forum.gif
Palīdzat.!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Palīdzat.!
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 31.05.14 21:12 labots
 citēt
Kā mani tie laikošanas fani zadolbaļi, deļ šamajiem aroi draugos neuzturos un visu dzēšu ārā ko sasūta.
Un ja godīgi tad bilde par kuru jalaiko, ir viduvējs sūds ar puscilvēkiem.
avatar
Publicēts: 02.06.14 07:53
 citēt
Kādreiz šausminājos par fotobloga komunikācijas stilu un tendencēm, bet tagad esmu apradis un šad tad topiki mēdz būt arī izklaidējoši. Piemēram, šis. :)
Bet jauniņos neapskaužu pilnīgi noteikti..
Kas attiecas uz OP, tad, jā, šāda prasīšana ir tizla, un tizla ir arī paziņu sistēma un diedelēšana fotogrāfiju konkursos. Arī tāds sīkums, ka bilde neatbilst konkursa noteikumiem. Tur ļoti tālu līdz U burtam.
avatar
Publicēts: 02.06.14 09:44
 citēt
priore:sū, ta ne sū, bet tēmai ''U'' nekādi neatbilst. Pindaram trūkst paškritikas un domas skaidrības, kas tagad izreklamēts pamatīgi.

Par tēmu taisnība, bet cilvēkam ar paškritiku drukas kļūdu "Pindars" vajadzēja pamanīt.
avatar
Publicēts: 02.06.14 09:51 labots
 citēt
blogeri nekad nepaies garām klusējuši.
Indar, neņem pierē, linku iemeti un viss, ej tālāk, neatskatoties :D
avatar
Publicēts: 02.06.14 10:03 labots
 citēt
Dolldia:blogeri nekad nepaies garām klusējuši.
Indar, neņem pierē, linku iemeti un viss, ej tālāk, neatskatoties :D


Principā šādus linkus no šejienes vajadzētu dzēst. KAut kā nesmuki ir viss šitais. JA jau gribi uzvarēt, tad uztaisi tik labu bildi, lai to izdarītu. Nevis pilnīgi vienaldzīgi kaut ko nobliez un tad centies sarunāt balsis. Šādus dalībniekus no konkursiem vispār vajadzētu diskvalificēt.
avatar
Publicēts: 02.06.14 10:17
 citēt
Tā nav mūsu darīšana, ja taisa konkursu ar vaļīgiem noteikumiem, tad arī viss pārējais ir ar baltiem diegiem šūts.
avatar
Publicēts: 02.06.14 10:55
 citēt
Dolldia:Tā nav mūsu darīšana, ja taisa konkursu ar vaļīgiem noteikumiem, tad arī viss pārējais ir ar baltiem diegiem šūts.


Ja kāds mums prasa par to balsot, tad tā jau ir arī mūsu darīšana:face-wink:
avatar
Publicēts: 02.06.14 11:55
 citēt
Dolldia:Tā nav mūsu darīšana, ja taisa konkursu ar vaļīgiem noteikumiem, tad arī viss pārējais ir ar baltiem diegiem šūts.


Mūsu darīšana nav arī melnu puišu atsūtītas google tulkotas mīlestības vēstules par milijonu vinnēšanu?
Šis ne ar ko neatšķiras nedz no referāļu, nedz no milijonu vinnēšanas vēstulēm - vnk lētticīgo muļķu izmantošana savā labā.
avatar
Publicēts: 02.06.14 22:00
 citēt
Tad jau labi, ka met ārā.
avatar
Publicēts: 03.06.14 00:30
 citēt
Es tikai tā arī nesaprotu, kāda jēga no tiem laikiem šajā gadijumā.
Vis ok, kad vajag kādam komerciālam vai nekomerciļam saitam pacelt reitingu un pabīdīt seo, bet šājā gadijumā draugos, tas tak pilnīgs sviests.
avatar
Publicēts: 03.06.14 08:20
 citēt
Tā traukiem.lv lapa (aka policijas datu bāze) jau pati par sevi ir pilnīgs sviests. Es no tās miskastes izdzēsos kādi 5 gadi atpakaļ un ne brīdi neesmu nožēlojis.
avatar
Publicēts: 03.06.14 09:15
 citēt
Tik traki nav. Ir vietas, kur reģistrēties nav vērts, es caur traukiem dažas reizes gadā Biļešu paradīzē nopērku biļetes uz kādu koncertu Gorā vai Operā. Un vēl - ap marta vidu pasaku visiem "Paldies par apsveikumiem, jums arī lai priecīgi Ziemsvētki!"
avatar
Publicēts: 03.06.14 13:47
 citēt
Man ļoti nepatīk šāda veida konkursi, kur uzvar tas, kuram ir vairāk paziņu, kuri balso. Man pašai ļoti nepatīk, kad spamo un sūta vēstulēs "Nobalso par to un šo", tāpēc pati arī tā nedaru. Tātad, nav nemaz vērts piedalīties.
avatar
Publicēts: 03.06.14 15:07
 citēt
Schneider:Un vēl - ap marta vidu pasaku visiem "Paldies par apsveikumiem, jums arī lai priecīgi Ziemsvētki!"

