forum.gif
kvaa, čekas maisi, indijas dievietes kults un cīņa par jaunkrievijas teritorijām
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / kvaa, čekas maisi, indijas dievietes kults un cīņa par jaunkrievijas teritorijām
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >
IerakstsAutors
Publicēts: 25.04.14 20:34 labots
 citēt
Tēma par pasažieri kvaa, tāpat kā par jebkuru citu pasažieri, netiktu no manas puses nekad celta, ja ne patreizējā politiskā situācija. Es pats joprojām neuzskatu par vajadzīgu atvērt un sabiedrībai darīt zināmus „čekas maisus” daudzu iemeslu dēļ, bet viens no iemesliem ir tas, ka šo maisu saturs nav šodien aktuāls un vēl - to saturam nevar ticēt. Šodien ir jau citi maisi un tie atrodas citās valstīs. Un nez vai tādi pašlaik aktīvie valsts ienaidnieki kā Gapoņenko, Girss, Osipovs un līdzīgie, vispār ir savulaik bijuši kgb redzeslokā. Arī Lembergs 100%-īgi nav maisos iekšā.

Tātad – palasot pēdējo mēnešu forumus, mani ieinteresēja – kas tas tāds kvaa varētu būt un kāpēc viņš sāka aktīvi ņemt dalību ar Krievijas ārpolitiku saistītās tēmās tieši līdz ar Krimas aneksijas akcijas sākumu. Viņa plaša profila izziņas teksti un linki liecina, ka vai nu viņš pats ir izcils daudzo un dažādo interneta mājas lappušu apmeklētājs, vai nu saliek fotoblogā jau gatavus tekstus un norādes un ir propagandas mašīnas skrūvītes blīvītes kreisās maliņas kantītes puteklītis. Pārsvarā sliecos domāt, ka otrais variants ir ticamāks.

Turpinu – pirms 2 nedēļām aizsutīju biedrim kvaa privātajā 2 teikumus un saņēmu sekojošu atbildi:

• Sūtītājs: kvaa
• Adresāts: Zalamans
• Datums: 14.04.2014 08:52
Tēma: RE: Piekrītu.
> No: Zalamans
> Kam: kvaa
> Kad: 22:38 11.04.2014
> Tēma: Piekrītu.
>
> Piekrītu daudziem Jusu viedokļiem. Protams, ka runa ne par fotogrāfiju :)

draugos - Guru Strautnieks

es vispār pasniedzu sahadža-jogas kursus, bez maksas palīdzu cilvēkiem


Es, protams, apzinos, ka publicēt citu pasažieru vēstules nav īsti ētiski, bet šo gadījumu uzskatu par izņēmumu, jo tā ir manis paša sarakste. Turklāt šo savu vēstuli viņš rakstīja pilnīgi nepazīstamam cilvim – man, tāpēc pašam kvaa jāfiltrē sevis paša izplatītie dati.

Tālāk gūglējot un linkojot uzzināju sekojošo : sahadža-jogas guru Latvijā ir tikai viens. Paši iegūglējot variet atrast gan video, kur guru dedzina taras kastes sava elka foto priekšā, gan viņa paša foto ar pistoli rokās. Arī kvaa bilžu galerijā šeit fotoblogā ir bilde, kur fonā sahadža-jogas dieviete www.fotoblog.lv.... Guru profils ir gan mail.ru, gan vkontakte.

P.s. piederīgas bildes forumā pievienot neprotu.
avatar
Publicēts: 25.04.14 20:44
 citēt
BRAVO!
TAUTAI
JĀZINA
SAVI
VAROŅI
UN
ARĪ
SAVI
"VAROŅI"
avatar
Publicēts: 25.04.14 21:20
 citēt
www.facebook.com.... tas butu
www.youtube.com... te :face-wink:ar visu bilditi
via sis www.tautasforums.lv...:
www.draugiem.lv... tas ari bus viss domajiet pasi

