forum.gif
Kailu meiteņu foto/video pleneers
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Kailu meiteņu foto/video pleneers
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 11.04.14 11:00
 citēt
Shadow:Luuk, fotoleneers TAlsos - programma, pasniedzeji! Bet teema - arhitektuura un eediens - man akuuti neaktuaala :)


Būs jau arī modeļu bildēšana Talsos! Vai kailas - to gan nevaru garantēt :D
avatar
Publicēts: 11.04.14 12:22
 citēt
Maris:
3rdHalf:
Ja gribi plikas meičas bildēt - būsi nedaudz nokavējis. Februārī bija Erots, kurā izskatījās, ka preses caurlaides varēja dabūt jebkurš kam ir kamera. :D


Dokumentējot meiteni bez biksēm jau pie rādāmām bildēm netikt. Vienmēr ir bijis interesanti kāpēc cilvēki atkal un atkal maksā par piedalīšanos šāda tipa *meistarklasēs*?

A. viņiem pofik bildas un maksā par lūrēšanu uz cilvēku bez biksēm.
B. ir tik stulbi, ka neapjēdz, ka šādā bariņa formātā vienīgā sakarīgā bilda būs plikpaurim?



kāda, mums abiem zināma būtne, izteicās, ka viņai tajos plenēros neinteresējot kailās modeles, bet iespēja satikt vienreizēji labos, saturīgos cilvēkus, kuri tur piedalās ......................... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 11.04.14 14:16 labots
 citēt
kasparspo:
Shadow:Luuk, fotoleneers TAlsos - programma, pasniedzeji! Bet teema - arhitektuura un eediens - man akuuti neaktuaala :)


Būs jau arī modeļu bildēšana Talsos! Vai kailas - to gan nevaru garantēt :D


Nafig kailas , tādas es tāpat vai katru nedēļu bildēju un par naudu. VOT ne kailas bet interesantas normālas formāigas saprātīgām sejām adekvātām emocijām vai kādas specifiskās lupatās vai vidēs TĀ ir vēšča ja bildes var paturēt arī piemaksāt ir normāli.
avatar
Publicēts: 11.04.14 14:24 labots
 citēt
.
avatar
Publicēts: 11.04.14 14:37
 citēt
kasparspo:Vai kailas - to gan nevaru garantēt :D


Vai tad nu pielauzt nemācēsiet, galvenais garšīgus dzērienus sagādāt :D
avatar
Publicēts: 11.04.14 14:44
 citēt
ivog:
kasparspo:Vai kailas - to gan nevaru garantēt :D


Vai tad nu pielauzt nemācēsiet, galvenais garšīgus dzērienus sagādāt :D


kāpostu suliņu, tirgū var nopirkt... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 11.04.14 15:04
 citēt
Es labāk izeju no šitāda koncepta

avatar
Publicēts: 11.04.14 16:09
 citēt
Gaisma:
ivog:
Vai tad nu pielauzt nemācēsiet, galvenais garšīgus dzērienus sagādāt :D


kāpostu suliņu, tirgū var nopirkt... :bad_smile:


Nu ja - Talsos tieši sestdienās ir tirgus :D
avatar
Publicēts: 11.04.14 16:32
 citēt
ivog:
kasparspo:Vai kailas - to gan nevaru garantēt :D


Vai tad nu pielauzt nemācēsiet, galvenais garšīgus dzērienus sagādāt :D


avatar
Publicēts: 11.04.14 18:01
 citēt
Lunis:
ivog:
Vai tad nu pielauzt nemācēsiet, galvenais garšīgus dzērienus sagādāt :D





Pielauž ux sexsu, uz fotogrāfēšanos uzaicina... :D
avatar
Publicēts: 11.04.14 20:10
 citēt
avatar
Publicēts: 11.04.14 20:21
 citēt
aktīvāk, aktīvāk, šitādiem apgriezieniem nekas nesanāks




