forum.gif
12.Saeima jeb Vēlēšanas! Vēlēšanas!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / 12.Saeima jeb Vēlēšanas! Vēlēšanas!
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 17
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 23.09.14 23:25
 citēt
Gaisma:
Haiduks:Vispār Ušakovam ir jāsaka liels paldies par viņa izdarībām- balsojums par valodu un Maskavas brauciens... es domāju, ka 5% balsotāju ar to vismaz zaudēja, ja ne vēl vairāk. Nebūtu viņš to darījis, ot tad varētu satraukties par viņu izredzēm :D


pats tak teici, ka viņš nekandidę :)


Redzi, Ušakovs tak ir partijas seja, un cik nu mans īsais prātiņš saprot, mēs par partijām, ne par gimjiem balsojam :D
avatar
Publicēts: 23.09.14 23:30
 citēt
Maris:
Gaisma:es viņus esmu tuvāk apskatījis. Kolorado jau tikai 9.maija pakazuha, lai atomātisko elektorāta daļu noturētu - automātisku. Ikdienā, Saeimā - pavisam cits stāsts.


kāds tur cits stāsts - ikdienā "bļeģ atkal Bogdava", atbalsts Krimas okupācijai, Rīgas domes busiņš pilns ar perfekti drukātiem valstij nelojāliem lozungiem interfrontes pensionārēm un jau trešo gadu miljonu pārtēriņš Rīgas budžetā kuru maksās no iedzīvotāju nodokļiem.

Iepriekšējām Rīgas vadībām arī bija slideni projekti, bet gada budžets plusos. Nav grūti pa ļimonu bruģēt krastmalu ja 20 ļimoni gadā no bankas jāņem - grūtāk to ir darīt nepaliekot bankai parādā.


Pag, Māri, te nu liekās, ka turi muti... tavus nodokļus netikām manījuši Rīgā :D, kaut gan mēs vienreiz cilājām šo te tēmu, un tu tādas tabulas sameti te, ka man neērti palika tādus melus lasīt... cik zinu, tad valsts arī naf bez parādiem, un Rīgai nebūt naf jāuztur valsts liekēži- tas no valsts kases jāmaksā... arī Jelgava ir Rīgai parādā... strādājat Rīgā, bet nodokļi uz Jelgavu bēg ... būs jāatdod!!!
avatar
Publicēts: 23.09.14 23:41
 citēt
avatar
Publicēts: 23.09.14 23:41
 citēt
saskaņas centra, vieglas popularitātes gūšanai veiktie apšaubāmie pasākumi nav orjentēti uz ilgtermiņa labumu Rīgai un valstij, ja nu vienīgi nejauši kas sanāk, bet vairākuma iegūšanu saeimā, premjēra krēsls, un valdības satādīšana, ar tālāk sekojošiem nojaušamiem notikumiem
avatar
Publicēts: 23.09.14 23:50 labots
 citēt
Haiduks:
:D... jā, cik labi visu novelt uz padomijas gadiem :D...
... padomija ieviesa vieglo kreditēšanu, kad aiznesot špargalku , ka pelni 300 Ls, dabūji kredītu simtiem tūkstošu latu, un tie kredīti faktiski tika taisīti uz 140% no īstās vajadzības... celtniecībai, labajiem onkuļiem, iedzīvei un vēl lai gadu viegli dzīvotu...
... bļausiet, ka paši nēma... bet kam bija tas jākontrolē???

Nu nejauksim vienā putrā nesaistītas lietas! Iesaku sadalīt problēmu, tā vieglāk iegūt skaidrību.
1) Aizbraukšanai no VISĀM postsociālisma zemēm ir VIENS, manis jau iepriekš nosauktais iemesls, un tās nav valdības!
2) uz padomijas gadiem nekas nav "jānoveļ", tā ir OBJEKTĪVA NELAIME un Latvijā vēl ir dzīvi pietiekami daudz cilvēku, kas piedzīvoja, kā pēc padomju okupācijas un latu nomaiņas uz rubļiem visi veikali iztukšojās pāris nedēļu laikā un tādi palika 50 gadus ar visiem padomijai raksturīgajiem mūžīgajiem deficītiem un to sekām - "blatiem"
3) kreditēšanai ar valdībām arī nav nekāda sakara, tas ir darījums starp privātiem partneriem ar ļoti nedaudziem izņēmumiem (piemēram, Birkavs no valsts Hipotēku bankas paņem pāris miljonus un "iegulda"Saknītī) Un kreditēšana kopumā tieši otrādi - ir padarījusi Latviju par modernu valsti, un TIKAI pateicoties kreditēšanai mums ir parādījusies un, cerams, būs vēl vairāk moderna un konkurētspējīga ražošana.

