forum.gif
Jūsu viedoklis. par Riga Photoshow 2014 semināriem
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Jūsu viedoklis. par Riga Photoshow 2014 semināriem
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 15.11.14 23:22 labots
 citēt
Ritz:Mani "pieraksti" no Eglīša ainavu foto lekcijas. :D

Lietus būs labi redzams tikai uz tumša fona.
Kalnos vienmēr noteikti vajag UV filtru.
Ja aiztaisa vienu aci un bilde nemainās, tad skaidrs, ka ir plakana gaisma.
Polarizācijas filtrs vislabāk darbojas 90 grādos no saules (pa labo vai kreiso roku). Filtrs padara varavīksni izteiktāku (bet vajag 3-5 kadrus, jo gaisma ir pulsējoša).
Saules disku var labi parādīt, ja ir migla, dūmaka. Saulei vajag garfokusa objektīvu. Sākot no kādiem 200 mm.
Metožu un kļūdu metode.
Ziemā saules nekad nav par daudz.
Vasarā slikti, jo zaļais iet slikti kopā ar zilo.
Roku pieliekot pie kakla, to var ļoti ātri sasildīt.
Ziemā vislabāk ir pirmajā dienā pēc sniega uzsnigšanas. Ļoti labs ir laiks pēc sniegputeņa – kaut vai vienkāršus telefona stabus.
Lai izsmērētu jūru, vajag lai tā viļņotos.
Strauji tekošu ūdeni biežu vien var „sasaldēt” tikai ar 1/4000 vai 1/8000.
Labi, ja visiem plāniem cauri vijas kāda līnija.
Ekspozīcijas šķēres. Laikam tas pats HDR. „Parastos” konkursos tās parasti izbrāķē.

Būtībā labs pieraksts. Visiem.
Tiem, kas kaut ko uzzināja - labi. Tie, kas to jau zin, nomierinājās - re kā Eglītis arī neko vairāk nezin. :face-wink: Un tiem, kam patīk citus nosaukt par muļķiem - vēl viena iespēja.:face-grin:
avatar
Publicēts: 15.11.14 23:39
 citēt
Ritz:Māris pēdējā laikā te tāds lecīgs / uzvilkts palicis... Pats uzprasījies. Tev jau ar savu pieredzi vajadzētu saprast atšķirību starp šādu masu pasākumu un, piemēram, zinātnisku konferenci! Skaidrs, ka lielākā daļa ir elementāras lietas tiem, kas ainavas bildē! Tiem, kas bildē, piemēram cilvēkus, tas ir jaunums.
P.S. Mēģini salabt ar sievu, tas dara prātu mierīgāku!



Nezin vai pedējā laikā - man vienmēr ir izbrīnījuši gadījumi kad sper ārā dīvainu informāciju publiski. Arī šaušalīgas bildes vienmēr sniegušas uzjautrinošu izbrīnu (vai zini kādu vietu kur tās koncentrējas vēl vairāk kā FB?) Gan jau arī Tev ir kāda joma kurā neraksti muļķības. Varbūt esi speciālists kkādos "sievu nesalabšanas" jautājumos vai kas tieši Tev tāds tuvs?
avatar
Publicēts: 16.11.14 00:26
 citēt
Te diezgan pamatīgs ieskats ar attēliem no izstādes www.flickr.com...
avatar
Publicēts: 16.11.14 04:16 labots
 citēt
Ja Māris gribēs savos pētījumos pielietot Freindliha vai arī Lengmīra vienādojumus, vai arī arī aprēķināt kādu konstanti pseido-otrās pakāpes vienādojumā, tad droši varēs vērsties pēc palīdzības pie manis. Tā ir atbilde uz viņa uzdoto jautājumu. :D
Ja runā par Māra pieminētajām šaušalīgajām bildēm te pat Fotoblogā. Vai tad "šaušalīgo bilžu periods" nav kaut kas tāds, kuram katrs fotogrāfs sākumā iziet cauri? Kā lai fotogrāfs attīstās, ja nedod vērtēšanai savus darbus?
avatar
Publicēts: 16.11.14 09:48
 citēt
Oij, jā, vakar biju vienā seminārā plkt 16:00 - 3 eiro. Pilnīgi garām, rāda pliku rezultātu, neko par procesu. Kad publika uzdeva jautājumu (intonācija - vīlies) tad arī atbildēja,'' es taču nezinu es arī vēl mācos'' vai kaut ko tādu.
PILNĪGI nekāds iespaids!!! To, ko viņa rādīja to visu redzu katru dienu pa TV. Vājprāts. Daži uzreiz pameta zāli.