Bat ja tas ir istais tad to pliku vajag etnografiska muzeja ielikt sieksta un pakala iespraust sibirijas Cierda ciekuru:cry:
avatar
Publicēts: 25.04.14 21:34
 citēt
pa priekšu vēl no visiem cauriemiem jāizvelk putina formas dildo.
avatar
Publicēts: 25.04.14 21:45
 citēt
Tad jau tas kvaa ir tāds pats pajolis kā šis - www.philos.lv...
avatar
Publicēts: 25.04.14 21:46
 citēt
nu tas, ka kvekšķelis ir pajols, sen bija skaidrs tak, ne?
avatar
Publicēts: 25.04.14 21:49
 citēt
hillwalker - nejauc vārdus, uzvārdus - kvaa ir tikai viens :)
es skatos uz kvaa bildēm un domāju - ja reiz jākļūst par profesionālu sahadža-joga expertu, tad laikam jau citu zināšanu un iemaņu nav...
katram savs ceļš...ne visiem veicas tā, kā gribētos, reizēm uznāk stress, ka esi lieks šai pasaulē un tad visādi ideologi šķiet īstenie glābēji... reālajā man kvaa ir drusku žēl, ka puisis ir ielīdis riktīgos mēslos - kaut kādā mistiskā reliģijā, kaut kādas agresīvas valsts slavināšanā....
avatar
Publicēts: 25.04.14 22:15
 citēt
Es neapgalvoju kurs ir kurs ,bet Kvaa jau dazadas vietas var startet dazadi; pretigakais saja pasakuma ir::bad_egg: ja vins ir dzimis latvietis
avatar
Publicēts: 25.04.14 22:38 labots
 citēt
Hillwalker:Es neapgalvoju kurs ir kurs ,bet Kvaa jau dazadas vietas var startet dazadi; pretigakais saja pasakuma ir::bad_egg: ja vins ir dzimis latvietis


nedomāju, ka tautība ir zīmogs ... pašlaik 80% krievu atbalsta putinu, rogozinu, šoigu, žirinovski , tāpat kā 1938.gadā 80% vāciešu atbalstīja hitleru, gebelsu, himleru.... nacisms ir briesmīgs jebkurā izpausmē
avatar
Publicēts: 25.04.14 23:12
 citēt
KVAA deretu noskatities Filmu ,,Zeni stripainas pidzamas'' stipri palidzetu:face-smile:
avatar
Publicēts: 25.04.14 23:42 labots
 citēt
Jau varu pateikt viņa reakciju uz šo - pilnīgs ignors, mierīgi turpinās savu "krievu paziņu" murgaino pārdomu postēšanu, it kā nekas nebūtu noticis.
Jo, kā jau teicu zem viņa bildes, tādi parādījās dēļ finansējuma trūkuma medicīnai, jo trakomājās samazinājās vietu skaits.

Bet tomēr - varat man pārmest neiecietību pret citu viedokļiem, vienalga domāju, ka šitādus vajak зобанедь нах!
avatar
Publicēts: 26.04.14 01:28 labots
 citēt
R_J:Tad jau tas kvaa ir tāds pats pajolis kā šis - [url=http://www.philos.lv/Libija_Sirija_Ukraina.html
]http://www.philos.lv/Libija_Sirija_Ukraina.html[/url]
Pēc šiem ''filozofiskajiem'' murgojumiem, kuri atrodami augstākminētajā linkā, biedra kvaa posti šķiet kā maza bērna šļupsti un pats pasažieris kā mazs zaļš vardulēns. Tās lapas mērķis gan, acīmredzot, ir jaunu nenobriedušu prātu ievirzīšana ''pareizā''gultnē...:shame:
avatar
Publicēts: 26.04.14 06:36
 citēt
Schneider:Jau varu pateikt viņa reakciju uz šo - pilnīgs ignors, mierīgi turpinās savu "krievu paziņu" murgaino pārdomu postēšanu, it kā nekas nebūtu noticis.
Jo, kā jau teicu zem viņa bildes, tādi parādījās dēļ finansējuma trūkuma medicīnai, jo trakomājās samazinājās vietu skaits.

Bet tomēr - varat man pārmest neiecietību pret citu viedokļiem, vienalga domāju, ka šitādus vajak зобанедь нах!


...nu bet loģiski,ir takš tikai viens viedoklis un tas ir MANS PAREIZAIS.:face-grin:
avatar
Publicēts: 26.04.14 08:16
 citēt
Jolan:
Schneider:Jau varu pateikt viņa reakciju uz šo - pilnīgs ignors, mierīgi turpinās savu "krievu paziņu" murgaino pārdomu postēšanu, it kā nekas nebūtu noticis.
Jo, kā jau teicu zem viņa bildes, tādi parādījās dēļ finansējuma trūkuma medicīnai, jo trakomājās samazinājās vietu skaits.

