forum.gif
Cik ilgi vēl dzīvos FotoBlogs?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Cik ilgi vēl dzīvos FotoBlogs?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 11
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 23.10.14 23:04
 citēt
Jau kādu laiciņu iet uz galu...
avatar
Publicēts: 23.10.14 23:27
 citēt
Kas par to liecina?
avatar
Publicēts: 23.10.14 23:31 labots
 citēt
:face-smile:
avatar
Publicēts: 23.10.14 23:36
 citēt
Bildes ar vien mazāk un mazāk, forums arī nu jau pilnīgi nekāds.
avatar
Publicēts: 23.10.14 23:37
 citēt
tak te tie dzēsēji ik pa laikam uzrodas. Un ik pa gadam tēmas par ciet klapēšanos.
Blogs jau pāris gadus kā iekonservējies... Faktiski, līdz ar brīdi, kad iestājās krīze, pārstājās bloga pasākumi un vispār foto izgāja no modes...
avatar
Publicēts: 23.10.14 23:45 labots
 citēt
Realitātē - tie, kam tā skarbā valodiņa, arī padara bloga vidi foršu.
Bja tāds Zaulons - labi, labi, nekur nav pazudis, bet nav ar vairs tas - nobanoja, jo redz, par skarbu runāja
Tad bij Nātans - nobanoja, jo par skarbu runāja.
Bija Alloxa, kas skarbi komentējas bildes - banana, baby
Bija pāris forši frukti, kas savu projektu sāka bīdīt un šejieniešiem par to stāstīt, pēc pašu teiktā, privāti - maģisks banāns.
Gan jau vienu strēķi esmu aizmirsis. n_g kaut kādā brīdī sagāja sviestā, lai gan bildes labas lika. Bet tas sūds, ko šamais nesa eiro viešanas laikā, pat maniem nerviem bija par traku.

Un katru reizi puķīšu/saullēktu/kaķīšu licēji ir guvuši virsroku un palicis mazāk to, kas bojā statistiku. Tik diemžēl palika arī mazāk labo bilžu un vērtīgā feedbacka iesācējiem. Man pat tante gados, pēc profesijas skolotāja, ir sūtījusi privātas naidpilnas vēstules, sak, kakova hera manai pukīšbildei dzēst ieliki?! Tā kaut kā.

Cipariņi guva virsroku pār bildēm, bet, kā jau tiem, kam cipariņi tīk, ierasts, ātri apnika bildēšana un pievērsās kam citam, atstājot šeit tādu izkropļotu pusbeigtu feikās labestības un pozitīvisma nostūri. Admini no sākta gala propagandēja, ka davaiķe žiķ družna un community ir spēks (otrajam nevar nepiekrist), kaut kādā brīdī, imho, saprata, ka biznesa te nebūs, bet tusiņš ir, un palaida pašplūsmā. Un te nu esam.

Nepretendēju uz absolūto patiesību. Mani novērojumi un emocijas fotoblog.lv pastāvēšanas laikā.
Patiesā cieņā pret fotoblog veidotājiem un uzturētājiem,
Versatile, 296.ais reģistrētais lietotājs.
avatar
Publicēts: 23.10.14 23:51
 citēt
ņekarkai....
avatar
Publicēts: 23.10.14 23:55
 citēt
Varbūt drīkst ieteikt pret jaunpienācējiem izturēties iecietīgāk un nesaukt visus par muļķiem un "jurčikiem" ? Protams ja kādam ir svarīgi lai cilvēki nāktu arī klāt. Katram ir tiesības uzdot muļķīgus jautājumus. Kaut kur lasīju ka ja uzdod jautājumu US forumā, tad tu dabon atbildi, ka uzdot ES forumā tad paprasīs kapēc tev to vajag un tad atbildēs, ja uzdod jautājumu LV forumā tad tev paskaidros kapēc esi muļķis. Pēc maniem novērojumiem tā arī ir.
avatar
Publicēts: 24.10.14 00:01 labots
 citēt
Mūzām svaigzne debesīsi nemūžami tēv māmiņa . Lai vaitgzne špīža to vajag mazgāt spodrināt:) Blogam cik 9 gadu ARPRĀTA necums. Tā kolēģe kas mani šite ievilka jau daudz daudz gadus nodarbojas ar ko citu. A es kā jau 30 gadus arvien to pašu:face-wink::face-grin::face-kiss:
avatar
Publicēts: 24.10.14 00:05
 citēt
Pekse:Varbūt drīkst ieteikt pret jaunpienācējiem izturēties iecietīgāk un nesaukt visus par muļķiem un "jurčikiem" ? Protams ja kādam ir svarīgi lai cilvēki nāktu arī klāt. Katram ir tiesības uzdot muļķīgus jautājumus. Kaut kur lasīju ka ja uzdod jautājumu US forumā, tad tu dabon atbildi, ka uzdot ES forumā tad paprasīs kapēc tev to vajag un tad atbildēs, ja uzdod jautājumu LV forumā tad tev paskaidros kapēc esi muļķis. Pēc maniem novērojumiem tā arī ir.


