forum.gif
Seminārs fotogrāfiem Preiļos 5.aprīlī
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Seminārs fotogrāfiem Preiļos 5.aprīlī
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 24.03.14 13:52
 citēt
Varbūt kādam ir interese aizdoties:

www.latfoto.lv...
avatar
Publicēts: 24.03.14 13:57 labots
 citēt
Ome pirmajā rindā Roģinā ko blamierēs? IZLASĪJU , esmu sašutis , kapēc tur pie goda viesiem nav omes ar visiem tituliem un godināšanu galā !? Šitādu nejaucību ! Zvans Igoram lai novērš necieņu , citādi nožēlos , tu padomā kā var iedrošināties neuzaicināt pašu ievērojamāko MĀKSLINIECI ! Vsjo , visus uz ausīm uzliks lai atriebtos PIERĀDĪTU pienakošos vietu:):)
avatar
Publicēts: 24.03.14 14:21
 citēt
Luni, Tev šizofrēnija galīgi apsēdusi .... :-(((
avatar
Publicēts: 24.03.14 14:33
 citēt
dansiga:Luni, Tev šizofrēnija galīgi apsēdusi .... :-(((


Kāpēc Ome ? Es rūpējos lai manai saulītei vienmēr tiek pienācīgā vieta !
avatar
Publicēts: 24.03.14 14:40
 citēt
Nafig tie semināri vajadzīgi? Tauta mauc tāpat,novadu portāli publicē -viss notiek,visi laimīgi


www.lielvarde.lv...
avatar
Publicēts: 24.03.14 18:43 labots
 citēt
avatar
Publicēts: 24.03.14 19:15
 citēt
Garlaicīgs pasākums kā lielākā daļa foto semināru.
avatar
Publicēts: 24.03.14 20:21
 citēt
priore:Protams, jo mums interesē tikai pašu personas, nevis citi pašslavinošie foto organizētāji.


Ir būts ne vienā vien seminārā, un nekā jauna es tur neuzzināju ne par fotogrāfēšanas iemaņām, ne par pēcapstrādi. Vienīgi garas tukšas runas , pat ne pašslavināšanas ziņā, bet par un apkārt un kaut kur un kaut kā. Manā uzskatā seminārs ir sava veida kvalifikācijas celšanas un aculoka paplašināšanas pasākums. Bet ne vis tukša filozofija un spriedelēšana ap kādām bildēm(gana vāja līmeņa) par tēmu, ko autors ar to bija domājis. Parasti tādus pasākumus organizē cilvēki kuri paši neko neprot uzbildēt, bet grib tajā procesā piedalīties.
avatar
Publicēts: 24.03.14 20:32
 citēt
Kāda pēcapstrāde, un bildes, ja lektori ir vēsturnieki, mākslas pedagogi, tautas daiļamata meistari, kinorežisori un LU profesori...
avatar
Publicēts: 24.03.14 20:44
 citēt
pār pēcapstrādi, kaut ko Schneidera pirtiņā varētu uzzināt ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 24.03.14 20:46
 citēt
Tur drīzāk gan. :face-grin:
avatar
Publicēts: 24.03.14 20:54 labots
 citēt
Schneider:Kāda pēcapstrāde, un bildes, ja lektori ir vēsturnieki, mākslas pedagogi, tautas daiļamata meistari, kinorežisori un LU profesori...


Bēt sarakstā neiekļautā Ome tač gribēs GANDARĪJUMU ! Lai notur "Apstrādes kursiņus" vismaz pie teviss pirtē pie dzimtenītes spanneļa!
avatar
Publicēts: 24.03.14 21:01
 citēt
Paklau, nu tā tava cemme uz Omi jau sāk vilkt uz paranoju, varbūt programmā iekļaut tavu lekciju par brazīliešu miljonāra bildēšanu no Mi-8 Komunisma smailē? :face-wink:
avatar
Publicēts: 24.03.14 21:04
 citēt
Schneider:Kāda pēcapstrāde, un bildes, ja lektori ir vēsturnieki, mākslas pedagogi, tautas daiļamata meistari, kinorežisori un LU profesori...


