forum.gif
Jaunie lietotaji, 4bildes!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Jaunie lietotaji, 4bildes!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 28.02.07 22:06
 citēt
iespeejams kaut kas shaads jau ir izskeneejis, bet izejot cauri topikiem acimredzami nepamaniiju! :)

Taatad man ieteikums un doma buutu palielinaat pievienojamo bilzhu skaitu pirms atlauta balsoshana jaunajiem lietotaajiem! Liidz 4 vai 5!
Kapec? Blogs kluust popularaaks un lidiz ar to paraadaas daudz jaunu lietotaaju kuri ieiet 2aas galejibaas, vias bildes peec kartas tiek verteetas ar 555, ok ir ari mums pastavigi tadi lietotaaji, vai arii otraadi rpeteeji ar neadekvati zemiem vertejumiem! tadeejaadi izjaucot visu sisteemu... atceros kad tikko biju pieregistreejies es browseeju pa lapaam un kleeeju bildes kuras bija uz 6 verteetas lai apskatiitu un smeltos idejas! :D labi ja ik pa kadam 3 vai 4 lapaam taada bij... bet tagad? paskatieties galerijaa? cik daudz bildeem ir vertejumi 6 un virs? un dazreiz pat taadaam bildee, par kuram butu jabrinaas ka tur vispaar var ielikt 555

tapeec jaunie buutu jaaudzina un manupraat esot pacietiigi un ilgaak apsildot degunus "apstiprinaashanas" vai nu kaa to sauc rezhiimaa vinji iepaziis vairaak, cerams, visu sho padarishanu!
avatar
Publicēts: 28.02.07 22:15
 citēt
erfoto ari nebija kaut kaads lidzigs vertejumu sisteemis?
avatar
Publicēts: 28.02.07 22:19
 citēt
hmm nezinu... nepieveersu uzmaniibu! :) zinu ka tur kad 10 bildes vertetas un vertejums lielaaks videjais par 4.5 driikst 2 bildes dienaa! ;) bet liekas ka tur ar bij 3 vai 4 bildes paprieksh japievieno lai kaadu citu verteetu! :D tagad shutterii baigaas sisteemas lai atsijaatu ubergrafus! :D jaiesuuta 5 bildes, karo4 ja buuhsot bez kludaam kkadam vai nez ka vel tur, karo4 ja adminiem patiks tad atlaus registreeties un ieguut pilntiesiiga lietotaaja statusu! :D taads bullshits! :D
avatar
Publicēts: 28.02.07 22:28
 citēt
Man gan domāt, ja admini izdomās likt ierobežošanu uz vērtēšanu tad vajadzētu ņemt par noteicošo reitingu ne bilžu skaitu...

Re kā man ir gadījies...
www.fotoblog.lv...

es neko neteiktu ja tā bilde būtu aktuāla, bet tā jau bija sen aizmirsta un nevienam neinteresēja (salīdzinat datumus, kad ieveitota un kad izdarīts pēdējais balsojums)

P.S.
Tā bija vienīgā bilde ko šis jūzeris vērtēja no manām.
avatar
Publicēts: 22.03.07 09:57
 citēt
kam tas vajadzigs ?
bet ja baigi grib maaciit jaunos (piem., mani), vajadzeetu ljaut ievietot pirmaas 3 bildes galerijaa katru ar nedeeljas intervaalu. tad mosh neliktu bildi no seerijas shoriit pamodos, pastiijos aaraa pa logu - noknpiseeju, iesuutiiju fotoblogaa. tad mosh liktu labaako bildi, kas sanaakusi nedeeljas laikaa.
avatar
Publicēts: 22.03.07 11:53
 citēt
Es pilnīgi piekrītu, ka kaut kāda veida ierobežojums būtu noderīgs.
Viens varētu būt tāds, ka balsot var tikai tie, kuriem fotogrāfa reitings ir teiksim tik un tik liels + jābūt pievienotām vismaz 5-10 bildēm. Tādā veidā viņi vismaz kādu laiciņu šeit būtu apgrozījušies un sāktu izprast, kas kā jāvērtē. :roll:

Ps. Es pats arī vēl jauniņais. :)
avatar
Publicēts: 22.03.07 16:16
 citēt
Es arii atbalstu variantu par minimaalaa reitinga liimeni jaunajiem. Lai gan-eniivei buus bototaaji, jo cilveeki ta savaa starpaa paziistami...hvz kaa labaak izdariit...


