forum.gif
Cik ilgi vēl dzīvos FotoBlogs?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Cik ilgi vēl dzīvos FotoBlogs?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. ...
  12. 11
  13. >
IerakstsAutors
Publicēts: 28.10.14 16:40 labots
 citēt
VValdis: Spešel atālajiem radiem no dziļaiem laukiem neogeo.lv...


onkulīt nu nesatraucies tik dikti :face-smile: kurš ta apšauba šo spēku, tik tavs ieliktais video ir feiks, 10 m robežās uz ekvatora nekas nemainīsies, pārāk mazs attālums zemes mērogam :face-wink:
avatar
Publicēts: 28.10.14 16:41
 citēt
Schneider:Tfu tu, es nebiju domājis, ka tas bija par virpuļiem izlietnē, klozetpodā un citās santehnikās, to, ka tas griežas tik noteiktā virzienā, nudien neesmu piefiksējis.

"Tātad, ja jums izlietnē vai klozetpodā ūdens notece notiek, veidojot ūdens rotāciju pulksteņrādītāja kustības virzienā, tad jūs atrodaties Ziemeļu puslodē, ja ūdens notece notiek pretēji pulksteņrādītāja kustībai, tad jūs atrodaties Dienvidu puslodē."
avatar
Publicēts: 28.10.14 16:42
 citēt
Alibaba:
VValdis: Spešel atālajiem radiem no dziļaiem laukiem neogeo.lv...


onkulīt nu nesatraucies tik dikti :face-smile: kurš ta apšauba šo spēku, tik tavs ieliktais video ir feiks, 10 m robežās uz ekvatora nekas nemainīsies, pārāk mazs attālums zemes mērogam :face-wink:
Kā zini ka 10 metri. Izmērīji? Ter sertifikāts mērīšanai ir? Ja ir, kur dabūji?
avatar
Publicēts: 28.10.14 16:47 labots
 citēt
VValdis:
Schneider:Tfu tu, es nebiju domājis, ka tas bija par virpuļiem izlietnē, klozetpodā un citās santehnikās, to, ka tas griežas tik noteiktā virzienā, nudien neesmu piefiksējis.

"Tātad, ja jums izlietnē vai klozetpodā ūdens notece notiek, veidojot ūdens rotāciju pulksteņrādītāja kustības virzienā, tad jūs atrodaties Ziemeļu puslodē, ja ūdens notece notiek pretēji pulksteņrādītāja kustībai, tad jūs atrodaties Dienvidu puslodē."


Šis mīts ir sen jau apgāzts..
Bet Tu drīksti turpināt tam ticēt :)

Labāk būtu iztīrījis atmiņas karti blogā... Sen nav bijušas 12 reportāžas ar vienu un to pašu bildi.. :)
avatar
Publicēts: 28.10.14 16:53
 citēt
VValdis: Kā zini ka 10 metri. Izmērīji? Ter sertifikāts mērīšanai ir? Ja ir, kur dabūji?


omg nu tak izlasi kaut pats ne tikai linkus postē "Uz Ekvatora Koriolisa spēks ir tuvu nullei" :face-wink: Tas Ekvadoras šamanis vienkārši iemanījies ieliet ūdeni pareizajā virzienā, tas nemaz nav tik grūti izdarāms pat mūsu platuma grādos, kur nu vēl uz ekvatora :face-wink:
p.s. lai tev mierīgāks prāts nupat pārbaudīju to savā izlietnē, virpulis griezās atkarībā no tā uz kuru pusi lēju ūdeni :face-smile:
avatar
Publicēts: 28.10.14 17:00 labots
 citēt
Bzh:
VValdis:
"Tātad, ja jums izlietnē vai klozetpodā ūdens notece notiek, veidojot ūdens rotāciju pulksteņrādītāja kustības virzienā, tad jūs atrodaties Ziemeļu puslodē, ja ūdens notece notiek pretēji pulksteņrādītāja kustībai, tad jūs atrodaties Dienvidu puslodē."


