forum.gif
Cik ilgi vēl dzīvos FotoBlogs?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Cik ilgi vēl dzīvos FotoBlogs?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. 10
  12. 11
  13. >
IerakstsAutors
Publicēts: 28.11.15 19:32
 citēt
Bauda ne dzīve , kas par stressu atkal ?
avatar
Publicēts: 28.11.15 20:43
 citēt
Man neskādē ne šitādi ne kādi citi fotoblogi :)
avatar
Publicēts: 28.11.15 20:50
 citēt
kur skatās valdība, ar ko nodarbojās ministri? blogs iet bojā!!! ............................. :cry:
avatar
Publicēts: 02.12.15 04:21
 citēt
Nu diezgan skumji paliek gan...Iegriezos lai relaksētos, gandrīz"izrāva" :bad_egg: www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 02.12.15 06:26
 citēt
ego:Nu diezgan skumji paliek gan...Iegriezos lai relaksētos, gandrīz"izrāva" :bad_egg: [url=http://www.fotoblog.lv/img/393851/?cid=6689


Tieši]http://www.fotoblog.lv/img/393851/?cid=6689

Tieši[/url] kas tur tik pretīgs?
avatar
Publicēts: 02.12.15 08:14
 citēt
Latvietim georga lentīte kā vampīram ķiploki:face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 02.12.15 09:17
 citēt
Ego! Tad jau būsi blogā "iegriezies" pamatīgā kungprātā,ka nevarēji krāsas un lentītes atšķirt.Var būt vispirms vajadzēja relaksēties,lai "neizrauj" un tad blogu mēģināt apraudāt.Starp citu,apraudātāju te pietiek,tā ka vientuļš nejutīsies.


Jolan! Tev anekdote: Iet Jol bēdīgs pa mežu,pretīm nāk Zaķits.
-- Jol,ko tu tāds bēdīgs?-
-- Blogu bērojām... -
-- Bet kāpēc tev lāpsta asiņaina?!!!-
-- Blogs negribēja bēroties. Visu laiku ceļas augšā...:bad_egg::bad_egg:
avatar
Publicēts: 02.12.15 10:21
 citēt
Mužīgā tēma kopš bloga dzimšanas pirms 10 gadiem
avatar
Publicēts: 08.02.16 11:47
 citēt
KVAA-III:Te drīz visi būs izbanoti un blogs nomirs dabīgā nāvē, tas tikai ir laika jautājums. :face-grin:


Пошел ... отсюда
avatar
Publicēts: 08.05.18 18:21
 citēt
avatar
Publicēts: 08.05.18 18:58
 citēt
smartins:https://www.youtube.com/watch?v=xt9SN7Y-z-A


Ģeniāls skaņdarbs, kurš noteikti pārdzīvos Fotoblogu :face-grin:
avatar
Publicēts: 10.05.18 14:41
 citēt
Paskatoties fotodzīvi Pēterburgā jāsaprot ka fotoblogs jau ir miris. Te mēs atnākam kaut ko uzrakstīt - tas nozīmē nolikt kādu puķīti un svecīti. Vispār daudz kas nomira līdz ar Haiduku. Kurš lai nu kā, tomēr bija varens vecis.

Re kādai jābūt fotodzīvei manā izpratnē

www.facebook.com...
avatar
Publicēts: 10.05.18 15:05 labots
 citēt
Mauriņ nu cik var ņaudēt kā tāds nelaimīgs runčuks kam aste iespiesta durvju šķirbā? Un visās vietās, gan kaimiņos nepārtraukti gaužas, gan te. Ja tā gribas pirtuka tusonus aļa haidračuk ar plikām meičām uz plēves fona, tak organizē, domubiedri noteikt atradīsies :face-wink: Tik beidz piesārņot visas malas ar savām raudām, tā vienmēr vecūksņiem liekas ka pēc viņiem pasaule aizies bojā. Bet paaudzes nomainās un pasaule tik ripo uz priekšu, tā ka viss būs labi arī bez mums.
avatar
Publicēts: 10.05.18 15:27
 citēt
Klausies Kārli Keister, bildē savus saulrietus un nelien kur tev neviens neprasa. Gan jau atradīsies tādi, kuri jūsmos par taviem saulrietiem un dabasskatiem. Paskatījos tavas bildes - ārprāts viens un tas pats, viens un tas pats.
avatar
Publicēts: 10.05.18 16:16
 citēt
Klausies tu idiot Kārli Keister. Es skatos, ka tu ar saviem prātuļojumiem šo diskusiju jau esi piecūkojis gadu garumā. Pat Haiduks tev to teicis. Un tu ko uzdrošinies iebilst man Bildē savus saulrietus, jo neko citu jau nemāki un turi muti!
avatar
Publicēts: 10.05.18 18:22
 citēt
Rejs:Klausies tu idiot Kārli Keister. Es skatos, ka tu ar saviem prātuļojumiem šo diskusiju jau esi piecūkojis gadu garumā. Pat Haiduks tev to teicis. Un tu ko uzdrošinies iebilst man Bildē savus saulrietus, jo neko citu jau nemāki un turi muti!


