forum.gif
Cik ilgi vēl dzīvos FotoBlogs?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Cik ilgi vēl dzīvos FotoBlogs?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. 10
  12. 11
  13. >
IerakstsAutors
Publicēts: 10.01.15 22:56 labots
 citēt
Vēlēsim Dansigai ātrāku atspirgšanu un stingrību reinkarnācijā!
Citādi Lunis uzreiz atkoda savu Omi pie pirmā komenta.
Un dzīvība atkal būs.
avatar
Publicēts: 10.01.15 23:15
 citēt
Ome Ome Ome , tpu klaviere naluausa
avatar
Publicēts: 11.01.15 10:29
 citēt
Nu ko var žēloties, par to, ka trūkst labu bilžu!!! Ņemiet aparātus, knipsējit labas bildes un rādiet! It kā jūsu vietā tās labās bildes kāds bildēs? Jeb protat tikai žēloties, ka tās bildes, ko še liek jums nepatīk?!
avatar
Publicēts: 11.01.15 10:46
 citēt
Kas var būt labāks par šo, fotoblogu!
avatar
Publicēts: 11.01.15 19:00
 citēt
Kautkur dzirdēts austrumu teiciens-suns rej,karavāna iet tālāk
avatar
Publicēts: 11.01.15 20:38
 citēt
rais:Kautkur dzirdēts austrumu teiciens-suns rej,karavāna iet tālāk


kad kamielis dirš, karavāna nekust
avatar
Publicēts: 12.01.15 09:13 labots
 citēt
kamēr pūš tikmēr dzīvs, bet ja nepūtīs tad iepūtīs un atkal dzīvs
avatar
Publicēts: 12.01.15 14:40 labots
 citēt
Viena doma gan man prātā ienāca, aiz ko labi bildētāji savas bildes necenšas še eksponēt. Tam par iemeslu ir tā absurdā vērtēšanas sistēma, kas ļauj sūdīgai bildei iegūt labāku reitingu par tik tiešām labu bildi. Ne jau visi no labajiem bildētājiem ir pašpietiekami, lai atļautos nošpļauties par zemākiem vērtējumiem.
avatar
Publicēts: 12.01.15 15:08
 citēt
avatar
Publicēts: 12.01.15 15:23 labots
 citēt
avatar
Publicēts: 21.01.15 11:56
 citēt
Lieta nopietna. Blogam visapkārt vieni vienīgi ienaidnieki. KvāII ar postiem borē, ka no 200 pasaules valstīm mēs esam tie sliktākie, savukārt Liene19 ar bildēm atbaida fotogrāfus. Ko darām???
avatar
Publicēts: 21.01.15 14:24
 citēt
GunarsII:Lieta nopietna. Blogam visapkārt vieni vienīgi ienaidnieki. KvāII ar postiem borē, ka no 200 pasaules valstīm mēs esam tie sliktākie, savukārt Liene19 ar bildēm atbaida fotogrāfus. Ko darām???


Mēs maz ko varam darīt, ja īpašniekiem ir pie vienas vietas šis blogs. ..mums vienkārši jābūt priecīgiem par to, ka ir tāda vieta interneta plašumos kā šī.
avatar
Publicēts: 11.04.15 18:56
 citēt
Fotoblogs par 50% turas uz reportāžu sadaļas. Ja tā vairs nestrādās, jautājums aktualizēsies ar katru brīdi vairāk.
avatar
Publicēts: 11.04.15 23:50
 citēt
GunarsII:Fotoblogs par 50% turas uz reportāžu sadaļas. Ja tā vairs nestrādās, jautājums aktualizēsies ar katru brīdi vairāk.
Es tā skatos, ka pēdēja reportāža 1. aprīlī... Baigi ilgi
avatar
Publicēts: 11.04.15 23:59
 citēt
Sačīņīs , galneiss mieru
avatar
Publicēts: 12.04.15 00:54 labots
 citēt
smartins:
GunarsII:Fotoblogs par 50% turas uz reportāžu sadaļas. Ja tā vairs nestrādās, jautājums aktualizēsies ar katru brīdi vairāk.
Es tā skatos, ka pēdēja reportāža 1. aprīlī... Baigi ilgi
Es arī šodien par šito pabrīnījos.


