forum.gif
StarSpace fotokonkurss 2014
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / StarSpace fotokonkurss 2014
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 03.07.14 05:55
 citēt
Zeme joprojām riņķo ap Sauli un esam veselu gadu pavirzījušies uz priekšu aptuveni 250 miljonu garajā orbītā ap galaktikas centru. Nekas nav mainījies arī StarSpace tradīcijās. Konkurss ir sācies un tādēļ mēs gaidām arī tavus darbus. Drīkst iesūtīt gan vakar tapušos, gan tos, kurus klāj dažu milimetru biezs kosmisko putekļu slānis.

Kā ierasts - vairākas kategorijas, lai visi var izpausties. Ļaujiet fantāzijai, iedvesmai un citām mūzām brīvu vaļu.

Vairāk lasīt šeit: bit.ly...

Ja ir neskaidrības, vaicājiet!
avatar
Publicēts: 03.07.14 10:29
 citēt
Jā nu šitā žanra speci LV reizēm ir ar ļoti iespaidīgiem darbiem :)
avatar
Publicēts: 04.07.14 16:46
 citēt
A cik maksā konkursa laureātiem? Tipa cik liels balvu fonds?
avatar
Publicēts: 04.07.14 23:01
 citēt
chukmasoff_f:A cik maksā konkursa laureātiem? Tipa cik liels balvu fonds?


Lai arī balvu fonds ir ļoti pieticīgs, es labprāt piedalos šajā konkursā. Atšķirībā no Burtnieku novada ainavu fotokonkursa kur uzvarētājam tiek balvas LĪDZ 15EUR vērtībā... skumji..
avatar
Publicēts: 05.07.14 00:11
 citēt
shauttra: uzvarētājam tiek balvas LĪDZ 15EUR vērtībā... skumji..

Kas tur tik skumjš? sanāk 15 gardi tērvetnieki, es no tādas balvas neatteiktos :face-smile:
avatar
Publicēts: 05.07.14 01:25
 citēt
Alibaba:
shauttra: uzvarētājam tiek balvas LĪDZ 15EUR vērtībā... skumji..

Kas tur tik skumjš? sanāk 15 gardi tērvetnieki, es no tādas balvas neatteiktos :face-smile:


Nu un ja es tērvetniekus nedzeru, vispār 15 euri nu tā ir kā ir ar kādu meitieti pieticīgi kafiju padzert tikai :D
avatar
Publicēts: 05.07.14 01:32
 citēt
shauttra, Tev tur ir arī konkurenti? Nu ja nu vienīgi Kristaps K ! :face-smile:
avatar
Publicēts: 05.07.14 09:36
 citēt
mario1:shauttra, Tev tur ir arī konkurenti? Nu ja nu vienīgi Kristaps K ! :face-smile:


Nu jau ir :)

Alibaba:
shauttra: uzvarētājam tiek balvas LĪDZ 15EUR vērtībā... skumji..

Kas tur tik skumjš? sanāk 15 gardi tērvetnieki, es no tādas balvas neatteiktos :face-smile:


Nolikumā teikts - LĪDZ 15EUR, tā kā vari dabūt arī 2eur :D
avatar
Publicēts: 05.07.14 09:40
 citēt
shauttra: ...tā kā vari dabūt arī 2eur :D
...un strēpt Maxima Linijas Stiprā plastmaseni. :grimace::grimace::grimace:
avatar
Publicēts: 05.07.14 11:30 labots
 citēt
oooooo jēēeeee

"Iesniedzot darbu, autors apliecina, ka SIA StarSpace ir tiesības izmantot konkursā iesniegtos darbus bez atlīdzības visos zināmajos un nezināmajos veidos"
avatar
Publicēts: 12.07.14 00:59
 citēt
chukmasoff_f:A cik maksā konkursa laureātiem? Tipa cik liels balvu fonds?


Balvu fonds ir tematisks, bet ne naudā.

klusums:oooooo jēēeeee

"Iesniedzot darbu, autors apliecina, ka SIA StarSpace ir tiesības izmantot konkursā iesniegtos darbus bez atlīdzības visos zināmajos un nezināmajos veidos"


Lai mums nebūtu katram autoram atkal un atkal jāprasa, vai viņu darbus drīkst izmantot ikgadējā kalendārā, kā arī, ja mums ir nepieciešams reklamēt/informēt par konkursu kādā medijā. Tad vienkārši iesniedzam izvēlēto darbu,norādot autoru.

Biznesu netaisam, par savien darbiem neuzdodam, ja tu no tā baidies.

... arī kalendāru skaits ir ļoti ekskluzīvi neliels, galvenokārt autoriem un atsevišķiem draugiem/sadarbības partneriem.
avatar
Publicēts: 12.07.14 02:11
 citēt
Kamelija:
chukmasoff_f:A cik maksā konkursa laureātiem? Tipa cik liels balvu fonds?


Balvu fonds ir tematisks, bet ne naudā.

klusums:oooooo jēēeeee

"Iesniedzot darbu, autors apliecina, ka SIA StarSpace ir tiesības izmantot konkursā iesniegtos darbus bez atlīdzības visos zināmajos un nezināmajos veidos"


Lai mums nebūtu katram autoram atkal un atkal jāprasa, vai viņu darbus drīkst izmantot ikgadējā kalendārā, kā arī, ja mums ir nepieciešams reklamēt/informēt par konkursu kādā medijā. Tad vienkārši iesniedzam izvēlēto darbu,norādot autoru.

