forum.gif
Grāfu sarunas!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Grāfu sarunas!
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >
IerakstsAutors
Publicēts: 04.12.14 13:37
 citēt
Arkons:
Tas ir pavisam cits stāsts :) Tas vairs nav par to, par ko runā Balčūs :)

Vēlreiz saku - tajā konkrētajā sērijā Balčus NERUNĀ :)
avatar
Publicēts: 04.12.14 13:41
 citēt
Vai Jums vispār ir nojausma cik mākslas darbu atrodas parastu lietotāju telefonos? :face-grin:
avatar
Publicēts: 04.12.14 14:07 labots
 citēt
AivarsL:Vai Jums vispār ir nojausma cik mākslas darbu atrodas parastu lietotāju telefonos? :face-grin:


++++++
piemēram šī Skārletas bildīte :)
avatar
Publicēts: 04.12.14 14:25
 citēt
Arkons:Auditorijai tiek piedāvāta iespēja iepazīties vismaz ar semiotku... Tas ir minimums, kas vajadzīgs, lai sāktos diskusija..
Nutad beidzot tika skaidri pateikts, ka šeit galvenais ir "Nejēgas, niecības un zemes tārpi, jūs pat par semiotiku neko nezināt, bet es ar jums par augsto mūsdienīgo mākslu muti dzisinu!"

Es taču jau vienreiz jums pieminēju to austrumu gudrību, ka viens muļķis var uzdot tādus jautājumus, uz kuriem nespēs atbildēt simt gudrie. Bet šeit ir simts muļķu, bet gudrais ir tikai viens - Arkons. Tādēļ loģiskāk būtu saķert galvu un ar izmisīgu "Ak, Kungs, kur gan esmu iekūlies!" laisties prom.
avatar
Publicēts: 04.12.14 17:17 labots
 citēt
versatile:Visu līdz galam nelasīju. Drusku gudrākiem vārdiem - autors, izvēloties šauru skata leņķi uz slideni deklarēto un nepierādīto "padomju identitāti", diemžēl, nav spējis parādīt šīs, tā saucamās, amnēzijas refleksijas mūsdienu pasaulē. Attēli nenodod vēstījumu par "amnēzijas" rašānās cēloņiem vai to alternatīvo skaidrojumu. Nav runāts arī par "amnēzijas" sekām sabiedrībā, tās radītajām problēmām un draudiem padomju identitātes veiksmīgai saglabāšanai. Attēlu sērija ir sastingusi pagājušā gadsimta otrās puses vidū; iespējams, piemērotāks nosaukums būtu bijis "nostaļģija". Nu tas tā.

Jāzina konteksts :) Tas ko visu laiki saku, PAŠI viņi pilnīgi neko nespēj ģenerēt BET teicami prot izčekot atdarināt "Ejošas tendences trentus" :) Tam pasākumam burtisks PIRMAVOTS pārus gadus iepriekš Krievijas Reklāmas projektu gada balvā vinnējušais PROJEKTS kas saucās „Padomju skola”. Kad pirmoreiz pamanīju to Pienpudeļu sēriju REĀLI domāju, ka tas gabals no Krievu projekta, tad ieraugot visu sapratu, ka vienkārši KLONS: D: D Es kā reiz šancējot reklāmas monstrā biju Pēterburgā uz šo pasākumu man katalogā ir visa tā „Sovjetu” sērija:):) Tieši tas pats ja tu zini Trent Parke uzreiz rodas dejavue izjuta par vinnējušo smuko Stakles darbu, kurš par 180* atšķiras no visa ko šams jebkad taisījis TOTIES ir kā dvīnis Trent Parke atkal pāris gadus iepriekš godalgotajām sērijām: D: D Tieši tas ko šie visu laiku deklarē "Ko mācīties, darīt kā KRUTIE VAJAG!" Džeki saprot galveno ātras veiksmes faktoru "Atdarini līderus" paveiksies , tiksi augšā. Ideāls simptoms banālai kopēšanai prastai atdarināšanai tas ka savus panākumus viņi NEKĀ neprot izmantot, nekā attīstīt :):) Pēc loģikas vinnējot tādu, konkurss SEN bija jābūt ar labu līgumu labā robā. Ka es savulaik to darīju noštancējot gan reklāmas monstrā gan tagadējā robā. TAČU ja nespēts izmantot uzrādīt attīstību ČUŠŠ :) Zinot KĀ veidojas karjera CITIEM līdzīgiem godalgas guvušiem autoriem [ strauja karjera , piedāvājumi] man NAV ILŪZIJU par šamajiem bāleliņiem :):)
avatar
Publicēts: 04.12.14 19:36
 citēt
AivarsL:Manuprāt, zemāk jau nav kur krist, ja cilvēks vienkārši paņem no interneta cita autora bildes un uzdod par savām...prieks par tādiem "fotoGrāfiem"



Tas vēl nav pats trakākais variants. Te bija viens čalīts senāk kurš svešas bildes nesa rādīt Bindem un pasniedzā kā savas un prasija kritiku!!! :D
avatar
Publicēts: 04.12.14 19:41 labots
 citēt
ArtursOzolins:
Tas vēl nav pats trakākais variants. Te bija viens čalīts senāk kurš svešas bildes nesa rādīt Bindem un pasniedzā kā savas un prasija kritiku!!! :D


