forum.gif
failiem.lv - saskaņota komercadrbība?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / failiem.lv - saskaņota komercadrbība?
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 28.10.14 14:23
 citēt
Laba diena.
Saņēmu ziņu savā fb pastkastē.
Pirms atbildēt, jautājums, vai šāda komercdarbība ar administrāciju saskaņota? Ja nē, vai vēstule izsūtīta daudziem (spams)?
avatar
Publicēts: 28.10.14 14:27
 citēt
ir tāda vēstule
avatar
Publicēts: 28.10.14 14:31
 citēt
Hm, nu, varbūt vajag atzvanīt visiem.
avatar
Publicēts: 28.10.14 15:04
 citēt
man nav tādas:-)
avatar
Publicēts: 28.10.14 15:29
 citēt
Man nav...
avatar
Publicēts: 28.10.14 15:35
 citēt
Ņemot vērā faktu ka neesi minējis par kādu sadarbību iet runa tad pieļauju ka neesi runājis ar konkrēto personu un šajā sakarā rodas jautājums => Kopš kura laika viedoklis ir uzskatāms par komercdarbību?
avatar
Publicēts: 28.10.14 15:37 labots
 citēt
versatile:Laba diena.
Saņēmu ziņu savā fb pastkastē.
Pirms atbildēt, jautājums, vai šāda komercdarbība ar administrāciju saskaņota? Ja nē, vai vēstule izsūtīta daudziem (spams)?


Kas te būtu saskaņojams? Ja noreģistrējas saitā, kur var visi noreģistrēties, un tad aizsūta PM, ko var izdarīt visi reģistrētie, ar saita tēmai atbilstošu uzaicinājumu sadarboties vai konsultēt, nekādas problēmas, neētiskumu vai likuma pārkāpumu tajāvisā neredzu. Fotoblogs tak viņiem neizdalīja jūsu privāto epastu, ar kuru šeit esat reģistrējies.

Drīzāk neētiski ir no jūsu puses publicēt failiem.lv sūtītu privāto ziņu.
avatar
Publicēts: 28.10.14 15:49 labots
 citēt
Nuu, zēni...
Fotoblog.lv lietošanas noteikumu (atrodami lapas apakšā) 7. punkts:
7. Vortāla lietotājiem ir aizliegts izvietot [url=www.fotoblog.lv]www.fotoblog.lv[/url] komercinformāciju (tai skaitā sūtīt citiem lietotājiem, izmantojot iekšējo vēstuļu sistēmu), izņemot forumu vai iepriekš saskaņojot ar administrāciju. Pārkāpuma gadījumā lietotājs var tikt dzēsts bez brīdinājuma.

Komercdarbība? Pirmkārt, vēstulē minēts kaut kāds failu apmaiņas serviss - reklāma.
Otrkārt, viņi, izmantojot fotoblog.lv platformu ievāks informāciju, kuru izmantos sava biznesa labā ar nolūku uzlabot pakalpojumu -> gūt peļņu. Ja saskaņots ar fotoblog administrāciju, esmu tikai par, jo izstrāde un uzturēšana maksā naudu un fotoblog reklāmu skaits ir niecīgs 21.gadsimta otrajai desmitgadei. Ja nav saskaņots, tad esmu pret, jo man parazīti nepatīk. Liec savā lapā pollu, maksā tns vai gfk, bet nevis spamo.

