forum.gif
Cik ilgi vēl dzīvos FotoBlogs?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Cik ilgi vēl dzīvos FotoBlogs?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 11
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 27.10.14 13:40
 citēt
Mmjjjaaa....vispār diezgan drūma ainava te izskatās!Patiesībā paši vien esam vainīgi,jo esam neiecietīgi viens pret otru,liela daļa šeit iegriežas savu žulti izgazt uz citiem!Nez kādēļ praktiski nevienā krievijas foto saitā neesmu sastapis tādu negāciju vienam pret otru.Tur sarunas ir ap un par foto,personība netiek aizskarta....vajadzētu pamācīties dažam labam gan no tā!Bet kas attiecas uz fotogrāfiju kvalitāti šeit,tad stipri pieklibo gan....pats ar neesmu nekāds dižais meistars,tāpat kā vairums šeit esošo es tikai mācos.Vispār jau ideja tādos blogos kā šis ir pieredzes apmaiņa un ieteikumi kā būtu labāk padarīt fotogrāfiju par daudz maz skatāmu.Ir daži blogieši kam esmu mēģinājis ko ieteikt,bet pretim dabūju veselu samazgu spaini....redz kāda attieksme....burrrrvīgi!:D Un tad vēl tie "dzēst" bez pamatojuma.....nu IZVINJI....vienu teikumu jau nav grūti uzrakstīt,lai autors zin kas par kļūdām,mēs tak no kļūdām mācamies...nu izņemot dažus,bet tas ir īpašs gadījums,tādu ir maz paldies dievam.
Pērku, Pārdodu, Mainu sadaļā arī brīnum lietas notiek....bet tas ir atsevišķs stāsts.
Pirms ko rakstam......padomājam ko rakstam un vai mēs gribētu lai mums pašiem kāds ko tādu uzraksta!:)
avatar
Publicēts: 27.10.14 13:45
 citēt
Chupakabra:vienu teikumu jau nav grūti uzrakstīt,lai autors zin kas par kļūdām,mēs tak no kļūdām mācamies...

Maldies. Būs garizonts zavaļennijs un galva nogriezta - par tādu komentu dabūsi pretī ka vai nu "tā bija domāts", vai ka tas tak aPsAlūti netraucē bildi baudīt, un ka visi tak nevar būt tik kruti un vispār ko skaties, ja nepatīk...
avatar
Publicēts: 27.10.14 13:51
 citēt
Chupakabra:Nez kādēļ praktiski nevienā krievijas foto saitā neesmu sastapis tādu negāciju vienam pret otru.Tur sarunas ir ap un par foto,personība netiek aizskarta....vajadzētu pamācīties dažam labam gan no tā!

Tur vairāk jāmācās adminiem, ja pirms gadiem 10-12 visiem zināmo foto.ru paši lietotāji sauca par фото.хрю un фото.сру, tad jau labu laiku tur ieviesta kārtība un, ja kāds mēģinātu otru nosaukt par kropli, priduroku vai ko tml, sākumā dabūtu žoltuju kartočku, pēc kā tiktu aissūtīts uz krievu pirti.
avatar
Publicēts: 27.10.14 13:58
 citēt
versatile:
Chupakabra:vienu teikumu jau nav grūti uzrakstīt,lai autors zin kas par kļūdām,mēs tak no kļūdām mācamies...

Maldies. Būs garizonts zavaļennijs un galva nogriezta - par tādu komentu dabūsi pretī ka vai nu "tā bija domāts", vai ka tas tak aPsAlūti netraucē bildi baudīt, un ka visi tak nevar būt tik kruti un vispār ko skaties, ja nepatīk...