Bet tomēr - varat man pārmest neiecietību pret citu viedokļiem, vienalga domāju, ka šitādus vajak зобанедь нах!


...nu bet loģiski,ir takš tikai viens viedoklis un tas ir MANS PAREIZAIS.:face-grin:

Jolan, Jolan!, nabaga dzērāju Voldiņu gan neaizstāvēji! par portretu Jurīti arī diez ko necīnies, ko ta tā?:face-wink:
avatar
Publicēts: 26.04.14 08:21
 citēt
Nu te ir novākusies pareizā kompānija - Duru, klauns, vecs komunists un histēriska bāba, viens otru arī aizstāv. :face-grin:
avatar
Publicēts: 26.04.14 09:20
 citēt
vispār normālos forumos - drusku pieņemj mērus - par privātās sarakstes publikāciju
un kapēc minētais kadrs "zālamans" (nav gadījumā židovskaja morda ?) neielika pilnu saraksti
:face-grin:
avatar
Publicēts: 26.04.14 09:23
 citēt
kvaa:vispār normālos forumos - drusku pieņemj mērus - par privātās sarakstes publikāciju
un kapēc minētais kadrs "zālamans" (nav gadījumā židovskaja morda ?) neielika pilnu saraksti
:face-grin:


:face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin: ....tad re kas atklājas.
avatar
Publicēts: 26.04.14 09:33 labots
 citēt
pieļauju =- ka šī diskusija tapa- ka atbilde uz manis izveikto - ši "kadra" pasūtīšanu dillēs
es strādāju pavisam prozaiskā nodarbē, man nav alga mērāma ar 4 ciparu skaitli un visiem pasaules lūzeriem es netaisos palīdzēt , turklāt no sahadža-jogas viedokļa tas ir galīgi garām
Indijā sahadža-jogas ietvaros - bija devuši tādiem "nabagiem" naudu, tak ko viņi ar to naudu darīja - nodzēra, apmeklēja krogus, bordeļus utml
:face-grin:

cilvēkam vispār vajag iedot nevis tēlaini sakot - zivis, bet makšķeri - lai viņš pats tās zivis spētu noķert, lai pats spēj tikt galā ar savām problēmām, tā tam būtu jābūt normāli
nauda, visi tie pabalsti - pieradina tikai pie liekēdības
protams - esmu palīdzējis cilvēkiem arī materiāli - bet nu ne šitādiem "kadriem"
avatar
Publicēts: 26.04.14 09:40
 citēt
pieļauju, ka tā bija Zalamana leģenda, lai piekļūtu kvaa .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 26.04.14 09:46
 citēt
nu tad jāsaka paldies par reklāmu

kaut gan man gara acīm rādās - vecs, slims kaščīgs marazmātiķis - pensionārs, kuram vainīga VALDĪBA pie viņa nelaimēm
tādu ir paliels procents arī reāli
avatar
Publicēts: 26.04.14 09:54
 citēt
negatIvs:pieļauju, ka tā bija Zalamana leģenda, lai piekļūtu kvaa .... :bad_smile:


Man ar tā izskatās, it īpaši pēc teksta, ka piekrītot daudzien kvaa uzskatiem :)
avatar
Publicēts: 26.04.14 09:54
 citēt
Man nesen bija iespēja redzēt valsts vēsturiskā arhīva izdotu izziņu pa vienu personu - Vitebskas apgabala Dinaburgas pilsētā dzimušu cilvēku, kurš arī jau pirmās Latvijas laikā bija neapmierināts, ka pēc varenās Krievijas impērijas sadalīšanās pats to negribot nonācis dzīvot kaut kādā mazā sūda valstelē. Beidzās šis stāsts ar to, ka toreiz šo neapmierināto ar neatkarīgas Latvijas pastāvēšanu iedzīvotāju pēc neilga cietumsoda nosēdēšanas izsūtīja no Latvijas aiz robežas, bet arhīvs klusē par to, uz kurieni izsūtīja. Protams, ka uz šodienu šis stāsts neattiecas nekādi, jo mūsdienās izsūtīšanu praktizē tikai nedemokrātiskas valstis, bet ir liecinājums tam, ka arī pirmajā Latvijā netrūka neapmierināto ar toreizējo valsti.

