forum.gif
Amazon sāk piedāvāt BEZLIMITA foto mākoņdatošanas pakalpojumu saviem PRIME klientiem
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Amazon sāk piedāvāt BEZLIMITA foto mākoņdatošanas pakalpojumu saviem PRIME klientiem
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 14.11.14 05:34
 citēt
Pats labākais, ka var glabāt arī RAW failus

www.amazon.co.uk...
avatar
Publicēts: 14.11.14 09:01
 citēt
casper:Pats labākais, ka var glabāt arī RAW failus

https://www.amazon.co.uk/clouddrive/primephotos/ref=nav_shopall_acd_freeapps


Gan jau būs kaut kāds uzmetiens tur apakšā.
Piemēram, ātrums?
avatar
Publicēts: 14.11.14 09:29
 citēt
Man vidēji ar 11mbps augšupielādē
avatar
Publicēts: 28.11.16 09:22
 citēt
Izskatās, ka no š.g. (t.i. 2016. gada septembra) Amazons vairs nepiedāvā foto storage par 12usd/gadā, bet atstājis tikai "unlimited" paku par 60usd/gadā. Nemaz nav tik slikta cena par neierobežotu backup/storage no kura iespējams arī linkus shārēt, ja nepieciešams. Šo servisu iespējams lietot no neskaitāma daudzuma datoriem (ar vienu konkrēto loginu).

Vai te ir kāds laimīgais/nelaimīgais Amazon Cloud Drive lietotājs?
avatar
Publicēts: 28.11.16 09:58
 citēt
Kā nepiedāvā? man rāda ka "included with amazon prime".
avatar
Publicēts: 28.11.16 10:08 labots
 citēt
Amazon is Killing Off its $12/Year Plan for Unlimited Photo Storage
petapixel.com...

Pats "Prime" jau arī nav bez maksas, savi ~9 USD/mēn kā nograb
www.amazon.com...
avatar
Publicēts: 28.11.16 10:26 labots
 citēt
Nu, bet praimam citi bonusi, lielākā daļa gan mums neizmantojami - pagaidām.
Pats tikko pieteicos tam 3 mēn triālim, paprovēšu vakarā kādu terabaitu aploadot.

kas man patīk - amazona natīvais klients nav sinhronizējošs - tobiš, tikai uploado un bildes no datora var dzēst ārā (paliek kopija ārējā hdd + citā backup servisā)
avatar
Publicēts: 30.11.16 17:23
 citēt
Vēlos padalīties ar info par pirkumiem amazon.de, kaut arī šī nav tā tēma, bet par cik diskusija ir par amazon, tad gan jau meklētājs tāpat izmetīs virspusē un varbūt kādam noderēs.

lieta sekojoša- pirms 1,5 gada pirku mazon.de lietotu gadžetu par 270 euro un tas kādus pāris mēnešus atpakaļ nobeidzās. Loģiski, ka aizsūtīju vēstuli e-pastā amazon.de un tajā pašā dienā saņēmu atpakaļ atbildi, ka varu nosūtīt preci atpakaļ viņiem un tie man pēc preces ienākšanas atgriezīs pirkuma summu. Nedaudz raustījos, nez kā būs, gadžets nebija jauns un jau pirms tam ilgāku laiku pēc pirmā pirkuma gulējis plauktā, kā secināju pēc pirmreizējās tā palaišanas datiem.
avatar
Publicēts: 30.11.16 18:47
 citēt
Vēl novembris nav beidzies, bet viens jau par rūķi sataisījies.
Varētu jaunu atrakciju - līdz pat Ziemassvētkiem rūķa tērpā klaudzināt pie visām durvīm un pieprasīt "100 gramus vai izjokošu". :face-grin:
avatar
Publicēts: 30.11.16 23:07
 citēt
nevajag aizmirst, ka ar mazajiem burtiņiem rakstīts, ka viņi neko negarantē, tostarp arī to, ka jau nākošajā dienā tur vēl kautkas būs. attiecīgi šo nevar turēt par sekundāro, kur nu vēl primāro bekupu.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):