Tas ir diezgan stulbi,bet laikam jau ir viena milzīga problēma ar ko es pats personīgi esmu daudz reiz saskāries...proti...cilvēks nopērk savu pirmo kameru,nu tā...lai taisītu ģimenes bildes,bet ne ar tādu domu ka būs tagad baiss fotogrāfs un taisīs ārtu!Paiet laiks draugi draudzenes paslavē...skat tev ir super bildes...ar to pietiek lai cilvēks sāktu domāt ka nu es tak esmu māksļeņīks,tas nekas ka saprašanas par fotogrāfijas pamatiem ir mellllna bilde!Iziet kaut kādu mistiskus foto kursus pie sazin kāda foto pasniedzēja kuram ar šķiet par foto pamatiem maz kas ir zināms,tikai tik cik no interneta ir "sagrābstījies".....UUUUNNN jaunizceptais fotogrāfs jau ar apļīcību uzskata sevi par maistaru....tas nekas ka šim maistaram nav saprašana palielinājusies ne par gramu....nu ir cilvēki kam ir dots un ir tādi kam nav dots,tāpat kā ar auto....kam ir dots iemācīties tas brauks,bet kam nav tas nemūžam tā ar neiemācas!
Un tādu ir daudz...negribu nevienu ar šo rakstu aizvainot,bet TAS IR FAKTS!
avatar
Publicēts: 27.10.14 14:27
 citēt
Schneider:
Chupakabra:Nez kādēļ praktiski nevienā krievijas foto saitā neesmu sastapis tādu negāciju vienam pret otru.Tur sarunas ir ap un par foto,personība netiek aizskarta....vajadzētu pamācīties dažam labam gan no tā!

Tur vairāk jāmācās adminiem, ja pirms gadiem 10-12 visiem zināmo foto.ru paši lietotāji sauca par фото.хрю un фото.сру, tad jau labu laiku tur ieviesta kārtība un, ja kāds mēģinātu otru nosaukt par kropli, priduroku vai ko tml, sākumā dabūtu žoltuju kartočku, pēc kā tiktu aissūtīts uz krievu pirti.


Šis attiecas uz jebkuriem forumiem jebkur pasaulē. Jebkurš forums ir spējīgs aiziet beztēmās tik tālu, un būt tik rupjšs, cik to ļauj administrācija. Kādas admini noliek brīdinājumu un banošanas robežas, tāds arī ir forums. Tas ir tik vienkārši :)

Nav nekādi citu forumu pieklājīgie apmeklētāji, kas paši uztur to pieklājīgo un precīzi par tēmu runājošo vidi. To vidi veido foruma sodu sistēma un stingra administrācijas pieturēšanās pie tās sistēmas.
avatar
Publicēts: 27.10.14 14:41
 citēt
ko dod banu sistēma, ja te ir daži, kuri izgāž šmucspainīti un reģistrējas ik pa mēnesim ar jaunu niku, nemaz nerunājot, ka dažam ir vairāki niki vienlaicīgi.
avatar
Publicēts: 27.10.14 14:45
 citēt
Uldeens jums visiem seko...uzmanās:face-grin::face-grin::face-grin::bad_egg:
avatar
Publicēts: 27.10.14 14:46
 citēt
Viens no militārās taktikas principiem - uzbrukuma tempam jābūt augstākam par pretinieka atkāpšanās tempu.:face-wink:
Ja banos stundu pēc tā, kā atklāta reģistrēšanās ar citu niku, jēgas darīt to reizi mēnesī vairs nav.
avatar
Publicēts: 27.10.14 15:03
 citēt
talavietis:ko dod banu sistēma, ja te ir daži, kuri izgāž šmucspainīti un reģistrējas ik pa mēnesim ar jaunu niku, nemaz nerunājot, ka dažam ir vairāki niki vienlaicīgi.
sarakstu studijā
avatar
Publicēts: 27.10.14 15:15
 citēt
VValdis:
talavietis:ko dod banu sistēma, ja te ir daži, kuri izgāž šmucspainīti un reģistrējas ik pa mēnesim ar jaunu niku, nemaz nerunājot, ka dažam ir vairāki niki vienlaicīgi.
sarakstu studijā