P.S. Atslodzei veca anekdote. Soviets lielās: "Mēs esam radījuši jaunu ieroci - tas saucas NEITRONU BUMBA. Kad to uzmet, visi cilvēki ir beigti, bet mājas un mantas paliek pilnīgi neskartas!"
Rietumnieks atbild: "Bet mums jau sen ir ierocis pēc kura cilvēki paliek dzīvi, bet mantas vairs nav - tas saucas KREDĪTS!"
avatar
Publicēts: 24.09.14 00:00
 citēt
Haiduks: tu tādas tabulas sameti te, ka man neērti palika tādus melus lasīt... cik zinu, tad valsts arī naf bez parādiem, un Rīgai nebūt naf jāuztur valsts liekēži


Redzi ja Tu jau nebūtu bērnudārznieka prātā, bet prastu skaitīt, tad saprastu, ka Rīga ir gandrīz puse valsts - attiecīgi tā nekādi nevar bankrotēt atsevišķi no valsts kā Detroita iekš USA piemēram - valsts to vienmēr vilks - un loģiski, ka brīdī kad apņirgtais Dombrovskis strēbj Kalvīša/Šlesera sūdus badinot visu valsti Nils gāzē grīdā un taisa parādu miljonus - tik stulbs taču Tu neesi, lai nesaprastu, ka "lācītis&Co" atdeva ārprāta piķi starptautiskajam valūtas fondam ar tādu regularitāti kurai neviens neticēja līdz valsts dabūja (tieši tāpēc) dažas pakāpes augstāku kretītreitingu un pārkreditēja atlikušo šļuru uz daudz mazākiem procentiem citur... un SVF noslēdza ar LV visus rēķinus un aizvēris šejienes biroju aizvācās. un kredītreitings vēl pacēlās.

Vēl Tev vajadzētu mēģināt apjēgt, ka uz Nila pleciem nav ne pensijas, ne skolas, ne medicīna... starpību jūti? Jā protams katra pašvaldība pastarpināti ar telpām piedalās arī skolās un slimnīcās, bet neuztur sistēmu.

Pārējās pilsētas ir plusos vai pa nullēm (izņemot superpāķus ar gada budžetu 5000eiro no kura iztrūkst 2000) - arī Rīga bija visu Bojāru, Birku laikā mazos plusos - a tagad ir regulāri lielos mīnusos kurus taču neatdos demisionējušās domes amatpersonas....

ne jau es tabulas uzzīmēju - tā ir ilustrācija kā prokremlis nesodīti vājina valsti - neviens jau nav aizliedzis neveksmīgi saimniekot paliekot mīnusos - ir jau tik "daudz" izdarīts - Lucavsalā atpūtas pludmale (iespējams 200 000 izmaksāja) uztaisīta utt. - bet man no gludo ielu Jelgavas, braucot pie kundēm uz Rīgu džips sāk prasīties - cik var fenderēt?
avatar
Publicēts: 24.09.14 00:12
 citēt
Papildinot Māra teikto, nesen aizdomājos... Pēdējā laikā neredz Ušakova dižošanos pie pabeigtiem objektiem. Padižoties sanāca ar Tramvaju līniju (pirms viņa uzsākts projekts) un Spīķeriem (arī pirms viņa uzsākts projekts). Un dienvidu tilta pēdējo kārtu - Ušakova laikā apzināti bremzēts pasākums, ko beigās nepaspēja pabeigt... Nebija ierēķinājis, ka inflācijas dēļ to neviens necels 2x lētāk, attiecīgi bija lauzti līgumi, jāgatavo no jauna konkurss, jāizsludina, visiem jātāmē, jāpiedalās, jāpārsūdz... Un Ušakovs nokavēja iespēju pazīmēties ar šī megaprojekta pabeigšanu uz vēlēšanām.
avatar
Publicēts: 24.09.14 00:17
 citēt
Maris, atu zini, cik dažs labs ir iebāzis kabatā par Jelgavas ielām?
avatar
Publicēts: 24.09.14 00:28 labots
 citēt
Gaisma:Saskaņa diez vai vēlēsies no ES izstāties, Eiropu tak visi saprātīgi cilvēki grib vairāk, nekā Krievijas impēriju. Drīzāk Vienotība šobrīt virzās tajā virzienā, kas var beigties ar atteikšanos no GRECO, OECD, ANO un galu galā arī ES, iznīcinot neatkarīgu pretkorupcijas institūciju valstī vai vismaz to diskreditējot un padarot absolūti neefektīvu.