Šis mīts ir sen jau apgāzts..
Bet Tu drīksti turpināt tam ticēt :)

Labāk būtu iztīrījis atmiņas karti blogā... Sen nav bijušas 12 reportāžas ar vienu un to pašu bildi.. :)
Gaidi un būs. par to kolorisa spēka apgāšanu lūdzu faktus studijā>
avatar
Publicēts: 28.10.14 19:24
 citēt
emzi:
Maris:Vai tad ir kaads kas tic celjam "no pilniigiem meesliem liidz jeedziigaam bildeem"? Taa tacu ir utopija - pashkritika ir lieta kas progresee minimaali - arii cilveekam veel neko nejeedzot taa ir pietiekami, lai neizliktu meeslu publiskai apskatei. Meeslus ir bezjeedziigi kritizeet - aiz tiem staav cilveeki ar tik tuksu pauri, ka tik pat labi ar tiem vareetu kjiiniski buldureet - rezultaats tas pats - lai kaadu aabeces saakumu tiem arii neteiktu vinji muuzham neko nesapratiis.


Ja cilvēks nemāk fotografēt, tas taču nenozīmē ka viņš ir ar tukšu pauri.
Tu taču arī nemāki visus pasaules arodus, vai tapēc Tevi kāds par tukšpauri sauc?
Un domāju ka neviens šeit nav sācis ar šedevru radīšanu, tapēc tomēr vajadzētu būt mazliet iecietīgākiem un saprotošākiem.
Protams izņēmumi ir gadījumi kad kāds uz kritiku reaģē pilnīgi neadekvāti.


Protams es esmu tukšpauris ķirurģijā - un labs ķirurgs mierīgi var būt (var arī nebūt) tukšpauris vizuālajā jomā. Nevar neko iemācīt cilvēkam kuram nav "iekšējas" prasības pat pēc minimālas vizuālās kvalitātes - un nevajag iemācīt to kas cilvēku neinteresē - var iemācīt grozīt kamerai pogas un viņš spēs dokumentēt objektus - bet nevar piespiedu kārtā cilvēkā izraisīt vajadzību pēc vizuālās kvalitātes - ja cilvēks publicē ārprātu, tad viņš nav traks vai pāraudzināms - viņam vnk ir pilnīgi poh cik baiga viņa(un citu) kartiņa izskatās - iemācīt var cilvēku kura domāšana nepieļauj briesmīgu bilžu publicēšanu zem sava vārda - ok viņš nemāk, bet viņš tomēr atšķir.

Tie kas neatšķir nav mācāmi + un tas arī nav vajadzīgs.

Piedod, bet pilnīgi visi cilvēki kam ir sakarīgas bildes "sāk uzreiz ar "šedevriem"" - protams viņiem ir lērums mēslu, bet tos šie met miskastē ne atrāda publiski.
avatar
Publicēts: 28.10.14 19:39 labots
 citēt
emzi runā lietu, bet no otras puses ja gribi progresēt nav tak jācer uz to ka kāds nu forumā tevi sāks mācīt...es piemēram visu esmu apguvis pašmācības ceļā, skatoties, darot, mēģinot, eksperimentējot...
to "dzēst" pogu tik pat labi varētu nosaukt pa "kašķa" pogu:)...domāju ka tā ir lieka, kā jau augstāk tika minēts, ja nepatīk tad vnk ignorēt bildi un viss un publicists gan jau pats bildi izdzēsīs.

p.s Mārim ar taisnība
avatar
Publicēts: 28.10.14 21:10
 citēt
katrs sev cienošs pareģis ir prognozējis pasaule galu viņam redzamā nākotnē un katram sev cienošam fotoblogerim vajag prognozēt fotobloga galu viņam redzamā nākotnē
avatar
Publicēts: 28.10.14 21:34
 citēt
priore:Es te speciāli sākumā mēģināju likt mēslus, bet Māris uzrāvās un sāka pamācīt, ka mēslus nevajag likt. kaut gan, tā bija mana koncepcija. Lielākajai daļai patika. Tātad, Māris nav mana mērķauditorija un tā ir viņa PROBLĒMA.

Un tagad jums , dārgie lasītāji, ācību uzdevums- ielieciet bildi, kura nevienam nepatiks. Vēlams vēl trakāk- bildi, kuru neievēro, pat neonīds uc lai neieraksta 'del''. VO! tad būs izcils mēsls sanācis. laikam man ir viena vai divas tādas bildes izdevušās.

www.fotoblog.lv...
nē, tai tomēr ir viens komentārs, un mana atbilde klāt...