Failā tulkota daļa no izziņas satura. Nekā konfidenciāla tanī nav, jo tādas izziņas var arhīvā prasīt jebkurš par jebkuru.

failiem.lv...

p.s. Biju pārsteigts, par to, ka vēsturiskajā arhīvā tik daudz var uzzināt par kādu pirms 100 gadiem dzīvojušu ierindas cilvēku. Tas nozīmē, ka jau toreiz šeit bija neslikts birokrātiskais cilvēku uzraudzības aparāts :)
avatar
Publicēts: 26.04.14 10:06
 citēt
Zalamans:
p.s. Biju pārsteigts, par to, ka vēsturiskajā arhīvā tik daudz var uzzināt par kādu pirms 100 gadiem dzīvojušu ierindas cilvēku. Tas nozīmē, ka jau toreiz šeit bija neslikts birokrātiskais cilvēku uzraudzības aparāts :)


Nav jau vajadzīgs nekāds uzraudzības aparāts.

Jebkurā saskarē starp juridiskām un fiziskām personām nopietnos jautājumos tiek izmantota sarakste un dokumentācija, tāpat tiek dokumentāli reģistrēti visi nopietnie fakti - dzimšana, miršana, iestāšanās skolās, to pabeigšana, darba attiecību uzsākšana, izbeigšana, administratīvā, kriminālā sodīšana utt. Un juridiskas personas, ja godprātīgi pilda likumu, tad reģistrē un uzkrāj visu dokumentāciju, un pie likvidācijas vai citos gadījumos, kas noteikti likumā, nodod dokumentāciju arhīvā. Arhīvs info kārto un klasificē. Un tā tas notiek jau vairākus pēdējos gadsimtus.
avatar
Publicēts: 26.04.14 10:09
 citēt
Te kopija no ieraksta lietā par aizliegumu iepriekšējā postā minētajai personai iebraukt Latvijā.

failiem.lv...
avatar
Publicēts: 26.04.14 10:20
 citēt
kvaa:nu tad jāsaka paldies par reklāmu

kaut gan man gara acīm rādās - vecs, slims kaščīgs marazmātiķis - pensionārs, kuram vainīga VALDĪBA pie viņa nelaimēm
tādu ir paliels procents arī reāli


Nevērtē nu sevi tik paškritiski :) Vēl jau ir iespēja pasauli gaišāku skatīt :)
avatar
Publicēts: 26.04.14 10:23
 citēt
Zalamans:Beidzās šis stāsts ar to, ka toreiz šo neapmierināto ar neatkarīgas Latvijas pastāvēšanu iedzīvotāju pēc neilga cietumsoda nosēdēšanas izsūtīja no Latvijas aiz robežas, bet arhīvs klusē par to, uz kurieni izsūtīja. Protams, ka uz šodienu šis stāsts neattiecas nekādi, jo mūsdienās izsūtīšanu praktizē tikai nedemokrātiskas valstis, bet ir liecinājums tam, ka arī pirmajā Latvijā netrūka neapmierināto ar toreizējo valsti.


Manuprāt jūs jaucat jēdzienus. Runa jūsu minētajā gadījumā ir par citas valsts (Krievijas) esošā vai bijušā pavalstnieka (pilsoņa) izsūtīšanu no valsts, ko mūsdienās sauc par izraidīšanu no valsts un ko piekopj visas demokrātiskās valstis, un ko vajadzētu daudz lielākā mērā piekopt arī Latvijai izraidot uz Krieviju kā PSRS saistību pārņēmēju veselu rindu LV nepilsoņu un arī pilsoņu (atņemot tiem pilsonību) - tos, kuri šeit ir lielākie un aktīvākie gaisa jaucēji, tādi kā Gapoņenko, Girss utt
avatar
Publicēts: 26.04.14 11:03
 citēt
kvaa:
Indijā sahadža-jogas ietvaros - bija devuši tādiem "nabagiem" naudu, tak ko viņi ar to naudu darīja - nodzēra, apmeklēja krogus, bordeļus utml
:face-grin:

cilvēkam vispār vajag iedot nevis tēlaini sakot - zivis, bet makšķeri - lai viņš pats tās zivis spētu noķert, lai pats spēj tikt galā ar savām problēmām, tā tam būtu jābūt normāli