Jaunie jau nevarēs viens otram palīdzēt, kamēr vecie viņus neizcels saulītē...:D
avatar
Publicēts: 22.03.07 16:49
 citēt
em kka peeksnji visi aktivizeejushies uz sho tematu? pirmiit gan visem bij ignors...
avatar
Publicēts: 23.03.07 00:22
 citēt
un kaa tu to izkontroleesi ka koments ir prikola peec? :D uzraxtiis smuka bilde! :D vai "!"
avatar
Publicēts: 23.03.07 00:26
 citēt
kam tas vajadzigs ?
bet ja baigi grib maaciit jaunos (piem., mani), vajadzeetu ljaut ievietot pirmaas 3 bildes galerijaa katru ar nedeeljas intervaalu. tad mosh neliktu bildi no seerijas shoriit pamodos, pastiijos aaraa pa logu - noknpiseeju, iesuutiiju fotoblogaa. tad mosh liktu labaako bildi, kas sanaakusi nedeeljas laikaa.



ej galīgi (sorry), bet es mēnesī izbildēju 1 filmiņu, un tagad nevarēšu tos 4 normaalos kadrus no 36iem ielikt paaris dienaas?
avatar
Publicēts: 23.03.07 00:35
 citēt
kam tas vajadzigs ?
bet ja baigi grib maaciit jaunos (piem., mani), vajadzeetu ljaut ievietot pirmaas 3 bildes galerijaa katru ar nedeeljas intervaalu. tad mosh neliktu bildi no seerijas shoriit pamodos, pastiijos aaraa pa logu - noknpiseeju, iesuutiiju fotoblogaa. tad mosh liktu labaako bildi, kas sanaakusi nedeeljas laikaa.



ej galīgi (sorry), bet es mēnesī izbildēju 1 filmiņu, un tagad nevarēšu tos 4 normaalos kadrus no 36iem ielikt paaris dienaas?


nee tas bij par jaunajiem lietotaajie, bet imho paarspileeti...
avatar
Publicēts: 23.03.07 01:12
 citēt
sorrym parlasijos. pirmās 3 bildes :D
avatar
Publicēts: 23.03.07 09:53
 citēt
Man domaat ka sheit darbs adminiem, izredigjeet un salikt visus topikus kopaa vienaa par shito teemu, savaadaak liidz meenes faazju mainjai forumaa vairs citu tematu nebuus nevienaa kategorijaa ;)

a pa teemu, lai samazinaatu jauno censonju (arii manu veelmi) likt drankjus lapaa uzliek ierobezsjojumu 2as bildes nedeeljaa + veerteeshanu peec 10 bilzju ievietoshanas ar videejo reitingu teiksim 4.0 un pietiks. samazinaasies ievietoto bilzju skaits. Vieglaak buuus taas caurskatiit un veerteet (a to stundas laikaa tik daudz bilzju saliek, ka nerodas veelme pat taas caurskatiit). Pluss meenesha laikaa vainu tauta apmaaciisies vai paarvaaksies atpakalj uz draugiem, jo zudiis interese un pacietiiba.

bet nu nevajag tak visaas sadaljaas cept topikus par pok3 jo tas pashus novelk liidz vinju liimenim :wink:
avatar
Publicēts: 23.03.07 12:55
 citēt
Vai kādam būtu kāds ieteikums, kā uzlabot situāciju neievieshot ierobežojumus, banus, bloķēšanu un dzēšanu? :)
avatar
Publicēts: 23.03.07 13:14
 citēt
naakt pie prata un nebuut pokemoniem!
avatar
Publicēts: 23.03.07 16:59
 citēt
naakt pie prata un nebuut pokemoniem!


kas vienam pokemons citam guru :twisted:

elik, zhetons par pedejo jautajumu!
avatar
Publicēts: 25.03.07 14:33
 citēt
Hmz, tikko ieksh galerijam taisni pacelas doma, ka tiek vertets pec fotografa nevis pec izpildijuma.
Kaa butu, ja jauna ievietota bilde tiktu paradita, kaa jau tagad, tikai tiktu noslepts tas autors un tikai pec noverteshanas paraditos, kas ir tas autors. Shada veida varetu minimizet negodigu verteshanu!!!

Tas taa pardomam.
avatar
Publicēts: 25.03.07 14:51
 citēt
Papildināšu - ja ievieš tādu kārtību, tad vajadzēs nodrošināt arī to, ka nerāda iepriekšējos vērtējumus un komentārus. Tad būs tikai vērtētājs un bilde, viss. Pretējā gadījumā bildes autors iekomentēs zem savas bildes, ka viņs ir autors, cilvēki var iespaidoties no iepriekš saliktiem 555 utt.