Precīzi. Es ar kā kādreiz darīju, kad nebiju vēl izdzēsies. Bet lai iepirktos Biļešu paradīzē jau nevajag traukos reģistrēties.
avatar
Publicēts: 03.06.14 16:12
 citēt
Bildes:
Vaards:Autor, tu esi idiots.
Saproti, ka prasi balsot par vāju bildi vietā, kur tieši pulcējas FOTOGRĀFI. Tas ir, tu prasi konkurentiem, lai tie nobalso par vājāku darbu.
+++


+++
Sūdbilžu cepēja palīgāsauciens, cik nožēlojami, vē :anger:
avatar
Publicēts: 03.06.14 18:46
 citēt
Es dēļ šiem spamotājiem pāris normālus konkursus esmu redzējis, bet nobalsoju par bildi, kura patīk. Paldies viņiem!:face-grin:
avatar
Publicēts: 03.06.14 19:46
 citēt
ivog:Tā traukiem.lv lapa (aka policijas datu bāze) jau pati par sevi ir pilnīgs sviests. Es no tās miskastes izdzēsos kādi 5 gadi atpakaļ un ne brīdi neesmu nožēlojis.


Traukus LV vairāk uzskatu kā visu Latvijas iedzīvotāju datubāzi. Ja kādu vajag atrast, viņš tur ir. Attiecīgi ir skumji, ja daži idiņi tur neatstāj pat formālu savu profilu - cieš visi (ja vajag, nevar atrast. Kā arī nevar atrasties kādam vecam paziņam, pamatskolas sola biedram u.c.)
avatar
Publicēts: 03.06.14 23:24 labots
 citēt
ivog: Bet lai iepirktos Biļešu paradīzē jau nevajag traukos reģistrēties.

Es jau ne priekš tā reģistrējos. Esmu tur jau no kāda 2005.gada, bet tagad esmu atradis arī pielietojumu tai tuftai.
Agrāk biļetes pirku pastā caur Biļešu servisu, vai kā tas saucās.
avatar
Publicēts: 04.06.14 12:25
 citēt
Vaards:
ivog:Tā traukiem.lv lapa (aka policijas datu bāze) jau pati par sevi ir pilnīgs sviests. Es no tās miskastes izdzēsos kādi 5 gadi atpakaļ un ne brīdi neesmu nožēlojis.


Traukus LV vairāk uzskatu kā visu Latvijas iedzīvotāju datubāzi. Ja kādu vajag atrast, viņš tur ir. Attiecīgi ir skumji, ja daži idiņi tur neatstāj pat formālu savu profilu - cieš visi (ja vajag, nevar atrast. Kā arī nevar atrasties kādam vecam paziņam, pamatskolas sola biedram u.c.)


A nafig kāds kādam ir jāmeklē? Lai policija meklē ja ir nepieciešams.
Es pēdējo 20 gadu laikā neesmu nevienu speciāli meklējis un mani arī neviens nemeklē ar interneta palīdzību, a pirms 20 gadiem, interneta vienkārši nebija...Un cilvēki viens otru tā pat atrada.
avatar
Publicēts: 04.06.14 12:30
 citēt
Vaards:
ivog:Tā traukiem.lv lapa (aka policijas datu bāze) jau pati par sevi ir pilnīgs sviests. Es no tās miskastes izdzēsos kādi 5 gadi atpakaļ un ne brīdi neesmu nožēlojis.


Traukus LV vairāk uzskatu kā visu Latvijas iedzīvotāju datubāzi. Ja kādu vajag atrast, viņš tur ir. Attiecīgi ir skumji, ja daži idiņi tur neatstāj pat formālu savu profilu - cieš visi (ja vajag, nevar atrast. Kā arī nevar atrasties kādam vecam paziņam, pamatskolas sola biedram u.c.)


Nav par skaļu teikts, ka visi, kas nav traukos ir idiņi? Bez traukiem ir vēl citi sakarīgi sociālie tīkli, piemēram facebook un linked-in. Man ir profili abos un vēl čivinātavā. Kāda mārrutka pēc man vēl būtu jātur profils traukos?
avatar
Publicēts: 04.06.14 13:00
 citēt
Vaards:Traukus LV vairāk uzskatu kā visu Latvijas iedzīvotāju datubāzi. Ja kādu vajag atrast, viņš tur ir. Attiecīgi ir skumji, ja daži idiņi tur neatstāj pat formālu savu profilu - cieš visi


Ja kāds idiņš mani nevar atrast tamdēļ, ka neesmu traukos, tad PALDIES DIEVAM!!!!!
avatar
Publicēts: 04.06.14 13:12
 citēt
Vēl lielāks stulbums par traukiem ir inbox.lv - ķīnīzeru grabuļu tirgotavu spama miskaste.
avatar
Publicēts: 09.06.14 09:58
 citēt
nū. vispār jau pavēles / lūguma izteiksmē pareizi "palīdzIEt!". :grimace:
avatar
Publicēts: 16.06.14 23:16
 citēt
Indars:
Vaards:Autor, tu esi idiots.
Saproti, ka prasi balsot par vāju bildi vietā, kur tieši pulcējas FOTOGRĀFI. Tas ir, tu prasi konkurentiem, lai tie nobalso par vājāku darbu.

čau idiot. :)


Tev nesanāk. Iesaku paklusēt un pacensties saprast ko un kapēc te saka - tas līdzētu
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):