forum.gif
Svoloči, strindzinieki diktē noteikumus internetam!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Svoloči, strindzinieki diktē noteikumus internetam!
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 27.11.14 23:14 labots
 citēt
Uh tī, kā sašūmējās tieši par to bloku, pat nožēloju, ka to pieminēju :face-grin:
Bet kas būs par to, ka nepiegriežu vērību zobu pastas reklāmām, neņemu Colgate, kaut arī tā dod šausmīgu baltumu un nejēdzīgu svaigumu? Tāpat arī nelietoju Feirī, jo parastā dzeramā soda dauc labāk noņem visus taukus.
Raujiet vien vaļā, labprāt uzklausīšu, ka zobus jātīra ar smiltīm, bet traukus jāatstāj izlaizīt sunim, bet es esmu reklāmas kompāniju lobētājs, pat neskatoties uz to, ka es pret reklāmām protestēju, bet jūs tās aizstāvat.

Un vispār - akal aizbraucāt no temata, kurš bija par to, ka cilvēkiem cenšas uzspiest skatīties reklāmas.
avatar
Publicēts: 27.11.14 23:51
 citēt
Bet kā tu neizgāzīsies, ja topikā par manu izvēli skatīties vai nē reklāmas, laimīgi pieķeras priekšmetam, par kuru arī katram brīva izvēle - lietot vai nē, bet par tēmu nav ko teikt. Varu derēt, ka uz jautājumu "Bet kādēļ jābirstē podu, ja no tā nedzer?" es skaidru adbildi arī nedabūšu. Tapat, kā nesagaidīju uz to, ka reklāmu laikā iet prom no televizora un tās neredzēt drīkstu, bet nobloķēt nav labi.
avatar
Publicēts: 27.11.14 23:57
 citēt
Schneider:akal aizbraucāt no temata, kurš bija par to, ka cilvēkiem cenšas uzspiest skatīties reklāmas.

ū ja. Man neviens neliek kaut kādā skaties.lv iet iekšā. Gribi izmantot provātu pakalpojumu? Viņiem reklāmdevējs maksā par to, ka reklāmiņu parāda noteiktam skaitam cilvēciņu. Nu nemīl haļavščikus neviens...
avatar
Publicēts: 28.11.14 00:47
 citēt
Jap.
avatar
Publicēts: 28.11.14 07:03
 citēt
versatile:ū ja. Viņiem reklāmdevējs maksā par to, ka reklāmiņu parāda noteiktam skaitam cilvēciņu.

ūja. Un kas tev liek par to domāt, ja tur pat reģistrācijas nav? Par haļavu - es neesmu ar viņiem parakstījis līgumu par noteiktu reklāmu noskatīšanos, pie tam esmu jau samaksājis ar to, ka ar pusotru stundu garu filmu viņi mani piesaista savam kanālam divas stundas, tādējādi man nozogot laiku.
avatar
Publicēts: 28.11.14 08:13
 citēt
Es ar nekādus adblokus un līdzīgas lietas nelietoju. Man reklāmas saitos netraucē, bieži pat labi, ka ir - var uzzināt par dažādu lietu eksistenci, par kurām neko neesmu zinājis, vai par kādiem gaidāmiem pasākumiem, kurus savādāk pat iespējams būtu palaidis garām. Savukārt weblapas, kurās reklāmas par daudz vai pārāk uzkrītoša - tādas es vienkārši neapmeklēju.
avatar
Publicēts: 28.11.14 09:24
 citēt
R_J: Savukārt weblapas, kurās reklāmas par daudz vai pārāk uzkrītoša - tādas es vienkārši neapmeklēju.

Un ar to tu aplaupi ražotājus, reklāmdevējus un saitu usturētājus, nelietis tāds! :anger::anger::anger:
avatar
Publicēts: 28.11.14 09:36
 citēt
Schneider:
versatile:ū ja. Viņiem reklāmdevējs maksā par to, ka reklāmiņu parāda noteiktam skaitam cilvēciņu.