Nu cik man vajag zināt no mākslas vēstures es varu palasīties gan netā gan arī grāmatās, a vis pārējais, kaut kā laikam nav priekš manis.
avatar
Publicēts: 24.03.14 21:09
 citēt
Man jau tas pats, pie tam portretus vispār nebildēju, tik es, kā mājastēvs, tur būšu spiests piedalīties kaut vai dēļ reportāžas miesta mājas lapai un avīzei.
avatar
Publicēts: 24.03.14 21:16
 citēt
Atkal parastā pjanka ar nosaukumu seminārs :D
avatar
Publicēts: 24.03.14 21:20 labots
 citēt
Schneider:Paklau, nu tā tava cemme uz Omi jau sāk vilkt uz paranoju, varbūt programmā iekļaut tavu lekciju par brazīliešu miljonāra bildēšanu no Mi-8 Komunisma smailē? :face-wink:


A ko , Omīte vai ta nav cienīga lasīt ? Kāda man cemmē , man ar Omi Lowe Lowe :)
A savus piedzīvojumus par bildēšanu no visa kas lido es varu kolēģiem pie šņbīša kādreiz pastāstīt , nejēgas vienalga neko tādu nespēs saprast KUR problēmas un kur iespējas:):)
avatar
Publicēts: 24.03.14 21:22
 citēt
Oliss:Atkal parastā pjanka ar nosaukumu seminārs :D


NEPARASTA ! Latgalē dzer no kipjiem kamēr mēs no piņģerotiem:) Kā mēs kadreiz reklamējās savējos "Kodiens ar tehnikas līdzstiepšanu" . Bet pasākums tik tālā no Rīgas reģionā visnotaļ vērtīgs MAN tā liekas.
avatar
Publicēts: 24.03.14 21:25
 citēt
Lunis:
Oliss:Atkal parastā pjanka ar nosaukumu seminārs :D


NEPARASTA ! Latgalē dzer no kipjiem kamēr mēs no piņģerotiem:) Kā mēs kadreiz reklamējās savējos "Kodiens ar tehnikas līdzstiepšanu" . Bet pasākums tik tālā no Rīgas reģionā visnotaļ vērtīgs MAN tā liekas.

kāda tur starpība kā dzer........:grimace:
avatar
Publicēts: 24.03.14 21:31
 citēt
Oliss:...parastā pjanka... :D

Nu ko lai tur saka, каждый за свою команду болеет, neiešu strīdēties.
avatar
Publicēts: 24.03.14 21:31
 citēt
chukmasoff_f:Garlaicīgs pasākums kā lielākā daļa foto semināru.




Ahā, te nu Tu kļūdies, vislabākais fotoseminārs ir Ogrē! :D rekomendēju!
avatar
Publicēts: 24.03.14 21:53
 citēt
nepaies ne cik ilgs laiks, un dolldia domās savādāk..., ja tas nenotiks, tad vispar nedomā .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 24.03.14 22:00
 citēt
Dolldia:
chukmasoff_f:Garlaicīgs pasākums kā lielākā daļa foto semināru.




Ahā, te nu Tu kļūdies, vislabākais fotoseminārs ir Ogrē! :D rekomendēju!


Ja tā atklāti tad LABĀKOS seminārus pēdējos gadus Latvijā taisa ISSP skola , taču Krievi Ventspilī ar taisa nesliktas BET šuri virzītas
avatar
Publicēts: 24.03.14 22:01
 citēt
Dolldia:
chukmasoff_f:Garlaicīgs pasākums kā lielākā daļa foto semināru.




Ahā, te nu Tu kļūdies, vislabākais fotoseminārs ir Ogrē! :D rekomendēju!


Nu nezinu, es parasti ilgāk par stundu nosēdēt vienā vietā necvaru, jo aizmiegu :D
avatar
Publicēts: 24.03.14 22:03
 citēt
Schneider:Man jau tas pats, pie tam portretus vispār nebildēju, tik es, kā mājastēvs, tur būšu spiests piedalīties kaut vai dēļ reportāžas miesta mājas lapai un avīzei.


A kas tad tur tāds sarežģīt un īpaš portretu bildēšanā?
Bildēuju un gana bieži un daudz, un kaut kā bez semināru apmeklēšanas, un sanāk arī neslikti, vis maz daži smagsvara mākslinieki( ne foto mākslinieki) ir devuši atdzinību.
avatar
Publicēts: 24.03.14 22:17
 citēt
Es fotografēju jau no 5.klases, bet portretus neesmu bildējis ne bērnībā, ne arī apzināti tagad. Tātad tas ir bezcerīgi, tāpat kā lauku kapellas akordeona staipītājam kļūt par virtuozu pianistu.
avatar
Publicēts: 24.03.14 22:20
 citēt
Schneider:Es fotografēju jau no 5.klases, bet portretus neesmu bildējis ne bērnībā, ne arī apzināti tagad. Tātad tas ir bezcerīgi, tāpat kā lauku kapellas akordeona staipītājam kļūt par virtuozu pianistu.