------------------
Jā, atbildēt vajag visiem pieklājīgi un pacietīgi, tā lai netraumētu jautātāja jutīgo dvēseli,un nost ar meklētājiem!
avatar
Publicēts: 24.10.14 00:09
 citēt
Smartinam kāds depresņaks uznācis, ko?
Da viss ir štokos, nekas neiet uz galu, viss tik attīstās... pa spirāli... un vēsture Fotoblogam ir gana bagāta un daudzveidīga ar visādiem spilgtiem personāžiem, gan nobanotejiem, gan dzīvajiem.
Jaunajiem iesaku rūdīties un turēties līdzi, līdz tiek atšifrēti hū iz hū šai vidē.
Un... galu galā, kur tad palikušas snobiskās Sienas un Erfoto projekti, salīdzinot ar Fotoblogu?
Punktu aprēķins garām, nu un tad? Fifas medāļus citur pelna.
avatar
Publicēts: 24.10.14 00:11
 citēt
es jau pāris nedēļas turu pirkstu uz pogas "izdzēsties" ..... Un tikai dažu fruktu dēļ. Pie tam par tiem fruktiem bloga turētāi ir lietas kursā un arī par to, ka nu jau daudzāki ir izdzēsušīes ... BET .. bloga administrācija ir demokrāijas piekritēja .....Tad arī gaidam reālo iznākumu - iznīkšanu .... Jo pilnīgākā demokrātija ne pie kā laba nenoved :_( ....
avatar
Publicēts: 24.10.14 00:13
 citēt
kamēr turpinās šī diskusija www.fotoblog.lv..., fotoblogs dzīvos. kur tad vēl šie kungi varēs tā no sirds izpļurkstīties :face-grin:?
avatar
Publicēts: 24.10.14 00:21
 citēt
Es tik nesaprotu, kurš un kādēļ te vispār ņem pie sirds punktus un hz, kādā veidā nejaušo skaitļu ģeneratora izdotos vērtējumus.
Tā ir vieta, kur var pamuldēt par vecām mašīnām, ēdienu receptēm, meitās iešanu pirms 40 gadiem, palamāt valdību un laika apstākļus un vēl pa starpai katram tematam piepīt kauko no foto.
avatar
Publicēts: 24.10.14 00:23
 citēt
kpacku:kamēr turpinās šī diskusija www.fotoblog.lv..., fotoblogs dzīvos. kur tad vēl šie kungi varēs tā no sirds izpļurkstīties :face-grin:?


šīe kungi arī vienīgie te paliks!
avatar
Publicēts: 24.10.14 00:25
 citēt
Schneider:Es tik nesaprotu, kurš un kādēļ te vispār ņem pie sirds punktus un hz, kādā veidā nejaušo skaitļu ģeneratora izdotos vērtējumus.
Tā ir vieta, kur var pamuldēt par vecām mašīnām, ēdienu receptēm, meitās iešanu pirms 40 gadiem, palamāt valdību un laika apstākļus un vēl pa starpai katram tematam piepīt kauko no foto.