Biznesu netaisam, par savien darbiem neuzdodam, ja tu no tā baidies.

... arī kalendāru skaits ir ļoti ekskluzīvi neliels, galvenokārt autoriem un atsevišķiem draugiem/sadarbības partneriem.


Kaut kur tas vis jav ir bijis un ne pirmo reiz.. Var jav būt ka kādam amatierim tas ir kaut kas ka viņa bildes ir kādā exkluzīvā maztirāžas kalendārā, no tā jēgas maz jav nav viz maz 5-10 000 exemplāri, ar autoru vārdiem un koordinātēm, tad var būt no tā cipara kādi 10 klienti būs... A tagad vienkārši priekš tam ka uzsist viens citam uz pleca ka "nu vecīut tagad nu ir pa smalko" nesaskatu vispār nekādu jēgu.
Ierobežota tirāža kalendārus savām vajadzībām un pašreklāmai var izdrukāt ne visai dargi, sanāk cena sākot no kādiem 10 eur par gabalu ja makets ir gatavs.
avatar
Publicēts: 13.07.14 04:11
 citēt
var jau arī šādu bildi likt kalendārā

avatar
Publicēts: 14.07.14 09:57
 citēt
Mierīgi. Šāda tipa fotogrāfija lieliski iederētos kateogrijā "Cilvēks un astronomija", kas ir tik brīva, ka pieļauj plašu fantāzijas lidojumu.
avatar
Publicēts: 14.07.14 10:47
 citēt
Izturīgs striķītis - skafandrs, atkarībā no ražošanas gada, sver 60-90kg
avatar
Publicēts: 14.07.14 10:52
 citēt
Maris:Izturīgs striķītis - skafandrs, atkarībā no ražošanas gada, sver 60-90kg


Kosmisks striķis :) HBškas ar tautiskas:)
avatar
Publicēts: 27.08.14 14:36
 citēt
Rit pēdējā nedēļa, kad varat iesniegt savus darbus. Laipni gaidīti papildināt kolekciju un sniegt iedvesmu arī citiem, kas vēl tikai dūšojas uzsākt fotografēt vairāk vai mazāk kosmiska mēroga parādības.

Šobrīd iesūtītos darbus var aplūkot galerijā: www.starspace.lv...
avatar
Publicēts: 29.08.14 14:47
 citēt
Dažkārt tas ir tikai kalendārs, citreiz darbus iekļaujam lekcijās, kad stāstam par to, ko amatieri Latvijā dara, kad izbraucam uz citu valstu astronomijas konferencēm. Dažkārt kāds medijs mums palūdz izmantot kādu attēlu (norādot autoru, protams).

Ja tev dikti satrauc tas, ka mēs šausmīgi iedzīvosimies uz fotogrāfu rēķina, tad esi mierīgs. Mums pietiek ko darīt, lai neatliktu laiks izdomāt visādus "šmugulšahermahers".

Mūsu mērķis nav nopelnīt uz konkursa rēķina, bet mudināt cilvēkus lūkoties sev visapkārt, ieraudzīt skaisto un neparasto, veicināt interesi par astronomiju un ar to saistītajām zinātnes nozarēm.
avatar
Publicēts: 31.08.14 21:58
 citēt
Šis ir vienīgais fotokonkurss, kurā vispār piedalos. Gan žūrija laba, gan balvas interesantas un noderīgas, kā arī nav jāsatraucas, ka no autoru bildēm taisīs biznesu. Tie, kas kaut ko šajās tēmās fotogrāfē ir ļoti maz un vispār maz cilvēku Latvijā ir redzējuši visas parādības, tāpēc vēl jo vairāk ir motivācija piedalīties, lai dotu kādu labumu šim mazajam lauciņam.

P.S. Šogad bija draņķīga ziemeļblāzmu sezona...
avatar
Publicēts: 10.09.14 12:54
 citēt
Noteikti neaizmirstam nobalsot par savu favorītu - bit.ly...
avatar
Publicēts: 14.10.14 19:16
 citēt
Alibaba:
shauttra: uzvarētājam tiek balvas LĪDZ 15EUR vērtībā... skumji..

Kas tur tik skumjš? sanāk 15 gardi tērvetnieki, es no tādas balvas neatteiktos :face-smile:


Muldoņa..:face-grin: Būtu lācs izlasījis šito textu ātrāk,būtu varējis Tev nobalvot tērvetniekus pirms nedēļās..:haha::haha::haha:
avatar
Publicēts: 19.10.14 15:30
 citēt
chukmasoff_f:Nu un ja es tērvetniekus nedzeru :D
es vispār alu un mīzeļus nedzeru!:grimace:
avatar
Publicēts: 09.12.14 18:45
 citēt
2014. gada konkursa uzvarētāji: bit.ly...

Nākamā gada kalendārs ar 12 skaistām fotogrāfijām, ja vēlies atbalstīt nākamā gada konkursa balvu fondu: bit.ly...
avatar
Publicēts: 09.12.14 18:55
 citēt
Nu jā Valmierieši norāvuši vissu banku:):) Šautram protams super tehniski skati . Man kā jau nespēcālistam arī protams Mārča B pirts patīk visslabāk :):)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):