.....
Kam man to darīt, ja sistēma to pieļauj?
avatar
Publicēts: 27.10.14 20:05
 citēt
Bucis:Uldeens jums visiem seko...uzmanās:face-grin::face-grin::face-grin::bad_egg:

bez tava neadekvāta drauga te vēl pietiekami daudz plānprātiņu :face-sad:
avatar
Publicēts: 27.10.14 20:24
 citēt
Ignorējam un augam tālāk, negaidot uz pārējiem. ;)
avatar
Publicēts: 27.10.14 20:44
 citēt
kpacku:
Bucis:Uldeens jums visiem seko...uzmanās:face-grin::face-grin::face-grin::bad_egg:

bez tava neadekvāta drauga te vēl pietiekami daudz plānprātiņu :face-sad:


tad sanāk ka es ar esu viens no tiem,ja lieku del un izsaku savas domas par mēsliem kas blogā tiek lietas dienu no dienas ?
avatar
Publicēts: 27.10.14 20:59 labots
 citēt
kpacku:
Bucis:Uldeens jums visiem seko...uzmanās:face-grin::face-grin::face-grin::bad_egg:

bez tava neadekvāta drauga te vēl pietiekami daudz plānprātiņu :face-sad:


...ja nebūtu tādu "neadekvātu" draugu,tad blogs pārvēstos par sūdbižu izgāztuvi,kur lietu sīrupu viens otram uz ausīm un jūsmotu.
p.s. ...kaut gan arī tagad bilžu līmenis krīt "aizā".
avatar
Publicēts: 27.10.14 21:00
 citēt
Sliktas bildes nevērtējam vispār, ejam garām
avatar
Publicēts: 27.10.14 21:02
 citēt
Bucis:

tad sanāk ka es ar esu viens no tiem,ja lieku del un izsaku savas domas par mēsliem kas blogā tiek lietas dienu no dienas ?


mēslbilžiņu licēji stimulē viens otru ar paķīk, nospļauties tiem par tavu del :face-wink: lūk ja dzēst varētu likt dienā bez ierobežojuma (kas arī būtu loģiski, jo sūdu te vairāk nekā patīkamu darbu) tad tu arī varētu te cīnīties ar vējdzirnavām :face-smile: pašlaik fb atgādina fotosienu kad tā gāja uz galu, tur bija tieši tāpat, visi vaidēja ko nu darīt, bet reāli nekas nenotika saita glābšanai, jo īpašniekiem īstenībā bija nospļauties uz to visu.
avatar
Publicēts: 27.10.14 21:05
 citēt
Bucis:
kpacku: bez tava neadekvāta drauga te vēl pietiekami daudz plānprātiņu :face-sad:


tad sanāk ka es ar esu viens no tiem,ja lieku del un izsaku savas domas par mēsliem kas blogā tiek lietas dienu no dienas ?

tu tiešām uzskati, ka uldeenam ir DOMAS :amazing:?? viņa komentāros tikai zemais intelekts parādās, manuprāt.
avatar
Publicēts: 27.10.14 21:22
 citēt
Domas droši ka ir,bet viņš te viņās neizsaka cik noprotu....nezinu
- skatoties daudzus publicētos meslus ko komkrēti autori aatkārtoti vai apzināti publicē gadu un vairāk,un jūsmo,tad tādiem sūdiem pat priekš del un dzēst negribas laiku tērēt........blogs mirst:face-sad::face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 27.10.14 21:32
 citēt
nemirst. apskati tos "sūdus" pirms 3 gadiem.
avatar
Publicēts: 27.10.14 21:45
 citēt
Alibaba:...lūk ja dzēst varētu likt dienā bez ierobežojuma...

Varu tirgot savējos, kā Eiropas CO2 izmešu kvotas. :face-grin:
Liekas, tik vienreiz tādu esmu izmantojis.
avatar
Publicēts: 27.10.14 22:04
 citēt
Schneider:
Alibaba:...lūk ja dzēst varētu likt dienā bez ierobežojuma...