It kā ja, bet kad paskata ar vienādu balsu skaitu vienam vecam labam fotogrāfam un iesācējam ... tad bisk ņeaļo! Tb štruntīga bilde ātrāk savaāc punktus ..... ienāk jauns lietotājs un brīnas - re kas skaitas laba bilde ;-pppp
avatar
Publicēts: 24.10.14 00:36
 citēt
avatar
Publicēts: 24.10.14 00:39
 citēt
Atkal 25... nu Eliks toreiz izdomāja tādu formulu, kas vecajiem samazina punktu skaitu un toreiz šai sakarā bija vesels cirks... man pat draugu skaits bija ievērojams... nu un kas? Es arī sen vairs necenšos un bildes nelieku... un tas mani absolūti netraucē un uz bimbu, kā te vienam otram, nevelk... Forša publika, atraktīvo Dansigu ieskaitot, tas galvenais. Apmēram zinām viens otra fotojomas talantus un gaumes, ja ir laiks un vēlēšanās, aprunājamies. Punktus pelna citos fotosaitos. Lensārtā reiz pat 2.lappusē biju uzkāpis...
avatar
Publicēts: 24.10.14 00:40
 citēt
dansiga:es jau pāris nedēļas turu pirkstu uz pogas "izdzēsties" ..... Un tikai dažu fruktu dēļ. Pie tam par tiem fruktiem bloga turētāi ir lietas kursā un arī par to, ka nu jau daudzāki ir izdzēsušīes ... BET .. bloga administrācija ir demokrāijas piekritēja .....Tad arī gaidam reālo iznākumu - iznīkšanu .... Jo pilnīgākā demokrātija ne pie kā laba nenoved :_( ....


Omīt tu vari bičoties klačoties stučities tāpat kā tu to visur dari gan darbos gan hobijos:) Parējiem tas pilnīgi vienlga arī jebkurai administrācijai , to tu esi te gan pati izmēģinājisi gan mēģinot bīdīt sev ierasti caur citiem un nekas tev nespīd un nespīdēs:) Jo tu šeit neko nespēj ietekmēt ne kvalitāti ne kvanititāti nē līmeni :) Tev vispār nav jēgas par līmeņiem :) Taka blogs dzīvos mužīgi un vienalga ar vai bez tevis .
avatar
Publicēts: 24.10.14 00:48
 citēt
"Taka blogs dzīvos mužīgi "

Vo! Uz to arī paceļam glāzes šovakar! Skat, man vēl palicis kāda sen aizgājuša blogera Kavazo, šķiet tāds bija toreiz mākslinieka, tagadējā Karl Schwarz pseidonīms, tikko atvestā no vāczemes Russkij standart tilpums... Arī, starp citu, tikai caur Fotoblogu iepazīta...
avatar
Publicēts: 24.10.14 00:55
 citēt
Fotoblogam grūti laiki...

avatar
Publicēts: 24.10.14 01:14 labots
 citēt
Lunis:
dansiga:es jau pāris nedēļas turu pirkstu uz pogas "izdzēsties" ..... Un tikai dažu fruktu dēļ. Pie tam par tiem fruktiem bloga turētāi ir lietas kursā un arī par to, ka nu jau daudzāki ir izdzēsušīes ... BET .. bloga administrācija ir demokrāijas piekritēja .....Tad arī gaidam reālo iznākumu - iznīkšanu .... Jo pilnīgākā demokrātija ne pie kā laba nenoved :_( ....


Omīt tu vari bičoties klačoties stučities tāpat kā tu to visur dari gan darbos gan hobijos:) Parējiem tas pilnīgi vienlga arī jebkurai administrācijai , to tu esi te gan pati izmēģinājisi gan mēģinot bīdīt sev ierasti caur citiem un nekas tev nespīd un nespīdēs:) Jo tu šeit neko nespēj ietekmēt ne kvalitāti ne kvanititāti nē līmeni :) Tev vispār nav jēgas par līmeņiem :) Taka blogs dzīvos mužīgi un vienalga ar vai bez tevis .


