forum.gif
Kultūras koledža aicina uz pirms eksāmenu sagatavošanās kursu.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Kultūras koledža aicina uz pirms eksāmenu sagatavošanās kursu.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >
IerakstsAutors
Publicēts: 01.07.14 09:20
 citēt
„Domājot "par jēdzienu" viennozīmīgi uzskatu, ka tas ir praktiski lietojams un izmantojams dzīvē”
Protams, ka lietojams – budžetu, fondu, projektu naudas sadalē un pārdalē.
Kad nesen tepat blogā aprakstīju mušu trasoloģijas zinātni, necerēju uz tik spēcīgu atbalstu ar pārliecinošu ilustrāciju. Paldies! Ja ir spēka, lūdzu turpiniet. :)
avatar
Publicēts: 01.07.14 09:40 labots
 citēt
Man pagaidām vairāk izskatās, ka tā iestāde mācīs nevis labi fotografēt, bet gan virtuozi kulstīt mēli... :face-grin:

Atkal nonākam pie tā paša vecā, kaut arī parupjā latvju izteiciena- "Gudri ..irst nav malku cirst".
To diezgan uzskatāmi pierāda autora personīgais piemērs (01.07.14 06:18 ) - "tikai" 20 gadi fotostāža un jau vesela viena izstāde...:face-wink:
avatar
Publicēts: 01.07.14 09:43
 citēt
Kur tu te virtuozitāti redzi? Tāds graujošs iesākums, bet tieši tajā svilpē arī aizgāja viss tvaiks...
avatar
Publicēts: 01.07.14 09:52 labots
 citēt
Schneider:Kur tu te virtuozitāti redzi? Tāds graujošs iesākums, bet tieši tajā svilpē arī aizgāja viss tvaiks...


Es jau nesaku, ka IEmācīs, bet gan vienkārši - mācīs (vismaz centīsies to darīt), dodot priekšroku ne tik daudz praksei, cik daļ..iršanai (spriežot pēc šī konkrētā "pasniedzēja" runām)....:face-grin:...

Cik saprotu, pēc modernās klasifikācijas, koledža vairāk atbilst padumjlaiku tehnikumam.
Praktiskā fotografēšana tomēr vairāk ir arods, nekā daiļ....runāšana...:face-wink:
avatar
Publicēts: 01.07.14 10:02
 citēt
Vispār jau tehnikumam, mākslas, medicīnas vai pedagoģiskajai skolai, kuras deva vidējo speciālo izglītību, (vidējā posma speciālists - tehniķi, tehnologi, bērnudārza audzinātājas, feldšeri, mākslinieki noformētāji). Padumjlaikos bija Kultūras un izglītības darbinieku tehnikums Krāmu ielā, kur gatavoja bibliotekārus, deju kolektīvu un fotopulciņu vadītājus u.tml. kultūras namu darbiniekus.
avatar
Publicēts: 01.07.14 13:45
 citēt
Friidis:
Schneider:Kur tu te virtuozitāti redzi? Tāds graujošs iesākums, bet tieši tajā svilpē arī aizgāja viss tvaiks...


Es jau nesaku, ka IEmācīs, bet gan vienkārši - mācīs (vismaz centīsies to darīt), dodot priekšroku ne tik daudz praksei, cik daļ..iršanai (spriežot pēc šī konkrētā "pasniedzēja" runām)....:face-grin:...

Cik saprotu, pēc modernās klasifikācijas, koledža vairāk atbilst padumjlaiku tehnikumam.
Praktiskā fotografēšana tomēr vairāk ir arods, nekā daiļ....runāšana...:face-wink:


Pirmā līmeņa augstāka izglītība ir tas, kas padomju laika saucās augstāka nepabeigtā!!!

:) Jūsu komentāru analfabētisms vienkārši graujošs!!! tas ir pirmām kārtām!

Otram kārtām, koledžā šī programma pastāv jau kops 2006. gada. Tādēļ process jau notiek, nevis "mācīs".