Varu tirgot savējos, kā Eiropas CO2 izmešu kvotas. :face-grin:
Liekas, tik vienreiz tādu esmu izmantojis.


vispār labu laiku ar neesmu licis, jo jēga tam minimāla. Ja pēc kādiem 5 dzēst zem bildes tā tiktu reāli izdzēsta uz neatgriešanos, tad jau cita lieta :face-devil-grin: Bet šā vai tā ar tādiem pigoriem sakarīgus autorus te vairs nepiesaistīt un vecos neatgriezt, jo saits savu reputāciju jau sen sabojājis. Vieglāk uzcept jaunu projektu.
avatar
Publicēts: 27.10.14 22:11
 citēt
Priekš kam? Bildei, kura manā skatījumā ir galīgs murks, vai nu kā vlado, vienkārši eju garām, varu arī ierakstīt kādu "šidervs, unikāli, ģenitāli" vai ko tml, ja ciešama, tad pasaku, ka kadrējums neriktīgs, par tumšu/gaišu vai ko citu, bet konstruktīvu.
Bet "dzēst"... nezinu, a kas man par daļu, lai tā bilde karājas, man netraucē.
avatar
Publicēts: 27.10.14 22:12
 citēt
Alibaba:
Schneider: Varu tirgot savējos, kā Eiropas CO2 izmešu kvotas. :face-grin:
Liekas, tik vienreiz tādu esmu izmantojis.


vispār labu laiku ar neesmu licis, jo jēga tam minimāla. Ja pēc kādiem 5 dzēst zem bildes tā tiktu reāli izdzēsta uz neatgriešanos, tad jau cita lieta :face-devil-grin: Bet šā vai tā ar tādiem pigoriem sakarīgus autorus te vairs nepiesaistīt un vecos neatgriezt, jo saits savu reputāciju jau sen sabojājis. Vieglāk uzcept jaunu projektu.


muļķības!
vot kamēr liksiet bildītes ar suņu ģīmjiem uz ceļiem krisdami un platleņķī tirgū esošus cimdiņu tirgotājus... _ arī tad nemirs :)
avatar
Publicēts: 27.10.14 22:18
 citēt
Cik te padstāvīgi vārās,varbūt ir arī otrā puse.
avatar
Publicēts: 27.10.14 22:26
 citēt
Schneider: a kas man par daļu, lai tā bilde karājas, man netraucē.


tev netraucē, man netraucē, mēs jau veci āži mums praktiski neinteresē kas notiek galerijā ne visos reitingos un topos. Bet lielai daļai jauno censoņu tas ir svarīgi, un ja kāds te ienāk, uzmet acis topam, ierauga tos sūdus un saprot ka šī vieta nav viņam :face-wink: Ne velti praktiski visi izklīduši pa dažādiem ārzemju saitiem. Jāsaprot ka īpaši jaunie alkst atzinību, pagozēties fotosaitu pirmajās lapās visādu tur Dienas, Nedēļu bilžu topos, vai arī atzītu fotomākslinieku, fotokritiķu un profesionāļu kūrētā topā "Redakcijas izvēle" , "Foto tēls" vai kaut kas cits, teiksim viena vai pāris bildes dienā kā tas ir photosight.ru un citos lielajos saitos. Tas viss tiešām ļoti stimulē :face-wink: Arī vietējiem fotokonkursiem jābūt ar kaut cik vilinošām balvām, citādi kam tas viss interesē? Bet kā jau teicu ja īpašnieki ir kūtri un katreiz atrunājas ka nekas nav jāmaina, tāpat forši, tad atliek tik lēnā nāve :face-wink:
avatar
Publicēts: 27.10.14 22:36
 citēt
Ja tas jaunais censonis ir ussācis savu darbību uzreiz ar 5,5 šejienes skalas vērtām bildēm, tad viņam vētraini aplausi no manis un laimīga ceļa uz Magnumu novēlējumi.
Bet, ja nesaprot, ka šeit tiek ņemti pretī visu iesācēju visi pirmie mēģinājumi, ja nejēdz apskatīt tālāk par pirmo lapu, tad tā ir viņa nelaime, lai iet un meklē sevis cienīgus saitus.
avatar
Publicēts: 27.10.14 22:37
 citēt
Bet ko grib pierādīt,labu bilžu pasaulē maz,visa dzīve meklējumos,neviens nevar pateikt,kā uztaisīt labu bildi.Kautkā tā.
avatar
Publicēts: 27.10.14 22:38
 citēt
skaidrs ir viens- dažiem, kas te tup dienām un naktīm un virtuāli degradē, dzīve apstāsies, ja fotoblogs panīks :face-grin:
pēc piemēra taču nav tālu jāiet, vai nē :face-wink:?
avatar
Publicēts: 27.10.14 22:39
 citēt
Schneider:Ja tas jaunais censonis ir ussācis savu darbību uzreiz ar 5,5 šejienes skalas vērtām bildēm, tad viņam vētraini aplausi no manis un laimīga ceļa uz Magnumu novēlējumi.
Bet, ja nesaprot, ka šeit tiek ņemti pretī visu iesācēju visi pirmie mēģinājumi, ja nejēdz apskatīt tālāk par pirmo lapu, tad tā ir viņa nelaime, lai iet un meklē sevis cienīgus saitus.