Pirms tam biju sajaukusi zāles, būtu labāk klausījusies tur, varbūt man tas nebūtu interesējis, bet varu zvērēt, ka tur informācijas būtu 100x vairāk. Būtu atbildes uz jautājumiem Kas, Kāpēc, kur, cik utt :D
avatar
Publicēts: 16.11.14 09:54
 citēt
Vakar pirtī ļoti veselīgi nopēros ar priežu skujām un izdzēru 3 aliņus par ~2 €.
Izdarīju secinājumu: Vakars pavadīts un nauda izlietota krietni vien liedderīgāk. :face-grin:
avatar
Publicēts: 16.11.14 11:35 labots
 citēt
Ritz:Ja Māris gribēs savos pētījumos pielietot Freindliha vai arī Lengmīra vienādojumus, vai arī arī aprēķināt kādu konstanti pseido-otrās pakāpes vienādojumā, tad droši varēs vērsties pēc palīdzības pie manis.


Nu re, ka vari ja gribi - ļoti skaidra doma - ja cilvēkam kas nav skaidrs viņš var doties pēc informācijas. Kādēļ gan Tu neseko savam ieteikumam, bet tā vietā muļķīgus izrāvumus no savas pirmās noklausītās lekcijas (kas nav lekcija, bet ātrais ieskats neganti plašā tēmā) publiski pasniedz kā kur lietojamu informāciju?


Ritz:
Ja runā par Māra pieminētajām šaušalīgajām bildēm te pat Fotoblogā. Vai tad "šaušalīgo bilžu periods" nav kaut kas tāds, kuram katrs fotogrāfs sākumā iziet cauri? Kā lai fotogrāfs attīstās, ja nedod vērtēšanai savus darbus?


Nē nav gan - bildes, kuru veidošanā saprāts nav ņēmis dalību vispār, jebkura saprātīga būtne nodod miskastei nevis vērtēšanai, jo paškritika nav lieta kas "veidojas" - tā cilvēkiem vnk piemīt - vai nu cilvēks redz, ka viņa bilde ir briesmīga un izmet to vai nu.... neredz.... Tas ir kā dot vērtēšanai apsardzes kameru bildes - un kas līksmākais Fotobloga kontekstā - šeit tās "dod vērtēt" citām apsardzes kamerām.


Kāpēc vecais Ērvings izgāja lērumu skolas? Viņam taču bija iespēja nodot faktu, ka viņš vēl neprot rīkoties ar saskaitāmajiem kauliņiem citiem cilvēkiem kuri neprot rīkoties ar saskaitāmajiem kauliņiem ne? Cik gaismas gadi līdz viņa Nobela prēmijai šim paietu pie tik racionāla piegājiena?
avatar
Publicēts: 16.11.14 11:53 labots
 citēt
Ko?? Kāda pasaulē tu dzīvo? Tas kaut kāds gleznotāju viedoklis/ pieeja? Jo vairāk skaties bildes (savas vai citu), jo vairāk saproti, kuas pašā bildes ir slikti / jāmaina. Tas ir normāls attīstības process. Var jau būt, ka kādam ir spēja to redzēt jau pie savas pirmās bildes.