ūja. Un kas tev liek par to domāt, ja tur pat reģistrācijas nav? Par haļavu - es neesmu ar viņiem parakstījis līgumu par noteiktu reklāmu noskatīšanos, pie tam esmu jau samaksājis ar to, ka ar pusotru stundu garu filmu viņi mani piesaista savam kanālam divas stundas, tādējādi man nozogot laiku.

skaties.lv... reti pavirši, tas tiesa. Bet līgums ir noslēgts.
Ja gribi filmu bez reklāmām, dodies uz veikalu vai tirgu un iegādājies DVD. Jā, zinām, zinām, svoloči, suki ņedabitije - matrica veikalā maksā 50 centus, bet šite ar kaut kādu faila ierakstu prasa vairākus eiro, maitas...
avatar
Publicēts: 28.11.14 10:42
 citēt
Neatradu, ka man būtu pienākums skatīties viņu reklāmas. Tāpat arī neatradu punktu, ka esmu deleģējis viņiem tiesības kontrolēt, kas ir uzinstalēts manā datorā.
Reklāmu gala beigās apmaksā pircējs. Tātad par to sen jau ar uzviju ir samaksājušas visas lauku tantiņas, kuras pērk Hercoga miltus, Dobeles dzirnavnieka grūbas un Hanzas maiznīcas maizi, pat nezinot par tādas lapas esamību. Vēl atsevišķi pieprasīt par to papildus klikšķus jau būs galīgā alkatība, jo es jau arī pērku gan Laimas šokolādes, pēc pirts dzeru alu, mazgāju matus ar šampūniem, tātad arī mana nauda nepārtraukti plūst reklāmas apritē.

Filmas vispār neskatos jau gadus 15, kad sapratu, ka tās visas ir vienādas.
avatar
Publicēts: 28.11.14 10:49
 citēt
Schneider, Tu šeit reklamējies tik ļoti, ka gribētu uzlikt filtru! :D
avatar
Publicēts: 28.11.14 10:53
 citēt
Un kādus manus piedāvājumus tu šeit esi pamanījis?
avatar
Publicēts: 28.11.14 11:48 labots
 citēt
Šneider, pēc Tavas analoģijas sanāk, ka Tu ieej statoilā, paņem kafiju un bulciņu un valsē ārā - jo par to ar uzviju ir samaksājis kāds, kas degvielu ielej...
Ir, piemēram, tādi servisi, kas ļauj samaksāt un baudīt saturu bez reklāmām. Filmas nav pie mums atnākušas, bet Spotify un Google Music, piemēram, ir. Samaksā pāris euro mēnesī un klausies ko gribi, cik gribi, kad gribi. Var ievilkt telefonā un klausīties arī kur nav interneta. Nekādu problēmu.
Tu laikam nesaproti, ka nevis Tu izdari pakalpojumu visžēlīgi apmeklējot to lapu, bet tā lapa ir diezgan dārgs pakalpojums Tev par kuru Tu nemaksā. Viņu kāds uztur, izvieto materiālus, nodrošina, ka Tu vari savu filmu skatīties reizē ar pustūkstoti namamāšu pārdzīvojumiem par Leonu Ugunsgrēkā. Tas nav pamest zem galda vēl vienu datorkasti lai rūc. Tas viss maksā. Un ja tur nav reklāmu, tad nevienam nav intereses tādu lapu uzturēt. Un lai paŗdotu reklāmu tādā lapelē, ir reklāmdevējam smuki jāparāda - tā un šitā, tik un tik skatījumi dienā. Un tas, ka reklāmu nevar nobloķēt, ļauj pacelt cenu.
Mani daudz vairāk besī delfi.lv ar saviem video, kas paši sāk atskaņoties un skaļajām reklāmām. Bet arī to neviens man nespiež izmantot.
Mājās, toties, man ir interaktīvā televīzija un tās pāris reizes pusgadā, kad skatos, reklāmām tinu pāri - par tādu iespēju ir samaksāts...
avatar
Publicēts: 28.11.14 12:24
 citēt
priore:Nu tad, lai slavēti Mārīte kārkliņa uc. Klikojam uz viņu reklāmām, FB par svētību.


