forum.gif
Wanted jaunus talantus, Kāzu photo!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Wanted jaunus talantus, Kāzu photo!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 06.05.14 13:43
 citēt
Sveiki, Augustā ir plānotas kāzas. Kāzas būs ar Ļoti daudziem sīkumiņiem, smalkām detaļām. Fotogrāfs jau ir, bet mēs gribētu piesaistīt vēl kādus jaunus talantus. Varu garantēt, ka šīs kāzas būs katra fotogrās sapnis :), vis notiks pie Jūras, vecā šķūnī, kur jūrnieki žāvē tīklus. Nianses būs traki daudz un visās malās, ar labiem apgaismojumiem. Tapēc ja ir kāds vēlētājs piedalīties, šāi pasākumā, pa simolisku samaksu, raksties un sūties savus darbus uz peldrinkis@gmail.com
avatar
Publicēts: 06.05.14 13:58 labots
 citēt
Juus noligtajam fotograafam sarezģijat darbu un izčakarēsiet sev bildes :(

jo vairak fotografēšanas laukuma ir fotogrāfu/videooperātoru, jo biezak tie viens otram kadrā līdīs, un būs neizbēgamas situācijas, kad būs reportāžā brīnišķīgs mirklis (skūpsts, gredzenu mīšana, utt) un kadrā trāpīsies otrs fotogrāfs. tas vēl labākajā gadījumā. vēl dažreiz aiziet par traku kad fotogrāfi/videogrāfi cīnās par karaļa vietu uz kalna virsotnes...

pasaudzējiet gan sevi, gan fotogrāfu. tā jau kāzās iphonisti, amatieri, ziepjutracisti līdīs kadrā, kur nu vēl ņemt vairāk fotogrāfus. apdomājaties !

vēl šis posts liek saprast ka nav uzticamība esošajam... kvantitate un kvalitāte nav viens un tas pats!
avatar
Publicēts: 06.05.14 14:10
 citēt
andre:Juus noligtajam fotograafam sarezģijat darbu un izčakarēsiet sev bildes :(

jo vairak fotografēšanas laukuma ir fotogrāfu/videooperātoru, jo biezak tie viens otram kadrā līdīs, un būs neizbēgamas situācijas, kad būs reportāžā brīnišķīgs mirklis (skūpsts, gredzenu mīšana, utt) un kadrā trāpīsies otrs fotogrāfs. tas vēl labākajā gadījumā. vēl dažreiz aiziet par traku kad fotogrāfi/videogrāfi cīnās par karaļa vietu uz kalna virsotnes...

pasaudzējiet gan sevi, gan fotogrāfu. tā jau kāzās iphonisti, amatieri, ziepjutracisti līdīs kadrā, kur nu vēl ņemt vairāk fotogrāfus. apdomājaties !


šitam atļaušos piekrist, tak tāpat, mūždien, ir jāstumj malā minētie sifonisti un radi/draugi ar spogulenēm :D
avatar
Publicēts: 06.05.14 14:13
 citēt
Interesanti, par ko tāda nepieciešamība pēc vairākiem fotogrāfiem? Neuzticaties oficiālajam? :)
avatar
Publicēts: 06.05.14 14:24
 citēt
Nesaprotu kur problēma ar otru fotogrāfu?
Viņš taču var strādāt ar pilnīgi citām sižeta līnijām. Galvenais koncentrējas uz jauno pāri, un otrs uz viesu emocijām, zvejnieku tīkliem, šķūņiem..
avatar
Publicēts: 06.05.14 14:34
 citēt
Cilvēks par brīvu grib dabūt vēl vairāk bilžuku.
avatar
Publicēts: 06.05.14 14:34
 citēt
avatar
Publicēts: 06.05.14 14:37
 citēt
getLost:Nesaprotu kur problēma ar otru fotogrāfu?
Viņš taču var strādāt ar pilnīgi citām sižeta līnijām. Galvenais koncentrējas uz jauno pāri, un otrs uz viesu emocijām, zvejnieku tīkliem, šķūņiem..