Un lietas, kuras minēju ir vienkāršas, bet ne muļķīgas! Atslābsti! Ja turpini, tad vismaz pasaki, kas tad tur tik nepareizs, nevis bla bla bla bla - es kruts, pārējie muļķi.
avatar
Publicēts: 16.11.14 12:51 labots
 citēt
Maris: Cik gaismas gadi līdz viņa Nobela prēmijai šim paietu pie tik racionāla piegājiena?

Šito nu neviens neatbildēs! (Gaismas gads ir ATTĀLUMA jeb garuma mērvienība, ja kas):face-grin:
P.S. Kaut gan telpas un laika jēdzienus bez grūtībām esot apvienojis kāds padumjlaika staršina, pavēlēdams zaldātiem: "Un tagad rociet tranšeju no žoga līdz pusdienlaikam!"
avatar
Publicēts: 16.11.14 18:08
 citēt
Dolldia:Oij, jā, vakar biju vienā seminārā plkt 16:00 - 3 eiro. Pilnīgi garām, rāda pliku rezultātu, neko par procesu. Kad publika uzdeva jautājumu (intonācija - vīlies) tad arī atbildēja,'' es taču nezinu es arī vēl mācos'' vai kaut ko tādu.
PILNĪGI nekāds iespaids!!! To, ko viņa rādīja to visu redzu katru dienu pa TV. Vājprāts. Daži uzreiz pameta zāli.

Pirms tam biju sajaukusi zāles, būtu labāk klausījusies tur, varbūt man tas nebūtu interesējis, bet varu zvērēt, ka tur informācijas būtu 100x vairāk. Būtu atbildes uz jautājumiem Kas, Kāpēc, kur, cik utt :D

Es arī biju šajā seminārā un arī biju vīlusies. TV reklāmas es arī redzu pa TV un bildes varu apskatīties netā. Bet, kad uz jautājumu "Vai varat pastāstīt kādus knifiņus pielietojat, lai garšīgi nobildētu ēdienu", kas principā tači arī ir semināra nosaukums, tika atbildēts ar "paskatieties Googlē" es biju šokā. Par ko tad tauta naudu maksā? Lai dārgi paskatītos bildes un video?

Diemžēl bija vēl līdzīga žanra semināri, kur autors prezentē pats sevi, bet ne vārda par procesu, gaismām utt. Forogrāfi protams lieliski meistari un māk savu darbu, bet ne jau es uz lektoru reklāmu esmu atnākusi paskatīties. Brīžiem tur sanāca "Te, lūk, vīrietis pie galda. Bet šajā bildē sieviete pie mājas."

Bet bija arī vērtīgi semināri.
avatar
Publicēts: 16.11.14 18:29
 citēt
magic:
Dolldia:Oij, jā, vakar biju vienā seminārā plkt 16:00 - 3 eiro. Pilnīgi garām, rāda pliku rezultātu, neko par procesu. Kad publika uzdeva jautājumu (intonācija - vīlies) tad arī atbildēja,'' es taču nezinu es arī vēl mācos'' vai kaut ko tādu.
PILNĪGI nekāds iespaids!!! To, ko viņa rādīja to visu redzu katru dienu pa TV. Vājprāts. Daži uzreiz pameta zāli.

Pirms tam biju sajaukusi zāles, būtu labāk klausījusies tur, varbūt man tas nebūtu interesējis, bet varu zvērēt, ka tur informācijas būtu 100x vairāk. Būtu atbildes uz jautājumiem Kas, Kāpēc, kur, cik utt :D

Es arī biju šajā seminārā un arī biju vīlusies. TV reklāmas es arī redzu pa TV un bildes varu apskatīties netā. Bet, kad uz jautājumu "Vai varat pastāstīt kādus knifiņus pielietojat, lai garšīgi nobildētu ēdienu", kas principā tači arī ir semināra nosaukums, tika atbildēts ar "paskatieties Googlē" es biju šokā. Par ko tad tauta naudu maksā? Lai dārgi paskatītos bildes un video?