...ko no manis gribi Muzikant,kas es Tev par veerotaaju??:D p.s....suudbilzju gan Tev pietiek,neiztaisies...:face-kiss:
avatar
Publicēts: 28.10.14 21:49
 citēt
Ko ņemās? Re- te viena pamācība kā jābildē::face-grin:
www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 28.10.14 21:54
 citēt
Fotoblogs ir mūžigs... 6 lapa vien pierāda :D... kur nu vēl Ukrainas otrais simts :) (ja vien īpašnieks nesadomā kādu dienu blogdračītājus izāzēt un slēgt lapu )
avatar
Publicēts: 03.11.14 08:34
 citēt
priore:Un kā klājas pirtiņai?

sūdīgi... pavasarī banka saimnieku izģērba :D... 8ņas sezonas nodzīvoja :P
avatar
Publicēts: 03.11.14 08:35 labots
 citēt
Tad jātaisa čigānu pirti. Mežā, no skujām.
avatar
Publicēts: 03.11.14 10:03
 citēt
No plēves var
avatar
Publicēts: 03.11.14 10:47
 citēt
Nu, nezinu. "Baiga kartiņa" ( © Maris) tomēr ir dikti relatīvs jēdziens.
avatar
Publicēts: 03.11.14 22:00 labots
 citēt
VValdis:Tad jātaisa čigānu pirti. Mežā, no skujām.


būtu 20mit gadus jaunāks, noorganizētu... neesmu nekad bijis , kā te liels bars, mīkstais... pat pie gatava var tikai padirst, un neko vairāk :D
avatar
Publicēts: 03.11.14 22:01 labots
 citēt
:)
avatar
Publicēts: 09.01.15 23:47
 citēt
Iesākums- 1.daļa......

Sveiciens sen nelasītajiem! :) Vai blogs dzīvos? Tā nu ir, ka pats pēdējā laikā ienāku blokā reizi mēnesī vai pat mēnešos, mēģinu atrast te ko interesantu, bet... Tad nejauši uzdūros šim topikam un tas parāva mazliet pārdomas. Visupirms paskatījos, cik tad ilgi es esmu šajā blogā kā lietotājs. Paskatījos... un nokritu... no 07.gada marta, tas nozīmē, ka martā būs 8 gadi... Vai tas ir daudz vai maz, nezinu, bet patinot filmu atpakaļ, jā- daudz visādi pasākumi un visādas atrakcijas te ir bijušas arī ar manu līdzdalību un tā jau tas laiks paiet. :( Katrā gadījumā 8 gadi ir pietiekams laiks, lai būtu savs skatījums uz tēmu- vai blogs dzīvos? :) Kā sacīt jāsaka, pasažieris ar nu jau cienījamu stāžu... :)

Mēģinu atcerēties, kāpēc es te vispār toreiz ielīdu? Biju nopircis 350D aparātu (pirms tā iepriekšējais man bija Smena 8M) un tāpat kā daudzi citi, nupat sākšu taisīt ūber-bildes. Bet... nekas nerodas. Tad es kaut kam pajautāju, kur varētu satikt zinošus cilvēkus, kuram vai kuriem ko pajautāt, no kā pamācīties. Tad man ieteica, ka ir tāds fotoblog.lv. Tātad- es ielīdu šeit ar konkrētu mērķi pajautāt zinošākiem cilvēkiem visu par un ap fotogrāfiju un fotografēšanu.

Vai blogs man iedeva to, ko es no tā gribēju saņemt? Gan jā, gan nē.

Jā- tāpēc, ka pateicoties blogam es pieteicos un tiku pieņemts bloga "pensionāru pasākumos". :) Neiedziļināšos sīkumos, tie, kuri te bija jau tad un atceras šo laiku, tie sapratīs. Tie bija kaut kur 2007.-10.gadi, kad patiešām bija superīgi pasākumi gan ar fotografēšanu kā tādu, gan ar fotogrāfiju pētīšanu un gudru runāšanu pie "mazā mikrofoniņa"... :) Visādi tad bija un gāja, bet man personīgi tieši šie pasākumi iedeva to mazo saprašanas minimumu, kas faktiski man arī ir šodien un ko tālāk jau papildināju ar savu prātu. Tad sekoja "admiņu revolūcija" :), bet cilvēki jau nekur nepazuda, pasākumi turpinājās ārpus bloga rāmjiem.

