ja nodirsa pasakumu jaunkrievija - amats jaatstaaj!
avatar
Publicēts: 08.08.14 17:29
 citēt
imgfoto:Nu man jau liekas, ka putinoss upurees gjeneraljus, kuri tipa izradisies uz savu roku veda tankus iekshaa donjeckaa un ies ka baltais teevs liigt mieru ar amiishiem. Lielaas ripas viss pareizi, ja nodirsa pasakumu jaunkrievija - amats jaatstaaj!


Tad jau viņus novāktu ar pompu ne šitik klusi - gan jau maina pret lojālākiem rīkļurāvējiem.
avatar
Publicēts: 08.08.14 19:55
 citēt
Krievijas vienīgā jēga - 140 miljoni tupi patērētāji.
Tagad, kad preču iesmērēšana krieviem tiek traucēta, no tās milzīgās teritorijas jēgas vairs nav nekādas. Ko lai dara? Jāmeklē vēl tupāka sabiedrība, bet nu grūti tādu atrast.
avatar
Publicēts: 08.08.14 20:14
 citēt
Sapper:Šoks! Sankcijas sāk darboties, EU panikā!



Paskaties rūpīgāk - tur ledusskapim ir kapi nevis sankciju sekas.
avatar
Publicēts: 08.08.14 21:01
 citēt
Es vispār nesaprotu, kāds prieks smirdēt ar saviem mongoļu rakstības kopīpeistu palagiem forumā, kur tevi neviens (ja neskaita vienu klaunu un histērisku veceni, kura savu klimaksa karsoni dzēš ar alkoholu) ne saprot, ne adbalsta...
avatar
Publicēts: 08.08.14 22:32
 citēt
Krievi mēģina sašūpot dolāru www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 08.08.14 23:06
 citēt
Jolan:Krievi mēģina sašūpot dolāru [url=http://www.delfi.lv/bizness/pasaule/krievija-un-kina-vienojas-par-valutu-mainas-projektu.d?id=44823626
]http://www.delfi.lv/bizness/pasaule/krievija-un-kina-vienojas-par-valutu-mainas-projektu.d?id=44823626[/url]

Vajadzētu saprast, ka Krievija ir liela teritorija ar 140 miljoniem zombiju kuri ražot negrib, bet elementāri rīt grib (un TIEŠI tāpēc interesanta kā bedre kurā paiku tupa var iemainīt (IZDEVĪGI) pret krievu zeltu, dimantiem un energoresursiem) - bet atvaino ekonomikas jomā Krievija ir mazāka ne tikai par "uzavrēto" Vāciju, bet arī par ķezu mākto Itāliju

pressa.today...


Brīdi pēc Krievijas krīzes tās budžets bija mazāks kā Ņujorkas pilsētas budžets...

karte ekselenti parāda, ka spēks ir nevis tautās kuras vada zagļi (paskatieties pasaules lielpilsētas Dubajas patieso naudas samēru) debesskrāpju cēlāji, bet tur kur ir smadzenes vai čaklums - Krievijā nav ne viena, ne otra - Krievija ir vnk stulba slaucama govs ar ar asinskāru idiotu priekšgalā - viena tā ir ekonomiski tik maza, ka spēj tik LV ekonomiku sašūpot - un cerēt, ka nesalīdzināmi lielākie austrumi (ar totāli savādāku dzīves filozofiju kā krieviem) pavilksies aiz sīkajiem vatņikiem ko šūpot... :D :D :D aprīt gan neatteiksies :D


Turklāt Krievijas ekonomika nav 1:1 piesieta dolāram - tikai vatņiku zagļu daļa mīl šo valūtu
avatar
Publicēts: 08.08.14 23:18
 citēt
Laiks rādīs,vai Tev bija taisnība vai nē
avatar
Publicēts: 08.08.14 23:54
 citēt
Dolārs jau ir tāda dīvaina lieta - primārā banka ir privāta - pastāv iespēja piedrukāt papīrīšus bez seguma utt. - bet nianse ir tāda, ka tas viss pieder cilvēkiem kuriem kapitāls IR (šūpošanās ir tikai jautājumi par savstarpējām nesaskaņām līdz tiek panākts izlīgums) - Krievijas kapitāls salīdzinoši ir pile jūrā un to pārvalda vēl nelietīgāki trakie ar katastrofāli zemu izglītības un garīgo vērtību līmeni.

Protams šāds vērtību savienojums Krievijā kopā ar čupu bruņutehnikas var novest pie ievērojamām katastrofām, bet jebkurā gadījumā visu (kā vienmēr) noteiks kapitālu intereses - un šinī jomā 21gs. atšķiras no 20gs. sākuma - kājnieku laiks ir beidzies un pirktspēja sākusi izlīdzināties - rietumiem nav jāzaudē visi tirgi austrumeiropā tāpēc, ka krievi ir nozombēti.
avatar
Publicēts: 09.08.14 11:18 labots
 citēt
Donbas situation update, Aug 7th

Russia has massed 20-40 thousand troops at the border and vehicles painted with white “peacekeeping” squares and blue discs are lined up and ready to go. Also, Russian UN Ambassador [Vitaly] Churkin won a UN Security Council emergency meeting on August 5 in which he demanded that it authorize “humanitarian forces” for Ukraine, but no action or vote was taken. Humanitarian forces that will kill people - big surprise – is straight out of the standard Soviet invasion playbook. The question is how long Putin will wait before moving. In Crimea, Ukrainians have already shown themselves almost incapable of fighting Russians but, in this situation, who knows.


