forum.gif
Pozitivus meklē fotogrāfus
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Pozitivus meklē fotogrāfus
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 02.07.14 09:07
 citēt
Varbūt kāds, kurš ir ticis starp tiem 10 iemet šeit, ka ir ticis? Šie atbildēja, ka sazināsies tikai ja būsi ticis starp 10, kas, protams, ir diezgan neforši.
avatar
Publicēts: 18.07.14 12:56
 citēt
"Gribi tikt uz Dienas vāka? Brauc uz Positivus un nāc fotografēties!" www.diena.lv...

Kāds tomēr šķils - no Dienas.
avatar
Publicēts: 22.07.14 20:20
 citēt
Zinu čomu, kurš zina čomu, kurš tur tika. Maksāt neko nemaksā, bet jāstrādā no rīta līdz naktij. Viss balstīts uz jauno talantu vēlmes pēc pieredzes un iespējas tikt pieskatuves bedrē. Elpu aizraujoši!
avatar
Publicēts: 22.07.14 22:02
 citēt
Te nekas nav mainījies, visskaļāk pasakas stāsta tie, kas šādos pasākumos nav bijuši, bet zina, ka tur viss ir totāli slikti.

Par festivālu bildēšanu- Positivus bildēju jau ne pirmo gadu, laikam kādu ceturto, man tā ir atpūta ar fotoaparātu rokās. Vai tādā veidā tiek sačakarēts tirgus un "krutos profus" neaicina? Droši vien, ka kaut kādā mērā jā, bet ja jau tā starpība būtu tik liela, gan jau rīkotāji arī krutos profus aicinātu. Piemēram, Dziesmusvētkos aicina arī krutos profus, tādus kā Liepiņš, Znotiņš, u.c., bet ne jau no šejienes publikas. Šejienes publika (es to skaitā) iet kā frīlanceri un arī tas jau ir labi.

Festivālos (arī koncertos) svarīgākais ir "paredzēt un reaģēt" kur kas notiks. Tas patiešām nāk ar specifisku pieredzi un neviena foto-arodskola un arī ūber-tehnika nepalīdzēs.

Pirms Positivus, pirms divām nedēļām biju Krievijā uz tur lielāko rok-festivālu (izrādās- pat lielāks par Glastonberriju). Arī fotografēju, arī kā atpūtnieks ar fotoaparātu. Šis materiāls jau bija gana interesants šeit un pēdējās Vakara Ziņās ir paliela reportāža par maniem piedzīvojumiem Krievijā. Starp citu, ja kāds atcerās manu reportāžu par krievu iznīcinātājiem šeit, fotoblogā, tad tie tika bildēti kāreiz tajā rokfestivālā... :)

Lūk, ja ir tiešām sakarīgi, interesējoši jautājumi pear fočēšanu festivālos, droši rakstiet PM vai arī zvaniet, kuriem ir mans telefons. Uz visiem jautājumiem PM noteikti atbildēšu, šeit šajā topikā noteikti neturpināšu.

Nobeigumā mazais stāsts par 2013.gada The XX koncerta bildi, kura Positivus lapā ir jau kā vēsture, bet ir kā 2013.gada raksturbilde. Tie kuri bija, tie zina, ka The XX bija fantastisks koncerts, bet šāda bilde dabā nemaz nebija... Man toreiz pieleca, kā lāzera stars zīmējas fotoaparātā un šāds bija rezultāts. Tā bilde ir šeit: www.positivusfestival.com... sk.2013.gads. Bildēts The XX atbilstošā pilnīgā tumsā, ar 70-200mm F4 un ar 350D kameru no metriem 30-40... :)

Lai visiem jauki festivāli. :)

P.S. Šeit bildes no Positivus festivāla nelikšu, tā ir mana izvēle.
avatar
Publicēts: 22.07.14 22:08 labots
 citēt
tad kad tas lāzera stars tev "iefokusēs" uz sensora, tad varēsi nest kameru uz Mūkusalas ielu :)
photofocus.com...
avatar
Publicēts: 22.07.14 23:18
 citēt
Lachux:tad kad tas lāzera stars tev "iefokusēs" uz sensora, tad varēsi nest kameru uz Mūkusalas ielu :)
http://photofocus.com/2013/09/14/beware-lasers-can-kill-your-cameras-sensor/


Kā jau sen tas zināms, kameru labāk turēt mājās (vēl labāk seifā) un vispār nevilkt ārā, jo visādi damadži var notikt.
avatar
Publicēts: 22.07.14 23:22 labots
 citēt
UldisS:Te nekas nav mainījies, visskaļāk pasakas stāsta tie, kas šādos pasākumos nav bijuši, bet zina, ka tur viss ir totāli slikti.

Par festivālu bildēšanu- Positivus bildēju jau ne pirmo gadu, laikam kādu ceturto, man tā ir atpūta ar fotoaparātu rokās. Vai tādā veidā tiek sačakarēts tirgus un "krutos profus" neaicina? Droši vien, ka kaut kādā mērā jā, bet ja jau tā starpība būtu tik liela, gan jau rīkotāji arī krutos profus aicinātu. :)

P.S. Šeit bildes no Positivus festivāla nelikšu, tā ir mana izvēle.


Tirgu Tu nečakarē, esi mierīgs.
Pa šiem gadiem esmu redzējis vienu vai 2 foršas pozītīvā bildes....baigi visam nesekoju, varbūt kaut ir daudz vairāk.
avatar
Publicēts: 23.07.14 02:49 labots
 citēt
vairs jau laikam tas Negativus fotogrāfus nemeklē. bet kas viņiem par šizi zumpīšus neļaut ievazāt un gāzūdeņus bez korķiem andelēt?
avatar
Publicēts: 23.07.14 08:08
 citēt
Nezinu, ko UldisS tajā 2013. gada bildītē tādu saskatījis. Nekādas emocijas neraisa.
Akcents jau bija uz ko citu - liela rokfestivāla rīkotāji gadu no gada meklē arvien jaunus bildētājus, bez skaidra, iepriekšēja noteikumu un apstākļu izklāsta. Droši vien tāpēc, ka vairākas skatuves un svarīgāka ir kvantitāte. Dīvaini gan, ka četru gadu laikā Tev nav sākuši automātiski piedāvāt fotografēt tur.
avatar
Publicēts: 23.07.14 14:38
 citēt
Ja tajos datumos jau kuro gadu neiekristu kāzas un viņi dotu brīvbiļetes ģimenei - noteikti pieteiktos
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):