Nevarēju iedomāties, ka esi tik pozitīvi naivs.

Protams, ka Saskaņa nevēlēsies izstāties no ES... "Pei $uka, ti nam pjanaja nužna" - tak Krievijai sava pārstāvniecība NATO un ES... Kas var būt vērtīgāks?

Redzi, ja atceries politisko vēsturi, tad Ventspils ofšoru lietās ļoti daudz cilvēku nomira. Kustinot muitu, gaļas kontrobandu un citus niekus - atkal daudz cilvēku nomira (Šeit interesanti, ka tautas mīlēta tante-Sudraba, šķīsta un īsta slikto vajātāja... Izdzīvojusi pat ilgāk par nedēļu).

Tātad Lembergs, ofšori un kā pie tā visa tiek, ja to iepriekš kontrolē KGB. Un savelkot kopā mirušos = Lembergs nevar ne-Kremļot, ja Kremlim tagad būs nepieciešama pārstāvniecība ES un NATO.

Tāda pati ķēdīte vēlkas pie pedofīlijas skandālā nosauktā Šķēles, Birkava un Mareka Segliņa.

Visdrīzāk viņi bija šī sava netikuma dēļ konkrēti sasieti attiecīgā specdienesta tīmekļos.

Piemēram, Andris - it kā pārņēmis desmitiem uzņēmumu, kontrolēja kaudzi tautsaimniecības jautājumu, bet beigās visi tie uzņēmumi klusi un nemanāmi nonāk Krievijas kapitāla rokās. Andris vienkārši ir sasiets - ne jau viņam piederēja tie uzņēmumi, viņš bija pārvaldnieks. Vietas izpildītājs.

Andris+Miķelsons uztaisīja vēl vienu TEC, saslēdza kaudzi ar līgumiem, uzdāvināja Latvijas Gāzi krievijai...

Un ziniet ko kūdrinieki stāsta - Latvijā nevar kurināt koģenerācijas stacijas ar kūdru. Visa likumdošana ir tā sariktēta, visādi garantijas līgumi Latvijas gāzei saveidoti gadiem uz priekšu, ka nevar koģenerācijas stacijas kurināt ar kūdru.

Kūdra kā kurināmais izmaksā 3-4reizes lētāk nekā gāze. Pat elektrību var saražot 3x lētāk nekā no gāzes.

Piemēram, Jelgavā esošais fortum kurina ar šķeldu. Vasarā, kad ārā bija +31`C viņi kurināja ar 70% jaudu. Ražoja elektrību, siltumu kūpinot gaisā - jo ļoti izdevīga elektrības cena tobrīd.

Bet šķelda ir jānocērt, jāsmalcina, jālasa, jātransportē, jāsijā un tai siltuma atdeve sliktāka kā kūdrai.

Kūdru rok liels ekskavators, krauj kaudzēs, pēc gada savāc un kurina. Bet latvijā to nevar... Jo mums ir jāņem kredīti, lai maksātu par Krievijas gāzi, pakāpeniski nonākot Krievijas īpašumā.