Sekojoši, parādīsies vairākas loģiskas problēmas - ko darīt ar fototopu un lietotāju galerijām. Piemēram, ja es vēl neesmu nobalsojis par kādu no top bildēm, tad es nedrīkstētu to redzēt topā. Un, ja paskatos zem kāda lietotāja bildēm, tad es nedrīkstētu redzēt arī tās bildes, kuras neesmu jau novērtējis. Dilema. Ja kāds iekomentē manas bildes, tad es nevarēšu redzēt, kā vērtēt viņa komentāru, ja nevarēšu apskatīt viņa bildes :)



Hmz, tikko ieksh galerijam taisni pacelas doma, ka tiek vertets pec fotografa nevis pec izpildijuma.
Kaa butu, ja jauna ievietota bilde tiktu paradita, kaa jau tagad, tikai tiktu noslepts tas autors un tikai pec noverteshanas paraditos, kas ir tas autors. Shada veida varetu minimizet negodigu verteshanu!!!

Tas taa pardomam.
avatar
Publicēts: 25.03.07 15:12
 citēt
drīzāk.. nevis vērtēšēšanas tiesības no 4 bildēm..bet labāk iesācējiem 1 bilde 4 dienās... ja reitings virs 5.5 1 bilde 2 dienās... ja virs 5.8 tad var katru dienu...cīnīsimies ar sliktām bildēm :p ..nebūs tāds bars to bilžu dienā un nebūs problēmu :p
avatar
Publicēts: 25.03.07 21:26
 citēt
Papildināšu - ja ievieš tādu kārtību, tad vajadzēs nodrošināt arī to, ka nerāda iepriekšējos vērtējumus un komentārus. Tad būs tikai vērtētājs un bilde, viss. Pretējā gadījumā bildes autors iekomentēs zem savas bildes, ka viņs ir autors, cilvēki var iespaidoties no iepriekš saliktiem 555 utt.

Sekojoši, parādīsies vairākas loģiskas problēmas - ko darīt ar fototopu un lietotāju galerijām. Piemēram, ja es vēl neesmu nobalsojis par kādu no top bildēm, tad es nedrīkstētu to redzēt topā. Un, ja paskatos zem kāda lietotāja bildēm, tad es nedrīkstētu redzēt arī tās bildes, kuras neesmu jau novērtējis. Dilema. Ja kāds iekomentē manas bildes, tad es nevarēšu redzēt, kā vērtēt viņa komentāru, ja nevarēšu apskatīt viņa bildes :)



jaa, shitas saks, domajam, kaa risinat.
avatar
Publicēts: 26.03.07 14:49
 citēt
Jaa, ciiniisimies pret sliktaam bildeem...tikai, diemzjeel, boldes veertee nevis kaada kompetenta zjuurija, bet tauta... Njem to veeraa... Un dazreiz var gadiities, ka ne_labai bildei veerteejums ir ohohohoo...
Kautvai kakju bildes-vai visas taas, kam bija augsti veerteejumi, bija patiesi labas??? Tas po, ka tas bija bums...


man gan pašam vislielāko problēmu rada bilžu kvantums... tādējādi tiks samazināts bilžu skaits, kas tiek ievietots dienā.. tagad tas ir manliekas pie 100 :D ..un tad vēl sūdzās ka nevērtē..protams, ka nevērtēs, ja tev jānovērtē 70 bildes, kad tad to paspēs?!
avatar
Publicēts: 26.03.07 15:13
 citēt
>Eliks
Ja nemaina tehniskās lietas, tad jāmainās pašiem - jākļūst aktīvākiem, saglabājot korektumu, lietojot visu vērtēšanas skalu.
avatar
Publicēts: 05.07.07 00:32
 citēt
Galvenais- lai registrejas cik grib, bet pie autoriem paradas tikai tie kuriem ir bilde!! jo es uz dullo nospiezu uz kaadu no autoriem un skatos registreejies senaa pagaatnee un senaa pagaatnee te bijis un viss ir nullees!!
avatar
Publicēts: 05.07.07 00:46
 citēt
Galvenais- lai registrejas cik grib, bet pie autoriem paradas tikai tie kuriem ir bilde!! jo es uz dullo nospiezu uz kaadu no autoriem un skatos registreejies senaa pagaatnee un senaa pagaatnee te bijis un viss ir nullees!!