Acīmredzot tāpēc vakar tika tā kadru tīrīšana veikta; kā jau minēju, lai veiktu pilna mēroga intervenci. Pašlaik diplomātiskā līmenī provokācija novērsta, bet krievs jau nenomierināsies... jo laiks darbojas krievam par sliktu: ukraiņi veiksmīgi karo pret labi bruņotajām krievu bandām, kurām, kā daži analītiķi saka, stratēģiskā vadība esot kļuvusi gluži vāja, tiek izsmiets girkins...
avatar
Publicēts: 09.08.14 11:31 labots
 citēt
Shtrunts ar Ukrainu ,tie pashi slávi vien ir , bet nákoshais kampiens Pundura Impérijas atjaunoshanas plános var bút Baltijas valstis. To var izdarít viená naktí bez neviena sháviena un neviena NATO valsts pat nenopirdísies, jo més neesam tá vérti. Uzliks jaunas, nekaitígas ekonomiskás sankcijas un ar laiku viss pieklusís.
avatar
Publicēts: 09.08.14 11:39 labots
 citēt
LeicaMan: To var izdarít viená naktí bez neviena sháviena un neviena NATO valsts pat nenopirdísies,


Tur tu kļudies , Baltija gana daudz izdarījusi pēdējos mēnešos lai REĀLI tādas iespējas nebūtu un Krievi to labi zin:):) Principā izdarīts tā lai "Atbrīvotāji" momentā reāli uzspertos virsū Jeņķiem Britiem Vāciešiem , pats saproti ko tas nozīmē :face-wink::face-kiss:
avatar
Publicēts: 09.08.14 11:41
 citēt
Lunis:
LeicaMan: To var izdarít viená naktí bez neviena sháviena un neviena NATO valsts pat nenopirdísies,


Tur tu kļudies , Baltija gana daudz izdarījusi pēdējos mēnešos lai REĀLI tādas iespējas nebūtu un Krievi to labi zin:):) Principā izdarīts reāls variānts lai "Atbrīvotāji" momņetā reāli uzpertos visrū Jenķiem Britiem Vaciešiem , pats saproti ko tas nozīmē :):)


+++
avatar
Publicēts: 09.08.14 12:18
 citēt
LeicaMan:Shtrunts ar Ukrainu ,tie pashi slávi vien ir , bet nákoshais kampiens Pundura Impérijas atjaunoshanas plános var bút Baltijas valstis. To var izdarít viená naktí bez neviena sháviena un neviena NATO valsts pat nenopirdísies, jo més neesam tá vérti. Uzliks jaunas, nekaitígas ekonomiskás sankcijas un ar laiku viss pieklusís.

Diez vai.Tādas štrunta Latvijas dēļ,protams,neviens pušu neplēsīsies un karot neies.Taču šī ir NATO teritorija,ne vienkārši ietekmes zona.Un ja krievs izdomās te ielīst,tad tas būs tiešs uzbrukums rietumu pasaulei.Amerika nepieļaus ka kaut kādi vazaņķi var nesodīti atņemt viņiem teritoriju.ASV prestižs tad nebūs ne nieka vērts.Un vispār ir tik patīkami apzināties,ka atkal nolaižoties dzelzs priekškaram,mēs jau esam tajā pusē.:face-wink:
avatar
Publicēts: 09.08.14 12:32 labots
 citēt
viecha:
Diez vai.Tādas štrunta Latvijas dēļ,protams,neviens pušu neplēsīsies un karot neies.Taču šī ir NATO teritorija,ne vienkārši ietekmes zona.Un ja krievs izdomās te ielīst,tad tas būs tiešs uzbrukums rietumu pasaulei.Amerika nepieļaus ka kaut kādi vazaņķi var nesodīti atņemt viņiem teritoriju.ASV prestižs tad nebūs ne nieka vērts.Un vispār ir tik patīkami apzināties,ka atkal nolaižoties dzelzs priekškaram,mēs jau esam tajā pusē.:face-wink:


Nuuu , tu idealizē rietumu pasauli. Ta ir liela un birokrātiska anštalte. Taču mums ir zināms prioritāte MES pa 20 gadiem bet jo seviški par pēdējiem 10 esam gana labi iepazinuši viņu IEKŠĒJO virtuvi un zinam kas kur un kā strādā. Tieši tāpēc mums šobrīd ir maksimāli iespējamā drošības sistēma. Principā vienīgais kas strādā mums par LABU / SLIKTU ir laiks , lai kā ar "Atbrīvotāji" nelielītos viņiem vairs nav viņu galvenā sabiedrotā LAIKA šī problēma ir novērsta visai smieklīgā veidā līdzīgi kā viņi paši rīkojās KRIMĀ :):) Viņiem vairs nav ne DIENU pat ne STUNDU kuru laikā "Viss jau noticis" un ko nu vairss :):) Vienīgais mūsu uzdevums šobrīd būs "Viņu vietējos draugus līdzjutējus" ātri neitralizēt , bet to nav daudz un tas ir ļoti pozitīvi , un visi jau gan labi zināmi :) Pārejai jau vairs nav mūsu problēma , tā tas jau šobrīd ir.
avatar
Publicēts: 09.08.14 12:41
 citēt
Nu vecīt,tu taču nedomā ka es varu tā vienkārši atraut piemēram tev desas gabalu un man par to nekas nebūs.:face-grin:Tipa tu izliksies,ka nekas nav noticis.Tad jau drīz vien man atkal sagribēsies tev kaut ko atņamt.:face-wink:Krima jau NATO nepiederēja tāpat kā Novorusija.Ar Latviju ir drusku citādāk.To aiztikt bez sekām nevarēs.
avatar
Publicēts: 09.08.14 12:48
 citēt
Nevajag dramatizēt.Latvijai nekas nedraud un arī Ukrainā šļura iet uz beigām www.echo.msk.ru...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 90
  5. 91
  6. 92
  7. 93
  8. 94
  9. 95
  10. 96
  11. 97
  12. ...
  13. 214
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):