Nu tas jau bija kāds isteni "Hiper Laikmetīgs" eksemplārs kas pārspēja vissu "Idejās" :D ;D :face-grin::face-grin::face-wink:
avatar
Publicēts: 04.12.14 21:20
 citēt
manas prognozes piepildījās un no cienījamiem filozofiem neko jēdzīgāku par augstprātību saklausīt neizdevās. Man protams nav aktuālas tās svešās rūpes. Diez vai tiešām Mārča Auziņa spriedumi un Stīvena Hokingsa secinājums ,ka filozofija ir mirusi,būtu galīgi bez pamata? Es nedomāju,ka visu zinātņu virsotne -filozofija ar to samierināsies un man tas arī ir diezgan vienaldzīgi.
Vēl jo vairāk. Rokot dziļāk lietu kārtību apkārtējā pasaulē ,daži fiziķi(tagad nav laika meklēt uzvārdus) ir secinājuši,ka jo tālāk lien kaut vai atoma kodola sastāvdaļu izpētē,jo mazāka nozīme ir laika jēdzienam. Viņiem tas deva iemeslu izvirzit pārdrošu un prātam neaptveramu hipotēzi,ka fizikāli laiks vispār nepastāv. Ka tas ir tikai saprāta radīts fenomens,lai ļautu tam vispār atrast kādu orientāciju pasaulē. Līdzīgas lietas ir runātas arī līdz tam-visuma uzbūves un apziņas saistībā.
NU UN ???
Jebkurš prāta zelējums reālam cilvēkam maz ko dod,ja līdzi nenāk instrukcija,kā praktiski lietot. Varu tikai novēlēt veiksmi unifersuma fundamentālās jēgas meklējumos :grimace:
avatar
Publicēts: 05.12.14 09:33 labots
 citēt
KVAA-II:Hmz, tas rakstā esošajā bildē - domāts Herberts Cukurs (teātra izrādē)

baltnews.lv...


Nu dirst vajag mazāk. Tas tai bildē no izrādes nav Cukura tēls, tas ir viens no dejotājiem. Un raksts ir kārtējā krieveļu propaganda.

Jūs to izrādi esat redzējis? Diez vai. Es esmu. Normāla izrāde, pie tam neitrāla, un būtiskākais tur ir pavisam kas cits, nevis Cukurs. Uz Cukura tēla un viņa apkārtējo tēlu rēķina ir parādīts Latvijas un latviešu tautas liktenis, kādu tai piespēlēja karš starp diviem pēc būtības fašistiskiem režīmiem - vācu hitlerisko un krievu staļinisko režīmu.

P.S. Un kāds šitam jūsu postam vispār sakars ar tēmu, troļļa kungs?
avatar
Publicēts: 05.12.14 10:09
 citēt
R_J:
KVAA-II:Hmz, tas rakstā esošajā bildē - domāts Herberts Cukurs (teātra izrādē)

baltnews.lv...


Nu dirst vajag mazāk. Tas tai bildē no izrādes nav Cukura tēls, tas ir viens no dejotājiem. Un raksts ir kārtējā krieveļu propaganda.

Jūs to izrādi esat redzējis? Diez vai. Es esmu. Normāla izrāde, pie tam neitrāla, un būtiskākais tur ir pavisam kas cits, nevis Cukurs. Uz Cukura tēla un viņa apkārtējo tēlu rēķina ir parādīts Latvijas un latviešu tautas liktenis, kādu tai piespēlēja karš starp diviem pēc būtības fašistiskiem režīmiem - vācu hitlerisko un krievu staļinisko režīmu.

P.S. Un kāds šitam jūsu postam vispār sakars ar tēmu, troļļa kungs?


Nacistiskiem!!! Fašisti bija tikai Itālijā...
avatar
Publicēts: 05.12.14 10:29
 citēt
blandona:Nacistiskiem!!! Fašisti bija tikai Itālijā...

Šodien gan vieni gan otri ir Krievijā!!!
Un pa kādam viņu pakaļlaižam arī tepat Latvijā.
avatar
Publicēts: 05.12.14 10:43
 citēt
blandona:
R_J:
Nu dirst vajag mazāk. Tas tai bildē no izrādes nav Cukura tēls, tas ir viens no dejotājiem. Un raksts ir kārtējā krieveļu propaganda.

Jūs to izrādi esat redzējis? Diez vai. Es esmu. Normāla izrāde, pie tam neitrāla, un būtiskākais tur ir pavisam kas cits, nevis Cukurs. Uz Cukura tēla un viņa apkārtējo tēlu rēķina ir parādīts Latvijas un latviešu tautas liktenis, kādu tai piespēlēja karš starp diviem pēc būtības fašistiskiem režīmiem - vācu hitlerisko un krievu staļinisko režīmu.

P.S. Un kāds šitam jūsu postam vispār sakars ar tēmu, troļļa kungs?


