forum.gif
ManaBalss LV iniciatīva par Ci†adeli
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / ManaBalss LV iniciatīva par Ci†adeli
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 30.08.14 08:47
 citēt
sorry, ne pilnīgi un galīgi un pavisam tikai par fotogrāfiju. BET - nebūs demokrā†ijas - neļaus mums fotogrāfēt! pagaidām vēl ne PRET jauno Referendumu likumu, kurš, ja pieņemts, nahrenizēs demokrā†iju ar 2015. gadu. pagaidām par atklātību un tiesībām cilvēkiem zināt par Ci†adeli - kas glāba €brievu komsomoļcu banks†eru pakaļas par valsts (mūsu - всё вокруг колхозное, всё вокруг моё!) naudu un kas un kam tagad grib banku noandelēt caur aizdomīgu kompāniju ašpadsmit reizes lētāk. pagaidām parakstīšanās vieta nav atrodama pēc tēmas (tas, kad būs jau 100 (?) parakstu!), bet tikai ar linku:
А Ты записался Добровольцем? (VAI TU jau parakstījies brīvprātīgi?) manabalss.lv...
avatar
Publicēts: 30.08.14 08:53 labots
 citēt
Man pietiek paskatīties uz savas bandas obščaka izzadzēja un AŠ2 Knābja ielikteņa purniem, lai rastos alerģija pret visām viņu aktivitātēm.
Sorī, Harald!
avatar
Publicēts: 30.08.14 08:59
 citēt
Schneider:Man pietiek paskatīties uz savas bandas obščaka izzadzēja un AŠ2 Knābja ielikteņa purniem, lai rastos alerģija pret visām viņu aktivitātēm.
Sorī, Harald!
sorry 2, sorry 3! laikam jau par to 1/2-publiski taisīt razbirālovku nebūtu pēc bontona. bet ja Tev kāds links vai kas - zasraneje blagodarnijs! :big_smile:
avatar
Publicēts: 30.08.14 09:10
 citēt
www.fotoblog.lv... 11. un 12. kadri.
www.delfi.lv...
Par Vilnīti arī kas jāskaidro?
avatar
Publicēts: 30.08.14 11:24 labots
 citēt
Schneider:Par Vilnīti arī kas jāskaidro?

par Vilnīti man plānāks dosjē, kā par ГРУ-šņika sievu Po†āpovu!
es nezinu, vai Burvis ko nopākstojis. un tie, kas zinaja vai domāja, ka zina, tagad vairs tikai atcerās, ka tur bija kaut kas ar fenderi. jūdaistu priesteris konvertējās par pareizticīgo, atnāk vecais rabīns uz to draudzi un tā skaļi saka: "Moiša, a ko tā Tava meita pinās ar krievu oficieriem?". visi €brievi panesās atpakaļ uz sinagogu, Moiša saka: "bet man takš nav meitas!", uz ko vecais rabīns, rādot uz aizejošajiem cilvēkiem: "to Tu viņiem visiem tagad izstāsti!"! :face-grin:
KVAA-II:jo vairāk protestēsim/balsosim - jo labāk dzīvosim

korelācija ir, bet nav pavisam 1-alga, PRET ko protestēsim. viens gan kā no lielgabala - ja ne PRET ko neprotestēsim, dzīvosim, kā liberas†komunis†i gribēs, lai dzīvojam. nu, liberas†komunis†i dzīvos kā gribēs un pārējie, kā sanāks. :face-sad:
avatar
Publicēts: 30.08.14 12:58
 citēt
haralds:
Schneider:Par Vilnīti arī kas jāskaidro?

par Vilnīti man plānāks dosjē, kā par ГРУ-šņika sievu Po†āpovu!
es nezinu, vai Burvis ko nopākstojis. un tie, kas zinaja vai domāja, ka zina, tagad vairs tikai atcerās, ka tur bija kaut kas ar fenderi. jūdaistu priesteris konvertējās par pareizticīgo, atnāk vecais rabīns uz to draudzi un tā skaļi saka: "Moiša, a ko tā Tava meita pinās ar krievu oficieriem?". visi €brievi panesās atpakaļ uz sinagogu, Moiša saka: "bet man takš nav meitas!", uz ko vecais rabīns, rādot uz aizejošajiem cilvēkiem: "to Tu viņiem visiem tagad izstāsti!"! :face-grin:
KVAA-II:jo vairāk protestēsim/balsosim - jo labāk dzīvosim

korelācija ir, bet nav pavisam 1-alga, PRET ko protestēsim. viens gan kā no lielgabala - ja ne PRET ko neprotestēsim, dzīvosim, kā liberas†komunis†i gribēs, lai dzīvojam. nu, liberas†komunis†i dzīvos kā gribēs un pārējie, kā sanāks. :face-sad:


Šim pasākumam ar demokrātiju nav nekāda sakara. Pareizāk sakot, visam uz pasaules ir savi trūkumi un ēnas puse.
Seit mēs redzam tipisku gadījumu demokrātijas ēnas pusei.