Treškārt: es neizklāstīju visu savu 4 lappušu garo cv, bet gan izcēlu augstāko sasniegumu karjerā. Latvijā, vēl augstāks kāpums radošajā izpausmē iespējams tikai izstādoties LNMM.

un noslēgumā - iesaku pārvarēt savu slinkumu un iepazīties ar programmu, kurā minēts, ka ir gan fotogrāfijas pamati, gan fotogrāfija studijā, gan datorapstrāde, kas attiecas tieši uz praktisko daļu, gan arī tādas lietas, par kurām Jums nav nemazākās izpratnes.
avatar
Publicēts: 01.07.14 13:53 labots
 citēt
Oho, nu kā savā laikā palaidu garām faktu, ka padumjlaikos tika doti nepabeigtas augstākās izglītības diplomi. Humoru par izglītību "Nepabeigta vidējā, neiesākta augstākā" gan atceros.
Autor, izbrauciet dabā, pasēdiet pie upes, nomierinieties, saceriet tiešas un atklātas atbildes uz jums uzdotajiem tiešajiem jautājumiem, rīt varēsiet turpināt zombēt par savas programmas lietderību. Ar histēriju
Arkons:Jūsu komentāru analfabētisms vienkārši graujošs!!! tas ir pirmām kārtām!

jūs par sevi labu iespaidu neradāt.
avatar
Publicēts: 01.07.14 13:54
 citēt
Schneider:Konkrētāk, nevarētu palūgt? Ko darīs jauneklis dzīves ceļa sākumā ar jūsu diplomu kabatā, kādās durvīs viennozīmīgi ieteiksiet klauvēt, lai būt garantēts darbs un nebūt mokoši sāpīgi par bezmērķīgi izniekoto laiku un līdzekļiem (gandrīz Ostrovskis)? :face-wink:


Runājot par "mākslas institūciju pārvaldību" Jūs pārāk šauri saprotat institūcijas terminu. Institūcija ir arī uzņēmums. Tas nozīmē, ka jebkura persona, kura vēlas veiksmīgi darboties uzņēmējdarbībā saistībā ar fotogrāfiju, iegūs daudz interesantu un noderīgu zināšanu šajā mācību programma. Tā ir būvēta ņemot vērā arī to, ka fotogrāfija spēj funkcionēt ierastā ekonomikas preču-pakalpojumu apmaiņas tirgū, gan arī to, ka radoša fotogrāfija tajā nefunkcionē, bet gan darbojas uz kultūrekonomikas pamatiem. Pie kam, Jūsu izpratnē fotogrāfija ir saistīta tikai ar fotografēšanu - tas ir amatniecību, bet neņemat vērā, ka tajā liela nozīme ir zīmju valodai. Tādēļ, lai veidotu pašrocīgi jēgpilnu vizuālu vēstījumu, vai arī veidotu salikta rakstura vēstījumu, ir nepieciešamas pavisam cita rakstura kompetences.
avatar
Publicēts: 01.07.14 13:58
 citēt
Arkons: ir nepieciešamas pavisam cita rakstura kompetences.


:exciting:
avatar
Publicēts: 01.07.14 14:02
 citēt
Schneider:Oho, nu kā savā laikā palaidu garām faktu, ka padumjlaikos tika doti nepabeigtas augstākās izglītības diplomi. Humoru par izglītību "Nepabeigta vidējā, neiesākta augstākā" gan atceros.
Autor, izbrauciet dabā, pasēdiet pie upes, nomierinieties, saceriet tiešas un atklātas atbildes uz jums uzdotajiem tiešajiem jautājumiem, rīt varēsiet turpināt zombēt par savas programmas lietderību. Ar histēriju
Arkons:Jūsu komentāru analfabētisms vienkārši graujošs!!! tas ir pirmām kārtām!

jūs par sevi labu iespaidu neradāt.


Nav runa par diplomu, runa par to, ka Padomju laikā, cilvēks, kurs bija nomācījies vismaz 3 kursus 5 kursu vietā, varēja ierakstīt CV - nepabeigta augstākā. Kaut arī diploma viņam reāli nebija. Latvijas izglītības sistēma šobrīd ir pieļāvusi nelielu kļūdu veidojot koledžu sistēma būtisku nenoteiktību, jo pastāv gan tādas, kuras uzņem audzēkņus pēc 9.klases, būtībā aizpildot arodskolas līmeni, un tādas kā LKA LKK, kas uzņem reflektantus pēc 12.klases. Savukārt ES sistēmā koledža dod diplomu ar profesionālo bakalaura grādu. Piemēram, visiem labi zināmā Tartu mākslas koledža, kur arī pasniedz fotogrāfiju.