Fotosaitam ir ļoti svarīga pirmā lapa, ka stur redzams. Kas ir redzams fb? Praktiski nekas, maliņā- Konkurss noslēdzies: 26.10.2014
Konkursā tika iesniegtas: 1 bildes
Un pati bildīte baiss smērējums. Es domāju jebkurš kas te ienācis pirmo reizi un uzmet aci kaut kam tādam, nav vairs vēlēšanaš izpētīt šo vietu tuvāk :haha:
avatar
Publicēts: 27.10.14 22:57
 citēt
laucinieks:
talavietis:
================

Vai baidies dēļ viena Uldeena tagad fotografēt?


Nē, nebaidos, bet pamatīgi nosit vēlmi šeit likt kādu attēlu. Jo tiešām kādu pamācību, KĀDĒĻ dzēstu utt, šeit saņemt nevar. Kāda jēga likt bildes, ja neviens nevar pateikt kas vainas utt lai nākošreiz var pamācīties.


Nesaprotu kamdēļ, kāds par brīvu ir jāmāca un jāpamāca..
avatar
Publicēts: 27.10.14 23:02
 citēt
Citagaisma:
laucinieks:
Nē, nebaidos, bet pamatīgi nosit vēlmi šeit likt kādu attēlu. Jo tiešām kādu pamācību, KĀDĒĻ dzēstu utt, šeit saņemt nevar. Kāda jēga likt bildes, ja neviens nevar pateikt kas vainas utt lai nākošreiz var pamācīties.


Nesaprotu kamdēļ, kāds par brīvu ir jāmāca un jāpamāca..

"mācītāji" te fotoblogā arī ir uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi :what:
avatar
Publicēts: 27.10.14 23:04
 citēt
kpacku:skaidrs ir viens- dažiem, kas te tup dienām un naktīm un virtuāli degradē, dzīve apstāsies, ja fotoblogs panīks :face-grin:
pēc piemēra taču nav tālu jāiet, vai nē :face-wink:?



+++++++:face-kiss:
avatar
Publicēts: 27.10.14 23:17
 citēt
Redz kādreiz naudu neprasīja,bij fotoklubi kas darbojās un viss notikās. Tagad tāda mānija katik savu figņu notirgot.
avatar
Publicēts: 27.10.14 23:19
 citēt
Nu Fotoblogs dzīvos, ja nu vienīgi parādīsies jauns fotosaits... tad gan tas var notikt ātri...

Domāju liela daļa tāpat kā es, aiz garlaicības ienāk apskatīt ko kāds forumā iespamojis, ātri pārlaiž acis bildēm ar doma ka varūt tomēr kāda interesanta bilde parādījusies (pat ja arī viņa parādītos iespējams pēc mazajiem 50pix tunhable viņu nepamanītu)...

