forum.gif
Haļava!!!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Haļava!!!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 06.05.14 23:32
 citēt
avatar
Publicēts: 06.05.14 23:50
 citēt
Līdz kačāšanai tiku, jācer varēs arī uzlikt :) Pašam krekota iepriekšējā versija.
avatar
Publicēts: 07.05.14 01:04
 citēt
this product requires 64 bit windows or newer :super_man:
avatar
Publicēts: 07.05.14 08:38 labots
 citēt
Uzinstalēju apskatījos, nekā sev kritiski nepieciešama neatradu, galvenais, kas pietrūkst gandrīz visās haļavās - pespektiv korekšen nav arī šim.
Bet gan jau varbūt kaukur atradīšu pielietojumu...
avatar
Publicēts: 07.05.14 09:40
 citēt
tāds drusku kroplīgs izstrādājums salīdzinot ar nik software plaginiem - color efex, silver efex un viveza. soooorrriiii
avatar
Publicēts: 08.05.14 01:16
 citēt
Vai tiešām labāks par Photoshop un Lightroom?
avatar
Publicēts: 08.05.14 01:23
 citēt
magic:Vai tiešām labāks par Photoshop un Lightroom?


Esi kādreiz jautājusi vai blakusražotāja tastatūra ar gadžetiem, priekš Mac, ir labāka par MAc???!!! (nevis par Mac tastatūru, bet tieši par MAc)?
avatar
Publicēts: 08.05.14 09:16
 citēt
Paldies par ieteikumu. Garajos ziemas vakaros var paķēpāties. Jāpiekrīt Bildes teiktajam.
avatar
Publicēts: 08.05.14 09:28
 citēt
magic:Vai tiešām labāks par Photoshop un Lightroom?


VAi zini kur PS un LR var dabūt par velti?!
avatar
Publicēts: 08.05.14 09:28
 citēt
zombycop:http://www.ononesoftware.com/landing/pe8offer


paldies
avatar
Publicēts: 08.05.14 09:32
 citēt
emzi:
magic:Vai tiešām labāks par Photoshop un Lightroom?


VAi zini kur PS un LR var dabūt par velti?!

13 Eur mēnesī ir OK cipars, manuprāt.
avatar
Publicēts: 08.05.14 11:23
 citēt
emzi:
magic:Vai tiešām labāks par Photoshop un Lightroom?


VAi zini kur PS un LR var dabūt par velti?!


Es zinu :)
avatar
Publicēts: 08.05.14 11:55
 citēt
Maris:
magic:Vai tiešām labāks par Photoshop un Lightroom?


Esi kādreiz jautājusi vai blakusražotāja tastatūra ar gadžetiem, priekš Mac, ir labāka par MAc???!!! (nevis par Mac tastatūru, bet tieši par MAc)?

Jautājusi neesmu, jo pie Mac esmu sēdējusi vien pāris reizes uz pāris stundām kopumā, par to neko nezinu.

emzi:
magic:Vai tiešām labāks par Photoshop un Lightroom?


VAi zini kur PS un LR var dabūt par velti?!

Nu.... nelegāli var atrast...

Bet tas nebija tas, ko jautāju. Ja ir Photoshop un Lightroom, vai ir jēga šo "kačāt"?
avatar
Publicēts: 08.05.14 12:03
 citēt
magic, pārfrāzēšu Māra jautājumu (ja pareizi sapratu): vai esi kādreiz jautājusi, vai riepas ir labākas par mašīnu?
avatar
Publicēts: 08.05.14 12:35
 citēt
Protams ir jēga! Ja nepamēģināsi nekad neuzzināsi:face-wink: Nokačā, pamēģini un pieņem savu lēmumu!:face-wink:
avatar
Publicēts: 08.05.14 12:40
 citēt
Novilku, pamēģināju, sapratu, ka pa naudu tādu neņemtu.
Bet tā kā dāvinātam zirgam zobos neskatās - gan jau kādreiz noderēs
:face-smile:
avatar
Publicēts: 08.05.14 16:34
 citēt
versatile:magic, pārfrāzēšu Māra jautājumu (ja pareizi sapratu): vai esi kādreiz jautājusi, vai riepas ir labākas par mašīnu?

No mašīnām maz saprotu :face-grin: tiesa gan, varbūt nedaudz vairāk par Mac :haha:

Tas, ka pašam jāpieņem lēmums vai ir vērts vai jā, tam es priekrīt. Bet neredzu, ka kāds būtu sajūsmā par programmu. Bet nu, mēģināšu kādā brīvākā brīdī nokačāt :)
avatar
Publicēts: 08.05.14 20:23
 citēt
magic:
versatile:magic, pārfrāzēšu Māra jautājumu (ja pareizi sapratu): vai esi kādreiz jautājusi, vai riepas ir labākas par mašīnu?

No mašīnām maz saprotu :face-grin: tiesa gan, varbūt nedaudz vairāk par Mac :haha:

Tas, ka pašam jāpieņem lēmums vai ir vērts vai jā, tam es priekrīt. Bet neredzu, ka kāds būtu sajūsmā par programmu. Bet nu, mēģināšu kādā brīvākā brīdī nokačāt :)


magic - šīs *programmiņas* ir Ps vai Lr *regulētāji* ne patstāvīgi attēla apstrādātāji - spraudņi - dzinējs ir pati Adobe... nu rupji sakot tas ir kā prasīt vai klaviere ir labāka par datoru.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):