Nu re! Un te vēl kāds skuma, ka trūkstot ekspresijas :) Nākamais solis būtu reāla klope bariņā - plikumnnieki vs saulrietniekiem :)
avatar
Publicēts: 10.05.18 18:37
 citēt
Ha z_z labi teikts. Jo ir jau visādi meistari
Ir plikumu meistari, saulrietu meistari, miskastes runču, zvirbuļu, bija arī aptieku meistars un ir salūtu meistars. Tad lai taču viņi ir. Es viņu bildes neskatos un viss.
Lai arī daudzas bildes ir galīgi neinteresantas.
Bet tas oligofrēns, kurš baidās savu ģīmi parādīt, taču lien kur viņam neviens neprasa. Un di,rš un pārmet to, ko viņš te jau dara daudzu gadu garumā.
Es savu seju rādīt nebaidos. Re kur ir www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 10.05.18 18:47
 citēt
Tev taču katru dienu saka, ka esi pamuļķis? Tur kādam idiotam jābūt, lai domātu, ka pavēršot kameru pret šķebīgām, vecām mammelēm vairs nav ābece jāapgūst? Ir taču pilnīgi pie pakaļas ko knipsē - varēšana ir tikai faktā kā knipsē - un tur Tu esi nulle ar milzu atrāvienu. Kārlim ūdeni neesi cienīgs pienest :face-grin:
avatar
Publicēts: 10.05.18 19:20
 citēt
Nu Mari ja Tu 24 gadīgas uzskati par šķebīgām, vecām mamzelēm, tad tu laikam esi pedofils.
Bet ja godīgi tad man vienalga ko tu tur saki. Bildē vien tālāk savus pritonus un uzskati to par lielu mākslu.
avatar
Publicēts: 10.05.18 19:55
 citēt
Man, atšķirībā no Tevis, acis pierē ir. Un tantes par pritonu pārvērt savā bitovuhā Tu - ne jau ar glupo vidi, bet ar bezcerīgo nespēju apjēgt kā kamera klausa un jēlo padibeņu gaumi. No manām beibēm nevienam uz augšu nerauj - to jau Tev, kā jau trulam dročerim, to vajadzētu spēt novērtēt labāk kā citiem.

Šitik nožēlojams atmiņas kartes pieķēzītājs pļurkstēs ko pret Kārli kurš ir 100x meistarīgāks... vnk apbrīnojams trulums.
avatar
Publicēts: 10.05.18 21:26
 citēt
Kaut kas vienreizējs. Katrā komentā tik runā par onānismu, dročeriem, raustītājiem. Vai tiešām mūsu laikos sev sievišķi nevari atrast ?

Man tās jūsu seksuālās minoritātes jau noriebušās. Šajā ziņā jāņem piemērs no Putina.

Bet Keisteru Kārlis ta man vienalgakādus tur rieteņus viņš uzņem un cik viņš meistarīgs. Bet es ar viņu, tāpat kā ar tevi nekādus kontaktus nevēlos un viss! Tiešām tu tik truls, ka to nespēj saprast ?
avatar
Publicēts: 10.05.18 21:41
 citēt
Loģiski, ka Tev vienalga - tas Tevi absolūti nesasniedzams plauktiņš - suņam ar ābece maz interesē.
avatar
Publicēts: 10.05.18 21:50
 citēt
Tu Mari sāc ar to, ka sākumā iemācies normāli izteikties. Un tad varēsi plātīt muti.
Centrāltirgus vecenes māk labāk izteikties nekā tu.
avatar
Publicēts: 10.05.18 22:09
 citēt
Un kādu piemēru jāņem no Putina, kurš TV kameru priekšā bučo vēderu maziem zēniem?
avatar
Publicēts: 10.05.18 22:13
 citēt
Šneider tev darīt nav ko, ka kaut kur izroc tādas ziņas.
Es par Putinu zinu tikai to, ka viņš ir pret geju propogandu. Iegaumē nevis gejiem, bet propogandu.
Bet Maris to visu laiku propogandē. Saki vēl ka tā nav /
avatar
Publicēts: 10.05.18 22:35 labots
 citēt
Rejs:
Es par Putinu zinu tikai to, ka viņš ir pret geju propOgandu.
Bet Maris to visu laiku propOgandē. /