Tur jau ne par diviem ir runa, bet 3 kā minimums - galvenais + piedāvājums jaunajiem talantiem daudzskaitlī. :D Tas nu būs viens labi dokumentēts šķūnis līdz rītam. :D
avatar
Publicēts: 06.05.14 14:50
 citēt
:) bez kritikas jau nekur. Es kad sāku Tetvovēt ar meklēju cilvēkus uz kā varētu uzmeistarot, kādus interesantus - savus, darbus. Pieredzei, praksei, uzkāčāt savu skilu. Tapēc nodāmāju, ka simts punkti ir jaunie meistari, kas ar labprāt piedalītos, jo nianses tiešām būs feinas un protams ka vēl vairāk ir veco, kas kritizēs :D
avatar
Publicēts: 06.05.14 14:59
 citēt
Nu, pagaidām vēl ir tikai diskusija, cilvēki dalās viedokļos un apspriež neskaidro. Oks, tad skaidrs, frīfrags vienkārši. Augustu varētu precīzēt, kurš tieši?

Ā, un par kritiku runājot, neko skaistāku par šo īsti nezinu - www.youtube.com... . :D
avatar
Publicēts: 06.05.14 15:58
 citēt
silti iesaku klausīt andre
avatar
Publicēts: 06.05.14 16:38
 citēt
Pikrītu Andre, jo vairāk tādēļ, ka viņš tiešām zina, ko runā...
avatar
Publicēts: 06.05.14 16:45
 citēt
andre:Juus noligtajam fotograafam sarezģijat darbu un izčakarēsiet sev bildes :(

jo vairak fotografēšanas laukuma ir fotogrāfu/videooperātoru, jo biezak tie viens otram kadrā līdīs, un būs neizbēgamas situācijas, kad būs reportāžā brīnišķīgs mirklis (skūpsts, gredzenu mīšana, utt) un kadrā trāpīsies otrs fotogrāfs. tas vēl labākajā gadījumā. vēl dažreiz aiziet par traku kad fotogrāfi/videogrāfi cīnās par karaļa vietu uz kalna virsotnes...

pasaudzējiet gan sevi, gan fotogrāfu. tā jau kāzās iphonisti, amatieri, ziepjutracisti līdīs kadrā, kur nu vēl ņemt vairāk fotogrāfus. apdomājaties !
vēl šis posts liek saprast ka nav uzticamība esošajam... kvantitate un kvalitāte nav viens un tas pats!


Lasu un domāju... man nekad naf traucējuši citi ar fotoaparātiem... tieši otrādi... iesaistu tos, kad vajag palīdzību. Bet teksts, piedod Andre, lasās ka tāda amata skaudība, ka tik cits neierauga tavus paņēmienus... baigā skaudība sit cauri. Es pēdējā laikā pats aicinu līdzi iesācējus un iegūstu idiāli visu sabildētu, jo dodu norādījunus, kas viņam jābildē kamēr es ar jaunajiem vairāk ņemos. Pasūtītāji starā :).
aBet visvairāk bailes no citiem bildētājiem izraisa doma, ka tas uzbildēs labāk un būs jātaisnojas pas tiem 800 , kas bija nolīgti- kā no dzīves... labi ka māsas drlam bija līdzi ziepītis, citādi bez bildēm būtu palikuši :D
avatar
Publicēts: 06.05.14 16:51
 citēt
Viens visu nevar, tas gan :) Viens palīgs noder .... bet tiešām tik viens un ne vairāk. Kamēr viens fočē gredzenu mīšanu un skūpstu, otrs bliež raudošos vecākus. Tā, lai abi fočē katrs savus izplānotās lietas un nelien otra lauciņā, tad ar konfliktiem nevajadzētu būt. Vismaz man tā ir veiksmīgi vienmēr izdevies ;)
avatar
Publicēts: 06.05.14 17:13
 citēt
alchsh:Viens visu nevar, tas gan :) Viens palīgs noder .... bet tiešām tik viens un ne vairāk. Kamēr viens fočē gredzenu mīšanu un skūpstu, otrs bliež raudošos vecākus. Tā, lai abi fočē katrs savus izplānotās lietas un nelien otra lauciņā, tad ar konfliktiem nevajadzētu būt. Vismaz man tā ir veiksmīgi vienmēr izdevies ;)