Šādu privāto ziņu publicēt ir tikpat neētiski, kā izmest miskastē reklāmavīzītes ko met paskastēs.
Esmu pret spama, aptauju linku, v1Agras un feiku pulksteņu mēstulēm fotoblogā. Retā no komercspama daudz maz brīvā vieta.
avatar
Publicēts: 28.10.14 15:52
 citēt
dansiga:man nav tādas:-)
raksta fotografiem ne māksliniekiem
avatar
Publicēts: 28.10.14 15:55 labots
 citēt
Starp citu, ja vairākuma viedoklis šeit būs, ka šāda lieta ir ok, apsolos no savas puses radīt botu, kas piespamo pastkastes ar affiliate linkiem, tā sacīt, demonstrācijai.
avatar
Publicēts: 28.10.14 17:19 labots
 citēt
versatile:Nuu, zēni...
Fotoblog.lv lietošanas noteikumu (atrodami lapas apakšā) 7. punkts:
7. Vortāla lietotājiem ir aizliegts izvietot [url=www.fotoblog.lv]www.fotoblog.lv[/url] komercinformāciju (tai skaitā sūtīt citiem lietotājiem, izmantojot iekšējo vēstuļu sistēmu), izņemot forumu vai iepriekš saskaņojot ar administrāciju. Pārkāpuma gadījumā lietotājs var tikt dzēsts bez brīdinājuma.

Komercdarbība? Pirmkārt, vēstulē minēts kaut kāds failu apmaiņas serviss - reklāma..



Tā var spriest cilvēks kurš ir tālu no komercijas un reklāmas. Ar pliku informāciju nepietiek, lai tā kļūtu par reklāmu.
avatar
Publicēts: 28.10.14 17:32 labots
 citēt
Citagaisma:
Tā var spriest cilvēks kurš ir tālu no komercijas un reklāmas. Ar pliku informāciju nepietiek, lai tā kļūtu par reklāmu.

interneta laikā jau tas vien, ka atceries kādu lapu, ir baigi no svara. Un lapas vārds ir spēks.

Redz, man te bija gadījums ar mūsu VID.
Noziedoju savai Alma Mater absolventu asociācijai pieticīgus daždesmit eiro. Gada beigās man tā kā obligāti jāpilda ienākumu deklarācija, kur to, apzinīgs pilsonis būdams, norādu un nu, loģiski, ceru atgūt par šo summu pārmaksātos padsmit eurikus IIeN.
Te zvana man no VID, ka nezinot viņi tādus alumīnija donātus (tieši tā arī vairākkārt nosauca lapu donate.alumni.lv ) un vispār apšaubīja "kas tā par firmiņu" (sabiedriska labuma organizācijas statusus "firmiņām" nedala; pēc šāda mana aizrādījuma jaunietis kļuva manāmi pieklājīgāks).

Bet nu beigās atšuva, jo redz, piemēram, kartes transakcijās uz ziedot.lv esot redzams organizācijas nosaukums - to, ka redzams nevis nosaukums, bet mājas lapas adrese, kas tikai sakrīt ar organizācijas nosaukumu un manā gadījumā tas nav iespējams, jaunietis nespēja aptvert.
Beigu beigās man piegriezās, ar asociācijas pārstāvi par šo pasākumu ierēcām, palūdzu oficiālu rakstisku atteikumu (atnāca ar visiem alumīnija donātiem bezmaz) un līdz nākamajam gadam par šo aizmirsu. Kāpēc te tas? Jo jaunietis zina ziedot.lv bez visas reklāmas, tik pēc adreses un sasien to ar organizācijas nosaukumu.
avatar
Publicēts: 28.10.14 18:04
 citēt
Zin ziedot, zin failiem, zin vēl daudzas citas lapas. Tad par ko ir cepiens?
avatar
Publicēts: 28.10.14 18:11
 citēt
Hehe priecājies būs iespēja ko nopelnīt vai kādu Tb iedos
avatar
Publicēts: 28.10.14 18:12 labots
 citēt
.
avatar
Publicēts: 28.10.14 18:33
 citēt
Robis7000:Hehe priecājies būs iespēja ko nopelnīt vai kādu Tb iedos

Cilvēki, kas principā nelieto pieturzīmes, noteikti priecājas par visu ko. Manis pēc.
Ja darbība ar vadību saskaņota, lai sūta. Ja nav saskaņota, tad nav ko svešā dārziņā līst. Lai ir uz rigaphotoshow, nostājas pie ieejas (nevis noma stendu) un aptaujā fotogrāfus. Redzēs, pēc cik minūtēm izmetīs.
avatar
Publicēts: 28.10.14 18:42
 citēt
Citagaisma:Zin ziedot, zin failiem, zin vēl daudzas citas lapas. Tad par ko ir cepiens?