===

Saskaņas Centrs nav Kremlis, tas ir instruments kurš imitēs izaugsmi, ceļu remontēšanu un aizies miljonu parādi valstij, burbulis un opijs plebejiem - Nils kaut ko dara.
avatar
Publicēts: 24.09.14 00:33
 citēt
dansiga:Maris, atu zini, cik dažs labs ir iebāzis kabatā par Jelgavas ielām?


Nē precīzi nezinu - zinu trīs lietas:

A. tas ir špicka pret Dienvidu tiltu vai arī pret ideju iedot "sia vafelīte" pārkrāsot Vanšu tilta margas par 200 000LVL bez pretrūsas apstrādes uz vienu sezonu. (Tulkoju - 5 krāsas mucas 2000LVL kopējā vērtībā un 4 ļoļiku 3 nedēļu darba alga otru 2000LVL vērtībā)

B. Jelgavas ielu taisītāji plēšas konkursos pa naktīm urbdami konkurentu uzklātajos laukumos kontrolcaurumus analīzēm - tur ir visas vajadzīgās kārtas un nekas pēc gada nesabrūk.

C. Pilsētas budžets neiet mīnusos

jeb rupji sakot protās kauna un sadala tik cik ir ne vēl "nogalvo pilsēta" un paņem krītu - nav jau pilsētas šādos lēmumos - ir tā brīža ievēlētie kas aizies no amata bez kredītsaistībām.
avatar
Publicēts: 24.09.14 00:42
 citēt
Vaards: Un ziniet ko kūdrinieki stāsta - Latvijā nevar kurināt koģenerācijas stacijas ar kūdru. Visa likumdošana ir tā sariktēta


Tik precīzi par kūdru nezināju un arī nenāca prātā tādu lauksaimniecības mantu svilināt, bet man rados ir kāds valstskungs kas ar saviem dienestiem gadus 20 atpakaļ jau sarēķinājis/pārliecinājies, ka LV apkurei pat reālas koksnes malku nevajag - pietiek ar salmiem, krūmiem, grāvju tīrīšanu... bet sistēmu tādu izsist nevar...
avatar
Publicēts: 24.09.14 00:43
 citēt
Nu kā lai to vienkāršāk pasaka par SC un viņu publisko tēlu. Redziet, Starki spēj izlikties par Lanisteriem, bet Lanisteriem ticami notēlot Starkus ir neiespējami. Kaut kā tā... Vopšem Ziema tuvojas.... :face-wink:
avatar
Publicēts: 24.09.14 04:39
 citēt
Vēlēšanas, Vēlēšanas, kā ta, ka Vēlēšanas! nu, 1 lieta droša - savu izvēli deleģēt Liberas†u, "zaļo" konformkomunis†u un Sovaku Cen†ra elektorātam nav prāta darbs. :grimace:
avatar
Publicēts: 24.09.14 08:45
 citēt
Vaards:

Nevarēju iedomāties, ka esi tik pozitīvi naivs.


No pārējā teksta radās iespaids, ka esi mani pārpratis, domādams, ka es atbalstu SC. Da nē! Vispār jau nekad, gluži pretēji. Es tikai esmu šokēts, cik cilvēki akli raugās uz pretējo flangu (Vienotību), jo manā skatījumā tā otra fronte ir kā minimums tik pat bīstama, bet, ļoti iespējams, vēl 20 vai pat 50 reizes bīstamāka. ;) Naivi esat jūs, kas turpinat ignorēt tos vājprātus, ko jūsu vārdā vadošā koalīcija ir darījusi, dara un visdrīzāk turpinās darīt! ;)
avatar
Publicēts: 24.09.14 08:49
 citēt
avatar
Publicēts: 24.09.14 08:52
 citēt
Haiduk, nesapratu – Rīga uztur valsts liekēžus?
avatar
Publicēts: 24.09.14 08:57
 citēt
Katrs, kurš ir mēģinājis kurināt krāsni ar kūdras briketēm (diezgan populārs kurināmais 60-70.gados), zina, ka tai līdzi nāk liels trūkums - milzīks kvantums pelnu, kuri katru dienu jāgrābj pat no parastās apaļās krāsns kurtuves, kā ar to var kurināt mūzdienu automātisko ciklu iekārtas, es pat nevaru iedomāties.
avatar
Publicēts: 24.09.14 09:42
 citēt
Vaards:ziniet ko kūdrinieki stāsta ...


