forum.gif
Nikon 6mm F/2.8 Nikkor AI-s Fish-eye
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Nikon 6mm F/2.8 Nikkor AI-s Fish-eye
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 30.12.14 13:26
 citēt
Varen laba lēca... Tādas esot izgatavotas tikai pavisam nedaudz. Runā, ka paša fotogrāfa ausis arī esot uz bildes.
www.ebay.com...
avatar
Publicēts: 30.12.14 14:51
 citēt
Galveis taču, ka var ietaupīt 30 tūkstošus dolāru!
avatar
Publicēts: 30.12.14 14:57
 citēt
nu paņem, takš kāc paspēlēties! :D

www.flickr.com...
avatar
Publicēts: 30.12.14 15:39
 citēt
o! būs jāpameklē šitais kkur bērnu mantās, moš var notirgot :grimace:
avatar
Publicēts: 30.12.14 16:04
 citēt
Var jau tikai patestēt - jānosūta atpakaļ līdz janvāra beigām. Shippings turp-atkaļ sanāks vien 3000 $. Samesties grūti? :face-smile:
avatar
Publicēts: 30.12.14 16:27
 citēt
:) Ja pie mums bieziņie būtu kaut nedaudz gudrāki, nopirktu bez domāšanas.
Laba optika ir viena no retajām lietām, kurā vērts ieguldīt.
Arī, ja objektīvs pēc 10 gadiem maksās par trešdaļu lētāk, tad atlikusī cena vienalga atsvērs naudas vērtības zudumu.
Tas nekas, ka ar šo grūti nenobildēt savas pēdas :)
avatar
Publicēts: 30.12.14 16:56
 citēt
Ja domā, ka mūsu bieziņiem nav optikas piecciparu cenā, maldies.
avatar
Publicēts: 30.12.14 17:06
 citēt
90-tajos Fotomagazinā rakstīja, ka pisnesmanim ļoti prestiži esot ierasties uz tikšanos kādā Baleāru salu krogā, pienākt pie potenciālā sadarbības partnera galdiņa un nevērīgi uzlikt us tā Leicu vai Contaxu.
Ļoti labu iespaidu tāda darbība actājot. :face-grin: Gan jau arī kāda stiklu kategorija "pirkstipagaisu" pastāv.
avatar
Publicēts: 30.12.14 17:07 labots
 citēt
60uz5komats6:Ja domā, ka mūsu bieziņiem nav optikas piecciparu cenā, maldies.

Runāju par investīcijām labā optikā. Pie mums "investē" automašīnās, alkohola uzkrājumos... Pastulbi.
To, ka bieziņajiem ir augstākā gala optika, labi zinu - pazīstu kādu cilvēku, kurš iepircis gan Nikon 200mm f/2, gan 300mm f/2.8, lai ar D4s bildētu tikai automātiskajā režīmā.
Jāsaka gan - bildes nav pārāk sliktas, tik žēl, ka neko nemācās :)
avatar
Publicēts: 30.12.14 17:32 labots
 citēt
Par antīkiem 1970 gadu NIKON eksperimentālajiem stikliem teiktu IEGULDĪJUMS teicams:) Man par šito vismaz reizi mēnesī piedāvā pat ļoti pieklājīgus ciparus www.ogresbalss.lv... , neesmu torgašs man stikls pašam patīk , bet ciparu dinamika rosina nepārdot tuvākā laikā :):) No uzražotajiem kopā 73 gab. viņi esot saglabājušies mazāk kā 20 :) Pietam neskatoties ka tā Nikon izstrādne Friču ražojums pēc NIKON pasūtījuma tīri praktiski oriģināli viņš projektēts der jebkurai kamerai līdz pat 6x6 formātam oriģināli projekts saucas NIKON - BRONICA. Tikai jādabon bet praktiski protams JĀUZRAŽO "Pievienošanas mezgls" . Mums uzražoja priekš CANON EOS dragājam kad gribas bez kādiem pārejniekiem:):) www.matthewlin.com... , mums viņš ir no pašas pirmās partijas divdesmitais eksemplārs:):)
avatar
Publicēts: 30.12.14 18:05
 citēt
A kapēc uz pentaprizmas brends aissmērēts? Kauns, ka tādu objektīvu esi ar skoču piekleķerējis Zenītam? :face-wink:
avatar
Publicēts: 30.12.14 18:13 labots
 citēt
Schneider:A kapēc uz pentaprizmas brends aissmērēts? Kauns, ka tādu objektīvu esi ar skoču piekleķerējis Zenītam? :face-wink:


Nē vispār tas ir NIKON kautkāds 80 beigu modelis , bet savulaik jā līmējām ciet brenduss lai nekaitinātu sovoklu priekšniecību un citus lumpeņus bildējot ar kapitālistu dzelžiem . Nu un reklāmas ierobežojums ar pie reizes. Savulaik šancējot Beļgijā Francijā mēs ieviesām WEBadreses uz muguras. Darbojās izcili , ja trāpijās kautkur reportāžu vai preses kadros WEBs gāzās apkārt. Vēlāk pēc vairākiem gadiem to daudzkur aizliedza :):)
avatar
Publicēts: 30.12.14 18:18
 citēt
Kas viņam ir ļoti interesanti piemēram ja piemet šim kādu 2x konverteri viņam uz valēja cauruma asuma plakne ir nenormāli šaura . Šito pārbaudīju bildējot kautkjādus koristus gājienā . Uzlliku viņu ar konverteri 2x CANON nu un bliežu uz vaļeju caurumu jāhienu kādu 300-350m attālujā apmēram no 45* pret zemi perspektīvā. SKATS ne pa knapo asums sanāk šaura strīpa vidū gājienā pirjs un pēc pilnīga šmuga :):) MAXSLA :):) Dabūju greizt baigi ciet:)
avatar
Publicēts: 30.12.14 18:22
 citēt
Es 80-to beigās bildēju ar Ricoh Singlex TLS un mums ar priekšniecību tas bija savstarpēji pie kājas.
avatar
Publicēts: 30.12.14 20:23 labots
 citēt
Schneider:Es 80-to beigās bildēju ar Ricoh Singlex TLS un mums ar priekšniecību tas bija savstarpēji pie kājas.


Ha ha ha , es bildēju gan karaspēka daļās un uz karakuģiem un arī visādos "Partokrātu" kantoros kam ZAPADS bija kā sarkanā lupata :) Tur bija ne mazums tādu plintnieku kā Eriks Honekers kurš barukāja ar Mercedes Gelenvagen kuram bija noņemts jebkādas Merša pazīšanās zīmes :) Protams ja bildēj cilvēkus kautkur privāti tiem viss Px bet maniem savokiem savoka ziedu laikos tā nebija:):)
avatar
Publicēts: 30.12.14 20:47
 citēt
Tad jūtu līdzi, es strādāju ar Darba Sarkanā karoga ordeni abbalvotajā agrofirmā Sarkanais Oktobris par mākslinieku-noformētāju, bet domāju, ka ģenerāldirektors, Sociālistiskā darba varonis, PSKP CK loceklis b. Kavinskis pat nesajēdza ačķirību starp Zenītu un Ricoh. Bildēju visu - no pirmrindas slaucējām un rekordmetienu sivēnmātēm priekš ВДНХ līdz TF manifestācijām Daugavmalā.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):