... un peirkš tā ir mute, kas dara to darbu, ko sauc par sarunāšanu... un 1majam fotogrāfam naf jābūt iedomīgam, bet gan organizatoram :).
Man pat problēmu nebūtu, ja bildētu 5ci... vienu zem tilta, lai no lejas mauc kad met puķes ūdenī, vienu 50 m , lai kopskatu bildē, vienu, kas tautas emocijas , vienu, kas jaunos bil'de- pats uzpīpēju un iedzeru :D
avatar
Publicēts: 06.05.14 17:15
 citēt
Pikaso, tev vecu kraķi nevajag :D raksti man :), sūti vedēju un jauno bildes, lai var paštukot viņiem idejas :):):)
avatar
Publicēts: 06.05.14 17:17 labots
 citēt
es pats uz lielam kaazaam nemu otru fotograafu, jo viens nevar paspeet visu. bet tas ir komandas darbs, kur stradaa divi vai vairaki pro, kuriem ir pieredze, kur tiek sadaliiti uzdevumi. Tu burtiski ar pakausi Juuti kur ir otrs un kooperejies gan sizhetos. cheko kada leeca ir otram un liec ko savadaaku un maini kadrinaali pieeju, skatpunktaa, lenkos, lecas, utt, lai ieguutu dahzaadiibu un savadaaku pieeju. tiko notikumi sadalas taa fotografi arii.

to es atbalstu un tas ir tikai pluss, bet cilveeks meklee "jaunus talantus". taadiem parsvaraa nav pieredzes vai loti maza. es tik pabriidinaaju no savas pieredzes shaadus "talantus" esmu sastpais kaazas loti daudz. tikai retais adekvaati riikojaas

ja tomeer taa notiks tad ieteiktu noteikti savest shos fotograafus veel pirms kazaam, lai iepaziistaas, aprunajaas, nolemj kursh ko fochee, kuram kaada tehnika, ko kuram labak aptvert un focheet. kursh tomer skatiiisies primaarais lai nav taa ka vienu un to pashu bildee plecs pie pleca.
avatar
Publicēts: 06.05.14 17:19
 citēt
Andrē, tu tak īsti nezini, ko viņš meklē... to var uzzināt, kad 1/2 st pasēž sarunā pie galda... bet tavs pēdējais ir foršais teksts :)
avatar
Publicēts: 06.05.14 17:56
 citēt
Es ieteiktu jaunajiem talantiem sakooperēties, nolaupīt līgavu, nedaudz iedot iedzert, lai visas čakras atverās un uztaisīt vienu kārtīgu erotisko plēneru. Pēc tam to visu, protams, blogā salikt.
avatar
Publicēts: 06.05.14 19:27
 citēt
Pikaso:Sveiki, Augustā ir plānotas kāzas. Kāzas būs ar Ļoti daudziem sīkumiņiem, smalkām detaļām. Fotogrāfs jau ir, bet mēs gribētu piesaistīt vēl kādus jaunus talantus. Varu garantēt, ka šīs kāzas būs katra fotogrās sapnis :), vis notiks pie Jūras, vecā šķūnī, kur jūrnieki žāvē tīklus. Nianses būs traki daudz un visās malās, ar labiem apgaismojumiem. Tapēc ja ir kāds vēlētājs piedalīties, šāi pasākumā, pa simolisku samaksu, raksties un sūties savus darbus uz peldrinkis@gmail.com


Ja gribi vairāk bildes labāk parunā ar esošo fotogrāfu, lai piesaista vel kādu un strādā kā komanda nevis 10 fotogrāfi bildēs vienu un to pašu. Rezultāts tūkstošiem līdzīgu bilžu un labuma nekāda.
avatar
Publicēts: 06.05.14 21:18
 citēt
a ja nu pieaicinātie talanti izdomās, ka grib taisīt SAVU portfolio un fotogrāfēt VISU ko tad ? Kā saka tautās, būs vakars uz ezera bez laivas. Šo ideju labāk aprunāt ar galveno fotogrāfu, lai viņš piemeklē sev kādu palīgu. pretējā gadījumā galarezultāts var būt neprognozējams.
avatar
Publicēts: 06.05.14 21:39 labots
 citēt
Tak tie pārējie fotogrāfi maisīsies pa kājām tam fotogrāfam, kas tika nolīgts!
Varbūt nevajag??
avatar
Publicēts: 06.05.14 22:33
 citēt
Pikaso:Sveiki, Nianses būs traki daudz un visās malās, ar labiem apgaismojumiem.