Un tagad pastāsti, kura politiskā elite (kuras partijas veidoja koalīciju, kad šie lēmumi tika pieņemti) par šo ir atbildīga! :) Un kādi uzvārdi (vēlams uzskatīt visus, lai varam sazīmēt, kur viņi katrs ir tagad)! :face-wink::face-glasses:
avatar
Publicēts: 24.09.14 09:42
 citēt
Maris:
Vaards: Un ziniet ko kūdrinieki stāsta - Latvijā nevar kurināt koģenerācijas stacijas ar kūdru. Visa likumdošana ir tā sariktēta


Tik precīzi par kūdru nezināju un arī nenāca prātā tādu lauksaimniecības mantu svilināt, bet man rados ir kāds valstskungs kas ar saviem dienestiem gadus 20 atpakaļ jau sarēķinājis/pārliecinājies, ka LV apkurei pat reālas koksnes malku nevajag - pietiek ar salmiem, krūmiem, grāvju tīrīšanu... bet sistēmu tādu izsist nevar...


Mums tā lauksaimniecības manta ir simtiem gadu uz priekšu.
Lieta tāda, ka lauksaimniecībai izmanto virsējos slāņus (kūdru, kas mūsu tradicionālajā sapratnē - kūdra). Purva apakšā paliek vairākas reizes biezāks slānis ar tumši, tumši brūnu putru - lūk šo smeļ ārā un izmanto kā kurināmo.

Par cik pie mums to izmantot kā kurināmo aizliegts, tad Purvi paliek nevis par smukiem ezeriņiem, bet par dubļu žampām, kur ezeriņa stāvoklim pietrūkst ūdens dziļums (parasti ūdens tur virs dubļiem sanāk daži centimetri un dažās vietās līdz metram (ja nav speciāli ierīkoti dambji un veikta uzpludināšana, kā Cenas tīrelī).

Schneider:Katrs, kurš ir mēģinājis kurināt krāsni ar kūdras briketēm (diezgan populārs kurināmais 60-70.gados), zina, ka tai līdzi nāk liels trūkums - milzīks kvantums pelnu, kuri katru dienu jāgrābj pat no parastās apaļās krāsns kurtuves, kā ar to var kurināt mūzdienu automātisko ciklu iekārtas, es pat nevaru iedomāties.


Mājas kurinātājam tas pasākums nav saprātīgs, bet rūpnieciskajām koģenerācijas stacijām tieši šobrīd ir problēmas ar pelniem. Jo redzi, dedzinot šķeldu viņi tos pelnus var nodot tikai kā bīstamos atkritumus (nevar pārdot/uzdāvināt lauksaimniekiem augsnes uzlabošanai), jo šķelda tiek iegūta no ceļmalām un grāvmalām = pelnos ir palielināts kaitīgo piemaisījumu daudzums. Kūdras variantā tas atkrīt, jo tie pelni būs EKO manta.
avatar
Publicēts: 24.09.14 09:45
 citēt
avatar
Publicēts: 24.09.14 09:48
 citēt
Gaisma:
Vaards:ziniet ko kūdrinieki stāsta ...


Un tagad pastāsti, kura politiskā elite (kuras partijas veidoja koalīciju, kad šie lēmumi tika pieņemti) par šo ir atbildīga! :) Un kādi uzvārdi (vēlams uzskatīt visus, lai varam sazīmēt, kur viņi katrs ir tagad)! :face-wink::face-glasses:


Tu mums strādā orgānos, pats meklē.

Uzskatīju par pienākumu uzrakstīt to ko zinu - par cik pēdējā gada laikā sanācis strādāt ar minerālo materiālu ražotājiem, kur klientu loks ir gan kūdrinieki, gan rūpnieciskās katlumājas. Par cik risinu dažādus kvalitātes jautājumus, tad nākas iebraukt tēmā.

