forum.gif
Soc-realisms
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Soc-realisms
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 03.07.14 23:33
 citēt
avatar
Publicēts: 03.07.14 23:38
 citēt
Ķīnieši pielabos un novedīs līdz jēgai,kad sāks nopietnu ekspansiju Urālu virzienā. Viss būs. :haha:
avatar
Publicēts: 03.07.14 23:48 labots
 citēt
Es tak tur pabiju "Komandirovkā" Tindā un Berkakitā :):) Paskat Северомуйский тоннель ko 8000 celtnieku cēla 27 gadus beidzot pabeugts::face-wink::face-grin: Nu jā В 1982 году к ним присоединились строители из Латвии - в благодарность одна из улиц в поселке названа Латвийской. Таксимо стал одним из центров строительства БАМа.
avatar
Publicēts: 04.07.14 00:10
 citēt
Esmu es arī tur paklaiņ\ajis komandējumos, a sroičnajas službas učebka bija Sovgavonja.
avatar
Publicēts: 04.07.14 00:13 labots
 citēt
chukmasoff_f:Esmu es arī tur paklaiņ\ajis komandējumos, a sroičnajas službas učebka bija Sovgavonja.


Nu jā paskat pat Vesturē pieminēts ka В 1982 году к ним присоединились строители из Латвии - в благодарность одна из улиц в поселке названа Латвийской. Таксимо стал одним из центров строительства БАМа. :) Es tur biju 1987-88 dovos komandējumos :) Aiztrieca "Reklāmu @ Propagandu" cept krāsainu , biju asistents dažiem LIEL meistariem:) No Letiņiem tur Halturščiks Martinsosns baigi cīnijās , pa tādām Sarkanbaltā "Mucmājām" apaļas mājas mucas sakranbatā krāsā bija::face-wink::face-grin:
avatar
Publicēts: 04.07.14 08:50
 citēt
Uzreiz atcerējos visu savecko folkloru par to tematu:
Bammmm - tā noskan, kad Brežņevs atsitas ar galvu pret sliedi.
Брежнев Абъябывает Молодежь.
Приезжай ко мне на БАМ, я тебе на рельсах дам.
Там, где раньше волки срали, мы построим магистрали...
:face-grin:
Kurš vēl ko atceras?
avatar
Publicēts: 04.07.14 10:26
 citēt
- kurš piemineklis augstāks, Brīvības vai ļeņina?
- ļeņina!
- ?
- uzkāpsi Bīvības piemineklī, redzēsi Rīgu, uzkāpsi ļeņina, redzēsi bamu.
avatar
Publicēts: 04.07.14 11:51
 citēt
Vienā no pēdējiem NG bija fotostāsts par BAM. Dzelzceļš gandrīz netiek lietots un visas pilsēteles ap to ir pusmirušas.
avatar
Publicēts: 04.07.14 12:57 labots
 citēt
ak34:Vienā no pēdējiem NG bija fotostāsts par BAM. Dzelzceļš gandrīz netiek lietots un visas pilsēteles ap to ir pusmirušas.


Ja KĀDREIZ gribi tiešām iespaidīgu PEIZĀŽU piedzīvojumu AIZBRAUC uz Vladivostoku ar vilcienu , bet nevis to kas iet pa Transsibu caur Ķīnu bet to kas pa BAMu , nedēļa ar tādām ainavām un NACIONĀLO kolorītu neizlienot no kupejas:):) Man bij kolēģis dzimis audzis Rīgā , es šim tādu muļķību ieteicu , šim bij neslikta alga dzīvoja nodarbojās biški ar Foto nu un PAVEDĀS Rezultāts tāds ka viņš jau ~20 gadus tur DZĪVO :):):) Vienkārši TĀ iespaidojās ka jau 20 gadus ir profesionāls fotogrāfs kurš bildē SIBĪRIJAS tālo austrumu dabu Latviju vairs nav apmeklējis :D :D Te vienkārši nav ko darīt profesionāla viņa vēriena reportiera vai dabas fotogrāfa jomā :) Ar viņa Foto izstādi atklāja Krievijas NACIONĀLO mākslas muzeju , iedomājies :face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 04.07.14 16:56
 citēt
Pasākums bija domāts militārai izmantošanai, strateģisko mobilo raķešu kompleksu pārvietošanai. Līdz ar to tas kas ir redzams oficeālajā kartē vēl nau vis, ir šausmīgi daudz atzares ar mezgla stacijām, kuras pat šodien nau redzamas kartēs. Protams tas vis ir aizlaists.
Teritoriāli vieta bija izvēlēta aprēķinot balistisko raķešu trajektoriju lai tās varētu laist pāri ziemeļpolam un vienlaik lai arī varētu aizsniegt ASV rietumu piekrasti.
Tur ir šausmīgi daudz numuroto staciju, ir nācies tur būt savā laikā, un dot podpisku o nerazglošenii. uz 25 gadiem.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):