forum.gif
Norvēģija - iedvesmai
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Norvēģija - iedvesmai
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 30.11.14 17:46
 citēt
Cik daudz tur vēl ko redzēt...
www.boredpanda.com...
avatar
Publicēts: 30.11.14 17:54
 citēt
No #5 es aukšpēdus!
avatar
Publicēts: 30.11.14 18:05
 citēt
Tik nu nepiemirstiet ka REĀLĀ dzīvē nav ne uz to puysi tik koši un krāsaini :):)
avatar
Publicēts: 30.11.14 18:07
 citēt
Skaisti jau ir gana, tik "jāpazīst drēbe" un jātrāpa pareizā laikā un vietā...:face-wink:
avatar
Publicēts: 30.11.14 18:19
 citēt
Pilnīgi pareizi, Tatros līdz pusei augusta, pie tam vēl pēcpuzdienās, gandrīz garantēti, ka visas virsotnes būs mākoņos.
avatar
Publicēts: 30.11.14 18:27
 citēt
Lunis:Tik nu nepiemirstiet ka REĀLĀ dzīvē nav ne uz to puysi tik koši un krāsaini :):)
man tādas aizdomas, ka Tu ne reizi neesi bijis Norge, jo tur REĀLĀ ir daudz daudz skaistāk, saņemies Luni un vienreiz aizbrauc nevis Goglē visu laiku!:face-wink:
avatar
Publicēts: 30.11.14 19:24
 citēt
Irsis:
Lunis:Tik nu nepiemirstiet ka REĀLĀ dzīvē nav ne uz to puysi tik koši un krāsaini :):)
man tādas aizdomas, ka Tu ne reizi neesi bijis Norge, jo tur REĀLĀ ir daudz daudz skaistāk, saņemies Luni un vienreiz aizbrauc nevis Goglē visu laiku!:face-wink:


Tas nav Googlē atrasts. To viņam Gēteborgā strādājošie kolēģi teica :D
avatar
Publicēts: 30.11.14 19:26
 citēt
Beidziet Luni abižot. Viņa leģendārajam sindikātam ir lērums filiāļu Norgē un tie dabas skati šamam vienkārši piegriezušies...:face-grin:
avatar
Publicēts: 30.11.14 19:26
 citēt
Bzh:
Irsis:man tādas aizdomas, ka Tu ne reizi neesi bijis Norge, jo tur REĀLĀ ir daudz daudz skaistāk, saņemies Luni un vienreiz aizbrauc nevis Goglē visu laiku!:face-wink:


Tas nav Googlē atrasts. To viņam Gēteborgā strādājošie kolēģi teica :D
:face-grin::face-wink: nu jā, es jau piemirsu...:face-wink:
avatar
Publicēts: 30.11.14 19:52
 citēt
Sensacionāli skatiņi!:face-glasses:
avatar
Publicēts: 30.11.14 21:57
 citēt
Šeit Lunim ir taisnība!Protams,ar jēdzienu skaisti mēs katrs saprotam ko citu.Bet jūs labi zinat,ka dabas fotografēšana ir viens no visgrūtākajiem žanriem.Un ir ļoti maz cerību,ka jums kas izdosies ceļojot autobusā kopā ar tūristu grupu vienalga vai pa Norvēģiju vai Šveici vai kur citur.Nerunājot jau par dārgas tehnikas kalniem,kas jāstiepj līdz, ir maz cerību ka jūs tiksiet"īstajā vietā īstajā laikā".Un vēl...kad rādīsit citiem savas bildes,jums neizbēgami būs savas atmiņas par konkrēto fjordu vai ūdenskritumu nu tipa-super bija,uh un ah(un tur patiešām bija super),bet skatītājam jau šo atmiņu un jauko emociju nav,viņš redz tikai bildi.
Tas viss nenozīmē nebrauciet un nefočējiet efektīgus skatus,nepavisam nē.Tomēr rēķinieties,ka tādas sajūsmas kā jums,skatītājam var arī nebūt.:face-sad:
avatar
Publicēts: 30.11.14 23:09
 citēt
Irsis:
Lunis:Tik nu nepiemirstiet ka REĀLĀ dzīvē nav ne uz to puysi tik koši un krāsaini :):)
man tādas aizdomas, ka Tu ne reizi neesi bijis Norge, jo tur REĀLĀ ir daudz daudz skaistāk, saņemies Luni un vienreiz aizbrauc nevis Goglē visu laiku!:face-wink:


Fufels,
Ir skaisti, bet bildēs redzams tas, kas dzīvē 10% nav tik skaists kā te redzamais.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):