Pieļauju, ka pasākums tika sačakarēts stājoties ES - jo uz to brīdi mēs ar kūdru nekurinājām (Somi, Igauņi u.c. kurina), bet visiem kurināšanas jautājumiem ir kaudze ar prasībām par CO, globālo sasilšanu un tā tālāk.

Valsti nozogot var vēl papildus nopelnīt - ja paši nekurina, bet kvotas pārdod citiem.

Un ja ar gāzi sanāk 3x dārgāk, tas visiem ir izdevīgi! Jo peļņu rēķina kā % no apgrozījuma. Respektīvi, ja pensionārs zolitūdē maksā 3x vairāk par gāzes apkuri, tad visiem labāk - lielāks apgrieziens un lielāki procenti sanāk.
avatar
Publicēts: 24.09.14 09:50
 citēt
Vaards:
Tu mums ...


Es tikai velku uz to, ka diez vai tur pie vainas ir bijis kāds saskaņietis (pirmkārt jau tāpēc tas nav iespējams, ka saskaņa nekad vēl koalīcijā nav bijusi). ;)
avatar
Publicēts: 24.09.14 09:54
 citēt
Gaisma:
Vaards:
Tu mums ...


Es tikai velku uz to, ka diez vai tur pie vainas ir bijis kāds saskaņietis (pirmkārt jau tāpēc tas nav iespējams, ka saskaņa nekad vēl koalīcijā nav bijusi). ;)


Labi, ka nesāc vilkt Kalvīša-Jurkāna-Straumes-Šlesera stilā - Dombrovskis visu laiku bija pie varas, paskat ko sliktu sastrādājis!
avatar
Publicēts: 24.09.14 10:57
 citēt
avatar
Publicēts: 24.09.14 10:58
 citēt
avatar
Publicēts: 24.09.14 11:54 labots
 citēt
Gaisma:Lai nejauktu šo tematu pa starpu otram politiskajam, par Ukrainas notikumiem, aiziet diskusijas (visiem tak niez pirksti pateikt, par ko jābalso, kurš no pašreizējiem politiķiem ir lielākais 3.14mpis utt)! :)

Es tik tā iedomājos... Ja ZZS un SC izveidos koalīciju, premjers būs Lembergs vai Ušakovs? Kurš kuram piekāpsies? ZZS māk tirgoties. Savukārt SC taču būt valdībā ir jau cik Saeimas līdz galam neizsapņots sapnis.

p.s. www.youtube.com... Ленинград - Выборы! Выборы! Кандидаты пидоры!


Cik gan nezinošam jābūt vēlētājam lai runātu par SC un ZZS koalīciju!
Latviešu partijas ir tik ēri iekārtojušās pie siles, ka nekādi SC viņām nav vajadzīgi. Pat ietekmes ministrijas ir visiem sadalītas jau gadus desmit atpakaļ. Jenotībai savas, Nezaļnezemniekiem savas un tuberkolozniekiem savas. ..un vienīgā cīņa Latvijā notiek par to, cik no ministrijām tiks kādai no aukšminētajām kliķēm. Uz šīm vēlēšanām tik viena neraža - tomēr parādījās sudrabiņa ar savu blici, kas pārējiem trijiem nu galīgi nav parocīgi, un tamdēļ "būtu labi", ja nākošajā saimā būtu tikai četras partijas - mūzīgā opozīcija SC un mūžīgie un pareizie siles rijēji V, ZZS un Tub/LNNK/VL.
avatar
Publicēts: 24.09.14 12:20
 citēt
SC un ZZS vieni otru koalīcijā redzētu labprāt. Sakrīt VISAS intereses.
avatar
Publicēts: 24.09.14 12:27
 citēt
versatile:SC un ZZS vieni otru koalīcijā redzētu labprāt. Sakrīt VISAS intereses.