KONKRĒTI faktus - kur es visur TO daru? K O N K R Ē T I ... kamēr nebūs konkrētu faktu - tikmer TU busi prasta klacu bāba!

P.S. Nekad nav nācis prāta kaut ko ietekmēt, atšķirība no Tevis.....
avatar
Publicēts: 24.10.14 04:58
 citēt
kpacku:kamēr turpinās šī diskusija www.fotoblog.lv..., fotoblogs dzīvos. kur tad vēl šie kungi varēs tā no sirds izpļurkstīties :face-grin:?


Ja godīgi, es vispār nesaprotu, kāpēc administrācija to diskusiju vēl nav dzēsusi. No kā izriet, ka administrācijai ir vienalga, kas notiek ar viņu intelektuālo īpašumu, un, ja tā kas mums ko satraukties, vai mazums vietu pasaulē? Tajā pašā 1x.com var itin labi likt iekšā bildes un tur neviens muļķis nepiedrazo pasta kastīti ar idiotiskām replikām a'la: "Kāpēc tu man ar saviem negatīvajiem vērtējumiem reitingu bojā? " , jo tur sliktas bildes vispār netiek iekšā.
avatar
Publicēts: 24.10.14 06:54
 citēt
Kā var dzīvot vai mirt, kas nav dzīvs un nekadtāds nav bijis. Te ir virtuālā vide un to uztur virtuālās vides lietotāji ar savu prātu un savā prātā. Nav prāta, nav virtuālās vides. :face-sad:
avatar
Publicēts: 24.10.14 07:27
 citēt
dansiga:es jau pāris nedēļas turu pirkstu uz pogas "izdzēsties" ..... Un tikai dažu fruktu dēļ. Pie tam par tiem fruktiem bloga turētāi ir lietas kursā un arī par to, ka nu jau daudzāki ir izdzēsušīes ... BET .. bloga administrācija ir demokrāijas piekritēja .....Tad arī gaidam reālo iznākumu - iznīkšanu .... Jo pilnīgākā demokrātija ne pie kā laba nenoved :_( ....


Ja mērķis klātbūtnei ir kaut kādu klaču bīdīšana TAK DROŠI VAR TĪTIES. Bildēt un publicēties šeit,ja nav prātā sava viedokļa uztiepšana neviens netraucē.
avatar
Publicēts: 24.10.14 08:34
 citēt
KVAA-II:bet tomēr ir foto cienītāji - kas šeit principā neiesaistās - dēļ šejieniešu attieksmes , negatīvās vides


Tam ir domāti krīzes centri vai sociālie dienesti,lai dvēseles drāmas dziedētu. Deviņus gadus biezs slānis pokemonu(bij te tāds apzīmējums) mēģina ievilkties šeit un visu pārtaisīt pa savam. Ņemiet un bīdiet savus projektus!
avatar
Publicēts: 24.10.14 09:38
 citēt
Pie visa vainīgas ir meitenes, neko nerīko un neizklaidē:beaten:

Kamēr te būs Lunis un dansiga tikmēr nekas nemirs........:big_smile:
avatar
Publicēts: 24.10.14 09:42 labots
 citēt
KVAA-II:bet tomēr ir foto cienītāji - kas šeit principā neiesaistās - dēļ šejieniešu attieksmes , negatīvās vides


Nu bet kas tev liedz rādīt pozitīvu piemēru- dod mazāk apšaubāmas kvalitātes politiku forumā un vairāk labas kvalitātes foto savā galerijā (nevis parastu motorolleru katalogu)..:face-wink:
avatar
Publicēts: 24.10.14 09:49
 citēt
Bet, ja politika ir viņa darba pienākums?
avatar
Publicēts: 24.10.14 09:52 labots
 citēt
Schneider:Bet, ja politika ir viņa darba pienākums?