Par PRIVĀTI sūtītu spamu vietā, kur lietošanas noteikumi no tā pasargā. Lielākajā daļā citu man zināmo servisu ir poga Report, kur atzīmē ka nāk spams un lietotājs, pēc nelielas izpētes, parasti pazūd.
avatar
Publicēts: 28.10.14 18:43
 citēt
Paldies par piezimi .Cik saprotu vēstuli saņēma tikai daži fblogeri.
avatar
Publicēts: 28.10.14 19:01
 citēt
versatile:Laba diena.
Saņēmu ziņu savā fb pastkastē.
Pirms atbildēt, jautājums, vai šāda komercdarbība ar administrāciju saskaņota? Ja nē, vai vēstule izsūtīta daudziem (spams)?

Starp informācijas izsūtīšanu un reklāmu ir MILZĪGA atšķirība :grimace:
avatar
Publicēts: 28.10.14 19:10
 citēt
Es tak nesaku Reklāma. Es saku - komercdarbība!!! Un komercinformāciju (ne tikai reklāmu!) ir aizliegts izplatīt.
avatar
Publicēts: 28.10.14 19:20
 citēt
versatile:Es tak nesaku Reklāma. Es saku - komercdarbība!!! Un komercinformāciju (ne tikai reklāmu!) ir aizliegts izplatīt.

Maldies.......nekur noteikumos navrakstīts ka nedrīkst izplatīt komecinformāciju.....:grimace:
Piem pārdod Canon fočuku par xx€ - šitā ir komercinformācija.....
avatar
Publicēts: 28.10.14 22:30
 citēt
Nu kāda hren vēl komercinformācija? Normāla vienkārša uzruna, kur rakstītājs stādās priekšā, pasaka ko dara, ko vēlās un tādēļ interesējas, vai ar konkrēto uzrunājamo nevar sazināties klātiene vai kādā cita veida dialogā 1:1, lai runātu par sadarbību. Normāls sadarbības piedāvājums konkrētai personai. Kāda tur vēl komercinformācija vai spams?! Tā komercinformācija, ko izplatīt nevar, tā būtībā ir reklāma, bet šī ziņa ir sadarbības piedāvājums, uzaicinājums uz sarunu.
avatar
Publicēts: 28.10.14 23:45
 citēt
R_J - kopš kura laika sadarbības piedāvājums nav komercinformācija?
avatar
Publicēts: 29.10.14 07:13
 citēt
versatile:R_J - kopš kura laika sadarbības piedāvājums nav komercinformācija?


Par komercinformāciju plašākā nozīmē var nosaukt gandrīz jebko, kas saistīts ar biznesu vai kādu pasākumu, kurā potenciāli iespējams nopelnīt. Bet, ja runājam kontekstā par komercinformāciju, kuras izplatīšanai ir visādi noteikumi un ierobržojumi, tad šādi sadarbības piedāvājumi tajā kategorijā neietilpst un šādā kontekstā neviens sadarbības piedāvājumus par komercinformāciju neuzskata.
avatar
Publicēts: 29.10.14 10:44
 citēt
Izlasīju... kas nesaprotams... ja tev ir doma ar to firmu sadarboties, sūti tiešāku veidu, ka tevi atrast... viņi tak tieši prasa, kā tevi atrast, bez bloga :D
Tas pat varētu būt aptaujas līmenis. Kur te kāds saskata komercdarbību? Un komercinfo- vai vispār saprotiet šī vārdu salikuma jēgu?
Komerc info būtu- aizej tur, nezin kur, saņem tik, nezin cik :D
avatar
Publicēts: 29.10.14 11:56
 citēt
Tikai sadarbojoties ar to firmu nelielu piesardzība nav par ļaunu, nu neuzticētos es pārāk ļaužiem kas par haļavnajām bildēm pat paldies pateikt nevar.Protams varbūt meils netika saņemts toreiz, tādā gadijumā, atvainojos pat nepatiesiem apvainojumiem.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):