Diemžēl bija vēl līdzīga žanra semināri, kur autors prezentē pats sevi, bet ne vārda par procesu, gaismām utt. Forogrāfi protams lieliski meistari un māk savu darbu, bet ne jau es uz lektoru reklāmu esmu atnākusi paskatīties. Brīžiem tur sanāca "Te, lūk, vīrietis pie galda. Bet šajā bildē sieviete pie mājas."

Bet bija arī vērtīgi semināri.



Da nu ko jūs cepaties, tas seminārs absolūti perfekti atbildejā uz jautājumu kas bija afišā ierakstīts:„Kā uzburt garšīgu kluso dabu fotogrāfijā, reklāmā un kino?” Atbilde vienkārša un acīmredzama: "Nolīgstiet stilistu" un pat atbilde uz jautājumu kuru tieši stilistu tika sniegta :))

P.S. izgājšgad bija līdzīgas sūdzības, pēcāk papļāpāju ar to lektoru, un nu nebija viņam īsti izskaidrots ko no viņa gaida, iespējams ka šeit arī kas līdzīgs bija.
avatar
Publicēts: 16.11.14 18:38
 citēt
...un nākošgad arī nebūs izstāstīts ko no viņa gaida utt.Naudas slaukšana.
avatar
Publicēts: 16.11.14 19:17
 citēt
Būtu labāk Dollis ar magic kādā Baltā tēva seminārā ar silto vannu piedalijušās būtu lielāks labums
avatar
Publicēts: 16.11.14 19:45
 citēt
Stulbais Lunis!
avatar
Publicēts: 16.11.14 19:54
 citēt
BaltaisTehvs:kuri bija tie vērtīgie un kuri bija tie labie lektori?


No tiem ko es apmeklēju vienīgais man vērtīgāks informācijas ziņā bija Andris Eglītis.
avatar
Publicēts: 16.11.14 20:52
 citēt
emzi:
BaltaisTehvs:kuri bija tie vērtīgie un kuri bija tie labie lektori?


No tiem ko es apmeklēju vienīgais man vērtīgāks informācijas ziņā bija Andris Eglītis.


Es laikam lo%s, bet šitos Nikon seminārus ar Eglīti biju palaidis garām, vismaz sarakstā ar maksas klasēm tie nebija.
Bet lai gan kam man tos klausīties, jo šajā pavasarī izstaigāju Eglīša "dabas foto" meistarklasi iekš DigitalGuru. (:
avatar
Publicēts: 16.11.14 22:13
 citēt
Dolldia:Stulbais Lunis!


:face-grin: tik traki:face-grin:
avatar
Publicēts: 16.11.14 23:14
 citēt
Ritz: Jo vairāk skaties bildes (savas vai citu), jo vairāk saproti, kuas pašā bildes ir slikti / jāmaina.


Viens no šiem (racionālais - (ja nesaprati, tad sk. sakāmvārdu par to kurš mācās no savām un kurš no citu kļūdām)) ir ļoti labs ceļš. To noteikti ir jāiziet pirms sāk publicēt savas bildes un tekstus. Atliek to izdarīt un nebūs vairs par ko diskutēt. Varēsim sākt skatīties fotosaitā bildes.

Ritz: Var jau būt, ka kādam ir spēja to redzēt jau pie savas pirmās bildes.


Jebkuram kurš pirms savām bildēm ir redzējis saujiņu citu cilvēku labu bilžu šāda spēja ir - tā nav spēja - tā ir elementāra norma.
avatar
Publicēts: 17.11.14 13:33
 citēt
Nu, t` kāds ko vērtīgu par atlaidēm izstādē arī sev iegādājās, vai "trīsdiennieks" pārsvarā pagājis veltīgi? :)
avatar
Publicēts: 17.11.14 13:43
 citēt
wiencmuzikanc:Nu, t` kāds ko vērtīgu par atlaidēm izstādē arī sev iegādājās, vai "trīsdiennieks" pārsvarā pagājis veltīgi? :)


Dollis staīvu iepirka :)
avatar
Publicēts: 17.11.14 14:29
 citēt
BaltaisTehvs:gan jau , ka ne pēc Vārds ieteikumiem, bet kaut ko lētu, vieglu, ļurīgu?

