forum.gif
Neuzkāpiet uz grābekļa
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Neuzkāpiet uz grābekļa
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 27.03.14 11:35
 citēt
Citagaisma: ..un atbrauks Putins ar tankiem pēc mūsu preža ielūguma, un tavs zālājs kļūs par Vasjas vai Ibragima zālāju.:-)

Tad vari būt drošs, ka tas Vasja ar Ibragimu tomēr vairāk iekāros tavu dzīvokli ar puķu kasti nevis manu koka māju mazpilsētā. :grimace:
avatar
Publicēts: 27.03.14 13:33
 citēt
Schneider:
Citagaisma: ..un atbrauks Putins ar tankiem pēc mūsu preža ielūguma, un tavs zālājs kļūs par Vasjas vai Ibragima zālāju.:-)

Tad vari būt drošs, ka tas Vasja ar Ibragimu tomēr vairāk iekāros tavu dzīvokli ar puķu kasti nevis manu koka māju mazpilsētā. :grimace:


Nav man dzīvokļa ar puķu kasti, bet ir māja miestā, ar suni, kaķi, zemeņu dobēm, un visu citu, kas piedien pie mājas.
avatar
Publicēts: 27.03.14 13:43
 citēt
Dzīvē visādi var gadīties.Var uzbrukt lielas nelaimes un slimības un kari.Bet vai nu kādam vēl ir vajadzība diskutēt par ātrajiem kredītiem patēriņam?:face-wink:
avatar
Publicēts: 27.03.14 14:19
 citēt
Citagaisma: Nav man dzīvokļa ar puķu kasti, bet ir māja miestā, ar suni, kaķi, zemeņu dobēm, un visu citu, kas piedien pie mājas.

Nu tad mums ir vienādi. Tavā mājā dzīvos Vasja, bet manā Ibragims. Bet mēs paši - zem laivas.
avatar
Publicēts: 27.03.14 15:22
 citēt
Priede:Attiecībā uz fotolietām un citām patēriņa precēm vados pēc vecas tradīcijas - ja nepietiek uzkrātās naudas līdzekļu, tad tā prece nav domāta man ;)
Vot šito es centos sievai ieskaidrot, ka tas kažoks nav domāts viņai. Bija ilgi jāuzklausa preargumenti.
avatar
Publicēts: 27.03.14 18:44
 citēt
VValdis:
Priede:Attiecībā uz fotolietām un citām patēriņa precēm vados pēc vecas tradīcijas - ja nepietiek uzkrātās naudas līdzekļu, tad tā prece nav domāta man ;)
Vot šito es centos sievai ieskaidrot, ka tas kažoks nav domāts viņai. Bija ilgi jāuzklausa preargumenti.


...žmoģis,vajadzēja nopirkt nevis klauisīties argumentus :face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):