Šeit nevis sabiedrībā uzpeld sasāpējusi problēma un sabiedrība to risina, bet gan otrādi - ir forši cilvēki savākušies, bijuši populāri un tā, bet aizmirsušies nedaudz (pēc sejām skatoties, es pat teiktu - nodzērušies), attiecīgi vajadzētu kaut kā popularitāti uzcelt gaismiņā, tad nu jāmeklē populāri jautājumi, kur varētu piesaistīt kaut kādu auditoriju, bydlo, pūli - ka tik atbalstītāji.

Un tad atiet gaismiņā idejas no sērija NE-ES, NE-EURO, nepārdosim Pareksu.

Otra foršu cilvēku kompānija ņemas ar NE-Gejiem; NE-Pederastuapmācībasskolās, NE-Spaisatirgošana.

Par laimi rati pa priekšu zirgam nepārāk labi ripo.
avatar
Publicēts: 30.08.14 13:10
 citēt
Es par to lai jums neļautu fotogrāfēt :big_smile:
Kur jāparakstās :amazing:
avatar
Publicēts: 30.08.14 21:53 labots
 citēt
Oliss:Es par to lai jums neļautu fotogrāfēt :big_smile:
Kur jāparakstās :amazing:

tāda iniciatīva nav ierosināta, pašam jāierosina. bet diez vai akceptēs - vismaz pagaidām pretrunā ar likumdošanu!:face-sad:
Vaards:Šim pasākumam ar demokrātiju nav nekāda sakara. Pareizāk sakot, visam uz pasaules ir savi trūkumi un ēnas puse.
Seit mēs redzam tipisku gadījumu demokrātijas ēnas pusei.

visam uz Pasaules ir savi trūkumi un [arī] ēnas puses. bet ar demokrā†iju šim pasākumam ir vairāki sakari.
neatkarīgi no tā, kurš ar šo pasākumu spodrina savas spalvas, pie demokrā†ijas piederās, ka darbaļaudis drīkst zināt, kas notiek Pasaulē, īpaši ja kas notiek ar banku, kuras īpašnieku €brievu komsomoļcu banks†eru backsaides izglābtas par viņu kāpostu.
avatar
Publicēts: 02.09.14 13:21
 citēt
Pasaulē ir simtiem darbu, ko var sekmīgi paveikt tikai pienācīgā klusumā un bankas pārdošana ir viens no tiem. Tā sauktie „darbaļaudis” (rabōčij narod - banksteri pie tiem neskaitās, viņi tak ņe rabōtajet) var dabūt zināt visu, ko spēj un nespēj saprast PĒC DARĪJUMA. Pagaidām te redzu aktīvu darbībošanos, lai nosistu cenu līdz nejēdzībai, atšujot visus konkurēt spējīgus pircējus.
Ne man no droša attāluma atšķirt, kuri darbojas lētā pirkumā gribētāja interesēs apzināti, kuri – no sirds aizstāvot „darbaļaudis”. Tiesa, ar šo lozungu jau gana daudz sūdu sataisīts, visvairāk – pašiem darbaļaudīm.
avatar
Publicēts: 02.09.14 14:08 labots
 citēt
haralds:sorry, ne pilnīgi un galīgi un pavisam tikai par fotogrāfiju. BET - nebūs demokrā†ijas - neļaus mums fotogrāfēt! pagaidām vēl ne PRET jauno Referendumu likumu, kurš, ja pieņemts, nahrenizēs demokrā†iju ar 2015. gadu. pagaidām par atklātību un tiesībām cilvēkiem zināt par Ci†adeli - kas glāba €brievu komsomoļcu banks†eru pakaļas par valsts (mūsu - всё вокруг колхозное, всё вокруг моё!) naudu un kas un kam tagad grib banku noandelēt caur aizdomīgu kompāniju ašpadsmit reizes lētāk. pagaidām parakstīšanās vieta nav atrodama pēc tēmas (tas, kad būs jau 100 (?) parakstu!), bet tikai ar linku:
А Ты записался Добровольцем? (VAI TU jau parakstījies brīvprātīgi?)