Nu nav nekas sarežģīts, reportāžas portreti ir sarežģītāk, bet snapshoti paši pa sevi sanāk, jaiesāk tikai. Studijā vis no gaismām atkarīfgs un nekas vairāk. protams vēl viena nianse cai cilvēks kuru bildē prot atbrīvoties vai neprot tas ir viens no galvenajiem faktoriem.
avatar
Publicēts: 24.03.14 22:24 labots
 citēt
Schneider:Es fotografēju jau no 5.klases, bet portretus neesmu bildējis ne bērnībā, ne arī apzināti tagad. Tātad tas ir bezcerīgi, tāpat kā lauku kapellas akordeona staipītājam kļūt par virtuozu pianistu.


Baika iz wikenda tussa ar kolhozniekiem : Vecis kultūras nama vadītājs kolchozā , reiz atstiepj mājās pilnīgi jaunu bajanu NARAKSTĪTS jo salauzts esot , nu nēko nomētājās šis 10 gadus uz skapja mājās līdz atbrauc kads radinieks ierauga noputējušo čemodānu skapaukšā un parassa KAS TAS `TADS ? A salauzts bajans , noraktījām vēl kolhza laikoss pilnīgi jauns bet brāķis laikam salauzts bija bevelkjās valā . Nu iedo mōz kādai dataļai noder. Noņem no skapaukšas REDZI nevelkās ! Tas [alūr saka , jūs nu gan duriki ATPOGĀT VAJAG ! Atpogā un nekāda vaina Bajans kā jauns :):)
avatar
Publicēts: 24.03.14 22:36
 citēt
Lunis:
Schneider:Es fotografēju jau no 5.klases, bet portretus neesmu bildējis ne bērnībā, ne arī apzināti tagad. Tātad tas ir bezcerīgi, tāpat kā lauku kapellas akordeona staipītājam kļūt par virtuozu pianistu.


Baika iz wikenda tussa ar kolhozniekiem : Vecis kultūras nama vadītājs kolchozā , reiz atstiepj mājās pilnīgi jaunu bajanu NARAKSTĪTS jo salauzts esot , nu nēko nomētājās šis 10 gadus uz skapja mājās līdz atbrauc kads radinieks ierauga noputējušo čemodānu skapaukšā un parassa KAS TAS `TADS ? A salauzts bajans , noraktījām vēl kolhza laikoss pilnīgi jauns bet brāķis laikam salauzts bija bevelkjās valā . Nu iedo mōz kādai dataļai noder. Noņem no skapaukšas REDZI nevelkās ! Tas [alūr saka , jūs nu gan duriki ATPOGĀT VAJAG ! Atpogā un nekāda vaina Bajans kā jauns :):)


šitā jau Vaardam bija ar Graflex kameru kas pusotru gadu uz skapja neatvērta stāvēja kamēr es forumā nepateicu kur poga atrodās :D
avatar
Publicēts: 24.03.14 22:44
 citēt
Lai arī neesmu nekāds dižais mūzikas instrumentu speciālists, bet nu to, ka neviena bajāna detaļa saimniecība noderēt nevar, gan saprotu.
Nu labi, varbūt no siksnām govij apaušus uztaisīt. :face-grin:
avatar
Publicēts: 24.03.14 23:25 labots
 citēt
Schneider:Lai arī neesmu nekāds dižais mūzikas instrumentu speciālists, bet nu to, ka neviena bajāna detaļa saimniecība noderēt nevar, gan saprotu.
Nu labi, varbūt no siksnām govij apaušus uztaisīt. :face-grin:


Labākais bij komēntāri "Ka tad jūs viņu norakstījāt" ? Nu tur bija vesela kemisija , tie ar ŅEM jā NESTIEPJAS :( Nu norakstīja un miers :):) A ko mājās atvilki nevis izmeti? Nu bet SMUKS varbūt kadreiz satasītu utt. Kultūras nama vadītajs :):) Vispār šitādas basņas bija lābas šite www.dzimtenesbalss.lv...
avatar
Publicēts: 24.03.14 23:28
 citēt
Maris:šitā jau Vaardam bija ar Graflex kameru kas pusotru gadu uz skapja neatvērta stāvēja kamēr es forumā nepateicu kur poga atrodās :D

Graflexsam tā poga ar izjūtu , zem dermantīna je nekļudis bija:)
avatar
Publicēts: 24.03.14 23:44
 citēt
Nezinu vai dermantīns... mok smuki ieklišejota āda - mans ir 60to beigu, 70to sākuma un ideālā skatā - nez vai dermantīns tā saglabātos. Bet poga jā - *zem ādas* :) Vienkārša konstrukcija, lai gaisma nenāk kamerā :)
avatar
Publicēts: 25.03.14 09:05 labots
 citēt
mazliet par uzkodām youtu.be...
avatar
Publicēts: 31.03.14 12:30
 citēt
Ir vismaz viena vieta automašīnā uz pasākumu Preiļos.
Ja ir interese -pm.
J.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):