P.S. ar manu nervu sistēmu viss kārtībā, un mans izteiciens bija tikai un vienīgi empīriska faktu konstatācija pēc vairāk kārt atkārtoti pausta viedokļa balstīta uz elementāras izglītības un augstskolu sistēmas nezināšanas.
avatar
Publicēts: 01.07.14 14:34
 citēt
rodas iespaids,ka lielais vairums nemaz nav cienīgi strēbt no svētā avota.
avatar
Publicēts: 01.07.14 14:52
 citēt
Rolands66:rodas iespaids,ka lielais vairums nemaz nav cienīgi strēbt no svētā avota.


visu izšķir tikai tas, vai cilvēks vēlas ko jaunu apgūt, vai nē. Diemžēl augstprātība un lepnums neļauj iepazīt neko jaunu. No savas puses varu tikai aicināt savā pasaulē, kur daudz dažādu jaunu lietu...
avatar
Publicēts: 01.07.14 15:42
 citēt
Arkons:
Rolands66:rodas iespaids,ka lielais vairums nemaz nav cienīgi strēbt no svētā avota.


visu izšķir tikai tas, vai cilvēks vēlas ko jaunu apgūt, vai nē. Diemžēl augstprātība un lepnums neļauj iepazīt neko jaunu. No savas puses varu tikai aicināt savā pasaulē, kur daudz dažādu jaunu lietu...

Par augstprātību un lepnumu Templī parasti aizrāda.... Ir jau sludinātāji ar pamatskolas un vispār bez jebkādas izglītības....
Ja pacients būtu vecas lietas, kā gramatiku apguvis, varētu par jaunajām paklausīties.

Katras mācību iestādes lepnums un labākā reklāma ir Absolventi, ja šoreiz reklāma skan, man ir kautkādas "maģistratūras studijas"(pabeigtas????) un 20 gados viena izstāde; BET par absolventiem kā par nelaiķiem NEKĀ, tad TAS rosina pārdomas. Jo vairāk, ja reklamē ar menedžmentu saistītas studijas, kā saka, "dakter, izārstējies!"
Bet lai jau censoņiem veicas.... Budžeta apguvē. Vien skumji, ka bērnudārzā auklītei vajag "augstāko pedagoģisko" bet šeit ar "studijām" pietiek, lai no studentiem naudu saņemtu(par ko????).
Protams teiciens, "ja ir aitas, cirpēji atradīsies", mūžam dzīvs kā iļjičs.
avatar
Publicēts: 01.07.14 15:54
 citēt
Arkons:
Rolands66:rodas iespaids,ka lielais vairums nemaz nav cienīgi strēbt no svētā avota.


visu izšķir tikai tas, vai cilvēks vēlas ko jaunu apgūt, vai nē. Diemžēl augstprātība un lepnums neļauj iepazīt neko jaunu. No savas puses varu tikai aicināt savā pasaulē, kur daudz dažādu jaunu lietu...


Autoram jauns plāns kā kāst lētticīgos ļautiņus. Agrāk kāsa kā mākleris, tagad kā "mācībspēks", un tā ir tā jaunā pasaule uz ko viņš aicina.. Jaunais uzmetiens!
avatar
Publicēts: 01.07.14 16:41
 citēt
Da bļin, Citagaisma, Tev nav vienalga, kā citi pelna naudu? Nav vienalga, ka muļķus apkāš? Noteikti esi dzirdējis teicienu: "Ja ir aitas - būs cirpējs".. Značit vienmēr, visās pasaulēs un laikos, ja būs lēticīgi muļķi, no kā izkāst naudu, kāds to noteikti darīs. Tā vnk ir un būs. Galvenais pašam nebūt aitai, tikmēr viss kārtībā.
avatar
Publicēts: 01.07.14 16:48
 citēt
TomsL:Da bļin, Citagaisma, Tev nav vienalga, kā citi pelna naudu? Nav vienalga, ka muļķus apkāš? Noteikti esi dzirdējis teicienu: "Ja ir aitas - būs cirpējs".. Značit vienmēr, visās pasaulēs un laikos, ja būs lēticīgi muļķi, no kā izkāst naudu, kāds to noteikti darīs. Tā vnk ir un būs. Galvenais pašam nebūt aitai, tikmēr viss kārtībā.