Kāpēc nevar uzrakstīt aicinājumu normālā, saprotamā latviešu valodā? Kāpēc jāraksta 1 teikums krieviski, cits latviski? Kas tie par € un † simboliem vārdos? Kas tas vispār ir??
avatar
Publicēts: 02.09.14 14:26 labots
 citēt
LT_:
haralds:sorry, ne pilnīgi un galīgi un pavisam tikai par fotogrāfiju. BET - nebūs demokrā†ijas - neļaus mums fotogrāfēt! pagaidām vēl ne PRET jauno Referendumu likumu, kurš, ja pieņemts, nahrenizēs demokrā†iju ar 2015. gadu. pagaidām par atklātību un tiesībām cilvēkiem zināt par Ci†adeli - kas glāba €brievu komsomoļcu banks†eru pakaļas par valsts (mūsu - всё вокруг колхозное, всё вокруг моё!) naudu un kas un kam tagad grib banku noandelēt caur aizdomīgu kompāniju ašpadsmit reizes lētāk. pagaidām parakstīšanās vieta nav atrodama pēc tēmas (tas, kad būs jau 100 (?) parakstu!), bet tikai ar linku:
А Ты записался Добровольцем? (VAI TU jau parakstījies brīvprātīgi?)


Kāpēc nevar uzrakstīt aicinājumu normālā, saprotamā latviešu valodā? Kāpēc jāraksta 1 teikums krieviski, cits latviski? Kas tie par € un † simboliem vārdos? Kas tas vispār ir??

++++ Es arī nesaprotu, kāpēc jāmēģina lasītājam izmežģīt smadzenes ar šo izteiksmes "nestilu":face-sad:
avatar
Publicēts: 02.09.14 14:52
 citēt
LT_:Kāpēc nevar uzrakstīt aicinājumu normālā, saprotamā latviešu valodā? Kāpēc jāraksta 1 teikums krieviski, cits latviski? Kas tie par € un † simboliem vārdos? Kas tas vispār ir??

"А Ты записался Добровольцем?" - alūzija ar slaveno plakātu. "VAI TU jau parakstījies brīvprātīgi?" - tulkojums. J€vrika simbols. un † t vietā vārdos Par†ija, "Vieno†ība", "Sovaku Cen†rs". n€irosombõliskā programmēšana. :big_smile:
avatar
Publicēts: 02.09.14 16:16 labots
 citēt
Es tieši par to runāju. Kāpēc Tev jāraksta jevriki, ar kaut kādu simbolu, ja vārds ir euro? Un kāpēc jāliek + zīmīte vārdos partija, vienotība utt?
Mani reāli interesē - KĀPĒC?

Tas ir kaut kāds super-joks vai kāds prikols? Vai vnk klaja necieņas izrādīšana? Negribas ticēt, ka vnk vecuma delīrijs piemeties.
avatar
Publicēts: 02.09.14 17:18
 citēt
LT_:Mani reāli interesē - KĀPĒC?

prikols gan. un netīk man par+ijas, īpaši Vieno+ība, un Жиdanokka arī nepatīk.:grimace:
avatar
Publicēts: 03.09.14 13:51 labots
 citēt
haralds:
LT_:Mani reāli interesē - KĀPĒC?

prikols gan. un netīk man par+ijas, īpaši Vieno+ība, un Жиdanokka arī nepatīk.:grimace:


Tad jau vajag izpildīties tā, kā to izdarīja Reģionu apvienība. Haraldam noteikti patiks, jo nav neviena vārda, KO darīt, toties ir vesela avīze, kā nevajadzēja darīt.. :D
avatar
Publicēts: 03.09.14 14:10 labots
 citēt
Bzh:Tad jau vajag izpildīties tā, kā to izdarīja Reģionu apvienība. Haraldam noteikti patiks, jo nav neviena vārda, KO darīt, toties ir vesela avīze, kā nevajadzēja darīt.. :D

vai no suverenitātes viens miķelis bija uz plakāta uzbildējies un klāt teksts "neatdosim bērnus N€iropideras†iem" vai tamlīdzīgi. OK. arī nezagsim, neeļļosim patafōnus un šujmašīnas ne ar lineļļu, ne ar saulespuķu eļļu un nemīzīsim upē, so what? :big_smile:
avatar
Publicēts: 03.09.14 14:17 labots
 citēt
Bzh:
haralds:
prikols gan. un netīk man par+ijas, īpaši Vieno+ība, un Жиdanokka arī nepatīk.:grimace:


