forum.gif
Tirgojas EF-S 17-85 F/4-5.6 IS USM
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Tirgojas EF-S 17-85 F/4-5.6 IS USM
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 28.02.07 07:49
 citēt
Cena??? Pietiks domāt !!!
avatar
Publicēts: 28.02.07 09:34
 citēt
Kas ta neiepatikās, ka pārdod?
avatar
Publicēts: 28.02.07 10:12
 citēt
nav pa šerpu tā cena? :shock:

vai par EF-S 17-55 mm f/2.8 IS USM tik tiešām ir vērts maksāt to piķi tikai dēļ fiksētā vai 2.8? pamēģināju reiz - nepatika. effekts nav 10x lielāks par kitenieku :D

24–105 mm gan varētu būt labs upgreids
avatar
Publicēts: 28.02.07 10:27
 citēt
Cena, hm, ļaujiet padomāt - 400 Ls.

Hm, par cenu joprojām domāju un to vēl var apspriest. Kapēc 400 Ls ir šerpa?


nū, tāpēc, ka lietots?
avatar
Publicēts: 28.02.07 10:41
 citēt
Man mīļais veikals rāda šādu situāciju!
www.bhphotovideo.com...
Es saprotu ka tās ir USA cenas tādēļ lietotam LV varētu būt līdzīgas ;)
avatar
Publicēts: 28.02.07 11:43
 citēt
Daudzi apgalvo, ka neviens objektīvs nav 10x labāks par 18-55 kit'u ... Pat 2x labāks esot tikai retais objektīva, tikai par tiem nākas šķirties no 10x lielākas summas :)

Nupat pats biju izvēles priekšā - ņemt 17-55 vai 24-105. 24-105 vienīgais īstais trumpis ir tas, ka objektīvu var izmantot ar 5D un citiem pilna kadra aparātiem, bet komplektā ar 20D 24mm platajā galā ir pārāk šaurs. Ja vēl ņem vērā, ka 24-105 tieši platajā galā ir visvairāk izteikti visi tā trūkumi, tad piedāvājums vairs nešķiet pārāk kārdinošs.



nav pa šerpu tā cena? :shock:

vai par EF-S 17-55 mm f/2.8 IS USM tik tiešām ir vērts maksāt to piķi tikai dēļ fiksētā vai 2.8? pamēģināju reiz - nepatika. effekts nav 10x lielāks par kitenieku :D

24–105 mm gan varētu būt labs upgreids
avatar
Publicēts: 28.02.07 12:17
 citēt
Man mīļais veikals rāda šādu situāciju!
www.bhphotovideo.com...
Es saprotu ka tās ir USA cenas tādēļ lietotam LV varētu būt līdzīgas ;)


No tā štatu veikala sūta uz Latviju? Un nekādu klapatu nav? :)


protams ka sūta, tikai ar nelielu uzcenojumu, bet ir arī labi cilvēki kas atved, bez klapatām un uzcenojuma;)
un rezultātā iegūsti JAUNU objektīvu, kas nav mazsvarīgi! tāpēc uzskatu ka cenām jābūt vienādām, bet nu katrs jau tirgojas kā vēlas :)
avatar
Publicēts: 28.02.07 12:29
 citēt
Priekš manis - jā.
Es labi zinu, ka man nav nepieciešams profesionāls fotoaparāts aļa 1D vai 1Ds, tādēļ palikšu pie lēto aparātu sērijas un Canon 17-55 ar pilnībā lietojamu 2.8 un IS lieliski iederas komplektā. Ja es gribētu 24-105, tad komplektu vajadzētu papildināt arī ar 10-22 objektīvu ...


No tevis teiktā saprotu, ka 17-55 ir labāks priekš 20D?

avatar
Publicēts: 28.02.07 12:35
 citēt
Es vēlējos uzzināt, kur rodas tas uzcenojums. Skaidrs, ka šipings kaut ko maksā, bet kā ir ar PVN, muitas nodevām vai ko tamlīdzīgu...
Jo man tā veikala piedāvājums stipri iepatikās.

Sūtīju no turienes dažādus atstarotājus zibspuldzei, uz latviju atnāca ātrāk kā solīja, nekādus nodokļus nemakāju jo uz kastes neparādijās cena līdz ar to papildus makāju par tikai par piegādi. Summa gan man nebija liela 90$ kopā ar ceļu!

Citi lielāki pirkumi tur pirkti uz vietām un vesti pa draugam. Bet tad nāca klāt 7% nodoklis par pirkšanu uz vietas (vai štata ietvaros ka šeit forumā sprieda) laikam:)

Negatīvas pieredzes ar šo veikalu man nav!
avatar
Publicēts: 28.02.07 13:31
 citēt
te bija viens lietotajs, kurš pa draugam solijas apzimogot neaizpilditos garantijas talonus pa simbolisku samaksu ;)

Par summu ap 1000Eur es nezinu, to man visu veda draugs :) bet domāju ka ļaunākais kas varētu notikt ir tas ka nodokļi būs jāmaksā bet nu man nekādas šitik vērtīgu sūtījumu pieredzes nav:)
avatar
Publicēts: 28.02.07 14:14
 citēt


Es vēlējos uzzināt, kur rodas tas uzcenojums. Skaidrs, ka šipings kaut ko maksā, bet kā ir ar PVN, muitas nodevām vai ko tamlīdzīgu...


Tirgotāju patvaļa, tikai un vienīgi. Kamēr LV būs kas pērk ar tādu uzcenojumu un nebūs ārkārtīgi viegli tik pie tehnikas no ārzemēm, tikmēr arī būs tas milzīgais uzcenojums.

ASV ir krietni lētāk, jo tirgus ir ļoti liels un iespējams, ka ir kādi citi nosacījumi likumdošanā (par to gan neesmu pārliecināta, tikai minu).
avatar
Publicēts: 28.02.07 15:00
 citēt
Zīmogs var arī nepalīdzēt, jo pēc koda garantijas veicēs pateiks ļoti viegli, kur ir pirkts aparāts un kas to ir pārdevis... bet par uzcenojumu - ASV ir liels tirgus, tāpēc arī cenas zemākas un ne jau veikala uzcenojums tur pie vainas, bet gan ražotāja politika... Kad es tirgoju projektorus mēs tikām pie tiešām piegādēm no Taivānas fabrikas... uzliekot 100% uzcenojumu mēs tā pat bijām par 30 līdz 60% lētāki nekā citi ražotāji, bet preces kvalitāte bija līdzīga, ja pat dažreiz ne labāka... vot lūk tā...
avatar
Publicēts: 28.02.07 18:21
 citēt
ss.lv


Canon Ef-S 17-85mm f/4-5. 6 IS Usm. Iespejama piegāde Rīgā, garantija.
Canon 17-85 IS USM 349 Ls
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):