Nē man nav vienalga, jo esmu dzīvs cilvēks, kam ir ne tikai naudasmaks, bet arī sirds. Man nav vienalga, kas notiek ar nodokļu maksātāju naudu, man nav vienalga, ja zaglis trmvajā kādam iztukšo somiņu, man nav vienalga, ja invalīds nevar ieiet veikalā, man nav vienalga, jo dzīvoju nevis Austrumos bet Latvijā. Krievijā ir nošpļauties uz cilvēku, bet ceru ka Latvijā šis laiks nepienāks tik drīz..
avatar
Publicēts: 01.07.14 16:49
 citēt
Citagaisma:
Nē man nav vienalga, jo esmu dzīvs cilvēks, kam ir ne tikai naudasmaks, bet arī sirds. Man nav vienalga, kas notiek ar nodokļu maksātāju naudu, man nav vienalga, ja zaglis trmvajā kādam iztukšo somiņu, man nav vienalga, ja invalīds nevar ieiet veikalā, man nav vienalga, jo dzīvoju nevis Austrumos bet Latvijā. Krievijā ir nošpļauties uz cilvēku, bet ceru ka Latvijā šis laiks nepienāks tik drīz..
Nu ko lai saka, gan jau esi daudzus teicienus par cerēšanu dzirdējis/lasījis, neatkārtošos :)
avatar
Publicēts: 01.07.14 16:52
 citēt
Atceros, padumjlaikos biju spiests mācīties (un arī kārtot eksāmenus) tādā pseidozinātnē, kā zinātniskais komunisms.
Pilnīgi safantazēti formulējumi un idejas, nedabīgi samākslota valoda utt. Lekcijās visi gulēja, eksāmenos špikoja.
Spriežot pēc Arkona pārspīlēti "gudrās" valodas, viņa priekšmets varētu būt līdzīgs- kāda "zinātniskā fotogrāfija" , kuru neviens normāls jaunietis ne klausīties gribēs, ne atreferēt spēs un tāda zinātne tikai riebumu pret fotolietu iedvesīs.:anger:

Cerams, ka pārējie minētie pasniedzēji- reālie fotogrāfi, spēs šo skādi kompensēt un atraisīt savos študentos vēlmi radoši fotografēt, nevis "urbt plānos galdiņus"..:face-wink:
avatar
Publicēts: 01.07.14 17:10 labots
 citēt
Friidis:Cerams, ka pārējie minētie pasniedzēji- reālie fotogrāfi, spēs šo skādi kompensēt un atraisīt savos študentos vēlmi radoši fotografēt, nevis "urbt plānos galdiņus"..:face-wink:


JĀ starp citu pasniedzēju vietām kā reiz izsludināta vesela strīpa vakanču:) Tai skaitā

"lektors studiju kursā Fotogrāfijas pamat" , es teicu ka mani neinteresē šī iestāde , bet pārējie var pieteikties konkursā uz amatu.
avatar
Publicēts: 01.07.14 17:22
 citēt
Lunis:
Friidis:Cerams, ka pārējie minētie pasniedzēji- reālie fotogrāfi, spēs šo skādi kompensēt un atraisīt savos študentos vēlmi radoši fotografēt, nevis "urbt plānos galdiņus"..:face-wink:


JĀ starp citu pasniedzēju vietām kā reiz izsludināta vesela strīpa vakanču:) Tai skaitā

"lektors studiju kursā Fotogrāfijas pamat" , es teicu ka mani neinteresē šī iestāde , bet pārējie var pieteikties konkursā uz amatu.


Tātad nauda tiek vākta, studenti arīdzan, bet pasniedzēju nemaz vēl nav?;-0 Rigtīgs uzmetiens..
avatar
Publicēts: 01.07.14 17:27
 citēt
Padumjlaikos cilvēki rakstīja nevis CV, bet gan autobiogrāfijas.
Viens jautājums: Vai varētu pateikt, cik cilvēki šajos gados ir minēto kursu beiguši un cik no viņiem strādā tieši apgūtajā specialitātē? Tik nevajag par komercnoslēpumiem, prasts amatnieks būdams, esmu daudz fotografējis izlaidumus, kur vienmēr ar lepnumu tiek paziņots par to, cik no skolas iepriekšējiem absolventiem kur ir iestājušies, pabeiguši un kādi ir viņu turpmākie panākumi.
Ir dzirdēta reklāma ar aptuvenu tekstu, ka ir mācību iestādes, kuru beidzējiem darba sludinājumi kļūst par pastāvīgu lasāmvielu, bet ir arī tādas, kurās jau pirmajā kursā studenti tiek aicināti uz darba intervijām. Arkon, nu pasakiet pilnīgi droši un atklāti, ka jūsējā programma pieder pie otrām, to apstiprinot ar statistiku!