Tas viss ir mazsvarīgi, bet statīvs noteikti ir SKAISTS!
avatar
Publicēts: 17.11.14 14:35
 citēt
Es atkārtošos. Manuprāt, ļoti labs pasākums, it īpaši priekš LV tirgus. Te Jums nav Ķīna, kur var aiziet uz "tirgu" un redzēt, aptaustīt divreiz vairāk kaut vai katru dienu.

Par semināriem. Diemžēl nesanāca aiziet ne uz vienu. Pats uz savu knapi atnācu, slimības dēļ :) Bet cik palasījos, tad bija arī tādi, kur bija ko paņemt. Tas jau tikai tāds kā saldais ēdiens. Problēma jau ir ar saturu, gadiem ejot. Šis jau bija trešais. Piemēram, pagājušo gadu stāstīju par fotobankām, šogad par video fotobankās, nākošgad droši vien ļoti būs jādomā par ko ta stāstīt, ja man piedāvās piedalīties. Domāju, ka tā ir ar visu. Vienu un to pašu jau nav jēgas stāstīt. Iedziļināties arī nav lielas jēgas kaut kādā tematā, jo interesentu pulks ļoti saruks.

Varbūt tiešām doma par pasākumu katru otro gadu, nevis katru gadu, nav zemē metama.
avatar
Publicēts: 17.11.14 15:29
 citēt
Man patika tas, ka cenas visādiem tur draņķa aksesuāriem izstādē bija augstākas, nekā pērkot jebkurā citā dienā interneta veikalā. :grimace:
avatar
Publicēts: 17.11.14 16:21 labots
 citēt
GunarsII:
BaltaisTehvs:gan jau , ka ne pēc Vārds ieteikumiem, bet kaut ko lētu, vieglu, ļurīgu?

Tas viss ir mazsvarīgi, bet statīvs noteikti ir SKAISTS!


Latviski pēlēks vai pokemoniski rozā , pūkainām kājām:)
avatar
Publicēts: 17.11.14 19:05
 citēt
Nikon stends bija patukšs. 85 mm oblektīvu gribējās aptaustīt, nikā, nebija. Tur vispār kādi 4 stikli tikai bija. Cenas intersentas tajā "speciāli priekš izstādes" katalogā, internetveikalos ir lētāk ....
Bet Zeisu gan uzvilku un patestēju ... kaut kas ir tajā Zeisā :)
Sasmīdināja gar Leicas stendu ejot saka, "negribat paturēt rokā"? Tjipa, esi turējis Leicu rokā un vari mirt :) nē nu neko jau.
Piekrītu, Canon stends bija vispilnīgākais.
Gruzijas bildes nepatika, var vienu divas bildes tādas uztaisīt, priekš kam veselu sēriju?, Strenču darbnīca patika. Kāzu foto paraugdemonstrējumi bija tā neko, tikai ... its just me vai līgavas tādas ... nu saprātīgā vecumā, ne jaunas meitenītes ... 21.gadsimts laikam.
Interesants risinājums ar tiem lakotajiem papīriem bija.
Seminārs par komerciālajiem portretiem bija ... nu nebija slikts, 3 EUR vērts.
nujā, kāda tautas pirkstspēja tāda izstāde
avatar
Publicēts: 17.11.14 20:13
 citēt
emzi:
Schneider: Skaidrs. Gitzo un Manfrotto aiziet pa skuju taku, nemaz nerunājot par visādiem tur kulmaņiem un slikiem... Paliek trīs kategorijas - Arca Swiss, Sirui un MaXXXimā nopērkamie.


Nu viņš teica ka gitzo praktiski vispar vars neperkot, kops paradijies sirui.