Profesor, varbūt, pirms citus mācīt, pamācies pats? :face-grin:

lv.wikipedia.org...
avatar
Publicēts: 10.05.18 22:43
 citēt
Oi, kā dzīvi!!!!! Pāragri būšu noracis šo pasākumu :bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.05.18 23:02
 citēt
smartins:Oi, kā dzīvi!!!!! Pāragri būšu noracis šo pasākumu :bad_smile:


O jā dūšīgi drukā, un redzams āksta vakance te ilgi tukšā neturās, Uldis nadzīgi pārņēma vārdabrāļa misiju! Tādas pērles, akujeķ!
Bet šitas :
Rejs: Pat Haiduks tev to teicis. Un tu ko uzdrošinies iebilst man

velk uz mēneša citātu. Sanāk pirtnieka gars šamā iemiesojies vai?
avatar
Publicēts: 10.05.18 23:15
 citēt
Frīdi no ko tu izvilki to savu vikipēdiju. Tad jau propoganda nemaz nav propoganda kā raksta. Un mūsu prese visu laiku ir pret Krievijas mediju propogandu - tā raksta. Bet izrādās tas tā nemaz nav.
Un neesi lūdzu slinks un palasi Mara komentus. Bezmaz katrā komentā viņš piemin onānismu, dročīšanu, raustīšanu utt. Tā nav savu tieksmju propoganda. Tā var runāt tikai mētelīšu virinātājs. Un es esmu pa 150% pārliecināts, ka tāds viņš arī ir.
avatar
Publicēts: 10.05.18 23:24 labots
 citēt
Nezinu gan, Rej-kungs , ko tur tas Māris dara...:face-grin:
Es tikai vienu mazu Tavu gramatikas kļūdiņu atļāvos palabot. Varēji jau arī norīt to krupi...::face-grin:
Bet par Māri- gan jau viņš pats zin, ko raksta un dara.
Varētu jau būt mazāk ambiciozs, bet katrā ziņā- zinošāks par lielu daļu no mums (par mani katrā ziņā)..:face-wink:
avatar
Publicēts: 10.05.18 23:31
 citēt
Ha, ha Frīdi. Tev protams ka taisnība, bet es nepiekāpšos principa pēc.
Jā Maris ir zinošs, bet tad nav jāpazemo citus. Tā normāli cilvēki nedara.
Viņš man atgādina to trako doktoru Marbuzi. Vai arī Frankenšteinu, kurš atdzīvināja to mironi un tas viņu nožņaudza.
avatar
Publicēts: 10.05.18 23:36
 citēt
Rejs:H
Tā normāli cilvēki nedara.
.


Atradi gan īsto vietu, kur normālus cilvēkus meklēt...:face-grin:
avatar
Publicēts: 10.05.18 23:41
 citēt
Nu nē - pirtnieks nebija tik truls - jā jēls lūriķis, prasts, bet ne tik dumjš. Vieglas smiltis.
avatar
Publicēts: 11.05.18 08:46
 citēt
Rejs:Šneider tev darīt nav ko, ka kaut kur izroc tādas ziņas./

Tu galīgi mucā dzīvo vai zini tik to, ko gribi zināt??? Dienu sāc un beidz ar РоSSия24 vai XPEH-TB televizorā? www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 11.05.18 12:30
 citēt
Tā jau viss normāli, bet blogā vienīgā homoseksuālisma propoganda ir tikai Reja profilā - neredzu citu izskaidrojumu, kāpēc tik atbaidoši sievietes bildēt.
avatar
Publicēts: 11.05.18 21:23
 citēt
Labi, Jūs vinnējāt. Skatos ka es ar saviem plikumiem tiešām blogā neiederos. Vienkārši visiem maisu dzīvot. Tāpēc labāk būs, ja no bloga izdzēsīšos. Domāju ka šobrīd _VA_, Kārlis Klīsteris, kurš uzošņāja Muzikantu un onānists Maris priecīgi smaida.
Iesaku viņiem pēc tādas uzvaras aiziet un nolikt puķes pie Uzvaras pieminekļa, tāpat kā viņu draugi 9 maijā.
avatar
Publicēts: 11.05.18 21:33
 citēt
Noņēmu cepuri, noliecu galvu, šņaukājos...
avatar
Publicēts: 11.05.18 21:42
 citēt
Smilšukastē apvainojies puišelis
avatar
Publicēts: 31.05.18 23:58
 citēt
Lunis:Man neskādē ne šitādi ne kādi citi fotoblogi :)
мало того, nāk labumā!
avatar
Publicēts: 01.06.18 00:56
 citēt
Visi tikai kaut ko raksta, bla bla bla, bet neatbildēts ir palicis pats galvenais pamatjautājums - cik ilgi vēl dzīvos Fotoblogs! Cik, dienu, nedēļu, mēnesi, gadu vai ilgāk??? Nu, liekam likmes, pareģi!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. 10
  12. 11
  13. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):