P.S. Es protu gan latgaļu, gan lietuviešu valodas, bet cienu jūs, tādēļ rakstu latviski. Varbūt cieniet arī jūs savus sarunas partnerus un neuzmācieties ar Švauksta/Pietuka Krustiņa dialektu. :face-wink:
avatar
Publicēts: 01.07.14 18:10
 citēt
Kāds nevar pārtulkot šo savārstijumu: "LKA Latvijas Kultūras koledža piedāvā bezmaksas sagatavošanās kursu portfolio veidošanā fotogrāfijas specializācijā."
avatar
Publicēts: 01.07.14 18:14
 citēt
nu sušķi,jau biju sācis naudu krāt. Palasījos te un darba sludinājumus ,un pļurkt viss azarts noplaka.
avatar
Publicēts: 01.07.14 18:16 labots
 citēt
MentsII:Kāds nevar pārtulkot šo savārstijumu: "LKA Latvijas Kultūras koledža piedāvā bezmaksas sagatavošanās kursu portfolio veidošanā fotogrāfijas specializācijā."

Pāķis tāc, tu nemaz nejēdz veidot pašrocīgi jēgpilnu vizuālu vēstījumu, vai arī veidotu salikta rakstura vēstījumu, tāpat arī tev trūkst pavisam cita rakstura kompetences. Tādēļ arī nevari pārtulkot tik vienkāršu, visiem saprotamu tekstu. :grimace:
avatar
Publicēts: 01.07.14 18:23
 citēt
Rolands66:nu sušķi,jau biju sācis naudu krāt. Palasījos te un darba sludinājumus ,un pļurkt viss azarts noplaka.

NUUUU vot, šitā mēs censoņus nobeidzam... :face-grin:
Savulaik čomu satiku, šim 2,5 augstākās, paidagoģiskā ar, un tā... tagad prestižā augstskolā fotolietas māca... Kā izvēlēties kameru, kā ši darbojas, nu voooobščem dzelžus. Apkritu, secinājis, ka čoms NEZIN, ka canonam un niconam DAŽĀDAS sistēmas....
BET augstskola ta maksas!!!! Un cilvēki Maksā!!!!
Aitas, protams.:face-grin:
Tak, Rolands, stājies!!! Būs Tev DIPLOMS!!!!:face-grin:
avatar
Publicēts: 01.07.14 18:29
 citēt
Eu, es mēģināju Pentaconu 29/2,8 ieskrūvēt Mir-ā pirms 33 gadiem, kad tikko biju pārgājis no Čaikas-3 uz tehniku ar maināmiem objektīviem. Tagad es točna zinu, ka sistēmas mēdz būt dažādas. Varbūt mani pieņems pēdējā kursā, tieši uz diploma pasniekšanu?
avatar
Publicēts: 01.07.14 18:37 labots
 citēt
Arkons:
Rolands66:rodas iespaids,ka lielais vairums nemaz nav cienīgi strēbt no svētā avota.


visu izšķir tikai tas, vai cilvēks vēlas ko jaunu apgūt, vai nē. Diemžēl augstprātība un lepnums neļauj iepazīt neko jaunu. No savas puses varu tikai aicināt savā pasaulē, kur daudz dažādu jaunu lietu...


Tas jaunais patiesībā droši vien ir klasiskais - klasisks portrets, klasiska dabas ainava. Ja jaunais ir kas cits, tad jāsaka, ka no drukātajā Fotokvartālā redzētā jaunā patika ļoti reti un ļoti maz kas. Es negribētu tā fotografēt. Vai tik nav tā, ka akcents ir uz tiem, kas kontaktējas ar konkrētajiem pasniedzējiem vai beidz viņu kursus? Ja esi pamācījies pie Lielbrieža, tad jau esi labāks par citiem, tā, ja?
avatar
Publicēts: 01.07.14 18:44
 citēt
Schneider:Eu, es mēģināju Pentaconu 29/2,8 ieskrūvēt Mir-ā pirms 33 gadiem, kad tikko biju pārgājis no Čaikas-3 uz tehniku ar maināmiem objektīviem. Tagad es točna zinu, ka sistēmas mēdz būt dažādas. Varbūt mani pieņems pēdējā kursā, tieši uz diploma pasniekšanu?

