forum.gif
Ir darbs dabas fotogrāfiem!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Ir darbs dabas fotogrāfiem!
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 15.08.14 13:31
 citēt
Baltskars:Konkursu vinnēja bet, kas fotografē nav :D


Vēl labāk. Konkursu vinēja, kas fotogrāfē nav, nodempingoja Krustu&co un pašlaik droši vien bildes fočēs kāds kurš piedalijās konkursā ar citu kompāniju, bet nu tagad jau par mazāku naudu nekā sākotnēji bij paredzēts tāmē. super!! :)))
avatar
Publicēts: 15.08.14 14:50
 citēt
ArtursOzolins:
Baltskars:Konkursu vinnēja bet, kas fotografē nav :D


Vēl labāk. Konkursu vinēja, kas fotogrāfē nav, nodempingoja Krustu&co un pašlaik droši vien bildes fočēs kāds kurš piedalijās konkursā ar citu kompāniju, bet nu tagad jau par mazāku naudu nekā sākotnēji bij paredzēts tāmē. super!! :)))



Sasapņojāties "latvieši" :) Meklējam tikai vienu komandas biedru.
avatar
Publicēts: 15.08.14 16:05
 citēt
ArtursOzolins:
Baltskars:Konkursu vinnēja bet, kas fotografē nav :D


Vēl labāk. Konkursu vinēja, kas fotogrāfē nav, nodempingoja Krustu&co un pašlaik droši vien bildes fočēs kāds kurš piedalijās konkursā ar citu kompāniju, bet nu tagad jau par mazāku naudu nekā sākotnēji bij paredzēts tāmē. super!! :)))


Tajā komandā biju tas, kas "Co" :) Citi bija pieredzes bagātāki fotogrāfi. Bet cik nu man ir bijusi darīšana ar valsts un pašvaldību iepirkumiem - reti gadās šāda pieeja. Parasti darītāju pietiek, vai vismaz pirms konkursa ir skaidrs kas ko darīs, bet vajag konkursam kādus ar nopietnākiem uzplečiem
avatar
Publicēts: 15.08.14 16:56
 citēt
fotomania:
ArtursOzolins:
Vēl labāk. Konkursu vinēja, kas fotogrāfē nav, nodempingoja Krustu&co un pašlaik droši vien bildes fočēs kāds kurš piedalijās konkursā ar citu kompāniju, bet nu tagad jau par mazāku naudu nekā sākotnēji bij paredzēts tāmē. super!! :)))



Sasapņojāties "latvieši" :) Meklējam tikai vienu komandas biedru.

Ko tad jūs gribat atrast? Pro fotogrāfu ar FF kameru,kas par desumaizēm strādās? :face-crying:
avatar
Publicēts: 19.08.14 22:51
 citēt
Schneider:Tad es noprivatizēšu "Partija", un pirms vēlēšanām no autortiesību maksām kļūšu par miljonāru. :grimace:

No tā sauktajām partijām nu gan ne vella neizspiedīsi. Jau patentēju atklājumu, ka es (Vārds Uzvārds, p.k.) esmu muļķis un tagad pārtieku no visiem, kas mani lamā. Žēl, ka neesmu to pašu patentējis savam šejienes nikam, tad drīz vien te dabūtu krietnu piķi.
avatar
Publicēts: 19.08.14 23:07
 citēt
Neko tu nesaproti, es privatizēju pašu vārdu "partija", tātad man pienākas honorārs no visiem vēlēšanu sarakstiem un balsošanas lapiņām. Pie tam - ja vēlēšanās tajā kāds kandidāts tiek strīpots, honorāram 1% atlaide, bet ja pielikts krustiņš - kļūst 50% lielāks. Ja partija pārvar barjeru un iekļūst Saeimā, +75%, ja pozīcijā - dubultojas. Bet ja dabū premjera krēslu, tad no tās pienākas 200% honorārs.
Vot tā!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):