:D interesanta doma, tikai ja iedoto naudiņu nodzer, tad tu domā, ka iedoto makšķeri nepārdos un iegūto naudiņu nenodzers... :D
avatar
Publicēts: 26.04.14 11:16
 citēt
kvaa:vispār normālos forumos - drusku pieņemj mērus - par privātās sarakstes publikāciju
un kapēc minētais kadrs "zālamans" (nav gadījumā židovskaja morda ?) neielika pilnu saraksti
:face-grin:



jautājums par privātās sarakstes publicēšanas ētiskumu šoreiz ir nevietā : 1) tā ir mana sarakste un 2) es nevienu nespiedu un pat nelūdzu man atbildēt, kur nu vēl visādas jogas pieminēt. Un rakstīt te drīkst visi, visiem un visu, kas nav likumdošanā aizliegts. Tāpēc ļaužiem ir galva uz pleciem, lai tekstus filtrētu. Ja man uzraksta - "ej dirst", tad tāpēc jau man uzreiz nav jāmeklējas pēc tualetes papīra vai jāatbild, ka no rīta jau biju. Bet visu infu par sevi kvaa pats salicis publiskajā netā, arī vārdu, uzvārdu un pat kontakttelefonu, tā kā par viņa personas "izspiegošanu" nevar būt pat runa.

p.s. un ja jau liki šeit sarakstes otro daļu, tad varēji ielikt vismaz to tādu, kāda tā faktiski bija - bez piedomājumiem un pierakstījumiem.
avatar
Publicēts: 26.04.14 11:57
 citēt
versatile:nu tas, ka kvekšķelis ir pajols, sen bija skaidrs tak, ne?


... bet ES VERSATILE esmu nepajols...
...bet mani tu nepārliecināji... otra apsaukāšana ir tikai sevis bezspēcības pierādījums :D
avatar
Publicēts: 26.04.14 12:21
 citēt
Haiduks:
kvaa:cilvēkam vispār vajag iedot nevis tēlaini sakot - zivis, bet makšķeri - lai viņš pats tās zivis spētu noķert, lai pats spēj tikt galā ar savām problēmām, tā tam būtu jābūt normāli


:D interesanta doma, tikai ja iedoto naudiņu nodzer, tad tu domā, ka iedoto makšķeri nepārdos un iegūto naudiņu nenodzers... :D

Iedod cilvēkam zivi un viņš vienreiz labi paēdīs.
Iedod cilvēkam makšķeri un viņš veselām dienām sēdēs pie upes un dzers alu.
avatar
Publicēts: 26.04.14 12:36
 citēt
Ja kvaa būtu opozīcijas pārstāvis un rosinātu domu apmaiņu, būtu OK.
BET viņš sludina agresīvas, bruņotas un melīgas lielvaras ideoloģiju.
It sevišķi bīstami tādi ir cilvēkiem ar personīgām problēmām un vēlmi pa vieglo to atrisināt. Vislabāk, ja to izdarītu kāds cits. Piemēram krieviešu vadonis atstumtu kādu ķerru ar sauli, naudu un vēl neliktu par to atstrādāt...
Cik iedarbīga ir smadzeņu skalošana, es biju liecinieks, kā Dimiters savā sektā Krimuldā savanģoja jauniešus un ātrā laika posmā tie pārvērtās par paklausīgiem, pretoties nespējīgiem eksistējošiem radījumiem. Pie jebkuras sadzīviskas problēmas, tā netika risināta, vien atbildot "Kā Dievs būs lēmis, tā notiks..."
Par laimi šo jauniešu vecākiem ar pacietību, ilgākā laika periodā, izdevās izraut no šī "tautas mīlētā dziesminieka" šarlatāna ietekmes.
Ar šo gribēju teikt, ka ienaidnieku no ārpuses var identificēt kaut vai uz robežas, bet daudz bīstamāki ir vietējie kvaa, gapoņenko un visa tā varza, jo demokratiskā valstī ir maz iespēju tādus pieklusināt.
Šo dranķu darbība ir virzīta uz masām. Pat ja izziņotajā 10 000 mītiņā neviens neierodas, to rūpīgi atrādīs televīzija un internets.
Tas arī izskaidro, kapēc tāds kvaa ir šeit...
avatar
Publicēts: 26.04.14 13:24
 citēt
R_J:
Zalamans:Beidzās šis stāsts ar to, ka toreiz šo neapmierināto ar neatkarīgas Latvijas pastāvēšanu iedzīvotāju pēc neilga cietumsoda nosēdēšanas izsūtīja no Latvijas aiz robežas, bet arhīvs klusē par to, uz kurieni izsūtīja. Protams, ka uz šodienu šis stāsts neattiecas nekādi, jo mūsdienās izsūtīšanu praktizē tikai nedemokrātiskas valstis, bet ir liecinājums tam, ka arī pirmajā Latvijā netrūka neapmierināto ar toreizējo valsti.