Noteikti!!! Uz diploma pasnieKšanu pieņem visus, kas nomaGsājuši "mācību maGsu" Lai Tev veicas.:face-grin:
avatar
Publicēts: 01.07.14 18:58
 citēt
Friidis:
Cerams, ka pārējie minētie pasniedzēji- reālie fotogrāfi, spēs šo skādi kompensēt un atraisīt savos študentos vēlmi radoši fotografēt, nevis "urbt plānos galdiņus"..:face-wink:

Starp citu un pavisam nopietni - vai kāds nevar paskaidrot, kā radies teiciens "urbt plāno galdiņu"?
P.S. Barterī varu paskaidrot, kāpēc saulgriežus - Jāņus un Ziemassvētkus svinam ar 3 dienu nokavēšanos pret astronomiskajiem saulgriežiem.:face-smile::face-smile:
avatar
Publicēts: 01.07.14 19:06
 citēt
Bet es gribētu zināt, kas tas tāc - tūtiņdreijers.
P.S. Barterī varu iemācīt čigāniski lamāties. :face-grin:
avatar
Publicēts: 01.07.14 19:18 labots
 citēt
Schneider:Bet es gribētu zināt, kas tas tāc - tūtiņdreijers.
P.S. Barterī varu iemācīt čigāniski lamāties. :face-grin:

Fūregrasne, protu, kādi vēl piedāvājumi????:face-grin:
džahņis ar zinu...
avatar
Publicēts: 01.07.14 19:29 labots
 citēt
Pirmo nezinu, otrais pareizi skan dža tehņas, bet vēl var pasūtīt arī de mindž.
Bet ko nu mēs te tagad rīkosim lamuvārdu viktorīnu augsto mūzu templim veltītajā topikā. :face-grin:
avatar
Publicēts: 01.07.14 19:33 labots
 citēt
Schneider:Pirmo nezinu, otrais pareizi skan dža tehņas, bet vēl var pasūtīt arī de mindž.

Ekselenti!!!
Savulaik viena "zīlniece" TĀ nolādēja nelieti, kas man valodu mācījis..." Tak rakstību šis nemācīja....:face-grin:
Da poifig čigāni,. par 'koledžu, " ta KO????

Par "skolotāju" valodā klusēju. Šis šiška tai taborā.:face-grin:
avatar
Publicēts: 01.07.14 20:24
 citēt
Vajag kā parasti no Leišu foto džedajiem mācīties , labāk vispār no Leišiem:):) youtu.be...
avatar
Publicēts: 01.07.14 20:28
 citēt
Ja tas plikpaurainais būtu ar brillēm, es pateiktu, ka tas nepavisam ne Lietuvā filmēts...
avatar
Publicēts: 01.07.14 21:15
 citēt
Schneider:Padumjlaikos cilvēki rakstīja nevis CV, bet gan autobiogrāfijas.
Viens jautājums: Vai varētu pateikt, cik cilvēki šajos gados ir minēto kursu beiguši un cik no viņiem strādā tieši apgūtajā specialitātē? Tik nevajag par komercnoslēpumiem, prasts amatnieks būdams, esmu daudz fotografējis izlaidumus, kur vienmēr ar lepnumu tiek paziņots par to, cik no skolas iepriekšējiem absolventiem kur ir iestājušies, pabeiguši un kādi ir viņu turpmākie panākumi.
Ir dzirdēta reklāma ar aptuvenu tekstu, ka ir mācību iestādes, kuru beidzējiem darba sludinājumi kļūst par pastāvīgu lasāmvielu, bet ir arī tādas, kurās jau pirmajā kursā studenti tiek aicināti uz darba intervijām. Arkon, nu pasakiet pilnīgi droši un atklāti, ka jūsējā programma pieder pie otrām, to apstiprinot ar statistiku!