Viņiem visiem ir tikai viena interese - SILE.
..un ši interse sakrīt visiem. Tik esošā koalīcija ir savstarpēji piierīvējusies un sen jua sadalījusi jomas. ..un jaunu spēlmaņu ienākšana rada pārmaiņas siles sadales mehānismā, kas nav izdevīgi nevienam pie siles esošajam, tai skaitā arī ZZS.
Pārējais viss ir priekšvēlēšanu retorika, kas paredz arī bubuļu radīšanu. /Piemēram SC un ZZS koalīcijas draudi./
avatar
Publicēts: 24.09.14 12:40
 citēt
Koalīcija skaidra - Putina roklaiža, Aivars, viņa čomi, kā arī Sudrabas kundze... Sūdīgi... Vienīgā cerība, ja neievēl Sudrabu!
avatar
Publicēts: 24.09.14 13:00 labots
 citēt
Ritz:Koalīcija skaidra - Putina roklaiža, Aivars, viņa čomi, kā arī Sudrabas kundze... Sūdīgi... Vienīgā cerība, ja neievēl Sudrabu!


Da nevajaga Aivaram Nilu lai būtu pie siles. Viņš jau tur tāpat ir. Zaķis ar Vējoni un nevis Nilu brauca Gruzijas vīnus dzerti un vēlāki Citadeli atdāvināt.:-) Viņiem gandrīz viss jau ir sadalīts, ..bet naivie vai nozombētie ļautiņi te izvērš priekšvēlēšanu batālijas.:-) Smieklīgi.:-)
avatar
Publicēts: 24.09.14 13:13
 citēt
Ja Nils piesolies lielākus labumus, neredzu iemeslu, lai ZZS neveidotu koalīciju kopā ar saskaņu...
avatar
Publicēts: 24.09.14 13:19 labots
 citēt
Ritz:Ja Nils piesolies lielākus labumus, neredzu iemeslu, lai ZZS neveidotu koalīciju kopā ar saskaņu...


Bet ja Nils piesolīs lielus labumus, tad jau arī Vienotība bez kumosiņa negribēs palikt, un ar lielu prieku veidos saskaņotas vienotības koalīciju.:-) Tik lielus zagļus kā vienotība, Latvijas politika kopš 90 gadiem nebija redzējusi. Tā kā pat nezinu kura koalīcija ir sliktāka Vienotība ar Saskaņu vai ZZS ar Saskaņu.
avatar
Publicēts: 24.09.14 13:49
 citēt
ZZS + NATO pretinieks Lembergs - atkrīt!
"Vienotās Krievijas" labākais draugs SC - atkrīt!
Nacionālā apvienība, kas kaitē valstij iekrītot uz niecīgāko provokāciju vai pat paši tās rada - atkrīt!
Sudrabas pilnīgi nezināmās izcelsmes "Trojas zirgs" -atkrīt!
Skaisti runājošais Repše, kurš nonākot līdz reālai saimniekošanai, nopērk bezjēdzīgu jahtu - atkrīt!
BALSOŠU PAR VIENOTĪBU, par Eiro ieviešanu, par izeju no krīzes, par valsts kredītreitingu kāpumu. Un labi apzinos, ka tādiem sīkiem "žuļikiem" kā Zaķis, kas varbūt ir labs čoms, nevajadzētu atrasties ne tuvumā valsts elitei. Bet tāda nu ir dzīve...
avatar
Publicēts: 24.09.14 14:04
 citēt
GunarsII:ZZS + NATO pretinieks Lembergs - atkrīt!
"Vienotās Krievijas" labākais draugs SC - atkrīt!
Nacionālā apvienība, kas kaitē valstij iekrītot uz niecīgāko provokāciju vai pat paši tās rada - atkrīt!
Sudrabas pilnīgi nezināmās izcelsmes "Trojas zirgs" -atkrīt!
Skaisti runājošais Repše, kurš nonākot līdz reālai saimniekošanai, nopērk bezjēdzīgu jahtu - atkrīt!
BALSOŠU PAR VIENOTĪBU, par Eiro ieviešanu, par izeju no krīzes, par valsts kredītreitingu kāpumu. Un labi apzinos, ka tādiem sīkiem "žuļikiem" kā Zaķis, kas varbūt ir labs čoms, nevajadzētu atrasties ne tuvumā valsts elitei. Bet tāda nu ir dzīve...