Ja runā par pēdējā laika fotogalerijas bilžu klāstu - man nekad nav gribējies ko pārmest, jo paša bildes nav baigā zenītā...
...tajā pašā laikā, šodien, izgāju cauri fotogalerijai un sapratu, kad tā izskatās vidējās Draugu galerijas līmenī.
Laikam daudzi labie bildētāji būs aizbiedēti, ar šejienē mītošo cinismu/reālismu.
:face-sad:
avatar
Publicēts: 12.04.15 01:03
 citēt
Kuri tad bija tie labie bildētāji?
avatar
Publicēts: 12.04.15 01:29 labots
 citēt
:face-wink:
avatar
Publicēts: 12.04.15 01:49
 citēt
Dolldia:Tas nav svarīgi.
Svarīgi ir uzlabot līmeni.
Žēl, ka neko nevar izdarīt.
Es, piemēram nedotu iespēju kuram katram reģistrēties. Pirms reģistrācijas apstiprināšanas viņam vajadzētu atsūtīt portfolio ar 15 bildēm.
Vai citu portfeli ar iemeslu, kāpēc viņam te būtu jābūt.

Nevis bezjēdzīgi veidot topikus ar šo jautājumu.


Tu vērtēsi vai čangaļu omīte , vai kāds self made Marnicss vai vēl kādi aktīvi "Vērtēt alcēji?" :) Mums tāds projekts bija vēl pirms 20 gadiem :) Beidzās tāpēc ka VERTĒT alcēji nenormāli alkst lai viņus tikai slavē un "Cildina" un ļauj kritizēt un noteikt ko citiem būs likt:) Ne tev ne Omei ne Marnicam nav nekādas sajēgas par to kā vērtē Vizuālus darbus un pēc kādiem kritērijiem:) Taka šaka LĪMENI nosaka konkrētā pasākuma koncepcija. Šeit koncepcija ir "Blogojoša" nevis kādu kaktu kursiņu absolventu hrestomātisks marasms :)
avatar
Publicēts: 12.04.15 01:57 labots
 citēt
:face-wink:
avatar
Publicēts: 12.04.15 02:09 labots
 citēt
Dolldia:Nu ja.



Nu ko, lai labi blogojas! :face-kiss:

Blogojas normāli .atbilstoši koncetam youtu.be...
avatar
Publicēts: 12.04.15 11:56
 citēt
Mani arī ne sevišķi sajūsmina galerijas bilžuku vairākums.Bet ko gan es varu teikt un ko kritizēt,ja pašam pat tādu nav?Nav vispār nekādu.:face-sad:Atliek murmuļot ar fotogrāfiju tieši nesaistītos topikos,kas arī ir tā blogošana manuprāt.:face-wink:
avatar
Publicēts: 12.04.15 12:55
 citēt
Barista:Kuri tad bija tie labie bildētāji?


Nu pačeko kādus 3-4gadus senas galerijas...tur ir gana daudz labu autoru, kurus tagat te kaut kā nemanu?!
avatar
Publicēts: 12.04.15 13:09
 citēt
lai dollis vai kāds no adminiem labāk apstāsta kas tā par PRO galeriju (izvēlne zem "Visu autoru bildes") www.fotoblog.lv... ar vieniem anonīmiķiem. Daudzus autorus atpazinu, bet šamie jau sen izdzēsti vai izdzēsušies. Interesanti kā gan bildes palikušas :face-wink:
avatar
Publicēts: 12.04.15 16:55
 citēt
Alibaba:lai dollis vai kāds no adminiem labāk apstāsta kas tā par PRO galeriju (izvēlne zem "Visu autoru bildes") www.fotoblog.lv... ar vieniem anonīmiķiem. Daudzus autorus atpazinu, bet šamie jau sen izdzēsti vai izdzēsušies. Interesanti kā gan bildes palikušas :face-wink:
Lai tiktu PRO galerijā, autoram vajag cik tur tos FR punktus pārkāpt. Cik tieši - neatceros. Senos laikos, pirms SW ēras, tas nebija īpaši grūti, pat es tur tiku... BET /Ivars/ ..... Tad ieviesa SW un visiem, kas lika bildes (tai skaitā man), FR strauji kritās, attiecīgi izkrītot no PRO, kur palika tikai tie, kas bildes vairs nepublicēja.
avatar
Publicēts: 12.04.15 17:05 labots
 citēt
labi štrunts ar tiem FR un SW, bet kā izdzēstu autoru bildes vēl palikušas ko a?
šī ja nemaldos bija Aloxa bilde www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 12.04.15 17:17 labots
 citēt
Alibaba:labi štrunts ar tiem FR un SW, bet kā izdzēstu autoru bildes vēl palikušas ko a?
šī ja nemaldos bija Aloxa bilde www.fotoblog.lv...
hvz, kā paliek.... Ir aizdomas, ka paliek to autoru bildes, kurus izsūta trimdā uz banānu republiku (izbano).
avatar
Publicēts: 12.04.15 17:54
 citēt
Alibaba:labi štrunts ar tiem FR un SW, bet kā izdzēstu autoru bildes vēl palikušas ko a?
šī ja nemaldos bija Aloxa bilde [url=http://www.fotoblog.lv/img/200948/?cid=24075