P.S. Es protu gan latgaļu, gan lietuviešu valodas, bet cienu jūs, tādēļ rakstu latviski. Varbūt cieniet arī jūs savus sarunas partnerus un neuzmācieties ar Švauksta/Pietuka Krustiņa dialektu. :face-wink:



Runājot par absolventiem, tie ir sastopami gan LETA, gan F64, gan ziņu portālos. Par kādu varēja lasīt FK fotokvartals.lv... . Pagājušā gada Kauņas Fotozvaigznes portfolio skatē absolvente ieguva 2.vietu. utt. un tjp.
avatar
Publicēts: 01.07.14 21:24
 citēt
Lunis:
Friidis:Cerams, ka pārējie minētie pasniedzēji- reālie fotogrāfi, spēs šo skādi kompensēt un atraisīt savos študentos vēlmi radoši fotografēt, nevis "urbt plānos galdiņus"..:face-wink:


JĀ starp citu pasniedzēju vietām kā reiz izsludināta vesela strīpa vakanču:) Tai skaitā

"lektors studiju kursā Fotogrāfijas pamat" , es teicu ka mani neinteresē šī iestāde , bet pārējie var pieteikties konkursā uz amatu.


Atbilstoši likumam, uz velētu amatu ir jāizsludina konkurss. Tas, ka ir šis sludinājums, nenozīmē, ka nav pasniedzējs. Protams, konkurss atklāts un ikviens drīkst mēģināt savus spēkus. Tomēr, vēlētos aicināt neizplatīt baumas.
avatar
Publicēts: 01.07.14 21:35
 citēt
Atļaušos tomēr atgādināt:
Schneider:Vai varētu pateikt, cik cilvēki šajos gados ir minēto kursu beiguši un cik no viņiem strādā tieši apgūtajā specialitātē?

Vai šajos gadījumos
Arkons:Runājot par absolventiem, tie ir sastopami gan LETA, gan F64, gan ziņu portālos.

ir tā, ka viņi dod darbu gan fotogrāfiem, gan māksliniekiem?
Arkons: ...tie, kam ir diploms mākslinieks, fotogrāfs utt, ir potenciālie mūsu studentu darba ņēmēji.

Šis
Arkons: Pagājušā gada Kauņas Fotozvaigznes portfolio skatē absolvente ieguva 2.vietu. utt. un tjp.
ir mākslas institūciju pārvaldības fotogrāfijā gadījums?

Jau iepriekš paldies! :face-smile:
avatar
Publicēts: 01.07.14 21:41 labots
 citēt
Arkons:
Lunis:

JĀ starp citu pasniedzēju vietām kā reiz izsludināta vesela strīpa vakanču:) Tai skaitā

"lektors studiju kursā Fotogrāfijas pamat" , es teicu ka mani neinteresē šī iestāde , bet pārējie var pieteikties konkursā uz amatu.


Atbilstoši likumam, uz velētu amatu ir jāizsludina konkurss. Tas, ka ir šis sludinājums, nenozīmē, ka nav pasniedzējs. Protams, konkurss atklāts un ikviens drīkst mēģināt savus spēkus. Tomēr, vēlētos aicināt neizplatīt baumas.


Oficiālais konkurs "Baumas" ? www.kulturaskoledza.lv... Apjautāšos piedāvātājai :D :D Ko viņa baumas publicē.
avatar
Publicēts: 01.07.14 21:55
 citēt
Nē, nu es jau neko sliktu nesaku, lai jau ļauži studē, valsts ierēdnim galvenais ir nevis specialitāte, bet gan diploms par noteikta līmeņa izglītību. Gan jau arī šos kaukur paņems par papīru pārkrāmētājiem no viena galda stūra uz otru. Tik to varēja pasniegt mazliet vienkāršāk. Šeit nav 18-gadīgi tīņi, tātad ar diezgan urķīgu interesi būs jārēķinās, ar tādām
Arkons:
Schneider:Jā, man, kā praktiski darbojošam provinces fotogrāfam, ir jautājums: Ko jūs domājat par jēdzienu "mākslas institūciju pārvaldība" fotogrāfijā, kad sēžat mašīnā, braucot uz Viesīti cauri Sēlijas mazajiem miestiņiem, un vajadzību pēc speciālista ar šādas specialitātes diplomu? Kādu darbu, būdams kādas no turienes pašvaldībām vai to institūcijām vadītājs, jūs varētu piedāvāt šā kursa beidzējam?
Un vispēr - cik Latvijā ir mākslas institūciju, kurām trūkst pārvaldības fotogrāfijā?


Domājot "par jēdzienu" viennozīmīgi uzskatu, ka tas ir praktiski lietojams un izmantojams dzīvē;)
atbildēm nevienu nepārliecinās par šīs profesijas izvēles pareizību.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):