Stipri šaubos, vai nopietns politiskais trollis (aģents, fanāts, provokators utt utml), aizraujas ar tīņu iecienīto transportu- motorolleriem...:face-grin:
Kaut gan nav izslēgts, ka arī tāda "galerija" ir pārdomātas Kremļa aģenta leģendas sastāvdaļa... :face-wink:
avatar
Publicēts: 24.10.14 09:55
 citēt
_VA_:
kpacku:kamēr turpinās šī diskusija www.fotoblog.lv..., fotoblogs dzīvos. kur tad vēl šie kungi varēs tā no sirds izpļurkstīties :face-grin:?


Ja godīgi, es vispār nesaprotu, kāpēc administrācija to diskusiju vēl nav dzēsusi. No kā izriet, ka administrācijai ir vienalga, kas notiek ar viņu intelektuālo īpašumu, un, ja tā kas mums ko satraukties, vai mazums vietu pasaulē? Tajā pašā 1x.com var itin labi likt iekšā bildes un tur neviens muļķis nepiedrazo pasta kastīti ar idiotiskām replikām a'la: "Kāpēc tu man ar saviem negatīvajiem vērtējumiem reitingu bojā? " , jo tur sliktas bildes vispār netiek iekšā.


ZIņkāre lielā , _VA_ cik Tavas bildes 1x.com ir "ieliktas" , man no iesūtītām 8ņām, pagaidām 2 ir pieņemtas. tā kā vēl ir jāmācās un ir kur tiekties :) :) :)
Bet šejieni jāpieņem kā dzelteno presi, kā joku plēšamo vietu , kā ss.lv, ak jā, arī kādu bilžu kādreiz košumam, jautrumam ielikt ..... un t.t.......
avatar
Publicēts: 24.10.14 10:00
 citēt
Soveršenno v diročku!
Kamēr topikā par Sigmas objektīvu spējam aiziet līdz GAZ-69 kā sexa simbolam, blogs nemirs. :face-grin:
avatar
Publicēts: 24.10.14 10:06 labots
 citēt
Vai Lenovo datori ir labi? Kurš ir labāks Lenovo vai aple?
avatar
Publicēts: 24.10.14 10:10
 citēt
Vislabākie ir Ленино datori, vo! :grimace:
avatar
Publicēts: 24.10.14 10:17 labots
 citēt
VValdis:Kurš ir labāks Lenovo vai aple?



SONY !!!! :face-grin:
avatar
Publicēts: 24.10.14 10:18
 citēt
Nu cik izlasīju tad sony varot ātri salūzt un ar servisu esot pašvaki, bet vispār sony ir mūžigs
avatar
Publicēts: 24.10.14 10:33
 citēt
Vai aple datori ir uzticami?
avatar
Publicēts: 24.10.14 10:45 labots
 citēt
avatar
Publicēts: 24.10.14 10:51 labots
 citēt
Es domāju ka uz jautājumiem konkrētākas atbildes var saņemt kādos ru vai us forumos, es šeit reģistrējos nesen un kaut kā radies tāds iespaids ka šeit nav īpaši pretīmnākoša publika...man tas īpaši netraucē, varat manis pēc te plūkties līdz nemaņai katrā tēmā, bet domāju ka daudziem šī iemesla pēc te vispār negribas uzsākt diskusijas.

miers ar jums
avatar
Publicēts: 24.10.14 11:08
 citēt
Neesmu es nekāds foto meistars ar labiem darbiem, bet tomēr liku kādreiz bildes, raksījos forumus, biju aktīvs ...
Bet tagad ne bildes lieku, ne baigi forumā rakstos ..

iemesls ?
pilns saits ar diršļakiem ...

Ielieku sludinājumu, bet sarunas par tēmu viņā ir nulle, sākas cenu nodiršanas, par sludinājumu nesaistīta srunas utt ..
www.fotoblog.lv...

Kā lai tādu saitu uztver nopietni ?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 11
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):