Diezin vai būs pareizie apgaismojumi un i\gaismojumi, būs kā parasti.............................:bad_smile:
avatar
Publicēts: 06.05.14 22:45
 citēt
UldisMuzikants:katrs Andreja komentāru , acīm redzot, novērtē pēc sava rakstura iezīmēm. lai vai kā, no ''jaunajiem talantiem'' pēc notikuma bildes var nedabūt, bet no salīgtā drīzāk jau, ka varēs, ja vien salīgts normāls fotogrāfs.


Nu i muldoņa... bet tas saprotams, jo pelnies ar muti :D
Man ir daudz radu... kas precējušies... un es tais kāzās kā viesis, bet par foto... kā ANO novērotājs... tik daudz anekdošu ko stātīt par ''krutajiem'' kāzu fotogrāfiem.
... bet vajag atcerēties, ka īsti KRUTAJIEM nekas netraucē... par dejotājiem saka, ka olas traucē :P
... un jaunie no biksēm līdīs laukā, lai būtu labi kadri...n atceries sevi jaunībā, kad labi bildēji :P
avatar
Publicēts: 07.05.14 08:28
 citēt
Oliss:
Pikaso:Sveiki, Nianses būs traki daudz un visās malās, ar labiem apgaismojumiem.

Diezin vai būs pareizie apgaismojumi un i\gaismojumi, būs kā parasti.............................:bad_smile:
Tu varēji tos jauno talantu izgaismošanu škūnī nodrošināt. Būs tā, ka ar direkt zibeņiem bliezīs. Kā zināms, šķunim nav astarojošu sienu. Izskatās pēc baigās (piedodiet) piedauzības ne kāzām.
avatar
Publicēts: 07.05.14 08:41
 citēt
VValdis:
Oliss: Diezin vai būs pareizie apgaismojumi un i\gaismojumi, būs kā parasti.............................:bad_smile:
Tu varēji tos jauno talantu izgaismošanu škūnī nodrošināt. Būs tā, ka ar direkt zibeņiem bliezīs. Kā zināms, šķunim nav astarojošu sienu. Izskatās pēc baigās (piedodiet) piedauzības ne kāzām.

Parasti pāc manas pareizās izgaismošanas šķūņiem nav sienu vispār :D
avatar
Publicēts: 07.05.14 10:28 labots
 citēt
Es un vēl kādi 10 čuvaki būsim !
Kaut ko bildēsim, ja apniks - nebildēsim, na haļavu iedzersim, moš arī zaķus saķersim un normālu rubaku norausim, ja kas nepatiks.....
avatar
Publicēts: 07.05.14 10:48
 citēt
Galvenais, nenorau triperi.
avatar
Publicēts: 07.05.14 10:52
 citēt
Ok, paklau, nu tad es arī piesakos, tikai vienu lietu gribētu precizēt - Oliss ar Nilu būs tā kā viena komanda, kur viens gaismo, otrs dzer, vai tā kā divas konkurējošas, viens cenšas kaut ko iedzert un saķert zaķus, pirms otrs izgaismo visas sienas nafig kopā ar tuvāko kāpu un pārsteigta zvejnieka laivu? :D
Jāsaprot, vai var pieteikties vienkārši uz pasākumu, vai vēl jāizvēlas atrakciju pakete kaut kāda. :D
avatar
Publicēts: 07.05.14 11:01
 citēt
VValdis:Galvenais, nenorau triperi.



-------------------
www.fotoblog.lv... ej tu nost !
avatar
Publicēts: 07.05.14 13:14 labots
 citēt
Pabildēšu kā otrs fotogrāfs, ja vari nosegt ceļa izdevumus, dažu pričēndāļu īri un iedosi paēst. Sūti ziņu. Bildes man labas! :D
Un klausi citus - vairāk par 2 vai 3 neņem!
avatar
Publicēts: 07.05.14 13:33
 citēt
Ritz:Pabildēšu kā otrs fotogrāfs, ja vari nosegt ceļa izdevumus, dažu pričēndāļu īri un iedosi paēst. Sūti ziņu. Bildes man labas! :D
Un klausi citus - vairāk par 2 vai 3 neņem!


---------------
ar 2 vai 3 nekāds business nesanāks.. vajag daudz! :)
avatar
Publicēts: 07.05.14 15:24
 citēt
Nez, man, izlasot pirmo postu, salikās, ka ir iespēja, ja apierina iesūtītais portfolio, samaksāt simboliskas naudiņas un pabildēt :D
avatar
Publicēts: 07.05.14 21:23
 citēt
VValdis:Galvenais, nenorau triperi.