Manuprāt jūs jaucat jēdzienus. Runa jūsu minētajā gadījumā ir par citas valsts (Krievijas) esošā vai bijušā pavalstnieka (pilsoņa) izsūtīšanu no valsts, ko mūsdienās sauc par izraidīšanu no valsts un ko piekopj visas demokrātiskās valstis, un ko vajadzētu daudz lielākā mērā piekopt arī Latvijai izraidot uz Krieviju kā PSRS saistību pārņēmēju veselu rindu LV nepilsoņu un arī pilsoņu (atņemot tiem pilsonību) - tos, kuri šeit ir lielākie un aktīvākie gaisa jaucēji, tādi kā Gapoņenko, Girss utt


Es nekur neminēju, ka šī persona bija Latvijas pilsonis. Arhīva izziņā ir teikts, ka bija viņam izdota personas apliecība, bet nav pieminēta pases esamība. Zināms vien tas, ka viņš dzima un dzīvoja tagadējās Latvijas teritorijā. Tā kā nepārzinu toreizējo situāciju saistībā ar cilvēkiem, kuri atteicās pieņemt jaunās valsts pilsonību, tad neko arī par šo tēmu pateikt nevaru. Diemžēl, mainoties jebkuras teritorijas piederībai tai vai citai valstij, vienmēr bija un būs cilvēki, kuriem pilsonības maiņa ir netīkama lieta un nezinu, cik tiesiska ir šādu personu izsūtīšana no teritorijas tikai dēļ viņu nevēlēšanās pāriet jaunā pilsonībā.
avatar
Publicēts: 26.04.14 20:47
 citēt
Wily99:Ja kvaa būtu opozīcijas pārstāvis un rosinātu domu apmaiņu, būtu OK.
BET viņš sludina agresīvas, bruņotas un melīgas lielvaras ideoloģiju.


Klau Wily99, ko pa tukšo kul... iedod norādi uz patieso, bezmelu info, lai tad visi iegūstam apgaismību :D
avatar
Publicēts: 26.04.14 21:50 labots
 citēt
drusku par ideoloģijām, ja ir zināma KOB sistēma, tad tur tas viss ir apskatīts

par augstāk minēto Dimiteru - viņš tiešām darbojās Latvijai naidīgas - "melnsvārču" ideoloģijas ietvaros - jo "pseido-kristietība" nes tikai nelaimes un postu Latvijai
ideoloģijas ir tikai flakoni - 2 pasaules uzskata koncepcijām
viena ir "bībelistu" skaldi un valdi, pasaules iekarošanas un cilvēku iznīcināšanas koncepcija
otra - kopš 1990.gada aptuveni KOB - pretstats "bībeles" vergu-vergturu globalizātoru koncepcijai
protams - tajā realajā izpausmē arī viss nav ideāli, tāpat kā jogā nav viss ideāli, bet tas tomēr ir kas pozitīvāks un Latvijai noderīgāks, ja runā par savu darbošanos jogā, tad tā jau nes reālu labumu Latvijai un izaugsmi, šeit daudz kas mainās uz labo pusi, kaut vai cilvēku domāšana, pasaules uztvere, tā palikusi pozitīvāka

KOB Latvija Komanda - arī saits (domēna vārds pieder man, saitu pats veidoju)
www.kob.lv
avatar
Publicēts: 26.04.14 22:03
 citēt
Nudien nesaskatu tās KOB sistēmas sakaru ar atbalstu Krievijas imperiālismam un Fotobloga piedrazošanu šajā sakarā:face-sad:
avatar
Publicēts: 26.04.14 22:47 labots
 citēt
''...protams - tajā realajā izpausmē arī viss nav ideāli, tāpat kā jogā nav viss ideāli, bet tas tomēr ir kas pozitīvāks un Latvijai noderīgāks, ja runā par savu darbošanos jogā, tad tā jau nes reālu labumu Latvijai un izaugsmi, šeit daudz kas mainās uz labo pusi, kaut vai cilvēku domāšana, pasaules uztvere, tā palikusi pozitīvāka...'' (C) kvaa