Tad jau vajag izpildīties tā, kā to izdarīja Reģionu apvienība. Haraldam noteikti patiks, jo nav neviena vārda, KO darīt, toties ir vesela avīze, kā nevajadzēja darīt.. :D


Man, par laimi, nekādi reklāmas materiāli vēl pastkastītē nav krituši :)
avatar
Publicēts: 03.09.14 15:48
 citēt
Redz, par Arti man nudien nekas daudz nav zināms.
Bet, kā smejies, ir tāds teiciens - tu esi tas, kas ir tavi draugi.
Nu un, ņemot vērā kvakšķi, par to Arti es nekad nebalsotu, pat ja tā programma būtu jēdzīgi uzrakstīta un sakarīga. Bet arī tā nav. Ak, vai...
avatar
Publicēts: 03.09.14 17:13 labots
 citēt
R_J:Man, par laimi, nekādi reklāmas materiāli vēl pastkastītē nav krituši :)

man ar nav. bet vienu izdomāju - NEMĒSLO MEŽĀ! un Kalvīša bilde! :big_smile:
versatile:... nekad nebalsotu, pat ja tā programma būtu jēdzīgi uzrakstīta un sakarīga. Bet arī tā nav. Ak, vai...
da laps pagasta skrīveris takš var 7÷11 parijām programmas sakompilēt! :grimace:
avatar
Publicēts: 03.09.14 17:51
 citēt
Nu vispēr jau "õ" ir igauņu burts, kurš skan kā krievu "ы".
avatar
Publicēts: 03.09.14 19:20
 citēt
KVAA-II:Haraldam ir savs stils
Vau, Haralds ar savu "stilu", kuru es drīzāk sauktu par "bezstilu" panāca tieši pretēju efektu vēlamajam - es par šo iniciatīvu nebalsošu. Un cik zinu, neesmu es vienīgais tāds, kurš neatbalsta tieši tamdēļ, ka uzrakstīts šādā manierē.
avatar
Publicēts: 03.09.14 19:43
 citēt
LT_:
KVAA-II:Haraldam ir savs stils
Un cik zinu, neesmu es vienīgais tāds, kurš neatbalsta tieši tamdēļ, ka uzrakstīts šādā manierē.

tādēļ!
KVAA-II:
visi projekti ir žīdu!
avatar
Publicēts: 03.09.14 19:54
 citēt
Nu vispār, būt par antisemītu un vēl ar to publiskā telpā lepoties, ir ļoti drosmīgs gājiens, kurš var beigties visdažādākajos veidos.
avatar
Publicēts: 03.09.14 20:11
 citēt
Bet es domāju, ka par sabiedrības provocēšanu uz antisemītismu būtu jātiesā vienu PCTVL deputātu, kurš panāca kontrabandista Basa adbrīvošanu pret galvojumu, bet tas aizlaidās tālēs zilajās. Un vienīgais arguments galvojumam bija - viņš ir mans tautasbrālis.
avatar
Publicēts: 03.09.14 20:24
 citēt
LT_:Nu vispār, būt par antisemītu un vēl ar to publiskā telpā lepoties, ir ļoti drosmīgs gājiens, kurš var beigties visdažādākajos veidos.
sure! bet kur ir kāds an†isemīts!
avatar
Publicēts: 03.09.14 22:10 labots
 citēt
KVAA-II:tfū, atcerējos, Džordžs Soross

par mazo maģāru žīdiņu Sorosu un par viņa fondu man labi stāsti. izlasīju viņa grāmatu - īpaši nav ko iebilst. bet wisko jau var uzrakstīt, kad sāk domāt uz sirdsapziņas atmazgāšanu.
avatar
Publicēts: 24.09.14 04:29
 citēt
avatar
Publicēts: 24.09.14 08:22
 citēt
haralds:manabalss.lv...


Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[08004] [1040] Too many connections' in /usr/lib/php/Zend/Db/Adapter/Pdo/Abstract.php:129 Stack trace: #0 /usr/lib/php/Zend/Db/Adapter/Pdo/Abstract.php(129): PDO->__construct('mysql:host=loca...', 'eurosay_user', 'gLX+%NTu((Fn', Array) #1 /usr/lib/php/Zend/Db/Adapter/Pdo/Mysql.php(96): Zend_Db_Adapter_Pdo_Abstract->_connect() #2 /usr/lib/ph
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):