Nē- tāpēc, ka pašā blogā nudien nekādus padomus saņemt nevarēja vai arī tas bija ļoti reti. Es pat nerunāju konkrēti par sevi, bet par daudzu iesācēju līmeņa jautājumiem pie sakarīgām bildēm ar vēlmi pajautāt- a kā to var dabūt gatavu? Nu ļoti reti atbildes bija tādas, lai "zaļais gurķis" no tās tiešām saņemtu kādu labumu. Parasti tomēr atbildēs bija tāda kā augstprātība, snobisms. Un vairāk "jaunais perspektīvais" zaļus jautājumus neuzdeva.

Protams, bija arī visādas citas izklaides, Luņa kacināšana kādu laiku bija pāri visam... :) Es pat atceros, ka tā laika teksti Lunim tika iemesti noteiktā dienā un noteiktā mēness fāzē, jo tad "sarkanās lupatas" efekts bija visjautrākais. :) Ok, nekā personīga, tikai izklaide. :) Bet ok, kaut kāda jautrības deva bija, bet tomēr ne jau tamdēļ fotoblogs tika radīts un eksistē.
avatar
Publicēts: 09.01.15 23:47
 citēt
Nobeigums- 2.daļa......

Intereses pēc parakņājos savā galvā un paskatījos tos lietotājus ar kuriem toreiz kopā te ņēmāmies... un palika mazliet skumji. Vairāki vai pat daudzi nav LV, daudzi vienkārši gadiem ilgi nav te pat ieskatījušies, daudzi izdzēsušies... Cik sapratu, arī pēdējais gads nav bijis izņēmums, par dažiem pēdējiem "aizgājējiem" man acis iepletās... Bet tas nozīmē, ka viss tomēr virzās pa spirāli. Te mēs esam, te neesam, te atkal esam... utt.

Protams, var jautāt- a ko es pats te nedaros, ja jau tik sens un gudrs? :) Visupirms, neesmu gudrs fotografēšanā nekad bijis un arī neesmu gribējis tāds būt. Bloga vide kā sociālais tīkls- nu tiešām nesaista. "Luņa kacināšana" arī vairs jautrību neizsauc. :) Protams, joprojām ar bloga cilvēkiem gan tiekos, gan runājos, bet tas jau notiek reālā, nevis virtuālā vidē. Un par to, blogam- protams, paldies.

Vai es pats vispār fotografēju? Jā, tas joprojām ir mans hobijs un tikai hobijs. Pirmsākumos mēģināju bildēt gan dabas ainavas, gan visu ko un neko, bet tā riktīgi mani paņēma lielu muzikālu pasākumu bildēšana- Dziesmusvētki, festivāli, koncerti... Tas ir tas, kas man patīk, un iespējams, ka kādreiz arī sanāk. Man nav žēl, ja mēdiji un portāli manas bildes kaut kur nopublicē, bet tas nav mans pašmērķis. Tas, ko es iegūstu, ir gan pats pasākums, gan tas, ka fotografējot šādos pasākumos ir tikai viena iespēja- tā nav studija, tā nav ainava. Bija mirklis, nepaspēji, viss... otra iespēja vairs netiek dota. Atkārtot vairs iespējas nav. Tā kā mazliet medības. :) Nākošais zvērs jau ir nākošais zvērs.

Jā, sākās tas viss ar 08.gada Dziesmusvētkiem, bet tā pa īstam man tas iepatikās 10.gada Positivus. Protams, Muse toreiz bija pāri visam... :) Toreiz es arī te ieliku dažas bildes, ja nav slinkums, variet meklēt un skatīt :), bet te nevar vienā/dažās bildēs izteikt pasākuma atmosfēru. Ja ir interese "pašķirstīt" šādus pasākumus, ielieku te saiti uz 14.gada lielāko festivālu un koncertu setiem: www.flickr.com... . Šī saite pamatā ir domāta man pašam sev un kad kādam rīkotājam/interesentam fiksi vajag kādu bildi vai bildes no šiem pasākumiem. Tad saku- ej un skaties un ņem ko tev vajag. :) Man nav vajadzīgs ne balsojums, ne patīk/nepatīk. :)

Vai blogs dzīvos? Jā, jo noteikti daudzi iet to pašu ceļu, kādu es izgāju blogā- atnāca, saņēma, aizgāja tālāk. Bet tomēr, reizi pa reizei, nu kaut vai reizi mēnešos, kaut kas parausta- jāienāk un jāpaskatās- a kas te notiek? :) BLOGS DZĪVOS, KAMĒR BŪS BLOGA PASAŽIERI.