Labāk]http://www.fotoblog.lv/img/200948/?cid=24075

Labāk[/url] lai paliek...pārāk laba lai dzēstu!
avatar
Publicēts: 12.04.15 18:34 labots
 citēt
smartins: hvz, kā paliek.... Ir aizdomas, ka paliek to autoru bildes, kurus izsūta trimdā uz banānu republiku (izbano).


nu par aloxu jau nešaubos, izbanoja viņu ar no sienas, talantīgs bildmanis bet kašķi visur meklēja. Bet kāpēc lai izbanotu šo dāmu www.fotoblog.lv...
www.fotoblog.lv...
www.fotoblog.lv...
Kā viņai bija niks? tiktapat laikam, cik atceros jauks cilvēks, nekonfliktēja ne ar citiem ne adminiem.


beno:
Labāk lai paliek...pārāk laba lai dzēstu!


viņam bija arī labākas www.fotoblog.lv... www.fotoblog.lv...
Bet šā vai tā nesmuk ka vairāk kā 1200 bildes galerijā karājas bez autoriem, ne jau visi te tusē no pirmsākumiem un atceras visus izdzēstos.
avatar
Publicēts: 12.04.15 19:08
 citēt
beno:
Barista:Kuri tad bija tie labie bildētāji?


Nu pačeko kādus 3-4gadus senas galerijas...tur ir gana daudz labu autoru, kurus tagat te kaut kā nemanu?!


Tas pats ir noticies ar daudziem citiem labiem fotogrāfiem, kuriem ar FB nav bijis nekāda sakara. Mūsdienās jebkurš pa pārdesmit EUR var nopirkt digitālo kameru, torrentos nokačāt fotošopu un būt fotogrāfs. Lielākai daļai tā ir tikai termiņ-aizraušanās.

FB dzīvos, jo nav tā pilnīgi slimā atmosfēra, kāda bija ERfoto, kurā valdīja pārs senseji un lielai daļai jauniņo atsita jebkādu vēlmi turpināt darboties un attīstīties.

Man personīgi tikai vienu personāžu žēl, kurš metis visu pie malas - Ulbiks aka J.U. Uzvedās gan viņš kā pilnīgs kretīns, bet bilžas bija pa pirmo.
avatar
Publicēts: 12.04.15 22:46
 citēt
"Bet kāpēc lai izbanotu šo dāmu"

Marika pati izdzēsās pēc tam, kad savās skolotājas dusmās izteica visu, ko par visiem jaunieviestajiem SW domā saita īpašniekiem.
Tāpat daudzi citi. Bet daudzi jurčiki, aloxas u.c. uzvedās kretīniski, lai tiktu izbanoti. Patreiz gan kvākšķis ar makaku ir tie kretīni, kas sen uzprasās uz banu, bet neviens par tādiem neliekas zinis...
Da štrunc par pagātni, daudz svarīgāk interesē nākotne, kā fotoblogs eksistēs bez fotoreportāžam. Haralds (neapšaubāms labākais reportāžists un stāstnieks!), piemēram, dikti pārdzīvo, jo šeit bija noorganizēta reportāžu ievietošanas vietne ar iespējām pievienot aprakstus un komentēt...
avatar
Publicēts: 12.04.15 22:50
 citēt
Laikam kaut ko esmu palaidis garām - tiešām vairāk reportāžas nebūs ieliekamas?
avatar
Publicēts: 13.04.15 14:13
 citēt
klusums:

Man personīgi tikai vienu personāžu žēl


Aloxa
avatar
Publicēts: 13.04.15 15:20
 citēt
vlado:Laikam kaut ko esmu palaidis garām - tiešām vairāk reportāžas nebūs ieliekamas?


Būs būs , pacietību:)
avatar
Publicēts: 13.04.15 18:09
 citēt
priore:man Ōmes žēl.

kirdik?????
avatar
Publicēts: 13.04.15 18:25
 citēt
priore:man Ōmes žēl.


Ome beixta ? Pate vainīga , ka sašuvās muļķibā :D
avatar
Publicēts: 13.04.15 19:03
 citēt
Kara varoņa un Tjanšana mušmiru pīpmaņa pasaku pietrūkst... :face-crying:
avatar
Publicēts: 13.04.15 19:12
 citēt
Schneider:Kara varoņa un Tjanšana mušmiru pīpmaņa pasaku pietrūkst... :face-crying:


Kara ar zaļo pūķi veterāns šams bija :):)
avatar
Publicēts: 13.04.15 19:32
 citēt
priore:man Ōmes žēl.
Ir leģenda, ka esot reinkarnējusies, tikai nezinu, iekš ko. :)
avatar
Publicēts: 13.04.15 20:55
 citēt
Varbūt iekš gada simbola kazas?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. 10
  12. 11
  13. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):