Nacistiskiem!!! Fašisti bija tikai Itālijā...


Jā, zinu, ka oficiāli fašisti bija tikai Itālijā. Bet gan vācu nacistiskais, gan krievu staļiniskais komunistiskais režīms pēc būtības ir droši saucami par fašistiskiem - jo ir spēcīga centrālā vara, kas nepieļauj opozīcijas izveidošanos, autoritārs vadonis, iejaukšanās pilsoņu privātajā dzīvē, militarizācija, agresīva ārpolitika, represijas pret politiskajiem pretiniekiem un citas lietas, kas raksturo fašismu. Protams, katrā vietā ar savām niansēm, kaut ko konkrētajam režīmam mazliet specifisku vai kādu šķautni savādāku kā klasiskajā fašismā.
avatar
Publicēts: 05.12.14 11:58
 citēt
KVAA-II:Hmz, tas rakstā esošajā bildē - domāts Herberts Cukurs (teātra izrādē)

http://baltnews.lv/riga_news/20141204/1013324293.html


Jautājums bija - IZRĀDI ESI REDZĒJIS??? Beidz šķidri d***t par lietām, no kurām neko nejēdz un ej troļļot uz savu tēmu par fašistisko krieviju. Tur arī vari izpausties
avatar
Publicēts: 05.12.14 14:56
 citēt
Vēl pat nav piegdienas vakars, bet šis jau pārdzēries Optima linijas Stipro.
avatar
Publicēts: 05.12.14 17:40
 citēt
Schneider:
blandona:Nacistiskiem!!! Fašisti bija tikai Itālijā...

Šodien gan vieni gan otri ir Krievijā!!!
Un pa kādam viņu pakaļlaižam arī tepat Latvijā.

Abi termini vienādi neprecīzi. Visi divdesmitā gadsimta fašisti un nacisti kopā nav pastrādājuši ne pusi to asinsdarbu, ko krievu komunisti.

Pat relatīvi veģetārajos sarkano režīma pēdējos gados Afganistānā vien upuru skaitu vērtē pāri 2 miljoniem. Pirms tam strādāja rezultatīvāk. Un ja vēl pieskaita mācekļu režīmus – Ķīnu, Kambožu, Vjetnamu, Āfrikas „tautas demokrātijas”...
Biedrs Puķins vēl tikai ceļa sākumā, bet virziens iezīmēts nepārprotami. Nosaukt mūsdienu krievu režīmu par fašistisku nozīmē mīkstināt tā ļaunumu līdz nepazīšanai.
avatar
Publicēts: 05.12.14 17:47 labots
 citēt
orks: Nosaukt mūsdienu krievu režīmu par fašistisku nozīmē mīkstināt tā ļaunumu līdz nepazīšanai.


youtu.be...
avatar
Publicēts: 05.12.14 19:06
 citēt
orks:...Nosaukt mūsdienu krievu režīmu par fašistisku nozīmē mīkstināt tā ļaunumu līdz nepazīšanai.

Cilvēki un to izdarības visā pasaulē ir tik liels ļaunums ka nav pat prātam aptverams...
avatar
Publicēts: 05.12.14 21:55
 citēt
Fandango:Nevajag runāt vai rakstīt to, ko pats nezini, jo blakus var gadīties cilvēks, kurš zina labāk par tevi.
Ir jābūt teorijai, praksei, pieredzei, savai un sadarbojoties ar citiem speciem. Tas viss attiecas arī uz mākslu, ne tikai politiku uc.


PRECĪZI ! Tieši tas šos ar iegžāž , dzelžainā parliecība ka pirms šiem zāle nauga saule nespīdēja un rēcīgi stulba izpildīšanās ATKLĀJOT jaunu jau gadu desmitiem pat simta pirms viņiem ATKLĀTO izmēģināto un sen aizgājušo kā "Lielo nebijušo JAUNUMU" tas no robiem zinībās un vēstures un senāku autoru to paņēmienu stilu nezināšanas:) DUMJI un bieži smieklīgi.
avatar
Publicēts: 06.12.14 13:16
 citēt
AivarsL:
orks:...Nosaukt mūsdienu krievu režīmu par fašistisku nozīmē mīkstināt tā ļaunumu līdz nepazīšanai.

Cilvēki un to izdarības visā pasaulē ir tik liels ļaunums ka nav pat prātam aptverams...


+++
avatar
Publicēts: 07.12.14 22:13
 citēt
KVAA-II:Hipsxteru māksla - komentāri vienk rēcīgi

http://www.delfi.lv/izklaide/dzivesstils/stils/foto-kleina-latviska-stila-prezente-jauno-planotaju.d?id=45302978


Cienītais bezcerīgais gadījum - KVAA-II
Jūsu kārtējais beztēmā postētais links vairāk piederētos foruma tēmai ""kvalitatīvo"" preses foto galerija". Ja atradīsiet šo tēmu, konstatēsiet, ka arī tur ir iespējams sekmīgi troļļot. Un vēl konstatēsiet, ka šis links TUR JAU KĀDU LAICIŅU ATRODAS!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):