BFS cenas un piegādes laiki nav diez ko labi lai pie viņiem Gitzo pirktu. Siru noteikti uz vietas ir gandrīz visi.
avatar
Publicēts: 17.11.14 20:20
 citēt
Gitzo jau vispār ir tādas cenas, ka diezin vai te Latvijā dēļ tā kādreiz ir gāzuši apkārt veikalus. Tas jau vairāk Sauda naftas šeiham, komplektā ar Haseli uzlikt uz Rolsroisa pakaļēja loga.
avatar
Publicēts: 18.11.14 16:28
 citēt
BaltaisTehvs:kuri bija tie vērtīgie un kuri bija tie labie lektori?

Man patika

„Fotogrāfiem nozīmīgākie un biežāk izmantotie 2014. gada jaunumi programmā Adobe Photoshop CC”
„Video un fotobankas”
„Darba plūsmas specifika dažādu žanru fotogrāfu darbā, apstrādājot un organizējot attēlus ar Adobe Lightroom 5”
„Sen aizmirsto objektīvu pielietojums mūsdienu digitālajā fotogrāfijā" (sanāca gan aiziet ātrā, jo gribējās uz fotobankas semināru paspēt)
„Darbs ar fotobankām”

Ļoti daudz kas protams bija jau zināms, bet bija kādi sīkumi, kas tika pateikti garām skrienot, tad tos arī piefiksēju.
avatar
Publicēts: 18.11.14 17:50
 citēt
BaltaisTehvs:Kas ir ''sen aizmirstie objektīvi''?

Gan jau Ģeļiosi un Mir-1, kas tad vēl var būt aizmirsts?
avatar
Publicēts: 18.11.14 18:37 labots
 citēt
Schneider:
BaltaisTehvs:Kas ir ''sen aizmirstie objektīvi''?

Gan jau Ģeļiosi un Mir-1, kas tad vēl var būt aizmirsts?


Gan jau kā TOP verķis tika pieminēts Helios 40-2 85mm f/1.5 kuru krievi nu atkal ražo un tirgo pa ~350Eur Cyclop 85/1.5 u nopirkt:):)

avatar
Publicēts: 19.11.14 14:33
 citēt
Es gan neesmu strādājusi pie semināru nosaukumu izdomāšanas tāpēc par nosaukumiem nevarēšu neko pateikt :p

Bet jā, runa gāja par vecajiem verķiem.
avatar
Publicēts: 20.11.14 11:46
 citēt
BaltaisTehvs:Vai bija kāds racionāls pamatojums, kāpēc izmantot vecos verķus? Teiksim, Luņa piemērā kādu reizi varētu vēlēties izmantot šo mirdzumiņu efektu, bet cik reizes vienā reportāžā tādus liksi?

Runa vairāk gāja par mākslas foto. Par objektīviem, filtriem (kā saprptu vecajiem, nopirktiem Latgalītē vai tml. vietās). Rādīja arī paša uzmeistarotu tehniku. Neprasiet kādu, semināra beigās varēja papētīt, bet es jau rakstīju, ka aizgāju prom ātrāk. Rādīja efektu bildē kā vecos laikos ar to sapņaino migliņas efektu, kad foto salonos bildēja portretus.
avatar
Publicēts: 20.11.14 11:48
 citēt
magic:
BaltaisTehvs:Vai bija kāds racionāls pamatojums, kāpēc izmantot vecos verķus? Teiksim, Luņa piemērā kādu reizi varētu vēlēties izmantot šo mirdzumiņu efektu, bet cik reizes vienā reportāžā tādus liksi?

Runa vairāk gāja par mākslas foto. Par objektīviem, filtriem (kā saprptu vecajiem, nopirktiem Latgalītē vai tml. vietās). Rādīja arī paša uzmeistarotu tehniku. Neprasiet kādu, semināra beigās varēja papētīt, bet es jau rakstīju, ka aizgāju prom ātrāk. Rādīja efektu bildē kā vecos laikos ar to sapņaino migliņas efektu, kad foto salonos bildēja portretus.