Vienotības žuļiku sarakstu varētu papildināt garu jo garu, bet par pārējo piekrītu.
(cik jauki, ka biedrs KVAA-II mūs nav pametis. Atgādina, ka arī neliesiem mēdz būt dažādi līmeņi)
avatar
Publicēts: 24.09.14 14:09
 citēt
Citagaisma:Tik lielus zagļus kā vienotība, Latvijas politika kopš 90 gadiem nebija redzējusi. Tā kā pat nezinu kura koalīcija ir sliktāka Vienotība ar Saskaņu vai ZZS ar Saskaņu.


Bingo! Beidzot.
avatar
Publicēts: 24.09.14 14:12 labots
 citēt
GunarsII:
Skaisti runājošais Repše, kurš nonākot līdz reālai saimniekošanai, nopērk bezjēdzīgu jahtu - atkrīt!
BALSOŠU PAR VIENOTĪBU, par Eiro ieviešanu, par izeju no krīzes, par valsts kredītreitingu kāpumu. Un labi apzinos, ka tādiem sīkiem "žuļikiem" kā Zaķis, kas varbūt ir labs čoms, nevajadzētu atrasties ne tuvumā valsts elitei. Bet tāda nu ir dzīve...


Kā tur Šķēle teica - Kurš tur lielākais kretīns? ..un zaglis? Vienotība! Tad nu par tiem arī jābalso.:-)
Bet tas jau ir normāli. Gan jau jaunāks būdams balsoji par Latvijas Ceļu, drusciņ pieaudzis balsoji par Tautas partiju, nu un tagad protams, ka par Vienotību.:-)
avatar
Publicēts: 24.09.14 14:20 labots
 citēt
orks:
GunarsII:ZZS + NATO pretinieks Lembergs - atkrīt!
"Vienotās Krievijas" labākais draugs SC - atkrīt!
Nacionālā apvienība, kas kaitē valstij iekrītot uz niecīgāko provokāciju vai pat paši tās rada - atkrīt!
Sudrabas pilnīgi nezināmās izcelsmes "Trojas zirgs" -atkrīt!
Skaisti runājošais Repše, kurš nonākot līdz reālai saimniekošanai, nopērk bezjēdzīgu jahtu - atkrīt!
BALSOŠU PAR VIENOTĪBU, par Eiro ieviešanu, par izeju no krīzes, par valsts kredītreitingu kāpumu. Un labi apzinos, ka tādiem sīkiem "žuļikiem" kā Zaķis, kas varbūt ir labs čoms, nevajadzētu atrasties ne tuvumā valsts elitei. Bet tāda nu ir dzīve...

Vienotības žuļiku sarakstu varētu papildināt garu jo garu, bet par pārējo piekrītu.

Savs "žuļiku" saraksts ir pilnīgi visiem, tāpēc uzsvēru tikai pārējos, manuprāt, svarīgākos "PRET" un "PAR"
avatar
Publicēts: 24.09.14 14:37
 citēt
Citagaisma:Gan jau jaunāks būdams balsoji par Latvijas Ceļu, drusciņ pieaudzis balsoji par Tautas partiju, nu un tagad protams, ka par Vienotību.:-)


Ne tikai pats, bet visa ģimene. :bad_smile:
avatar
Publicēts: 24.09.14 14:44
 citēt
GunarsII - Tur jau tā ķeza, ka visādiem sudraboti saskanīgiem plikvēdriem un DZ2 (Dolār-Zaļie Dīvān-Zemieki) pat žuļiku sarakstu nevajag, lai par tādiem nebalsotu. Priekšvēsture iespaidīga, idejas (ja vispār ir) - iedvesmojošas. Citās valsts politikā arī nav eņģeļu bari, bet mēs neesam spējuši pat izvedot nevienu partiju, tās, kas sevi tā sauc, ir drīzāk brigādes (par dažu gan var mierīgi teikt – banda, atbilst gan darbība, gan iekšējās attiecības). Tad nu atliek, kas atlicis, jo nebalsot vispār praksē nozīmē nobalsot par to brigādi, kam jau bez manis visvairāk balsu. Kura tā būs, tak neminēsim
avatar
Publicēts: 24.09.14 15:16
 citēt
A kā tur ar Sudrabas ģībšanu palika? Tas bija teātris, vai viņai reāli nervi netur? :bad_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 17
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):