Nav 80-90mitie ... :face-grin::face-grin: tas ir beidzies, tagadiņ citas kaites...
avatar
Publicēts: 07.05.14 22:02
 citēt
Dolldia:Tak tie pārējie fotogrāfi maisīsies pa kājām tam fotogrāfam, kas tika nolīgts!
Varbūt nevajag??

fotkātāji maisīsies fotogrāfam pa kājām un pa kadriem! :big_smile:
avatar
Publicēts: 08.05.14 02:23 labots
 citēt
andre:Juus noligtajam fotograafam sarezģijat darbu un izčakarēsiet sev bildes :(

jo vairak fotografēšanas laukuma ir fotogrāfu/videooperātoru, jo biezak tie viens otram kadrā līdīs, un būs neizbēgamas situācijas, kad būs reportāžā brīnišķīgs mirklis (skūpsts, gredzenu mīšana, utt) un kadrā trāpīsies otrs fotogrāfs. tas vēl labākajā gadījumā. vēl dažreiz aiziet par traku kad fotogrāfi/videogrāfi cīnās par karaļa vietu uz kalna virsotnes...

pasaudzējiet gan sevi, gan fotogrāfu. tā jau kāzās iphonisti, amatieri, ziepjutracisti līdīs kadrā, kur nu vēl ņemt vairāk fotogrāfus. apdomājaties !

vēl šis posts liek saprast ka nav uzticamība esošajam... kvantitate un kvalitāte nav viens un tas pats!


1000% +++ Pietiek jav ar to ka kāds babulis ar savu ziepi lien pa priekšu, un kur nu vēl jaunie talanti, bija vienas kāzas kur pašā sākumā mūs iepazīstināja pie ligavas izpirkšanas ar jauno talanti, kaut kādu septītās ķēves māsicas meitu ar spoguleni, gadi 13-14 tam bērnam bija, iepazīstināja tās "talantes" mamma un lūdza lai bērnam dod visas iespējas izpausties :D Paldies dievam ka vedēji bija saprātīgi un nolika pie vietas gan topošo "talantu" gan viņas mammu :D
avatar
Publicēts: 08.05.14 08:25 labots
 citēt
Pikaso: Varu garantēt, ka šīs kāzas būs katra fotogrās sapnis :)


Nez kas man liek domāt, ka te tiek garantēts fotogrāfa murgs nevis sapnis :face-grin: :face-grin: :face-grin:
Cik var noprast, pacients vēlas lai par minimālu samaksu tiktu sabildētas miljards bildes :), bet vai bez naudas jautājuma ir arī kāds cits saprātīgs skaidrojums kāpēc jau nolīgtais fotogrāfs nevar pats sev palīgus atrast?
avatar
Publicēts: 08.05.14 14:01
 citēt
A kads datums, ja nav elle rataa piesakos par degvielas izmaxam, edamo sev un laulenei + nodroshinatu naktsmitni...ta pat jau kadu dienu bus jabrauc atpusties ar sievu. !
avatar
Publicēts: 08.05.14 21:56
 citēt
imgfoto:A kads datums, ja nav elle rataa piesakos par degvielas izmaxam, edamo sev un laulenei + nodroshinatu naktsmitni...ta pat jau kadu dienu bus jabrauc atpusties ar sievu. !


Šo neņem, fočēšana nav nekāda atpūta! :D
Bet, ja solās kaut ko pabildēt, tad gan labs piedāvājums!
avatar
Publicēts: 08.05.14 22:26
 citēt
kbi_kbi:Ok, paklau, nu tad es arī piesakos, tikai vienu lietu gribētu precizēt - Oliss ar Nilu būs tā kā viena komanda, kur viens gaismo, otrs dzer, vai tā kā divas konkurējošas, viens cenšas kaut ko iedzert un saķert zaķus, pirms otrs izgaismo visas sienas nafig kopā ar tuvāko kāpu un pārsteigta zvejnieka laivu? :D
Jāsaprot, vai var pieteikties vienkārši uz pasākumu, vai vēl jāizvēlas atrakciju pakete kaut kāda. :D


Te laikam biš konkurēsim, nu vismaz pirms pirmā 0,7 - pēc tam moš aizies normāls tīmvorks, ar gaismošanu un sižetu......
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):