nu es vienreiz spiedu kaadus 5 nahaljavu peec kaartas. Nevienam nebija neiveinas bildes. Tukshs profils. Pameegjiniet :)
avatar
Publicēts: 05.07.07 00:48
 citēt
SiikaaSiikalja - mārketinga triks! Pie mums reģistrēti vairāk kā 4K (reāli apciemo mūs 500). Kam tas vajadzīgs viņus dzēst? :)
avatar
Publicēts: 05.07.07 07:23
 citēt
Varbūt Tie 0 0 0 0 cilvēki nesaprot boga būtību, kāds izreklamēja un O super tad es arī :D Un, man liekas, par vērtēsanu, domāju ka neadekvāta vērtēšana ir atkarīga tikai no mums pašiem! Vajadzētu pašiem mainīties lai k-kas mainītos uz labo pusi! Par sevi varu pateikt! (: hm.. sākumā bildes liku bieāk iekša nu kādas pirmās 5laikam... neatceros... bet tagad ā nelieku štukoju k-ko jaunu... varbūt veco, bet nu citā gaismā jāpaceļ! Un varbut nevajag baidīties likt sliktākas atzīmes ja redzi ka idejas tur nu galīgi nava un tas sajūtas arī nobeidz! Tie cilvēki kuriem foto ir sirdslieta, aizraušanās, hobijs utt. Noteikti nenobīsies no sliktām atzīmēm turpinās likt bildes arvien labākas un labākas! Vajag tikai paskaidrot! Varbūt stulbs salīdzinājums, bet katrs jauns fotogrāfs (ieskaitot mani) manuprāt ir kā mazs bērns, nedaudz japastumj, jāpamāca un tad jau aizies! :D nedr;ikst atstāt novārtā... SĒDIES VIENS, TU ESI STULBS, "1" Sēdies!... Tā nav pareizā attieksme. JĀPASKAIDRO LAI saprastu!!!

Bet iespējams es atkal ar teikto sapisos meistarībā!!!
avatar
Publicēts: 07.07.07 00:53
 citēt
Vajag tikai paskaidrot! Varbūt stulbs salīdzinājums, bet katrs jauns fotogrāfs (ieskaitot mani) manuprāt ir kā mazs bērns, nedaudz japastumj, jāpamāca un tad jau aizies! :D nedr;ikst atstāt novārtā... SĒDIES VIENS, TU ESI STULBS, "1" Sēdies!... Tā nav pareizā attieksme. JĀPASKAIDRO LAI saprastu!!!

Pa šito bij taisnība!!
avatar
Publicēts: 08.07.07 11:32
 citēt
es atbalstu sasar ideju.
man liekas, ka tas neradītu nekādu neapmierinātību, jo neviens netiktu izdzēsts un aizvainots. :)
jācer, ka šito ieviesīs ;)
avatar
Publicēts: 08.07.07 21:22
 citēt
+ HELLman
+ arkly Jā jo sasar ideja laba! (: Bum bum bang... Lai admini apsver šo iespēju! (: Es nezinu vai izskanēja šada iespēja bet varētu arī uzlikt ierobežojumu komentāru burtu daudzumam... tā lai nerakstītu tikai smaidiņu vai k-kā tā! (: bet arī atziņas par bildi un ja Grib ielikt smaidiņu tad tikai kopā ar atziņām vai garu daudzpunkti... bet domāju cilvēki būs spiesti izteikties! (:

Bet varbūt tas ir stulbi, jo neviens vairs neko nerakstīs!!!
avatar
Publicēts: 08.07.07 22:10
 citēt
jap, vnk pazudiis 70% veerteejumu :) un topa bildeem veerteejumi buus liidz 6 :)
avatar
Publicēts: 08.07.07 22:18
 citēt
Man liekas ka sasar ideja jāapsver! (: Nezinu, es nekad īpaši k-ko sakarīgu nevaru izdomāt! (: Es labāk pievienojos! (:
avatar
Publicēts: 09.07.07 11:09
 citēt
Atsakos no savas idejas....

Nese ka pieregistrejos erfoto un nu galigi man nepatik taa sistema. :roll:
avatar
Publicēts: 09.07.07 13:43
 citēt
Nese ka pieregistrejos erfoto un nu galigi man nepatik taa sistema. :roll:

ai izregistrejies labak tur araa :)
avatar
Publicēts: 09.07.07 17:42
 citēt
sasar ja jau pārbaudīji un nepatika tad! Ai! :D labāk nē! :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):