Otra daļi ir tādi kas forumā nepiedalās bet liek šeit bildes...
avatar
Publicēts: 28.10.14 08:44
 citēt
kpacku:
Citagaisma:
Nesaprotu kamdēļ, kāds par brīvu ir jāmāca un jāpamāca..

"mācītāji" te fotoblogā arī ir uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi :what:


labāk lai ir uz 2 rokām saskaitāmi un saliek vairāk delus bloga ikdienas mēsliem ::big_smile:
Ja atbilde ir - kā lai cilvēks iemācās ,kurš gadu fočē mēslus un neaug uz priekšu,kritiku saņemt nevēlas..Ja kaut ko uzraksti,pretī saņem vēstules PM apmēram tā: ko un kā gribu tā fočēju,neviens mani te nemācīs:face-smile:
avatar
Publicēts: 28.10.14 08:47
 citēt
Bucis: ...ko un kā gribu tā fočēju,neviens mani te nemācīs

Vot tā ir adbilde uz to, kādēļ manas "Dzēst" kvotas vienmēr paliek neizmantotas.
avatar
Publicēts: 28.10.14 09:34
 citēt
Bucis:
kpacku: "mācītāji" te fotoblogā arī ir uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi :what:


labāk lai ir uz 2 rokām saskaitāmi un saliek vairāk delus bloga ikdienas mēsliem ::big_smile:
Ja atbilde ir - kā lai cilvēks iemācās ,kurš gadu fočē mēslus un neaug uz priekšu,kritiku saņemt nevēlas..Ja kaut ko uzraksti,pretī saņem vēstules PM apmēram tā: ko un kā gribu tā fočēju,neviens mani te nemācīs:face-smile:

ja neesi pamanījis, tie fotobloga dalībnieki, kas var kko mācīt fotogrāfijā, jo ir prasmīgi un pieredzējuši fotogrāfi + gudri un talantīgi cilvēki, nekādus DEL pie bildēm neliek. viņi vispār ļoti reti komentē :what:
avatar
Publicēts: 28.10.14 09:43 labots
 citēt
Pareizi laikam Vavers darīja.

p.s. ...tagad saprotu kāpēc uldeens liek visiem pēc kārtas "patīk".
avatar
Publicēts: 28.10.14 09:44
 citēt
kpacku:
Bucis:
labāk lai ir uz 2 rokām saskaitāmi un saliek vairāk delus bloga ikdienas mēsliem ::big_smile:
Ja atbilde ir - kā lai cilvēks iemācās ,kurš gadu fočē mēslus un neaug uz priekšu,kritiku saņemt nevēlas..Ja kaut ko uzraksti,pretī saņem vēstules PM apmēram tā: ko un kā gribu tā fočēju,neviens mani te nemācīs:face-smile:

ja neesi pamanījis, tie fotobloga dalībnieki, kas var kko mācīt fotogrāfijā, jo ir prasmīgi un pieredzējuši fotogrāfi + gudri un talantīgi cilvēki, nekādus DEL pie bildēm neliek. viņi vispār ļoti reti komentē :what:


šeit nav skola vai kursi kur kādu OBLIGāTI ir jāmāca.SKATIES/DOMā/DARI
avatar
Publicēts: 28.10.14 09:48
 citēt
Alibaba:Fotosaitam ir ļoti svarīga pirmā lapa, ka stur redzams. Kas ir redzams fb? Praktiski nekas, maliņā- Konkurss noslēdzies: 26.10.2014
Konkursā tika iesniegtas: 1 bildes
Un pati bildīte baiss smērējums. Es domāju jebkurš kas te ienācis pirmo reizi un uzmet aci kaut kam tādam, nav vairs vēlēšanaš izpētīt šo vietu tuvāk :haha:

Domāta bija galerijas pirmā lapa. Ik pēc katriem 10 štruntiem atrodas arī pa kādai vērtīgai bildei.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 11
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):