Jautājumus publiski neuzdodiet- neatbildēšu. Ja nu kāds jautājums par mūzikas pasākumiem vai vispār- iemetiet PM, apskatīšos. Telefona numurs tas pats, nemainīgais. :)

P.S. Jā, mainoties gadiem, nevaru nepieminēt pēdējo Mārtiņa rīkoto pasākumu Liepājā... Tas tiešām bija bloga pasākums ar vislielāko burtu.
avatar
Publicēts: 10.01.15 01:09
 citēt
Tas atkarīgs no tā, vai būs kautkas, kas nāks vietā. Fotoblogs uzplauka tāpēc, ka ERfoto izdzisa.. viss plūst un mainās..
Bet, kamēr nebūs kautkas labāks, jūtami citādāks, interesantāks, tikmēr dzīvos.
avatar
Publicēts: 10.01.15 08:06
 citēt
avatar
Publicēts: 10.01.15 09:08
 citēt
Elvis dzīvs!
avatar
Publicēts: 10.01.15 09:08
 citēt
"Līvi" mūžam dzīvi
avatar
Publicēts: 10.01.15 09:18
 citēt
Vēl viens mūžam dzīvs - www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 10.01.15 11:44
 citēt
saules mūžu
avatar
Publicēts: 10.01.15 15:20
 citēt
kopā lietotāju: 14701
Kāds zvaigznājs, tur jau pat tādai noplukušai galaktikai pietiek.
avatar
Publicēts: 10.01.15 16:09
 citēt
Jā, bet ir arī pamiružās zvaigznes... spīd tikai kāda daļa tajā kosmosā ;)
avatar
Publicēts: 10.01.15 16:12
 citēt
Bet toties ik pa brīdim iemirdzas pa kādai supernovai vai Betlēmes zvaigznei...
avatar
Publicēts: 10.01.15 16:13
 citēt
Dolldia: ir arī pamiružās zvaigznes...

:haha:
avatar
Publicēts: 10.01.15 16:22 labots
 citēt
Es te mēģināju pievienot bildi,bet neizdevās:face-grin:
avatar
Publicēts: 10.01.15 16:24
 citēt
Not Found
Sorry, but you are looking for something that isn't here.
avatar
Publicēts: 10.01.15 16:31 labots
 citēt
[ img ] links [ /img ]

tikai bez atstarpēm
avatar
Publicēts: 10.01.15 17:53
 citēt
laikam tomēr FB vēl ilgi ķieps, re tālaviņš pat pašiņu jaunu iebildējis, derētu man ar svaigu turbānu uztīt :face-smile:
avatar
Publicēts: 10.01.15 17:59
 citēt
Ustin gan, no kāda tad Bagdādes zagļa vai Sidbada ir tas kadrs?
avatar
Publicēts: 10.01.15 18:16
 citēt
Man par tām "jaunajām adziņām" smiekli nāk. Paskatījos to Cosmos: A SpaceTime Odyssey un sapratu, ka visi mūsdienu zinātnieku pūliņi ir radījuši tik jaunu Mozus 1.grāmatas interpretāciju. :face-grin:
avatar
Publicēts: 10.01.15 21:33
 citēt
Tā skatos, mok pat atdzīvosies :big_smile:
avatar
Publicēts: 10.01.15 22:13
 citēt
Cerēsim, ka labas bildes ari taps. Varbūt kādu ''renesansi''? :face-grin:
avatar
Publicēts: 10.01.15 22:33 labots
 citēt
Dolldia:Cerēsim, ka labas bildes ari taps. Varbūt kādu ''renesansi''? :face-grin:
Labāk reinkarnāciju. Dzirdēju, ka Dansiga nekur tālu no bloga netiek :bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.01.15 22:43
 citēt
Neko nezinu.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. ...
  12. 11
  13. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):