:bad_smile:
avatar
Publicēts: 11.04.14 20:56
 citēt
negatIvs:aktīvāk, aktīvāk, šitādiem apgriezieniem nekas nesanāks




:bad_smile:


Laps... un interesantākais ir ka neviena neapvainojas... bet apvainojšs tās, kurām viņš nepievērš uzmanību... it kā paradoks... bet fakts. Gandrīz kā romānā Dons Žuans :face-grin: :face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 11.04.14 21:12
 citēt
Tā ēēē... lēdija ir divi metri desmit vai kungs neliels? šķiet viņas apenes vīrs varētu izmantot par peldmēteli.
avatar
Publicēts: 11.04.14 21:26
 citēt
Jā labs mākslinieks mūzu ķerot pieradinājās pie alhohola... tagad bez polša nesāk kameru ņemt rokā... un tad vajag otru...
... bet es viņu mazāk nosodu, kā tās kas ļauj un grib, lai publiski viņas apgrābsta :(
avatar
Publicēts: 11.04.14 21:45
 citēt
Nūūū... pfff.... kaite... dai bohhh tikt vaļā - tur vairs nav smuki hihihahaha
avatar
Publicēts: 11.04.14 21:46
 citēt
Haiduks:Jā labs mākslinieks mūzu ķerot pieradinājās pie alhohola... tagad bez polša nesāk kameru ņemt rokā... un tad vajag otru...
... bet es viņu mazāk nosodu, kā tās kas ļauj un grib, lai publiski viņas apgrābsta :(


lācs varētu ko pateikt,,bet iekož mēlē..un aiziet vakariņās..:big_smile:
avatar
Publicēts: 11.04.14 22:23
 citēt
Medusslacis:
Haiduks:Jā labs mākslinieks mūzu ķerot pieradinājās pie alhohola... tagad bez polša nesāk kameru ņemt rokā... un tad vajag otru...
... bet es viņu mazāk nosodu, kā tās kas ļauj un grib, lai publiski viņas apgrābsta :(


lācs varētu ko pateikt,,bet iekož mēlē..un aiziet vakariņās..:big_smile:


Tik nesaki Lāc, ka esi bijusi pie šamējā :D
avatar
Publicēts: 11.04.14 22:30
 citēt
Haiduks:
Medusslacis:
lācs varētu ko pateikt,,bet iekož mēlē..un aiziet vakariņās..:big_smile:


Tik nesaki Lāc, ka esi bijusi pie šamējā :D


Nē..UN NETAISOS..!
avatar
Publicēts: 11.04.14 22:50
 citēt
negatIvs: :bad_smile:


:D starp citu, paskatīju šo bildi un citas, jānonāk pie secinājuma, ka šī ir fotoblogā ieliktā viena no dārgākajām bildēm... radusies laikā kad latviešu puikiņi viņam maksāja līdz 180 latiem :D
... parasti jaf tādos pasākumos kaut ko arī iegūst, bet šī bilde rāda, ka naudiņas palaistas pa vējam :D
avatar
Publicēts: 11.04.14 22:52
 citēt
Medusslacis:
Haiduks:
Tik nesaki Lāc, ka esi bijusi pie šamējā :D


Nē..UN NETAISOS..!


Es jaf nebiju domājis par kažoka novilkšanu, bet par piedalīšanos viņa Masterklasē.
Trakam jābūt, par to naudu maksāt :D
avatar
Publicēts: 11.04.14 22:55
 citēt
Haiduks:
Medusslacis:
Nē..UN NETAISOS..!