Tas, ka jūs augšā redzat kādas Mārītes Kārkliņas reklāmu, nenozīmē, ka es un citi redz to pašu :)

Daļa reklāmu ir tādas, kas redzamas visiem, kas tajā brīdī veblapu apmeklē, bet daļa reklāmu ir tādas, ko rāda atkarībā no tā, kādas veblapas no attiecīgā datora ir apmeklētas, kas ir "brauzēts" internetā u.tml., tā kā katram savā datorā var vienlaicīgi tikt rādīta kāda cita reklāma, līdz ar to mēs pārējie varam arī neredzēt Mārītes Kārkliņas reklāmu :)
avatar
Publicēts: 28.11.14 12:52 labots
 citēt
versatile:Mani daudz vairāk besī delfi.lv ar saviem video, kas paši sāk atskaņoties un skaļajām reklāmām....


Es desktop brauzerī grāmatzīmēs esmu uzlicis nevis delfi parasto, bet mobilo lapu - m.delfi.lv . Stipri mazāk reklāmu un liekas informācijas pa malām. Tāpat arī apollo un vēl veselu rindu lapu. Desktop versijas daudzām lapām nemaz neapmeklēju vairāk, jo daudzas veblapu desktop versijas ir tā piegrūztas ar visādu blakusinformāciju un reklāmām, ka traucē riktīgi. Traucē ne tikai reklāmas, bet arī milzīgais informācijas apjoms, kas sagrūzts vienā čupā un traucē pārskatāmību :)
avatar
Publicēts: 28.11.14 13:37
 citēt
Jā, zinu par m.delfi - bēda tāda, ka to lapu neapmeklēju, bet skatos virsrakstus citur un klikoju uz sev interesantiem. Un daļa izrādās no delfiem.
Varētu, protams, visam uzņēmumam uzlikt pāradresāciju no delfi uz m.delfi, bet, baidos, mani nesaprastu :D
avatar
Publicēts: 28.11.14 16:17
 citēt
versatile:Tev ir kāda nojausma, cik maksā tāda saita uzturēšana? :)
Reklāmas tur maucīgas, bet nav jau žēl, ja reiz gribas skatīties.

Schneider:Varbūt tie āži drīz vispār atņems iespējas netraucēti lietot internetu?

Tu to nespēsi samaksāt.


;Sāda saita uzturēšana protams ka maksā, bet ne tik lai birdinātu reklāmu tādos kvantumos. Šāda veida saiti dod līdz 3000% peļņu turētājam, un kuram katram nedod atļauju ''sadus saitus veidot.
avatar
Publicēts: 28.11.14 16:25
 citēt
Siatu var veidot kurš katrs. Kuram katram nebūs SATURA ko tur iekšā likt. Nozagtu saturu, protams, dabūt nav problēma, bet tas tiešām vairs nebūs legāli.
avatar
Publicēts: 28.11.14 23:39
 citēt
versatile:Siatu var veidot kurš katrs. Kuram katram nebūs SATURA ko tur iekšā likt. Nozagtu saturu, protams, dabūt nav problēma, bet tas tiešām vairs nebūs legāli.


Pēdējā laikā visi par to legalitāti daudz runā, es dabuju pat no krievijas saitiem izņemt vairākas bildes pēc administrācijas lūguma, jo sižetiski esot kaut kam līdzīgas. Kāda starpība ko kāds kur publicē, men piemēram nav žēl ja kāds pārpublicē manus video un foto materiālus pat komerciāliem nolūkiem, jo parasti pirmo samaksu jav esmu saņēmis par tiem un tie ir noiets etaps.
avatar
Publicēts: 29.11.14 09:13
 citēt
Es nezinu, vai Štatoilā kādam dod bulciņas, pie viņiem nepildos, bet tā lapa ir televīzijai, reklāmas ir raidījumā, kuru cilvēki grib skatīties, un, kā jau teicu, tā ir TV kanāla problēma, kā tikt iekšā dažādās vidēs. Nu neticu, ka ar savām 11 min. garajām reklāmu pauzēm viņi jau ar uzviju nav šos līdzekļus nopelnījuši arī internetam. Un nebūsim naivi, ja kāds arī klikšķina, tad 99,99% klikšķu uz reklāmām ir tēmēti tieši uz krustiņu stūrī, pat neiedziļinoties, ka tur tiek reklamāts. Un es to daru 100%-īgi, tātad, adbloka uzlikšana ir tikai manām ērtībām, tā esamība vai neesamība manu attieksmi pret reklāmu un reklamējamā produkta noietu nemaina.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):