forum.gif
CS2 oficeāli un bez maksas
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / CS2 oficeāli un bez maksas
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 20.04.14 23:47
 citēt
avatar
Publicēts: 20.04.14 23:58 labots
 citēt
Šausmas , tādu kāds vēl lieto? Tas taču vēl Filmu laikmeta produkts praktiski bez DIGI funkcijām.
avatar
Publicēts: 21.04.14 00:08 labots
 citēt
Nav, nav tā!
Tā ir pīle, paši adobe pēc tam skaidrojās, ka tas ir izlikts webā tikai tāpēc, ka slēdza CS2 aktivācijas serveri - tb, ja nāk pārbaude, pirkuma dokumentus vajadzēs vienalga!
Seriāļi, protams, strādās un viss ies, bet legāli tas nebūs!
avatar
Publicēts: 21.04.14 03:10
 citēt
versatile:Nav, nav tā!
Tā ir pīle, paši adobe pēc tam skaidrojās, ka tas ir izlikts webā tikai tāpēc, ka slēdza CS2 aktivācijas serveri - tb, ja nāk pārbaude, pirkuma dokumentus vajadzēs vienalga!
Seriāļi, protams, strādās un viss ies, bet legāli tas nebūs!


Nu redz tas ir domāts ne priekš uzņēmumiem, kurus bauda, bet priekš sūkātāja parastā, kurš to nopirkt nevar un negrib vai nemāk krekoties.
avatar
Publicēts: 21.04.14 03:11
 citēt
Lunis:Šausmas , tādu kāds vēl lieto? Tas taču vēl Filmu laikmeta produkts praktiski bez DIGI funkcijām.


NU nu!! es vēl tagad uz dažiem kompjiem fdarbojos ar šamo kantorī, jo tur licenzēts nopirkts sen atpakaļ, un vis tur digai pietiek ko darīt.
avatar
Publicēts: 21.04.14 09:10
 citēt
Jeņķīzijā CS-2 jau pirms četriem gadiem tirgoja par simbolisku naudiņu, ja nemaldos 20-30 $.
avatar
Publicēts: 17.05.14 17:57
 citēt
Tā kā es parasti nenodarbojos ar vājprātīgām apstrādēm, tad ar CS2 vēl strādāt varētu. Protams, jaunās funkcijas padara darbu daudz ērtāku, un vienkāršāku.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):