Kā tad, kvaa ar savu jogas sektu izglābs Latviju no Rietumu ''sātaniskās'' ietekmes... Beidz tak vienreiz smīdināt publiku vardulēn! Cilvēku pasaules uztvere un domāšana mainās uz labo pusi pateicoties tikai un vienīgi tam, ka nu jau 23 gadi pagājuši kopš esam veiksmīgi tikuši vaļā no tādas ļaunuma impērijas, kāda bija PSRS un dzīvojam vairāk vai mazāk demokrātiskā valstī, kaut gan padomijas atstātās negatīvās sekas pie mums vēl joprojām krietni jūtamas. Starpību var labi izjust, kad vairākus gadus padzīvo Vakareiropas demokrātijā un aizbrauc atpakaļ uz Latviju :bad_smile: Protams, nekas nav ideāls šajā pasaulē un arī Rietumu demokrātijā ir dažādas nepilnības, diemžēl...:face-wink:
avatar
Publicēts: 26.04.14 22:58
 citēt
ego:''...protams - tajā realajā izpausmē arī viss nav ideāli, tāpat kā jogā nav viss ideāli, bet tas tomēr ir kas pozitīvāks un Latvijai noderīgāks, ja runā par savu darbošanos jogā, tad tā jau nes reālu labumu Latvijai un izaugsmi, šeit daudz kas mainās uz labo pusi, kaut vai cilvēku domāšana, pasaules uztvere, tā palikusi pozitīvāka...'' (C) kvaa

Kā tad, kvaa ar savu jogas sektu izglābs Latviju no Rietumu ''sātaniskās'' ietekmes... Beidz tak vienreiz smīdināt publiku vardulēn! Cilvēku pasaules uztvere un domāšana mainās uz labo pusi pateicoties tikai un vienīgi tam, ka nu jau 23 gadi pagājuši kopš esam veiksmīgi tikuši vaļā no tādas ļaunuma impērijas, kāda bija PSRS un dzīvojam vairāk vai mazāk demokrātiskā valstī, kaut gan padomijas atstātās sekas pie mums vēl joprojām krietni jūtamas. Starpību labi var saskatīt, kad vairākus gadus padzīvo Vakareiropas demokrātijā un aizbrauc atpakaļ uz Latviju...:bad_smile:


Tīra ideoloģija! Diez kāpēc futbolā ir divi vārti, spēlē divas komandas... bet te blogā tikai vieni vārti, un kas savādāk runā- tos saukā visādos vārdos, līdz pat nodevējs un kremļa aģents... tikai apsaukātājs pats nav te publicējis spravku, ka kremlis atzīst, ka viņš naf kremļa aģents. Atcerieties teicienu- visstiprāk bērnus mīl pedofīli. Palokiet, pagroziet šo teicienu... īsto seju cilvēki parāda PIKA stundā... un pilnīgi esmu pārliecināts, ka šejienes lielie saukļu izsaucēji būs tad kā strausi, galvu smiltīs iebāzuši.
avatar
Publicēts: 26.04.14 23:12
 citēt
Smējos par diskusiju. Pazīstu Guntonkuli, un no sadarbības ar Kremli viņam tālu. Jebkāda viņa saistība ar Krieviju ir tikai māņu manevrs. Un runājot par to bildi ar pistoli, jūs nenomierina fakts ka viņš tur redzams kopā ar nēģerveidīgo? Tas un daudz kas cits parāda viņa ārisko vēlmi izpētīt Indiju un Tibetu lai meklētu āriskā indeoeiropieša saknes un senču gudrības
avatar
Publicēts: 27.04.14 07:45 labots
 citēt
ja tiešām kaut 1 cilvēks saņems Pašrealizaciju - pateicoties šai diskusijai - tad labums un jēga būs
*******************************************************************************
MANI JOGAS SAITI

sahadza.weebly.com...
avatar
Publicēts: 27.04.14 08:32
 citēt
lauminsh:...lai meklētu āriskā indeoeiropieša saknes un senču gudrības

Un kādas tad senču gudrības latvietis tur var atrast? Tā konkrēti, lūdzu, bez astrālu lietu apspriešanas un citām šizoterikām.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):