Es jaf nebiju domājis par kažoka novilkšanu, bet par piedalīšanos viņa Masterklasē.
Trakam jābūt, par to naudu maksāt :D


Nē..arī netaisos!:bad_smile:
avatar
Publicēts: 11.04.14 23:01
 citēt
Mēs bieži ar Arhipovu 4dienās pabraukājāmies , pabildējām, viņš sev vietiņas Masterklasei izvēlējās, piešāva 4dienā roku tai vietai, un sestdienā varēja galīgā pālī radīt brīnumus :D, un iztukšot maciņus auniem :D. Un pēc Masterklases daudzi sašutuši- viņš neko neiemācīja, aizmirstot, ka masterklasē nemāca bīdīt zoom un diafragmu... viss pār plecu jānoskata :D
avatar
Publicēts: 12.04.14 10:18
 citēt
"Nafig kailas , tādas es tāpat vai katru nedēļu bildēju un par naudu. VOT ne kailas bet interesantas normālas formāigas saprātīgām sejām adekvātām emocijām vai kādas specifiskās lupatās vai vidēs TĀ ir vēšča ja bildes var paturēt arī piemaksāt ir normāli."/Lunis/

Pievienojos....diskusija šoreiz pat ir visai pieklājīga, ja neskaita pāris spamerus. Es varu dalīties tikai ar savu pieredzi. Pie Arhipova uz tā saucamajiem kursiem biju. Viņš atbrauca uz Liepāju ar visām modelēm. Bija foto lietas ko viņš man iemācīja, es neteiktu, ka 50 ls par divām darba dienām būtu dārgi. "Amber Breeze" ir privāts tusiņš, kuru apmaksā paši fotogrāfi. Latviešu tur ir maz. Pēdējos trīs gadus slēdzu līgumus ar modelēm šim pasākumam. Pagāšgad no 11 modelēm 9 atradu es. Bija arī Zane Helda www.delfi.lv...

Pieņemu, ka vīriešiem ir dažādi mērķi un motivācija piedalīties Nude plenēros utt, utt. Gribu tikai atgādināt, ka kails sievietes ķermenis ir dabas mākslas darbs un viņu izcelt, parādīt tās skaistumu ir patiešām jāmācās. Barā to izdarīt nav iespējams. Visi tie tusiņi IR un paliks tusiņi.
avatar
Publicēts: 12.04.14 12:32
 citēt
Late:"Nafig kailas , tādas es tāpat vai katru nedēļu bildēju un par naudu. VOT ne kailas bet interesantas normālas formāigas saprātīgām sejām adekvātām emocijām vai kādas specifiskās lupatās vai vidēs TĀ ir vēšča ja bildes var paturēt arī piemaksāt ir normāli."/Lunis/

Pievienojos....diskusija šoreiz pat ir visai pieklājīga, ja neskaita pāris spamerus. Es varu dalīties tikai ar savu pieredzi. Pie Arhipova uz tā saucamajiem kursiem biju. Viņš atbrauca uz Liepāju ar visām modelēm. Bija foto lietas ko viņš man iemācīja, es neteiktu, ka 50 ls par divām darba dienām būtu dārgi. "Amber Breeze" ir privāts tusiņš, kuru apmaksā paši fotogrāfi. Latviešu tur ir maz. Pēdējos trīs gadus slēdzu līgumus ar modelēm šim pasākumam. Pagāšgad no 11 modelēm 9 atradu es. Bija arī Zane Helda www.delfi.lv...

Pieņemu, ka vīriešiem ir dažādi mērķi un motivācija piedalīties Nude plenēros utt, utt. Gribu tikai atgādināt, ka kails sievietes ķermenis ir dabas mākslas darbs un viņu izcelt, parādīt tās skaistumu ir patiešām jāmācās. Barā to izdarīt nav iespējams. Visi tie tusiņi IR un paliks tusiņi.


Labi rakstīts... tu saki, ka esi ieguvusi, tas labi... cilvēks, kurš ir ieguvis un apguvis neatļautos ielikt tādu bildi, kādu ielika Negatīvs :D, kura rezultātā radās mans teksts, ka naudiņa autoram vējā :D :D :D (nezinu, kas ir autors, to Negatīvs lai pasaka, pats viņš, vai no cita aizņēmies... bet pie aizņemtām bilde'm pieklājība prasa minēt autoru, tas naf izdarīts, un es par autoru uzskatu Negatīvu :( )
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):