Ir jau arī jaunie objektīvi šitās ''migliņas'' bildēšanai - ar softfocus
avatar
Publicēts: 20.11.14 13:09
 citēt
Nejauciet softfokusu ar neasumu!:face-wink:
avatar
Publicēts: 20.11.14 13:18
 citēt
emzi:
magic: Runa vairāk gāja par mākslas foto. Par objektīviem, filtriem (kā saprptu vecajiem, nopirktiem Latgalītē vai tml. vietās). Rādīja arī paša uzmeistarotu tehniku. Neprasiet kādu, semināra beigās varēja papētīt, bet es jau rakstīju, ka aizgāju prom ātrāk. Rādīja efektu bildē kā vecos laikos ar to sapņaino migliņas efektu, kad foto salonos bildēja portretus.


Ir jau arī jaunie objektīvi šitās ''migliņas'' bildēšanai - ar softfocus

Canon 135/2.8 SF nemaz nav tik jauns. Bet feins bija.
avatar
Publicēts: 20.11.14 14:34
 citēt

IBM 350 cietais disks
ietilpība 5 miljoni simbolu vai 3.75mb
svars ir ap vienu tonnu.
Interesanti, cik bildes var saglabāt RAW formātā no nikon d5300? Kurš zin tas atbild. Spams nav atbalstams.
avatar
Publicēts: 20.11.14 14:39
 citēt
Ir kādam arī viedoklis par pēdējo kāzu fotogrāfu - Kristīnes un Artūra semināru? Šķita diezgan labi apmeklēts.
avatar
Publicēts: 20.11.14 15:28
 citēt
Billy:Ir kādam arī viedoklis par pēdējo kāzu fotogrāfu - Kristīnes un Artūra semināru? Šķita diezgan labi apmeklēts.


Nebija jau tik briesmīgi kā gaidiju, dažas saprātīgas lietas tika pateiktas.
Visiem tiem semināriem piemīt viena nelaime, semināra saturs apmēram ir: "Vot paskat cik es kruts, un kādas man bildes sanāk" , a tauta ta gaida receptes kā tieši to paveikt un protams visu to apgūt stundas laikā.
avatar
Publicēts: 20.11.14 16:13 labots
 citēt
Billy:Ir kādam arī viedoklis par pēdējo kāzu fotogrāfu - Kristīnes un Artūra semināru? Šķita diezgan labi apmeklēts.


Es tiešām novērtēju to, ka Kristīne un Artūrs dalījās savā pieredzē ar esošajiem un potenciālajiem kolēģiem/konkurentiem.

Man Kristīnes teiktais likās īpaši vērtīgs. Parasti viss akcents tiek likts uz pašu fotografēšanu un bildēm nevis fotogrāfa atbildību un komunikāciju ar klientu. Pirms neilga laika šo jautājumu arī aktualizēja Andrejs Zavadskis. Nozīmīgi, ka varēju uzzināt tieši vietējo pieredzi. Tā kā liels paldies Kristīnei par lekciju un to, ka viņa arī labprāt atbildēja uz maniem jautājumiem pēc tās.

No Artūra lekcijas arī bija ko mācīties. Tiem, kas teiks, ka bija par maz "receptes" varu atbildēt, ka, manuprāt, tādas tehnikas lietas var efektīvāk iemācīties no YouTube vai meistarklasēs. Lekcija, manuprāt, vairāk piemērota autora personīgās pieredzes un dažādu detaļu uzzināšanai. Bija arī tehniskas lietas (piemēram, video-gaismas lietošana mičošanas laikā). Patika, ka autors rāda savas labākās bildes un komentē tās (vienīgi halles projektors viņas mazliet pārgaismoja un Artūrs par to manāmi pārdzīvoja). Tā kā paldies arī Artūram par dalīšanos savā pieredzē un skaistajām bildēm.
avatar
Publicēts: 20.11.14 16:50
 citēt
Apsveicu, visus, ar starptautisko tualetes dienu

avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):